Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 8:03 pm



Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
 Techniniai klausimai 
Autorius Žinutė
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 141
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Čia mano toks linksmas pastebėjimas :D tiesiog iškilo klausimas kaip dažnai jūs keičiate Baltų puslapio pagrindinį puslapį? Dienos metu jis vienoks, vakare kitoks. Ar niekaip negalit apsispręsti kurį palikti :D

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ant Bal 24, 2007 5:51 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Brigita rašė:
Čia mano toks linksmas pastebėjimas :D tiesiog iškilo klausimas kaip dažnai jūs keičiate Baltų puslapio pagrindinį puslapį? Dienos metu jis vienoks, vakare kitoks. Ar niekaip negalit apsispręsti kurį palikti :D

Kaip tai vakare kitoks? :shock: Pagrindinės svetainės pirminis puslapis su aukuru nekintamas, labai išimtinais ar svarbiais klausimais patalpinama informacija, bet, kad jis keistųsi per parą?:shock:

Gal tu grįžus namo savo kompe kažką nustačius, o darbe skiriasi naršyklės? O greičiausiai pas tave seni "sausainėliai" cookies ir dėl to matai seną puslapio versiją?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Bal 24, 2007 6:46 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 141
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Taip ir maniau, kad savo kompą reikia tvarkyti :D Nes labai jau neįtikėtina buvo, kad tiek darbuojatės prie šios svetainės. Paveikslėlis aukuras tai yra, aišku labai kruopščiai neapžiūrinėjau ar skiriasi paveikslėliai, bendras fonas iš pirmo žvilgsnio tas pats, tik nuorodų iš vieno daugiau iš kito mažiau. O kaip iš tikrųjų turi būti? O man mano naminis varijantas net geriau patinka, ten iš pagrindinio puslapio daugiau nuorodų į forumus. Iš darbinio kompo matau nuorodą tik į baltų forumą, o iš naminio į visus 3 forumus. O kaip turi būti? O gal ir daugiau kuo skiriasi... neatkreipiau dėmesio.

_________________
Gyventi čia ir dabar


Tre Bal 25, 2007 3:21 pm
Aprašymas
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 16, 2007 12:03 pm
Pranešimai: 4
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Norėčiau sužinoti kodėl negaliu redaguoti savo pranešimų?Ar tai nuo formo temos priklauso?

_________________
Saulele motule, užtekėk, užtekėk, saulele motule, užtekėk, užtekėk, mes maži piemenėliai, užtekėk, užtekėk, mūsų ploni kailinėliai, užtekėk, užtekėk...


Tre Spa 17, 2007 5:03 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Saulė rašė:
Norėčiau sužinoti kodėl negaliu redaguoti savo pranešimų?Ar tai nuo formo temos priklauso?

O kokiose temose negalite redaguoti? Kai kurie skyriai yra apriboti redagavimams, aš pasižiūrėsiu ir pasistengsiu sudaryti galimybę redaguoti.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Spa 17, 2007 5:38 pm
Aprašymas WWW
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 16, 2007 12:03 pm
Pranešimai: 4
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Temoje "Apie pagonybę ir pagonis" kur yra forume "Šventvietės, Dievai ir Deivės, švenraščiai"

_________________
Saulele motule, užtekėk, užtekėk, saulele motule, užtekėk, užtekėk, mes maži piemenėliai, užtekėk, užtekėk, mūsų ploni kailinėliai, užtekėk, užtekėk...


Tre Spa 17, 2007 8:00 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Saulė rašė:
Temoje "Apie pagonybę ir pagonis" kur yra forume "Šventvietės, Dievai ir Deivės, švenraščiai"

Jau turėtumėt redaguot, pakeičiau nustatymus.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 18, 2007 11:40 pm
Aprašymas WWW
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 19, 2005 12:18 am
Pranešimai: 150
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Sidabriniuose vartuose "Baltiška pasaulėžiūra tikėjimas, praktika" temoje "Krosnis, stalas, vėlės" nerandu mygtuko "keisti". Įkėliau ne tą nuotrauką, kurios pati dabar negaliu išimti.Gal patarsit ką daryt?


