Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Tre Rgp 05, 2020 9:45 pmAtsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
 Mėnulis ir sveikata 
Autorius Žinutė
Vartotojo avataras
UNREAD_POST Mėnulis ir sveikata
Sveikata ir mėnulio fazės
Paveikslėlis
Ar susimąstėte, kodėl vieną dieną jūsų nuotaika ir savijauta gera, o kitą jaučiatės prastai? Dėl to gali būti kaltas ir mėnulis.

Jaunatis
– geras laikas atsisakyti neigiamų įpročių, bet netinkamas pradėti rimtus darbus, nors didelės įtakos nuotaikai šis laikotarpis neturi.

Per jaunatį verta atlikti įvairias grožio procedūras: pakirpti plaukai stiprėja, šukuosena ilgiau išlaiko norimą formą. Šis laikas tinkamas šlakams ir nuodingosioms medžiagoms iš organizmo šalinti, tačiau gali paūmėti kvėpavimo takų ligos.

Kai tik stos priešpilnis, iš karto pajusite jėgų antplūdį. Būsite žvalūs, energingi, nenustygsite vietoje. Tuo metu yra didesnis jėgas grąžinamųjų bei stiprinamųjų tepalų ir aliejų poveikis, bet silpniau veikia visos raminamosios priemonės. Per priešpilnį gali didėti svoris, nes tada ypač norisi saldumynų.

Priešpilnis
– geras laikas prižiūrėti odą, stiprinti visą organizmą: gerti vitaminų, valgyti kuo daugiau šviežių daržovių ir vaisių. Bet per priešpilnį sunkiau gyja žaizdos.

Per pilnatį savijauta ir nuotaika pablogėja, sunku susikaupti, gali kankinti nemiga. Tuomet stenkitės nepriimti svarbių sprendimų.

Pilnatis
– pats geriausias laikas grožio procedūroms: dažykite ir stiprinkite plaukus, pradėkite masažo procedūras, plaukiokite baseine ar vandens telkiniuose, rūpinkitės oda.

Per pilnatį gali sumažėti kraujo krešėjimas, tad patartina vengti operacijų, netaisyti dantų.

Prieš delčią
savijauta pagerėja. Vėl norėsite juokauti, šmaikštauti, tapsite atsparesni stresams. Be to, padidėja seksualumas. Tai geras laikas šalinti odos defektus, prideginti kraujosruvas, gydyti dantis, daryti operacijas.

Kai mėnulis pradeda mažėti, žmogaus organizmas ima naudoti atsargas, kurias buvo sukaupęs per kitas fazes. Tad šis laikotarpis ypač palankus dietoms. Per delčią puikiai gyja žaizdos.

Pagal „Men’s Health“ (Siaulių kraštas)


Ant Vas 21, 2006 11:40 pm
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Mėnulis labai daug turi įtakos ne tik žmogui, bet ir visam gamtos ciklui - juk tai arčiausiai esantis dangaus kūnas...
Aš pastebiu tik nuotaikų kaitą.

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Ket Vas 23, 2006 6:34 pm
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
Na aš asmeniškai labai priklausau nuo mėnulio...ne tik nuotaika, bet ir organizmas reaguoja...
Norėjau truputi patikslinti, bet tikriausiai didelio iš esmės skirtumo nėra dėl to, kada plaukus kirpti, bet kiek aš žinau geriau tai daryt ne per jaunatį, bet per priešpilnį, tada sveikesni jie būna, o per delčią visokiom depiliacijom užsiminėt- ne taip greitai atauga plaukai.

O šiaip gal įsivaizduojat ką daryt, kad taip senkančiai nesijausti per delčią? Ar čia tiesiog kantriai laukt? :roll:


Šeš Kov 25, 2006 4:00 pm
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
UNREAD_POST 
Straipsniai

Mėnulis ir kūnas

Seniai pastebėta ir įrodyta, jog Mėnulio ritmas stipriai veikia gamtos reiškinius, žmogaus emocijas ir instinktus. Pastaruoju metu labiau pradėtas tyrinėti Mėnulio ciklo ir žmogaus organizmo ryšys. Per 29,5 dienas kūnas, kurio sudėtyje yra apie 85 proc. skysčių, paklūsta amžinajam energijų plėtros ir susitraukimo ritmui. "Mėnulio bangavimas" nuosekliai pagal kalendorių suaktyvina visas kūno zonas. Kurią dieną kurioje vietoje sudiegė? Mėnulis neleis apsirikti, kur slypi negalia.

1 Mėnulio fazė (nuo jaunaties iki priešpilnio)
Kiekvieną Mėnulio fazę suskirstykime sąlyginai į 3 dalis, arba fazės trečdalius. Per atskirus trečdalius Mėnulio gravitacijos jėgos nukreipia daugiau energijos į kažkurią kūno zoną - joje esantys organai ar kūno dalys yra stipriau aktyvuojami. Skausmai šiose srityse žymi sutrikusias funkcijas. Sunkūs ligoniai, žinodami Mėnulio fazes ir jų trečdalius , galėtų išvengti komplikacijų, o sveikuoliai - sustiprinti sveikatą.
1-asis trečdalis. Aktyvinama galvos sritis - veidas, ausys,akys,nosis, smegenys, viršutinis žandikaulis. Paūmėja migrenos, sinusitai, otitai, susilpnėja rega, sutrinka smegenų, hipofizio veikla, labiau slenka plaukai.
2-asis trečdalis. Aktyvinama kaklo sritis - gerklė, apatinis žandikaulis. Paūmėja tonzilitas, faringitas, chroniškos akių ligos, kaklo osteochondrozė, padidėja limfmazgiai, atsiranda neaiškios kilmės rankų bei kojų skausmai.
3-asis trečdalis. Aktyvinama pečių juosta - pečiai, žąstai, plaučiai, nervų sistema. Paūmėja bronchitas, astma, kyla plaučių ar nervų uždegimo pavojus. Ir atvirkščiai, šios ligos šiuo metu greičiau pagydomos.
Patarimai. Per 1-ąją fazę tinka pradėti kokį nors sveikatingumo ciklą, praturtinti maistą mikroelementais, dažniau pliuškentis vandenyje - lįsti po kontrastiniu dušu ar į vaistažolių vonias.

