Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Tre Bir 03, 2020 4:15 pmAtsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
 Lyčių lygios teisės ar pederastijos invazija? 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2834
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Lyčių lygios teisės ar pederastijos invazija?
Cituoti:
LR švietimo ir mokslo ministrui G. Steponavičiui
LR socialinės apsaugos ir darbo ministrui R. J. Dagiui

DĖL GENDER LOOPS PROGRAMOS

Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos (NŠTA) narius pasiekė ir sukrėtė informacija apie Gender Mainstreaming strategijos įgyvendinimo pasėkoje vykdyto tarptautinio projekto Gender Loops sukurtų metodikų galimą įgyvendinimą Lietuvoje (šio projekto partneris Lietuvoje – VšĮ Socialinių inovacijų fondas).

NŠTA susipažino su projekto Gender Loops rezultatais (metodikomis) ir ataskaitomis, kurios yra viešai publikuojamos internete lietuvių kalba (www.genderloops.eu), ir mano, kad projekto sukurtos metodikos yra žalingos vaikams bei ardo šeimos sampratą.

Pateikiame kelias citatas:
- „patikrinti ir patvirtinti naujas knygas vaikams, o taip pat išnaikinti literatūrą, kuri neatitinka lyčių lygybės standarto. Bet kuriuo atveju, tai gali būti nuoroda, kad literatūra, kuri parodo alternatyvas ir įvairovę, turėtų būti ne tik iškeliama specifiniais ir probleminiais atvejais, tačiau geriau būti įtraukta į kasdieninį gyvenimą ir įvairovę“;
- Darželinukams siūloma nagrinėti pasaką „Du princai įsimyli vienas kitą...Abu princai susituokia ir tampa Karaliumi ir Karaliumi“;
- „praplėsti vaikų, mokytojų ir tėvų lyčių identitetus“, „padidinti supratimą apie seksualinės įvairovės svarbą žmonėms ir visuomenei“;
- „Pedagogai turi palaikyti vaikų troškimą mokytis bei siekti naujų žinių. Ribojantys lyčių stereotipai, deja, skatina vaikus nuleisti rankas tam tikrų kelionių atradime. Lytiškai sąmoningas ugdymas siekia apsaugoti vaikus nuo to.“;
- „Koks tai jausmas? Kostiumai ir pasikeitimas lyčių vaidmenimis. Mano broliui patinka dėvėti sijonus!";
- „Ispanijoje esančioje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje „CEIP Agora“ mes, kartu su pedagogais, parengėme skirtingo rengimosi seminarą, kurio metu vaikams suteikiama galimybė peržengti „lyties apribojimus“ niekam iš grupės neprimenant jiems, jog tai nepriimtina“.

Projekto ataskaitose minima, kad pagal šias programas jau apmokyti kai kurių vaikų darželių auklėtojai, be to, kai kurios ikimokyklinio ugdymo įstaigos metodikas jau taiko savo darbe. Taip pat yra numatyta šias programas diegti švietimo sistemoje per Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtros 2007-2012 metų programą.

Atkreipiame dėmesį, kad lyčių lygybės įgyvendinimas per ikimokyklinį švietimą ir įsikišimą ankstyvame amžiuje, kai vystosi vaiko pažintiniai gebėjimai, pasirinktas todėl, kad per ilgą laiką tai duoda didžiausią efektą. Tačiau toks ugdymas gali žaloti vaikų psichinę sveikatą ir sukelti lytinės tapatybės sutrikimą vaikystėje. Pagal tarptautinį ligų klasifikatorių „Gender identity disorder of childhood“, ICD-10 (International Classification of Diseases 10), kodas F 64.2.
Mes nesutinkame, kad su mūsų vaikais būtų vykdomi tokio pobūdžio socialiniai eksperimentai ir reikalaujame:
1. Nedelsiant sustabdyti Gender Loops įgyvendinimą bet kokiu lygmeniu kol nebus išsiaiškinta galima žala šeimai ir vaikams.
2. Užtikrinti, kad lyčių lygybės bei lygių galimybių strategijų priemonės būtų Lietuvoje diegiamos nepažeidžiant šeimos apsaugos principų bei Valstybinės šeimos politikos koncepcijos nuostatų.