Pen Vas 06, 2009 7:44 am
Aprašymas
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST 
svyturys rašė:
Sidabriniuose vartuose "Baltiška pasaulėžiūra tikėjimas, praktika" temoje "Krosnis, stalas, vėlės" nerandu mygtuko "keisti". Įkėliau ne tą nuotrauką, kurios pati dabar negaliu išimti.Gal patarsit ką daryt?

Panaikinau tą žinutę. Šiaip tiksliai pasakyti, dėl ko neturite teisės pakeisti savo pranešimo - negaliu. O kitus pranešimus, šioje gijoje galite keisti?

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Pen Vas 06, 2009 7:51 am
Aprašymas ICQ YIM
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 19, 2005 12:18 am
Pranešimai: 150
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Labai ačiū. Būsiu atidesnė :oops:


Pen Vas 06, 2009 12:59 pm
Aprašymas
Vartotojo avataras
UNREAD_POST Re: Techniniai klausimai
Pas mane visas vartotojo valdymo pultas buvo anglų kalba, kol Baltas prisėdo prie mano kompiuterio ir pakeitė kalbą į lietuvių (ačiu jam), galbūt administracija įdėtų nurodymus,kaip galima pasikeisti kalba, nes turbūt daugelis turi angliška valdymo pultą. :wink:


Ket Rgs 24, 2009 10:35 pm
Svetainės adminas

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 1:30 pm
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Techniniai klausimai
Zilvinas rašė:
Pas mane visas vartotojo valdymo pultas buvo anglų kalba, kol Baltas prisėdo prie mano kompiuterio ir pakeitė kalbą į lietuvių (ačiu jam), galbūt administracija įdėtų nurodymus,kaip galima pasikeisti kalba, nes turbūt daugelis turi angliška valdymo pultą. :wink:

Padariau tokį fejerverką, tikiuos, kad kalbos dabar pasikeis visiems į lietuvių, kas dar nėra susitvarkę.


Pen Rgs 25, 2009 7:36 am
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 13, 2008 8:48 pm
Pranešimai: 198
Šalis: Graikija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Atėnai
mano pomėgiai: Kultūra, muzika, kelionės, filosofija
UNREAD_POST Re: Techniniai klausimai
Kodėl temoje "Diskusija lietuviškų runų tema" negalima rašyti žinučių ? :shock: Tiesiog nėra tokio mygtuko ir cituot kitų žinučių negaliu :|

Ir ne tik toje temoje o visame skyrelyje apie raštą

_________________
Kai nieko neturi, turi dangų, žvaigždes ir vėją turi


Ket Spa 01, 2009 10:52 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Techniniai klausimai
Catori rašė:
Kodėl temoje "Diskusija lietuviškų runų tema" negalima rašyti žinučių ? :shock: Tiesiog nėra tokio mygtuko ir cituot kitų žinučių negaliu :|

Ir ne tik toje temoje o visame skyrelyje apie raštą

Jūs nesate Sidabrinių vartų narys todėl galite tik skaityti.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Spa 02, 2009 6:08 pm
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 13, 2008 8:48 pm
Pranešimai: 198
Šalis: Graikija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Atėnai
mano pomėgiai: Kultūra, muzika, kelionės, filosofija
UNREAD_POST Re: Techniniai klausimai
O tai kuo rašto tema tokia ypatinga kitų sidabriniuose vartuose esančių temų atžvilgiu :shock: Visose kitose rašyti galiu, o šitoj ne, o juokingiausia, kad anksčiau toj temoj esu rašiusi, tai čia kaip galiausiai išeina ? :lol: :lol: :lol:

_________________
Kai nieko neturi, turi dangų, žvaigždes ir vėją turi


Pen Spa 02, 2009 8:40 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007