Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:51 am



Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
 Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai) 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)
Ar jūms rūpi mūsų energetinė nepriklausomybė? Padiskutuokim.

http://www.youtube.com/watch?v=PuDkvcUm ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=11Rlezey ... r_embedded

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lap 04, 2010 11:48 am
Aprašymas WWW
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)
"Pirmiau geležis virs vašku taps ir vanduo į plieną pavirs negu iš mūsų išėjusį žodį atsiimsime" Kunigaikščio Gedimino laiško ištrauka
Ar apdės suvaldyti Rusijos baimę
http://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMo ... re=related

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lap 04, 2010 12:47 pm
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 47
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Vilnius
mano pomėgiai: Fotografija, muzika
UNREAD_POST Re: Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)


Įdomus filmukas. Patinka man tokie, kur paaiškina tiesiai šviesiai be jokių mū ir bee :)
O jei rimčiau, tai liūdna. Ir jau senokai man kirba klausimas: kodėl pas mus visa tai vyksta? Kodėl yra tiek daug korupcijos? Kodėl neturime tikrai sąmoningos ir stiprios valdžios? Iš kur visa tai ateina?

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Sek Lap 07, 2010 3:43 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)
juoda_plunksna rašė:
O jei rimčiau, tai liūdna. Ir jau senokai man kirba klausimas: kodėl pas mus visa tai vyksta? Kodėl yra tiek daug korupcijos? Kodėl neturime tikrai sąmoningos ir stiprios valdžios? Iš kur visa tai ateina?

Todėl, kad per daug tokių, kuriems neįdomu, per daug tokių, kurie taip pat klausia, kaip jūs, per mažai pastangų ne klausinėti, o daryti.
Iškelkite sau klausimus, jei jūs pats atstovaujate Lietuvos interesus, kiek padarėte, kad tie interesai būtų ginami. Kai jums pasiūlytų labai gerą darbą, jums patinkantį, su geru atlyginimu, ar jūs neužsimerktumėte į korupciją, kai jūs jau būsit suinteresuotas asmuo, priklausomas nuo darbdavio, kuris yra kažkokios partinės linijos taip pat priklausomas? Toliau atsakykite sau, ar jūs galite sudaryti ta stiprią valdžią ir sąmoningai atstovaujančią, o ne fiktyviai deklaruojančią. Ir tai ateina iš mūsų nesąmoningumo, abuojumo, baimės ir parsidavėliškumo dėl duonos kąsnio.
Jūs esate kitoks?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Sek Lap 07, 2010 4:03 pm
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 47
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Vilnius
mano pomėgiai: Fotografija, muzika
UNREAD_POST Re: Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)
Baltas rašė:
per daug tokių, kurie taip pat klausia, kaip jūs, per mažai pastangų ne klausinėti, o daryti.


Kai net mažiausias geras darbas susilaukia valdžiažmogių pasipriešinimo, sunku rasti savy jėgų dar ką nors daryti. Pamenu, spaudoje buvo aprašytas atvejis, kai, berods Biržuose, žmogelis sugalvojo savo jėgomis ir lėšomis pastatyti suoliuką mieste. Kad būtų kur atsisėsti, kad miestas būtų nors kiek gražesnis. Tačiau vietinė valdžia tik apkaltino, kad jis savavališkomis statybomis užsiiminėja. Tai kaip paskui neklausti "kodėl"?

Cituoti:
Iškelkite sau klausimus, jei jūs pats atstovaujate Lietuvos interesus, kiek padarėte, kad tie interesai būtų ginami.


Kokiu mastu? Globaliu? Tuom turi užsiimti politikai. Tik neiašku, kuom jie iš tikrųjų užsiiminėja. Ką padariau pats asmeniškai dėl savo valstybės? Žymaus - nieko. Kol kas. Tačiau stengiuosi būti tokiu piliečiu, dėl kurio mano šaliai nebūtų gėda.

Cituoti:
Kai jums pasiūlytų labai gerą darbą, jums patinkantį, su geru atlyginimu, ar jūs neužsimerktumėte į korupciją, kai jūs jau būsit suinteresuotas asmuo, priklausomas nuo darbdavio, kuris yra kažkokios partinės linijos taip pat priklausomas?


Papasakosiu atvejį iš savo patirties. Mano paskutiniame darbe vadovai buvo ne iš maloniųjų - žmonės, siekiantys kuo daugiau pelno ir valdžios bet kokia kaina. Vieno filmavimo metu iškilo dilema filmuoti ar ne tai, kas šiaip neturėtų būti filmuojama. Aš atsisakiau ir tuomet viena persona man tiesiog pasakė: "Rinkis tai, kas tau svarbu". Tai aš ir pasirinkau. Išėjau iš darbo, atsikrausčiau į Vilnių ir po truputį kuriu sau tokį gyvenimą, kokio noriu.

Cituoti:
Toliau atsakykite sau, ar jūs galite sudaryti ta stiprią valdžią ir sąmoningai atstovaujančią, o ne fiktyviai deklaruojančią.


Tai kad nėra iš ko sudarinėti tokią valdžią. O jei ir atsiranda protingiau mąstančių, tai jie uždusinami tiesiog.