Prašome pateikti informaciją apie Jūsų vadovaujamos ministerijos poziciją minėtos programos atžvilgiu.

Asociacijos pirmininkas Tomas Šalkauskas

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Kov 25, 2009 3:35 am
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 25, 2007 2:37 am
Pranešimai: 133
Miestas: Kaunas
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Kaunas
mano pomėgiai: Folkloras, kovu menai, knygos, muzika
UNREAD_POST homoseksualų propoganda
Labai tinkamas straipsnelis prie šios temos - apie Homoseksualų propogandos "juodąsias technologijas", kurias jie patys atskleidžia :)

Paimta iš : http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... tyva/52374

Cituoti:
K. Kirk, Hunter Madsen. Kaip sustabdyti, nuversti arba pasukti atgal išankstinės nuomonės lokomotyvą

Redakcijos prierašas: Pateikiame skaitytojui tekstą iš knygos „Po pokylio: kaip Amerika įveiks baimę ir neapykantą gėjams 90-aisiais“, Penguin Books, 1989, p. 147-157. Deja, bet atkreipti dėmesį į šį tekstą privertė ne jo intelektualinė gelmė, bet išskirtinis cinizmas. Teksto autoriai rašo apie tai, kokiu būdu ir kokiais metodais žadama „apdirbti“ žmonių sąmonę, kad šie prarastų iš žmogaus prigimties kylantį pasibjaurėjimą ydomis bei iškrypimais. Šis tekstas dažnai pristatomas, kaip vienas iš kertinių modernaus gėjų judėjimo viešųjų ryšių vadovėlių. M. K. Kirk dirba neuropsichiatrijos srityje, o knygos bendraautoris H. Madsen politikos doktoratą apsigynė Harvarde 1985 metais ir yra viešosios nuomonės formavimo ir socialinės rinkodaros specialistas.

Ypatingo cinizmo tekstui teikia terminai, parodantys požiūrį į eilinius žmones, kuriuos ruošiamasi perdirbti – jie prilyginami žinduoliams ( mammals), su ironiška konotacija vadinami straights („teisuoliai, tiesieji“), pravardžiuojami bigots (fanatikais), benighted (tamsuoliai), assholes (subingalviais) ir t. t. Tokiu pat cinizmu atsiduoda ir metodai, kuriuos žadama šiems „žinduoliams“ taikyti, pasvajojant – kol kas - netgi apie lobotomiją, t.y. chirurginę intervenciją į smegenis.

Neabejojame, kad toli gražu ne visi, kovojantys už seksualinių mažumų teises, pritartų Kirk ir Madsen pozicijai. Tačiau sunku nuginčyti tai, kad šių autorių patarimais buvo pasinaudota. Tai, deja, tik apsunkino tikrą diskusiją visuomenėje apie piliečio teises ir pareigas, privačios ir viešos sferų santykį.


Tekstas ilgokas, štai kelios labiau intriguojančios citatos:

Cituoti:
Visa esmė ta, jog būtina fanatiką pastatyti į tokią padėtį, kad kiekvieną kartą, pareiškęs neapykantą homoseksualams, kartu su patirtu emociniu atlygiu - malonumu jis pajustų ir gėdą, kuris šį malonumą sumenkintų ar net panaikintų. To galima pasiekti įvairiais būdais, pavyzdžiui, nuolat kartojant teiginius, kurie griauna jo gerą nuomonę apie save, kaip apie mėgstamą visuomenėje asmenį, kurio įsitikinimai yra kaip visų. Taigi, mūsų propaganda turėtų vaizduoti homofobiškus ir gėjų nekenčiančius fanatikus kaip žiaurius rėksnius ir subingalvius, kurie vartoja ne tik tokius žodžius kaip „pederastas“, bet ir „nigeris", „žydpalaikis" bei kitus gėdingus epitetus – kurie yra „ne krikščionys". Galima vaizduoti juos kaip kritikuotinus, susilaukiančius neapykantos, tokius, kurių visi vengia. Galima pateikti gėjus, kaip siaubingai kenčiančius dėl neapykantos homoseksualams – šitai turėtų sugėdinti net ir daugelį aršiausių fanatikų. Trumpai tariant, reikia fanatizmą susieti su tuo, ko fanatikai gėdintųsi, ir su tokiomis socialinėmis pasekmėmis, kurios jiems būtų nemalonios ir grėsmingos. Tai būtų antpuolis jų susikurtą savo paties įvaizdį ir neapykantos teikiamą malonumą.


