Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 10:16 pm



Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
 Norintiems išsiregistruoti 
Autorius Žinutė
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Norintiems išsiregistruoti
Norintiems išsiregistruoti dėl kažkokių tai priežasčių, prašome parašyti šioje diskusijų lentoje. Galbūt jums nepavyko tinkamai prisiregistruoti ar pamiršote slaptažodį, o gal norėtumėte pasikeisti savo slapyvardį, tokiu atveju parašykite čia, pasistengsime išspręsti kilusią problemą.
Ši mintis kilo tada, kai žmonės nedalyvaujantys diskusijose norėjo dalyvauti forumo gyvenime, bet dėl įvairių priežasčių negalėjo sudalyvauti laiku, todėl buvo pašalinta jų registracija. Kad ateityje neįvyktų panašių dalykų, siūlome perspėti iš anksto arba tiesiog pateikti prašymą išregistruoti jūsų slapyvardį savo noru. Kol kas neatsisakome registracijos šalinimo tų dalyvių, kurie nenori dalyvauti diskusijoje ir yra neaktyvūs, nes mes nežinome ar šie dalyviai čia dar lankosi. Dažnai paaiškėja, kad jų seniai nebedomina šis forumas, o mes nenorėtume apkrauti forumo atsitiktiniais praeiviais. Mes ir taip forumą padarėme pakankamai prieinamą skaitymui ir neregistruotiems vartotojams.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Šeš Lap 19, 2005 12:53 am
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
išregistruokit mane nes nebėra čia prasmės būt viskas įslaptinta ir uždaryta taip kad naujokas nepryeitu nors jis ir labai nori ir nenori pridaryti jokių nepatogumų. "jei nieko nežinojai tai ir nesužinosi čia"-tik šita mintis ir tešauna man y galvą apie šy forumą...
sudie "Išrinktieji".


Pen Gru 02, 2005 6:07 pm
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Šis forumas kurtas bendravimui. Tai ką mes pateikiame, kaip informaciją, daugelio atveju yra pasiekiame per google.lt. Mes tikimės, kad žmonės parašę bent 30 žinučių ir tapę naujakuriais, patys praturtins savo žiniomis mūsų forumą. Deja, įsitikinau, kad daugeliui tai tik Googles surogatas.

Šiuo atveju sukurti lietuviškos mitologijos pagrindu 4 vartai (geležiniai - archyvavimui, variniai-tiems, kuriems nelabai rūpi ezoteriniai mokslai, sidabriniai-dvasinių mokslų siekiantiems, auksiniai- nusprendusiems pas mus mokytis ir kurti bendrą ir savitarpio supratimu grįstą bendruomenę.)

Nemanau, kad dar nesušilus kojų ir nepasidalinus savo mintimis, žmogus turėtų vien tik gauti informaciją. Ji pateikiama tam tikru būdu, kad po truputi brestume ir augtume dvasiškai.

Tačiau jūsų prašymas yra jūsų pasirinkimas White_Wolf. Suprantu jūsų nepasitenkinimą, o gal ir emocinį skausmą. Dabar norime išbandyti gana paprasta lygmenų sistemą, kurią be didelio vargo gali pereiti tikrai žinantis ko čia atėjo.
Jūsų prašymas bus įvykdytas, bet jei norėsite mus suprasti, tai tikiuosi jus vėl kada čia pamatyti ir tuo labai apsidžiaugsiu. Kol kas nedaug teko patirti jūsų minčių ir jausmų pasidalinimo. Sėkmės vilke, jei žinai kas yra vilkų vienybė, mes suprasime ir tave, TAI LAISVĖ RINKTIS...

