Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 4:21 pm



Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 Grožio paslaptys 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 09, 2006 1:01 pm
Pranešimai: 71
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
na va, dabar būsiu ne tik pasmerktas, bet ir nuskalpuotas už klaidas savo pasisakyme. Na ir tebūnie. Lengviausiai pastebėti svetimas klaidas.


Ant Bir 20, 2006 11:43 am
Aprašymas YIM
Ištroškęs (-usi) žinių
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2005 10:58 pm
Pranešimai: 209
Miestas: Kaunas
UNREAD_POST 
Aplamai, sveikų plaukų formulė elementariai paprasta - sveikas organizmas regeneruoja sveikus ir žvilgancius plaukus :) Sveikos katėskailis tiesiog švyti, o nušiurusių aš net neglostau, man jų blusos ir kiti parazitai nereikalingi :) Plauk, neplauk sergančios katės geriausiais šampūnais, su chronometru rankose, vistiek rezultatas bus apgailėtinas :)


Ant Bir 20, 2006 6:45 pm
Aprašymas ICQ
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
zenzenas rašė:

Kokio chrieno dėti nesąmones į forumą ir jį elementariai teršti??? Aš maniau, kad čia normalus forumas, o po šio įdėto straipsnio, man pasirodė, kad esu penkiolikamečių mergaičių formume, kurios kalba apie dietas, apie lieknejimus (verkia priaugusios 100 gramu), plaukų priežiųra, nes bijo kiekvieno iškritusio plauko.....
Aš matyt esu neteisus, bet mane vimdo tokie dalykai, kurie patys savyje absurdiški.

Kitą kartą atsidarydamas mūsų forumą, nepamirškite pasiimti ir maišelio savo vėmalams, nes nuo jūsų hiperjautrios fiziologijos grožiui jums gali sudegti klaviatūra ir užlūžti kompas :lol: :lol:
Mūsų forumas tikrai yra nenormalus, negi visus vemiančius banysi? :lol:
Taip, kad pasitąsykite į maišelį ir daugiau į mergaičių skyrių nekiškite savo užriestos nosytės :lol: :wink:

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Bir 20, 2006 7:18 pm
Aprašymas WWW
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Natūraliai šviesius plaukus pašviesina citrinos sulys - tereikia jomis ištepti sruogas ir būti ant saulės ;)

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Tre Bir 21, 2006 12:04 am
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 114
Miestas: Vilnius - Raseiniai
UNREAD_POST 
plaukus šviesina dauguma žolelių šampūnų (ramunėlių, dilgėlių ir t.t.). beje, nereikia nei citrinų sulčių, pakanka pabūti ant saulės ir taip nublondinėsi :wink: :lol:

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Tre Bir 21, 2006 12:16 am
Aprašymas
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Na man tai negresia :D

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Tre Bir 21, 2006 9:51 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 100
Miestas: Raseiniai- Londonas
UNREAD_POST 
Vigintas rašė:
Aplamai sveiku plauk uformulė elementariai paprasta - sveikas organizmas regeneruoja sveikus ir žvilgancius plaukus :)


:D man tikrai atrodo, kad šis skyrius labiausiai tinkamas mergaitėms. :D sveiko natūralaus organizmo nereikia jokiom ypatingom priemonėm gydyti. tačiau mes, mergaitės, dažnai mėgstame pakoreguoti nenatūraliai savo išvaizdą. :wink: todėl prašau jūsų, berniukai, toliau neskaitykit!!! :D :wink:

o mergaičių noriu paklaust, gal žinot, kuo apsaugot tiesinamus plaukus, kad ir toliau žvilgėtų?