Cituoti:
Įsidėmėkite: nebūtina fanatiką priversti iš tikrųjų patikėti, kad jis yra toks pasibjaurėtinas, kad kiti dabar jį niekins, ir jog jis yra amoralus kančių sukėlėjas. Tai beveik neįmanoma. Savo tikslą pasiekime nesiremdami faktais, logika ar įrodymais. Lygiai taip, kaip jis tapo fanatiku, be didelių šnekų, o tik dėka nuolat kartojamo infra-loginio emocinio poveikio, lygiai taip jo fanatizmą galima ištirpdyti, nepaisant to, ar jis suvoks šitai, ar ne. Iš tiesų, kuo labiau jis bus atakuojamas atsitiktiniais, netgi netikrais, paviršutiniais argumentais, tuo mažiau jis susigaudys, kas su juo daroma, – o tai tik į gera.


Cituoti:
Atvertime, kaip ir sutrikdyme, naudojamasi GP (grupiniu poveikiu) – tiesą sakant, praktikoje šie du procesai iš dalies susilieja, tačiau kur kas ambicingiau. Atvertimo metodo esmė - kai labai negatyvų, stereotipinį įsivaizdavimą turinčiam fanatikui žurnaluose, plakatuose ir per TV nuolat rodomi nedviprasmiškai gėjais pristatomų žmonių – poromis! - nuotraukos bei atvaizdai. Šie atvaizdai ne tik kad neatitinka fanatiko įsivaizduojamo homoseksualo, bet yra taip parinkti, kad atrodytų kaip pats fanatikas ir jo draugai, arba kaip kokie nors kiti jo mėgstami „normalūs" vyrai, kurie jam patinka ir kuriais jis žavisi.

Šiose nuotraukose jokiu būdu negali būti nieko, kas primintų stereotipinį „pederastą" - jo išvaizdą, aprangą ar kalbą. Jis – arba ji – negali būti apsirengęs pernelyg gerai ar madingai; negali būti per daug išsičiustijęs ir neturi būti pernelyg gražus – tai yra neturi atrodyti kaip modelis. Įvaizdis turi atitikti normalumo standartą – pradžiai būtų naudinga atidžiai peržiūrėti „Coors“ alaus arba „Trijų muškietininkų“ saldainių reklamas. Kitose, paskesnėse reklamose jau gali būti pavaizduoti patrauklūs paaugliai, mielos močiutės, globėjiški policininkai ir taip be galo be krašto.


Vis dėlto manau, kad nusimanantiems psichologijoje čia nebus nieko naujo, bet manau šis straipsnis tinka ir baltų forumui, nes tai tiesiogiai aktuali mums tema.

_________________
Siūlai siūlai susivykit


Ket Kov 17, 2011 10:18 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 25, 2007 2:37 am
Pranešimai: 133
Miestas: Kaunas
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Kaunas
mano pomėgiai: Folkloras, kovu menai, knygos, muzika
UNREAD_POST Re: Lyčių lygios teisės ar pederastijos invazija?
Cituoti:
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/kanada_iteisina_pedofilija/


Cituoti:
Kanada įteisina pedofiliją?
2011 kovo mėn. 25 d. 08:35:43
Marius KUNDROTAS, Politologas

Pasiekė šiurpi naujiena: Kanados Parlamente pedofilija pripažinta seksualine orientacija, tolygia heteroseksualizmui ir homoseksualizmui. Šią žinią perdavė portalas “Life Site News”. Vasario 14-ąją (amerikiečių vadinamąją Meilės dieną) svarstant Kanados BK pataisos įstatymą Nr.C-54 apie seksualinį išnaudojimą ir jo prevenciją, pasikviestas ekspertas Hubertas van Geisigemas (Hubert Van Gijseghem) oficialiai pareiškė: terapija - tik iliuzija. Pedofilija esanti tokia pat seksualinė orientacija, kaip ir heteroseksualizmas arba homoseksualizmas.