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Gru 02, 2005 9:52 pm
Aprašymas WWW
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
mesijas rašė:
Sveiki
Jeigu galima noreciau kad mane isregistruotumet is sio forumo nes jau
ilga laika nedalyvauju diskusijose ir greiciausiai kad ir ateiti
nedalyvausiu.
Aciu
Pagarbiai


Išregistravome, sėkmės ir darnos realiame gyvenime :arrow:

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Bir 08, 2006 5:05 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 09, 2006 1:01 pm
Pranešimai: 71
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Burtoni,
nevisiškai noriu su Jusmis sutikti, nes pereiti į aukštesnį lygį yra sunku. Aš, kad ir norėdamas negaliu pereiti į sidabrinius vartus, nes reikalavimai pernelyg aukšti. Niekas už mane netars gero žodžio, tad matyt ir sėdėsiu visą laiką variniuose vartuose.


Ant Bir 20, 2006 11:57 am
Aprašymas YIM
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Nesupratau, ką norėjote tuo pasakyti? Ką reiškia per aukšti reikalavimai (ar tai 30 žinučių?) Jūs net nebandėte prašytis pro "Sidabrinius vartus"? :roll: Aš tik po kitų dalyvių nuomonės galiu jus perkelti. O, kad jau save taip keistai vertinate, vadinasi žinote, kodėl kiti jūsų gali nepalaikyti. Vadinasi situaciją galite keisti, keisdamasis pats, o ne keisdamas kitus. Ši sistema kuo toliau, tuo labiau parodo, kad dvasinėmis temomis besidomintys asmenys yra daugelių atvejų nesubrendę rimtesnėms diskusijoms. Kritikuoti kitus ar vaidinti neva visas gyvenimas yra tik rimtas, tai ir yra tie požymiai, kurie jus neramina. Manau esate impulsyvus, panašu į žmogų gimusį po avino ženklu ar ugnies stichijoje? Gal ir nesutaps mano pasvarstymas, tačiau "Sidabrinių vartų" paslaptis slypi psichologijoje, o ne žinučių kiekyje. Pabandykite suvaldyti savo impulsyvumą, perdėtą smalsumą ir egocentriškumą, gal sugebėsite kitus daugiau priimti tokiais, kokie jie yra, o ne tramdyti pagal vieno žmogaus išsiauklėjimo ir išsivystymo kurpalį. Jūs pradžioje ženkite tą nedidelį žingsnelį link savo tikslo, o paskui svarstykite, kas už jus balsuos, laiduos ar pritars. Nesiimkite vadovavimo rolės už kitus ar jų sprendimus. Apsiribokite savimi ir savo aplinka. Daugiau tolerancijos kitiems, daugiau taškų jūsų naudai. Diskusijų aukštesnis lygis ir yra gebėjimas ne tik kritiškai pažvelgti, bet ir toleruoti kito nuomonę ir argumentuoti savo. Kam jums "Sidabriniai vartai", kai net kitose temose dar neatskleidėte savo išprūsimo ir gebėjimo diskusiją paversti įdomiu pokalbiu, kurio gale galima padaryti kažkokias tai įdomesnes prielaidas ir skaitytojams atsakyti į kai kuriuos gyvenimo klausimus. Viskas jūsų rankose. Ir prisiminkite, dėl ko čia registravotės?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Tre Bir 21, 2006 10:28 pm
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
prašau mane išregistruoti ir tiek.


Ant Sau 23, 2007 1:41 am
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
saullele rašė:
prašau mane išregistruoti ir tiek.

sėkmės

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Sau 23, 2007 11:32 am
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
prašau mane išregistruoti.
tesugrįžta ramybė vėl į forumą :)


Ket Sau 25, 2007 6:38 pm
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Tebūnie ramybė

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Sau 26, 2007 7:22 pm
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST Dėl registracijos panaikinimo
Sveiki, forumo vedliai,

norėčiau paprašyti būti išregistruotas, nes įsitikinau, kad forumas nėra skirtas mano tikslams :arrow: dvasinį kelią jau atradau ir juo žengiu, o forume tenorėjau papildomų žinių, kurios būtų iškart pasiekiamos. Įvertinęs forumo struktūrą ir hierarchiją, nusprendžiau, kad nėra reikalo gaišti laiko - Jūsų forumas nėra vienintelis informacijos šaltinis žiniatinklio baruose.