_________________
Mylėdama mokausi.


Tre Bir 21, 2006 10:09 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 114
Miestas: Vilnius - Raseiniai
UNREAD_POST 
nebetiesinti jų :!: :x

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Ket Bir 22, 2006 2:29 am
Aprašymas
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Ko neturi to norisi - aš savo tiesius šventėms garbanoju :D
Teks naudoti kaukes, šampūnus ir balzamus pažeistiems plaukams... Kirpėja sakė, kad nuo cheminio padeda majonezo kaukė (ištepti ir sėdėti apie 20 min, išplauti įprastai). Gal ir tau padės... O šiaip daug cheminių preparatų apsaugoti nuo karščio. Pvz. Loreal
http://osemka.perfumeria.pl/x_C_I__P_7013597-7010001.html
[url]http://www.lorealparis.co.uk/

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Ket Bir 22, 2006 1:52 pm
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 21, 2005 6:44 pm
Pranešimai: 23
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Kalbant apie plaukus...Tamsius plaukus anksčiau senolės dažydavo/tamsindavo lazdynų lapų nuoviru.


Ant Lie 11, 2006 9:52 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgp 02, 2006 3:32 pm
Pranešimai: 32
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Straipsnis apie natūralų plaukų dažymą iš delfi.lt.


Jeigu plaukai sveiki ir nedažyti cheminiais dažais, galima sėkmingai eksperimentuoti su augaliniais. Natūralūs pigmentai suteikia plaukams švelnų ir subtilų atspalvį. Jais galite paryškinti natūralią savo plaukų spalvą ir suteikti jiems auksinius, šiltus rudus arba rausvus tonus. Natūralūs dažai už sintetinius atsparesni aplinkos poveikiui ir ilgiau laikosi.

Dažymas augaliniais dažais naudingas plaukams - rišamosios medžiagos, kurių yra natūraliame pigmente, stiprina plauko raginį sluoksnį. Po dažymo plaukai sveikai žvilga, juos lengva iššukuoti. Augdami natūraliais dažais nudažyti plaukai nesukelia spalvų skirtumo problemų, nes jos švelnesnės.
Reklama



Kaip dažyti

Šviesūs plaukai nuo ramunėlių, cinamono, apynių ar kurkumos įgaus dailų auksinį atspalvį. Tamsiems plaukams tiks gebenė, sandalo medis, valakinis riešutas ir dažinė raudė. Rausviems tonams išgauti nepakeičiama chna. Įvairių spalvų miltelių mišinių galima įsigyti kosmetikos parduotuvėse.

Pagal instrukciją miltelius reikia išmaišyti karštame vandenyje ir tolygiai ištepti šlapius plaukus. Poveikio laikas - nuo pusvalandžio ir valandos. Visą tą laiką plaukai turi išlikti šilti ir drėgni - tik taip pigmentai gerai susigers. Todėl plaukus patartina apvynioti plėvele ir pašildytu rankšluosčiu, o antrą rankšluostį šildyti ir laikyti pakeitimui.

Augaliniai dažai tinka ne visada

Jeigu plaukai ilgą laiką buvo dažomi sintetiniais pigmentais, paveikti juos augaliniais dažais gali būti keblu. Paprasčiausia, kai natūrali plaukų spalva buvo tik truputį pašviesinta arba patamsinta.

Nualintus plaukus dažyti raudonais tonais reikėtų ypač atsargiai: pažeisti plaukų galiukai gali pasidaryti per ryškūs.

Augaliniais dažais neįmanoma plaukų pašviesinti - tam reikia cheminės oksiduojančios medžiagos. Plaukų negali pašviesinti ir ramunėlių nuoviras - tiesiog ramunėlių geltonieji pigmentai nusėda plaukuose ir padaro juos švelniai auksinius.


Informacija paimta iš delfi.lt


Šeš Rgp 12, 2006 4:01 pm
Aprašymas
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
Stebuklingas sausos odos ir plaukų vaistas yra alyvų aliejus. Kūnui, veidui vietoj kremų, o plaukams pašildytas šiek tiek, gausiai ištept ir laikyt geriausia per nakti. Tikrai padeda, mano pačios plaukai ilgi ir garbanoti ir jokios chemines priemonės man nepadeda, bet kokius plaukus plaut galima tik vėsiu vandeniu ( ne šaltu). Apskritai aliejai yra grožio pagrindas. Blakstienoms kaip kažkas sakė ricinos, skilinėjantiems kulnams irgi, nuo spuogų arbatmedžio, jis beje gerai veikia ir moteriška ligą, kuri paskutiniu metu įtin plačiai paplitusi :wink: ir t.t.