Jau pati seksualinės “orientacijos” sąvoka lemia tam tikrą sumaištį. Ja ištrinamos ribos tarp normos ir iškrypimo. Nebelieka geresnių ar blogesnių, lieka tiktai skirtingi. Ir visi lygūs. Anksčiau tai buvo “hetero” ir “homo”, vėliau - “trans” ir “bi”, dar vėliau - “queer”, dabar - dar ir pedofilai. Belieka įteisinti sadizmą. Tuomet visi “skirtingi” bus “lygūs” - be jokios diskriminacijos ar segregacijos.

Nuosaikiųjų konservatorių pozicija tokiais atvejais visada prasideda žodžiais: tai neįmanoma, taip nebūna. Baigiasi žodžiais: taip ir turi būti, nekelkite vėjo. Prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje, užsiminus apie laikus, kai homoseksualistai žygiuos miestų gatvėmis, viešai propaguodami savo gyvenimo būdą, vaikščios į mokyklas, agituodami vaikus, sudarinės “santuokas” ir “šeimas”, reikalaus teisių įsivaikinti ir jas gaus, dauguma sakė - nesąmonė. Užteks to, kad leisime jiems gyventi pagal savo potraukius ir supratimą. Atėjo laikas, ir tie patys žmonės sako - valio, visi išvardyti dalykai yra žmogaus teisės.

Prieš gerus penketą metų, prabilus, kad įkandin homoseksualizmo seks pedofilija, pirminė reakcija buvo tokia pati: absurdas, kvailas kiršinimas, čia juk nelygintini dalykai. Deja, pasaulio patirtis rodo, kad lygintini. 2006 metais Olandijoje įkurta Geradarystės, laisvės ir įvairovės partija (“Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit”), viešai praminta Pedofilų partija. Dėl teisybės reikėtų patikslinti - ji siekė įteisinti ne tik pedofiliją, bet ir zoofiliją, o kartu - smurtinę pornografiją, paprasčiau tariant - sadizmą. Amžiaus cenzas lytiniams santykiams, anot šios partijos, turi būti sumažintas, o vėliau išvis panaikintas. Paprasčiau tariant - nuo lopšio...

Įdomu, kad partijos įkūrėjai atėjo ne iš kur kitur, o iš homoseksualistų “teisių” judėjimo. Olandijos valdžia Pedofilų partiją įregistravo, oficialiai įteisindama jos tikslus. 2010 metais partija likviduota, bet ne už savo ideologiją, o tik už administracinių normatyvų nevykdymą.

Prieštaringos iniciatyvos dažniausiai prasideda zondavimu. “Nekaltos” diskusijos, seminarai, tolerancijos pamokos. Paskui - įstatymų iniciatyvos. O dar vėliau - jau bendra politinė konjunktūra.

Kanados Parlamente atsirado vos vienas deputatas, pasipriešinęs H.van Geisigemui, - prancūzų tautininkas Markas Lemėjus (Marc Lemay). Vienintelis iš trijų šimtų aštuonių. Kol kas tai tik diskusija, bet pozicijos jau aiškios. Pažymėtina, kad absoliučią daugumą šiame Parlamente sudaro partija, vadinanti save konservatoriais. Gali būti, kad daugelis tiesiog nematė reikalo reaguoti į absurdą, bet jau dėsninga, kad pagrindiniais moralės gynėjais daugelyje Vakarų šalių tampa nebe konservatoriai, net ne krikščionys demokratai, o tautininkai.

Įsidėmėtinos M.Lemėjaus įžvalgos: “Atsimenu laikus, kai homoseksualizmas laikytas liga. Šiandien tai priimtina, visuomenė tai pripažino”. Savo prakalbą Kanados prancūzų tautininkas baigė žodžiais: tai kelia nerimą.

Parengta pagal “Formalios Naujienos”, “In Victory”, “Life Site News”

_________________
Siūlai siūlai susivykit


Sek Kov 27, 2011 5:18 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007