2 fazė (nuo priešpilnio iki pilnaties)
1-asis trečdalis. Aktyvinama diafragmos sritis, krūtinė, viršutinė pilvo dalis, alkūnės sąnariai. Paūmėja skrandžio ir krūtų ligos, kyla apsinuodijimų ir virškinimo sutrikimų pavojus, sustiprėja emocinis nestabilumas.
2-asis trečdalis. Aktyvinama širdis, tulžiės pūslė, mentys, šonkauliai.Sustreikuoja širdis, atsiranda kraujotakos ir kraujospūdžio strikimų, paūmėja nugaros skausmai.
3-asis trečdalis. Aktyvuojama pilvo ertmė, kepenys, virškinimo organai - skrandis, žarnynas. Išryškėja įvairios žarnyno patologijos - polipai, uždegimai, kyla apendicito grėsmė, dažniau paleidžia vidurius. Tai rodo, kad organizmas yra tiek "užterštas", jog nesugeba įsisavinti skysčių.
Patarimai. Šioje fazėje organizmas išvalomas veiksmingiausiai, Paklūsdami energijos srautams, šlakai patys tarsi "veržiasi laukan". Ypač gerai varyti tulžį ir valytis kepenis, gerti arbatas, skaldančias įvairius akmenis (pavyzdžiui, tulžies) 9 ir 10-ta Mėnulio dienos - palankiausios garintis pirtyje. 14 diena skiriama "sausam" badavimui, be vandens. Visos dietos irgi pradedamos ir užbaigiamos 2-oje fazėje. Tačiau ribojamas grūdinimas šalčiu, kontrastiniai dušai.

3 fazė (nuo pilnaties iki delčios)
1-asis trečdalis. Aktyvuojami inkstai, juosmens ir apatinė nugaros dalys. Paūmėja inkstų ir šlapimtakio ligos, uremija, kamuoja galvos skausmai, tvinksta visokie pūliniai.
2-asis trečdalis. Aktyvuojami lytiniai organai ir lytinės liaukos, šlapimo pūslė, tiesioji žarna. Paūmėja "moteriškos" ir lytinės ligos, hemorojus, kyla išvaržų pavojus, dažniau skauda gerklę.
3-asis trečdalis. Aktyvuojama strėnų, sėdmenų ir klubų sritis, šlaunikauliai, stuburgalis. Paūmėja šios zonos organų susirgimai, kyla paralyžiaus, radikulito, astmos priepuolių pavojus.
Patarimai. 3-oje fazėje sėkmingiau pavyksta operacijos. Tinka intensyviai sportuoti ir maksimaliai didinti krūvius. Jėgos sporto šakose pasiekiami geriausi rezultatai. Kūno lankstumas, priešingai, sumažėja. Prieš kūno stabarėjimą nukreiptos įvairios jogos asanos, kurios kaitaliojamos irgi griežtai pagal Mėnulio fazes. Pavyzdžiui, stovėsena ant galvos iškart po jaunaties gali baigtis liūdnai. Palanku įtrinti kūną gydomaisiais aliejais, dėti kaukes. 17-ta diena ypač palanki intymiems santykiams, nes poros energijų apykaita - intensyviausia. Sėnovėse Graikijoje tuo metu vykdavo bakchanalijos, o Senovės Indijoje - tantrinės apeigos.

4 fazė (nuo delčios iki jaunaties)
1-asis trečdalis. Aktyvuojami keliai, kaulų sistema, oda ir virškinimo traktas. Paūmėja kojų sąnarių skausmai, artritai, atsiranda bėrimų.
2-asis trečdalis. Aktyvuojami blauzdikauliai, kulkšnys, rankų riešai. Iššoka kojų venos, sutrinka kraujotaka, dažniau svaigsta galva, kyla apalpimo pavojus.
3-asis trečdalis. Aktyvuojamos pėdos, kūno skysčiai, peristaltika. Sustiprėja kojų skausmai, paūmėja psichosomatinės ligos. Patarimai. Reikia mažiau vartoti druskos, mažiau sėdėti ir daugiau vaikščioti. Gaubti pečius, nes viršutinė kūno dalis greičiau atšąla. Mažinti fizinius krūvius, o prieš pat jaunatį išvis padaryti pertrauką. Pasnikaujama 23 ir 26 Mėnulio dieną.

Bendri patarimai. Per 1 ir 3-ąją fazes valgoma daugiau ir įvairesnių produktų, per 2-ąją ir 4-ąją maistas - ribojamas, kūnas valomas įvairias būdais. Kertinės dienos, kai,energijos srautams keičiant kryptį, reikia papildomų jėgų - 4,8 ir 22 -ta dienos. Tuomet būtina mažinti fizinius, emocinius ir psichologinius krūvius. Savigydai ir profilaktinėms priemonėms palankiausios - 11, 13, 18, 23, 26 ir 29 Mėnulio dienos. Sėkmės kuopiant savo fizinį apvalkalą! Iki spalio , kol Jupiteris keliauja per Mergelę, daugelis atras ir įsisavins naujų sveikos gyvensenos papročių.


Publikuota savaitraštyje "TV per savaitę".

http://www.horoskopas.lt/index.php?id=69

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Šeš Kov 25, 2006 8:03 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007