Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 9:19 pm



Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
 T.J. Girdzijauskas: Lietuva yra dideliame pavojuje! 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST T.J. Girdzijauskas: Lietuva yra dideliame pavojuje!
Cituoti:
T.J. Girdzijauskas: Lietuva yra dideliame pavojuje!
Spalio 28, 2010

Vakar kalbėjausi su svarbiu, įtakingu Lietuvos politiku, buvusiu ministru, kuris ne tik patvirtino mano nuogastavimus, bet pačius radikaliausius siūlymus palaikė normaliomis priemonėmis, kokių imasi kitos stambios valstybės, tokios kaip JAV arba Rusija.

Tempai, kuriais politikai bando sręsti reikalą yra neadekvatūs realiam demografinės situacijos blogėjimo greičiui. Jų veiksmai kolkas atrodo beviltiški.

Lietuva yra dideliame, mirtiname pavojuje ir apie tai reikia trimituoti ir šaukti iš visų jėgų, visais kanalais ir imtis radikaliausių priemonių, kol nevėlu. Net šiek tiek pagerėjęs gimstamumas nieko nesprendžia iš esmės. Mes, lietuviai, mirštame, Lietuva šalis ir tauta yra demografinėje agonijoje. Būtina apie tai kalbėti tiesiai į kaktą, tiesmukai ir iš esmės. Turime kartu mąstyti ką daryti, kartu ieškoti labai stipraus sprendimo, esminių priemonių.

Tai yra tik mūsų, lietuvių, europiečių, vakariečių problema. Pasaulyje yra žymiai gyvybingesnių tautų, kurios nedelsdamos užims mūsų teritoriją, jei elgsimės pasyviai. Tai ne Pasaulio, bet mūsų tautinio kolektyvo problema. Pasaulio gyventojų daugėja, o mūsų – mažėja.

Lietuva nyksta fiziškai. Jokia ekonomika, planai ar projekcijos neturi prasmės. Pirmiausia turi būti sprendžiamas esminis fizinio išlikimo klausimas.
Lietuvos vyrai turi nustoti žudytis, moterys turi pradėti gimdyti neribotai daug vaikų, emigracija turi apsiversti grįžimu į Tėvynę arba mes visi kartu privalome keltis į naują palankesnę teritoriją Planetoje Žemė. Gal tai Londonas, Čikaga, Šiaurės Italija, Madagaskaras ar Kipras? O gal etninė Lietuva. Bet tai reikia daryti koordinuotai ir sąmoningai taip kaip savo laiku darė vengrai masiškai keldamiesi iš pietų Uralo į dabartinę Vengriją.
Mes turime atpalaiduoti vaizduotę, dėti į stalčiu visus dabartinius mokslus, atsisakyti visko ką iki šio žinojome apie save bei pasaulį ir mąstyti iš naujo, nuo nulio mokintis visose esminėse srityse. Nes viskas ką iki šiol žinojome yra iš esmės neefektyvu ir žalinga, nes veda į Tautos mirtį. Reiškia ligšiolinis žinojimas yra su rimtais defektais.
Tai liečia visas fundamentines žinių sritis pirmiausia – gyvenimo prasmė, pasaulėžiūra, žmonių santykiai, šeimos dėsniai, vaikų auklėjimas (kaip viso švietimo pagrindai) ir kita.
Mano artimųjų tarpe vis daugiau žmonių beapsisprenžiančių ar jau apsisprendusių išvažiuoti, tai jau virsta lavinine reakcija.
Mes galime šią situaciją pakeisti. Tai esminis iššūkis mums kaip kolektyvui!

Tomas Jonas Girdzijauskas

Alkas.lt

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Spa 29, 2010 1:57 am
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: T.J. Girdzijauskas: Lietuva yra dideliame pavojuje!
Aš tai senai sakau. Visas dabartinis žinojimas remiasi sąvadu ko žinoti nereikia. Dar į ši kokteilį galima įmaišyti dogmatiškumą ir gauname nemastantį nekuriantį žmogų norinti gyventi vis geriau ir geriau bet gėrį suvokiantį ne per draugų ir bendraminčių kiekį, sveiką maistą gerus santinius su vaikais , bet per pinigų turėjimą ir jų leidimą daiktams ir poilsiui. Taip atsisakoma tokios įdėjos kaip gyvenimas poilsyje su daugybe suprantančių aplinką žmonių. Viskas turi būti išaiškinta ir suprasta jei žmogus "nemokintinas" tai jis turi tai suprasti per daiktinius pavidalus/ Tokiu būdu gryštame į senajį mokymą.

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Pen Spa 29, 2010 11:33 am
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: T.J. Girdzijauskas: Lietuva yra dideliame pavojuje!
pakalbėti lengva, pašūkauti taip pat, o patys ką darote, kad lietuva neišnyktų?kiek vaikų išauginote, kokiam soc. sluoksnyje tie vaikai patalpinti?
nemanau kad asocialios daugiavaikės šeimos aqr daugiavaikės vienišos mamos išsprestų demografinę problemą
valstybei reikalingas intelektualus, blaivus, mąstantis jaunimas
pradėkim kiekvienas nuo saves.. :D


Pen Spa 29, 2010 3:15 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: T.J. Girdzijauskas: Lietuva yra dideliame pavojuje!
Nusiraminkit esu pats "internate" augęs, didžiają dalį savo gyvenimo esu pragyvenęs bendrabūtyje todėl tai ir yra mano didžiausia problema. Kas dėl intelekto tai tik sunkus darbas (pvz. Ūkyje) ir nebūtinai sotus gyvenimas atnešą mainas ir protus. Galima remtis didžiule istorine patirtimi. Kita vertus išrinktosios tautos sindromas (žydai) tikrai gali pasigirti didžiausiu mokslininkų skaičiumi. Taip pat galima teigti jog tai ir yra jų mokslas kuris mums nėra reikalingas, pridėkim tai jog gairės mokslui yra formuojamos jų. Tokiu būdu mes (kitos tautos) galėtume tik dejuoti, tačiau žinant žaidimo taisyklęs visi gali tapti turtingais (TorITing).

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Pir Lap 01, 2010 2:53 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007