Cituoti:
Ir tai ateina iš mūsų nesąmoningumo, abuojumo, baimės ir parsidavėliškumo dėl duonos kąsnio.
Jūs esate kitoks?


Manau, kad taip. Bent jau tikrai skiriuosi nuo tos armijos pesimistų ir verkšlentojų. Kad ir kaip sunku, bet aš dar tikiu Lietuva ir aš didžiuojuosi, kad esu lietuvis.

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Pir Lap 08, 2010 1:21 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)
juoda_plunksna rašė:
O jei rimčiau, tai liūdna. Ir jau senokai man kirba klausimas: kodėl pas mus visa tai vyksta? Kodėl yra tiek daug korupcijos? Kodėl neturime tikrai sąmoningos ir stiprios valdžios? Iš kur visa tai ateina?

Štai jūs ir atsakėte į savo iškeltus klausimus :) Pasirodo jums
Cituoti:
Kai net mažiausias geras darbas susilaukia valdžiažmogių pasipriešinimo, sunku rasti savy jėgų dar ką nors daryti.

Jums sunku rasti jėgų ką nors daryti, nes kreipiate dėmęsį į įvertinimą, o ne į savo darbus.
Cituoti:
Globaliu? Tuom turi užsiimti politikai. Tik neiašku, kuom jie iš tikrųjų užsiiminėja. Ką padariau pats asmeniškai dėl savo valstybės? Žymaus - nieko. Kol kas.

Kol kas jūs nesuvokiate, kad elementarus jūsų gyvenimas, doras gyvenimas ir kūryba jau yra prisidėjimas prie gražesnios valstybės. Politikai yra visos liaudies atstovai, o jei jie blogai atstovauja, jūs galite būti aktyvus juos neišrinkti. Manu trūksta ne valios, o sąmoningumo suprasti apie ką rašote.
Cituoti:
...Vieno filmavimo metu iškilo dilema filmuoti ar ne tai, kas šiaip neturėtų būti filmuojama. Aš atsisakiau ir tuomet viena persona man tiesiog pasakė: "Rinkis tai, kas tau svarbu". Tai aš ir pasirinkau. Išėjau iš darbo,...

O rašote, kad nieko negalite :) Jūs galite keisti save ir netarnauti tiems, kurie jūsų nuomone valstybę daro blogą. Tuo jūs nesutinkate ir imatės veikti savu gyvenimu. Ar tai mažai žmogui?
Cituoti:
Tai kad nėra iš ko sudarinėti tokią valdžią. O jei ir atsiranda protingiau mąstančių, tai jie uždusinami tiesiog.

Jūs bijote būti uždusintas? Na jei ir jūs nesate protingai mąstantis, bijantis uždusti, matyt visi Lietuvoje slėpėsi po krūmais , kai reikėjo ginti ne tik laisvę savo kūnais, bet ir nepriklausomybę savo mintimis, jausmais ir darbais. Tada tikrai Lietuvai šakės...ir šaukštus jums paduos tik tie, kas jus priglaus verkšlenantį...
Cituoti:
Manau, kad taip. Bent jau tikrai skiriuosi nuo tos armijos pesimistų ir verkšlentojų. Kad ir kaip sunku, bet aš dar tikiu Lietuva ir aš didžiuojuosi, kad esu lietuvis

...bet ar dižiuojasi jumis kiti, kad esate lietuvis? Jei taip, tai dėl ko galim didžiuojamės ir mes?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Lap 08, 2010 1:53 pm
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 47
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Vilnius
mano pomėgiai: Fotografija, muzika
UNREAD_POST Re: Electrica vulgaris 1/2 (Lietuviškai)
Cituoti:
Kol kas jūs nesuvokiate, kad elementarus jūsų gyvenimas, doras gyvenimas ir kūryba jau yra prisidėjimas prie gražesnios valstybės.
Politikai yra visos liaudies atstovai, o jei jie blogai atstovauja, jūs galite būti aktyvus juos neišrinkti.


Taip, dažnai apie tai pagalvoju, kad jei kiekvienas žmogus pasistengtų būti doresnis, sąžiningesnis, tai tie visi maži geri dalykai susijungtų į vieną didelį gerą dalyką. Deja, bent jau kol kas tai tik svajonė. Kita vertus, tai nereiškia, kad pačiam neverta stengtis.
O kalbant apie politikus, ką turite omenyje? Neiti į rinkimus apskritai?

Cituoti:
Jūs bijote būti uždusintas?


Taip, bijau. Bet ne dėl savęs, o dėl kitų, kad uždusintas aš nieko nebenuveiksiu. Hmmm.... kai dabar pagalvoju, galbūt ta baimė ir verčia priešintis toms negerybėms aplink... :)

Cituoti:
...bet ar dižiuojasi jumis kiti, kad esate lietuvis? Jei taip, tai dėl ko galim didžiuojamės ir mes?


Suvokdamas save kaip lietuvį, aš stengiuosi būti doras lietuvis, doras žmogus. Būdamas doru žmogumi, aš tup pačiu esu ir doras sūnus, doras draugas.

Baltas rašė:
Jums sunku rasti jėgų ką nors daryti, nes kreipiate dėmęsį į įvertinimą, o ne į savo darbus.


Už šią mintį labai ačiū ;)

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Ket Lap 11, 2010 1:13 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 7 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007