Padėjau jums lituanizuoti, tikiuosi būsite dėmesingesnė :) BURTONIS


Pen Rgs 01, 2006 4:51 pm
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:47 pm
Pranešimai: 34
Miestas: Klaipėda
UNREAD_POST 
Unikalus receptukas ploniems, silpniems ir greitai susiriebaluojantiems plaukams. Padarome stiprios koncentracijos balzamą iš šių augaliukų: žalioji arbata, dilgynės, mėtos, ramunėlės, ajero šaknų nuoviras. Į pusę litro nuoviro įdedame pora arbatinių šaukštelių medaus ir įpilam poros citrinų sulčių. Viską perkošiame ir supilame į buteliuką su purkštuku. Supurškiame sausus plaukus ir paliekame per naktį, o ryte plauname plaukus įprastai. Iš pradžių naudojama iš vakaro prieš kiekvieną plovimą, o paskui tik profilaktiškai, kartą į savaitę ar į dvi savaites.
P.S. balzamas laikomas šaldytuve, nes greitai pradeda rūgti.

Efektyvu. Patikrinta ir išbandyta. Pati naudoju jau du metus, ir kol kas nieko geresnio dar neradau :wink:

_________________
Mieliausia - Nekenčiausia :)


Pen Rgs 15, 2006 2:26 am
Aprašymas
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Sukietėjusius kulnus mikština citrinų sultys (tik po to reikia dar ir kremu patepti, nes sultys jų nemaitina).
Taip pat gerai padeda mišinys iš alyvų aliejaus ir rupios druskos.

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Pen Rgs 15, 2006 11:16 pm
Aprašymas WWW
Ieškantis(i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Lie 14, 2006 12:00 pm
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Mes su mama daromės kaukes plaukams :)

Taigi, mano ilgi plaukai,tai aš naudoju 2 kiaušinių trynius, o trumpiems pakanka ir vieno. Reikai dar šiek tiek įpilti čemeryčių vandens (buvo naudojamas nuo utelių senais laikais, dar pasižymi,kaip stiprinanti plaukus priemonė) arba medetkų tinktūros (arba ir to ir to). Tokia išmaišytą masę reikia ištepti visą galvos odą ir pačius plaukus. Užsidėti dušo kepuraitę, kelis rankšluosčius ir valandą ar pusvalandį (priklauso nuo galimybių) palaikyti.
Arba mes dar naudojame alyvuogių aliejų. Itin tinka sausiems plaukams, nors mano pvz. ir riebaluoti,bet veikia irgi gerai :) Plaukai tampa elastingi, gražūs..Ir tokią kaukę irgi reiktų palaikyti šiltai:) Visas šias kaukes reikia atlikti prieš einant maudytis :)
Alyvuogių aliejų naudojame ir kaip drėkinamąjį kremą.
Merginoms ypač aktualu turėti minkstas, putlias lūpytes, tą galite pasiekti prieš naktį lūpas užtepti medumi ir palaikyti. Lūpos tampa minkštos :)
Norint natūralaus įdegio mažo, reikia kartais išsimaudyti stiprios arbatos vonioje. Kažkur pusę puodelio arbatžuolių užpilti puse litro vandens ir virti apie 20 min ant silpnos ugnies ir vėliau visa tai įpilti į vonia. Arbata taip pat gydo odos ligas, pvz. dermatita, įvarius spuogelius ir pan. Dar veidą galima tepti šviežiomis morkų sultimis( jei morkoms nėra alergijos), veidukas atrodys kaip persikiukas :))
Galima, kaip cia skaiciau, veiduka sveist su druska, bet galima ir su linu semenimis arba kokiais nors siek tiek astresniais grudais (bet ne per daug!).
niu , jei dar ka atsiminsiu- parasysiu :))


Sek Vas 04, 2007 7:20 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007