Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 7:35 am



Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
 trobelė ant vištos kojelės 
Autorius Žinutė
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
labas, niu ką jau beišmoksi pas mane :roll: apsidairiau- žmoneliai studijuoja įvairius dalykus, o aš tik etno kultūrininkė :oops: :roll:
žoleles renku, vaistukus gaminu, duonelę išsikepu........e....kur man lygintis su naujoviškais žyniais :oops:


Šeš Vas 13, 2010 11:11 am
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
va, būtent naujoviškuose žyniuose pasigendu paprastumo... kalba apie lygmenis, kurios galima pasiekti tik kažką ypatinga darant... todėl kreipiuosi į tave, kaip į darančią stebuklingai paprastus dalykus. tokį stebuklingumą ir aš norėčiau savyje išskleisti 8)


Šeš Vas 13, 2010 12:06 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
:D na, žinai....man ne niolika ir jau suprantu, kad geriau būti vienos srities geru žinovu, nei stengtis aprėpti daug....tai :roll: mano sritis ir yra žmogaus sveikata, gelbėjimas žolynais
gal reikėtų sakyti, kad sritis yrs žolynai, o po to jų naudojimas žmogui stiprinti, gydyti
augaliukai yra gyvi padarėliai, labai jautrūs, jie gali daug padėti, labai geranoriškai nusiteikę žmogaus atžvilgiu.....niu, gaila, daugelis nenori išmokti su jais bendrauti :roll:
o šiaip esu įsitikinusi
genialumas dažnai slypi paprastume, visai paprastame problemos sprendimo būde
apie ką norėtum kalbėtis?
o gal tu man kažką pasakysi
nesu visažinė..


Šeš Vas 13, 2010 12:28 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
dabar žiema, gili žiema, mūsų žemė miega, apklota šiltai, tiesa, iš pradžių stipriai sušalusi dar be sniego (gerai byrės, bus puri dirbti ir sodinti)medžiai kyšo iš pusnių....ką gali dabar, šiandie rasti gamtoje?
gali pasiskinti pušies šakelių :D reikėtų spyglikus įpjauti ir išsivirti arbatos :D patiks ir sustiprins, padvelks mišku
gali išsivirti didelį puodą šakelių ir supilti į vonią, pagulėsi karštam vandeny, kūnas pasidengs sakais.....tai sveika....(negalima žmogui su centrinės nervų sistemos pažeidimais)tokia vonia negalima daryti dažniau nei kas dvi savaitės,
vėliau žiūrėsim ką gamta daro :roll:
bet kovo delčioje, manau reikės genėti sodą, saulytė dirbs savo darbą ir dengtuose šiltnamiuose, kovą reikės judintis viena koja....
kas dar/?sako bus ir vėl gripo banga.....gal pasiruoški kosuliui, peršalimui vaistukų :roll:
sekmadienį jaunatis prasideda, gali žolynėlius smulkinti, pamaišyti su medumi ir arielka pilti,
kol gripas susivoks užpulti- tavo vaistai bus išsistovėję,
žinoma, geriau būtų pilnaty pasigaminus, bet, ....ateinančioj pilnaty jau sergančiųjų bus :D
ką gi dar galėčiau pasakyti?va, čili turėjo būti pasėtas dėžutėje, surfinijos ir petunijos, paprika :D
dar neišdygo......reiškia miega, nejaučia greito pavasario....todėl ankstyvo derliaus pomidoriukai reikės tik kovą sėti :roll:
įsiklausyk į save, juk ir tu turėtum būti apimtas ramybės, žiemos poilsio,
na, mes kaimiečiai, labiau tai juntam :D mieste žiemą vasarą bėgte verda gyvenimas


Šeš Vas 13, 2010 12:49 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
būtent pasigendu paprastumo, jautrumo. kai kiti nori labai daug žinoti, išsimandrina ir darosi sudėtinga bendrauti...
norėčiau tiesiog apsilankyti. tiesiog manau, kad vaistingojo augalo savybės nemažai priklauso nuo ruošėjo. kai tuos dalykus bandžiau daryti, pajutau, kad tai labai platu. gal per sudėtingai į tai žvelgiu, tačiau bent pajaust būtų įdomu...


