www.baltai.lt
http://www.baltai.lt/kulturos_forumas/

Ačiū už svetingumą
http://www.baltai.lt/kulturos_forumas/viewtopic.php?f=6&t=497
Puslapis 11

Autorius:  Amaras [ Sek Vas 05, 2006 2:51 am ]
Pranešimo tema:  Ačiū už svetingumą

Taip, ačių jums už kantrybę ir svetingumą. :wink:

Visur kur tik lankiausi, visur buvau laikomas kvailiu, nieko neišmanančiu durnium, netgi "atmata" ir pan. ir t.t. Ir kažkaip keista, juk ir paskutinį kartą šiame pasaulyje lankausi, septynių gyvenimų patirtį sukaupęs, turėčiau būti be galo išmintingas, o pasirodo ne.. Na matyt taip jau tas pasaulis surėdytas, kuo ilgiau gyveni, tuo durnesnis daraisi :D :roll:

Sėkmės jums jūsų kelionėje į šviesą, į Dievą. Tik nepamirškit į kelionę pasiimti sveiko humoro jausmo, jis jums labai pravers. :wink:

Siekiantiems pakilti aukščiau (bet kokia prasme), noriu priminti vieną labai svarbų aviacijos dėsnį - pakilti nuo žemės žymiai lengviau nei vėl ant jos nusileisti..

Autorius:  Baltas [ Sek Vas 05, 2006 9:57 pm ]
Pranešimo tema: 

Taip Amarai, kuo daugiau žinai, tuo labiau suvoki, kiek dar nežinai. Džiugu, kad radai laiko pabendrauti su mumis, turi savo nuomonę ir mokaisi ją ginti, kartais ir keisti. Tikra tiesa, kad tie, kurie tik pakilo, bet dar nei karto nesileido, negali suprasti tų, kurie puolė žemyn dėl įvairiausių priežasčių. Bet aš už vieną puolusį duočiau daugiau nei už 10 tik ką pakilusių. Išlieka tie, kurie geba pakilti daug kartų, o nusileisti vis švelniau. Jei sumanysi kada pasidalinti savo naujais patyrimais, ar pasidomėti savo protėviais, esi visada laukiamas ne tik kaip svečias, bet ir kaip savas sąmoningas tautietis. Sėkmės ir tau, palankaus vėjo gyvenimo audrose... :)
P.s. čia niekas tavęs nelaikė tuo, ką ten išvardinai, bet šviesa visada ryškiau šviečia tamsoje, atleisk, jei per stipriai bandėme apšviesti...Niekada nelaikau žmogaus blogiu, tikiu į jo dievišką prigimtį.

Autorius:  Belladonna [ Ant Rgp 08, 2006 1:49 am ]
Pranešimo tema: 

Atėjau, pamačiau...patiko :lol:
Žinot, pasijutau kaip namie, nors dar beveik nieko nepažįstu...Nes dvasia namie pasijuto, tarp savų, prie storų surambėjusių istorijos šaknų. Čia ir temos, ir problemos savos. Viliuosi, ir forumiečiai netrukus bus savi :wink: . Ačiū, kad esat, kad galiu rašyti ir būti suprasta, bent jau išgirsta, jei nevisada mane ir suprasit :) Paradoksalu, kuo atviriau ir nuoširdžiau kalbi, tuo klaidingiau būni suprastas :shock:

Gal tik vėsoka...Tas kreipimasis trečiuoju asmeniu. Suprantu, elementarus mandagumas, pagarba, bet ir oficialumas :? . Kažkaip šalčiau iškart pasidaro, tirpsta jaukumas, artumas, gal net svetingumas. Nenoriai pasijunti svetimu, bendraujančiu per storo stiklo sieną :( .
Na ir, Gerbiami adminai, šypsokitės dažniau, kultyvuokite humoro jausmą ir lankstumą. Pirmas įspūdis buvo, kad este be galo rimti, griežti sargai, akmeniniais veidais. Perdedu, aišku :lol: :oops:
Šiaip esat šaunuoliai :) . Sąžiningi, nešališki, paslaugūs ir, palyginus su kitais forumais, labai pareigingi ir atsakingi. Pagarba :D :!:

Su žaisminga šypsena puoselėkit forumą, ugdykit naują kartą, pasiremdami senosios palikimu :D

Autorius:  marija [ Ant Rgp 08, 2006 9:50 am ]
Pranešimo tema: 

Belladonna rašė:

Gal tik vėsoka...Tas kreipimasis trečiuoju asmeniu. Suprantu, elementarus mandagumas, pagarba, bet ir oficialumas :? . Kažkaip šalčiau iškart pasidaro, tirpsta jaukumas, artumas, gal net svetingumas. Nenoriai pasijunti svetimu, bendraujančiu per storo stiklo sieną :( .


Suprantu Tave, kartais taip ir būna, bet turbūt netyčia....

Autorius:  Baltas [ Ant Rgp 08, 2006 10:13 am ]
Pranešimo tema: 

Ačiu už šiltus žodžius, sušildėt akmeninę širdį. Prisiminkit vieną įdomų reiškinį Lietuvoje, kai niekam nebegali pasiguosti, eini prisiglausti prie šalto akmenėlio. Štai tokios akimirkos padaro stebuklą, ištirpdo stiklo sieną. Manote, kad turim būti familiarūs? Deja, karti patirtis rodo ką kitą. Širdis surambėja nuo per didelio artumo, kai įsileidi į savo jausmų pasaulį grubius ir netašytus piliečius. Kai prasieina traktorius per žibučių pievą, ne kas belieka. Atleiskit, jei liksiu rymoti galulaukėj...

Autorius:  marija [ Ant Rgp 08, 2006 10:29 am ]
Pranešimo tema: 

Kai prisiglaudi prie šalto akmenėlio, pajunti (ir įsitikini), kad tavo širdis dar tikrai gyva ir šilta. Kad tu dar ne akmuo. Kad skirtumas begalinis. Ir svarbiausia, kad turi ką duoti kitiems.
Manau ir Tu daug turi Baltai, jaučiu tai.

Autorius:  Esmis [ Tre Rgp 09, 2006 11:36 pm ]
Pranešimo tema: 

Turi būti pasaulyje vartai , pro kuriuos galima įeiti. Laiko vartus laiko Orakulai. Visi pro juos eina ir eina. Pro baltus vartus praėję te randa save.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/