Cum Luce Veritate,

Velvet


Ket Vas 01, 2007 12:46 am
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Dėl registracijos panaikinimo
Velvet rašė:
Jūsų forumas nėra vienintelis informacijos šaltinis žiniatinklio baruose.
Velvet

Nors vienas pasakė tiesą, aš visad sakiau, kas ieško info, reikia surinkti Google.lt :wink:
Ramaus tau kelio dvasingas pakeleivi, į tikėjimą daug kelių, bet tikslas vienas. Tebūnie tavo apsisprendimas

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Vas 01, 2007 2:22 am
Aprašymas WWW
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 12, 2006 1:14 pm
Pranešimai: 165
Miestas: Žemaitija
UNREAD_POST Išsiregistravimas
Man pasirodė, kad informacijos perkėlimas iš visiems prieinamos į "2 lygį" tolygus pabėgimui. Jei vieni bėga, tai kas belieka kitiems? 2 lygyje tie patys 5 vardai. Keista, kad nė vienas svečias nieko nepasakė. Man susidarė vaizdas, kad A.T. Raštus kai kas skaitė. Dėl supratimo - nepykite - nesupratote. Maniau, kad galėsime populiarinti labai aktualias idėjas. Supraskite teisingai, nematau aš mūsų pokalbyje antros raktelio pusės. O posto perkėlimas iš metskaitlių ir visur, kur paminėtas A.T. vardas į kitą lygį - visai atvėrė akis. Baltas protingas žmogus. Tik ar savo rogėse?
Jei norite, galite pateikti argumentus, kodėl gal aš klystu. O šiaip aš susilaikau nuo diskusijų.

_________________
Abra Kad Abra ~ Kaip šauksi


Tre Kov 28, 2007 9:27 pm
Aprašymas
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Išsiregistravimas
dzinas rašė:
Man pasirodė, kad informacijos perkėlimas iš visiems prieinamos į "2 lygį" tolygus pabėgimui. Jei vieni bėga, tai kas belieka kitiems? 2 lygyje tie patys 5 vardai. Keista, kad nė vienas svečias nieko nepasakė. Man susidarė vaizdas, kad A.T. Raštus kai kas skaitė. Dėl supratimo - nepykite - nesupratote. Maniau, kad galėsime populiarinti labai aktualias idėjas. Supraskite teisingai, nematau aš mūsų pokalbyje antros raktelio pusės. O posto perkėlimas iš metskaitlių ir visur, kur paminėtas A.T. vardas į kitą lygį - visai atvėrė akis. Baltas protingas žmogus. Tik ar savo rogėse?
Jei norite, galite pateikti argumentus, kodėl gal aš klystu. O šiaip aš susilaikau nuo diskusijų.

Šitoje temoje nėra diskusijų, tik prašymas išsiregistruoti. Gerbiame jūsų pasirinkimą. Visi diskusiniai dalykai turi savo temas ir savo diskusijų ribas. Jei nesuprantate kai kurių dalykų, tai arba tyčia tai darote, arba esate tik matematikas teoretikas, gyvenantis iliuzijų pasaulyje. Tai ką jūs norite skelbti pasauliui, senai yra jūsų galimybė tai daryti. Tik nebūtina po giljotina kišti kitų ir baltų svetainės.
Niekas netrukdo dalyviams diskutuoti ir pereiti į 2 lygį. Kitu atveju mes neužsiimame kažkieno raštų propagavimų, kurie yra neaiškios kilmės.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Tre Kov 28, 2007 11:24 pm
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST Re: Norintiems išsiregistruoti
Prašau ir mane išregistruoti, jau radau, ko ieškojau, ačiū :)


Ket Geg 13, 2010 2:37 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 15 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007