Šeš Vas 13, 2010 5:31 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
esi teisus, žolininko savybės būna įgimtos,
todėl, žmogus ,gaves vaistus, tiesiog pavadina stebuklingais arba...............ragana :roll:
žinoma, galiu pasidalinti žinojimu ir savo namuose, matysite stebuklingąjį kuparą, ir atsargas kuparo papildymui, dar maišeliai su džiovintais žolynais, galima lengvai nustatyti, ar jūs turite tą įgimtą savybę, perduoti vaistams......ee, čia visi didžiai gudrūs, tai ir aš nesakysiu viešai :lol: :lol: :wink:
pačiu laiku panorėjote apsilankyti, reikalas tame, kad duosiu kompiuterį sūnui į vilnių studijoms keliems mėnesiams, todėl negalėsiu pasiekti forumo,
žinoma gaila, bet, tikiuosi manes nepašalins administracija
priežastis rimta :D
simonas ruošiasi simfoninio orkestro dirigavimo studijoms pas domarką, šalia dar bando kompoziciją, tikrai jam reikia kompiuterio šiems dviems mėnesiams, o man tikrai nebūtina

dėl viso pikto.......vis dar viliuosi, kad gaus pasiskolinti tam laikui :oops:


Šeš Vas 13, 2010 7:12 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
puiku. noriu apsilankyti ir pajausti tą vaistažolių esmę.. būtinai paskambinsiu.


Šeš Vas 13, 2010 8:13 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
:D geeerai


Šeš Vas 13, 2010 8:46 pm
Aprašymas
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
Nežinau, ar gerai, kad paskelbėt telefoną viešai. Ne dėl to, kad čia yra savotiškai reklama, bet ne visi žmonės yra „geriečiai“ ir tokią informaciją gali panaudoti negerais tikslais. Tokią informaciją geriau skleisti per asmenines žinutes.

Daugminai, mokytojai neišmandrėja, tiesiog nori žinias pateikti teisingai ir kad jas naudotų jas pagal paskirtį. Žinias negalima pateikti visas iš karto, žmogus turi subręsti joms, t.y. brendimas vyksta jas įgaunant ir su laiku. Kaikuriems dalykams reikia, kad ankstesnės žinios jau būtų įaugusios į tave, kitas galima pateikti iš karto. Bet svarbu yra ne tai, tu gavai informaciją kaip tą ar tą padaryti, bet suprasti, t.y. Žinoti. Viskas turi būti vykdoma nuosekliai. Manau mūsų keliai dar daug kartų susitiks :) Paprastumas padeda greičiau patikėti ir pajusti rezultatus. Tas yra gerai, bet žynys turi jausti pasaulio rėdą ir tikslą. Žolininkai (ne raganiai ar raganos pagal čia naudojamą terminiją) yra labai svarbūs ir jie labai gerai jaučia. Galime sakyti - jie mato, ko XXI amžiaus žmogus jau nebegali ir miesto žmogus turi daug mokytis.

Ragana :) Kaip jau pastebėjot, tai kaikuriais dalykais čia fyguruoja kitoks požiūris. Kad ir dėl termino „ragana“. Galite pasiskaityti http://www.baltai.lt/kulturos_forumas/viewtopic.php?f=87&t=521&start=30. Šiame forume daugiau nagrinėjami kultūriniai dalykai, kurono forume ezoteriniai, psichologijos forume psichologiniai dalykai (remantis baltiškom tradicijom). Tikrai nuostabu matyti tikrą žolininkę (jūsų telefoną irgi įsirašiau, jei būsiu Lazdijų pusėj - susisieksiu). Gaila, kad dabar neturėsite kompiuterio, bet lauksime sugrįžtant. Man tikrai būtų įdomu pakalbėti apie pajautą. Aš pats pakankamai miesto vaikas, tad siekdamas tai labiau pajusti, reikia žinoti apie kitų žmonių patirtį, t.y. žinoti ko ieškoti.

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Sek Vas 14, 2010 1:35 am
Aprašymas ICQ YIM
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
labas rytas, labai baltas ir pūguotas :D dėkoju, panaikinote mano nr, po galais :roll: parašiau ir pasigailėjau :oops: tik nežinojau kaip ištrinti visą komentarą
taigi, ačiū, jetau, gerai , kad vis pasidomit ką rašinėju :oops: reklamos nenoriu, man tai kenkia :roll: vengiu ir atsisakau televizijos, niu ,laikraštininkai nutveria renginiuose :D
kas dėl raganų.......aš ne raganauju, bet žurnalistai paskelbė jau senokai "ragana", todėl tenka išgirsti
-"žiūrėk, krosnos ragana......",
juk sakiau, nesiginčiju
esu tik žolininkė ir man to užtenka, nes sunku būti viskuo, o gal ir neįmanoma
kaip pats sakai, svarbiausia yra jausti pasaulio rėdą ir tikslą....esu savo vietoje ir su tikslu, ko daugiau :roll:
pajauta irgi visai paprastas reikalas- tereikia matyti ir klausytis mažesnio už save....paukštukų, augaliukų, vabaliukų, gyvūnukų
reikia klausyti didesnio užsave- tai žemės, saulės....
visi jie kalbasi su žmogum, tik žmogus neturi laiko klausytis, matyti, pagelbėti mažiukam :roll:
a kompiuteris- tegu jį bala, vaikas gal būt įstos į norimas studijas, o aš daugiau laiko skirsiu tapybai,,,pavasarį ir taip jau kompiuteris tik valandėlei
taigi, dėkui, pagelbėjai vėplai :oops: ačiū už komentaro koregavimą :oops:


Sek Vas 14, 2010 10:53 am
Aprašymas
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
Čia Baltas pataisė - aš laukiau iš jūsų užuominos :) O kad redaguoti savo pranešimą, tai reikia paspausti dešinėj viršuj mygtuką „Redaguoti“.

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Sek Vas 14, 2010 11:54 am
Aprašymas ICQ YIM
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
Matai, Zordsdavini, paprastumas yra tame, kai išgirsti nekalbantį verbaliniu būdu. žolininkė aiškiausiai pasakė, kad mažiukai (augalai) nori su mumis kalbėti tik mes jų neišgirstame. neretai ir mokiniai nori kalbėti, tačiau neretai mokytojai jų negirdi. išgirsta tik tai, kai mokinys netekęs kantrybės ką surėkia.. o tada jau skaitosi blogai...
pavyzdžiui aš pajutau, kad ragana mane girdi, net man nekalbant ir nerašant. ji pagavo mano mintis, kaip pagauna augalų mintis.. tame ir yra paprastas stebuklingumas...


Sek Vas 14, 2010 12:23 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
:lol: :lol: :lol: tai graširdiškas juokas....
žinoma, aš viską paaiškinsiu, kai kada pasimatysime
turiu ir senovišką sodybėlę pušyne, išsiteks ir daug svečių, pavyzdžiui su palapinėmis :D
dabar tegaliu pasakyti apie tuos žmones, kurie su manimi bendrauja tiek
baltą, aišku, pralinksminau savo prisistatymu, jo mintys mano atžvilgiu buvo skeptiškos, bet buvo :D šiek tiek
dabar zordsdavini,(oi, liežuvį galima išsisukt) :D - geranoriškas mano atžvilgiu
daugminui, jaučiu, šitam jaunam žmogui galiu perduoti žinių ir jis tikslingai panaudos, tai yra prates tai, ką aš darau
juk kiekvienas norime savo darbų tesėjo, tobulintojo....
ir dėkoju baltam, už paslaugą :D
protingam žmogui nebūtina sakyt, jis pats supranta, ką reikia padaryt kito labui
daugminai, nesijausk ignoruojamas mokytesnių, aš irgi nesijaučiu, reiškia viskas gerai :D


Sek Vas 14, 2010 12:32 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
ei, sveikučiau, kompiuteris lieka man :D paskubėjau atsisveikint :oops:
bendrausim :D


Pir Vas 15, 2010 12:50 pm
Aprašymas
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
Na, ir šauniai :) Tikiuos ne dėl to, kad sūnus neįstojo ar panašiai ;)

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Pir Vas 15, 2010 2:09 pm
Aprašymas ICQ YIM
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007