Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 2:09 am



Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
 Varnalėša 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Varnalėša
Paveikslėlis

Paveikslėlis

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Spa 20, 2010 12:22 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Varnalėša
varnalėša ...įeina į cukraligės mišinį ir plaukams stiprinti, pleiskanas naikinti, varnalėšos lapai lengvina skausmą sąnarių,
visa kita, dovanokit


Tre Spa 20, 2010 1:23 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Varnalėša
ragana rašė:
varnalėša ..
visa kita, dovanokit

pakomentuokit plačiau apie dovanojimą :)

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 21, 2010 1:27 am
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Varnalėša
tai vietoj keiksmažodžių serijos
atsiprašymas


Ket Spa 21, 2010 8:31 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Varnalėša
ragana rašė:
tai vietoj keiksmažodžių serijos
atsiprašymas

..irgi variantas :D egocentriškai manome, kad mūsų žinios yra vienintelės teisingos? :) Gal galite pavyzdžių kas konkrečiai straipsnyje yra netiesa ir kodėl. Būtų gerai, kad paremtumėte bent 3 konkrečiais atvejais iš jūsų praktikos.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 21, 2010 11:15 am
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Varnalėša
provokatorius :evil:
ko yra varnalėšos šaknyse?
yra, inulino, proteinų, eterinio aliejaus, palmitino, stearino rūgščių, sitostearino, stigmansterino, angliavandenių, rauginių medžiagų bei dervų, sėklose yra glikozidų ir riebalų- tai enciklopedinės žinios, mokslinės
apie geležį kaip ir nežinojau, todėl nesu tikra tuo
pagal šias medžiagas, o taip pat ir pagal liaudies vartojimą ,sprendžiu
varnalėša puikiai tinkia gydyti plaukuotai odai ,visokiems skauduliams, votims, darant voneles, tepalus, ar tiesiog perplaunant galvą varnalėšos nuoviru
tiesa tai, kad reumato pažeistus sąnarius gydė lapais, žaliais, apvyniodami sąnarius
širdis, nervai....iš kur visa tai?
toliau, gastritas ,opaligė, tinka jonažolė, beržo grybas, alijošius daug veiksmingiau veikiantys šiuos organus
ir skausmą numalšina greitai
neteko daryti to su varnalėša
kirminai-pelyno sėklos išvaro staiga moment, ko čia vargintis su varnalėša?
vandenligė, plaučių ligos- nesu to girdėjusi iš senųjų
vat, cukraligės mišinin tinka ir reikia
gerklės ligoms- už šalaviją ir imbierą nieko geriau nėra
inkstams- yra veiksmingesnių žolių
aplamai, straipsnis parašytas taip, tarsi žmogus gyventų tokioje vietoje, kur nieko nėra tik varnalėšos
prostata?-apsurdas kažkoks, kojų grybelį nešiositės, kol numirsite, gydydami varnalėša
va, pleiskanos- taip, silpni plaukai, slinkimas- taip, furunkulai, votys- taip
kojų venų žaizdų taip pat neužgydo
ir pakaks jau man komentuoti šitą apsurdą, nervinuosi
kai gyvensime paskutines dienas, ir nebus žemėje daugelio augalų(o varnalėša, šiukšlynų augalas išliks, kaip ir žurkės, dargi mutuos), va tuomet galėsime tikrinti kiek teisingas šis straipsnis
gydysim viską, pradedant kirminais, baigiant stojančia piestu širdimi


Ket Spa 21, 2010 2:22 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Varnalėša
ragana rašė:
provokatorius :evil:
apie geležį kaip ir nežinojau, todėl nesu tikra tuo
...
širdis, nervai....iš kur visa tai?
...
neteko daryti to su varnalėša
...
vandenligė, plaučių ligos- nesu to girdėjusi iš senųjų
..
aplamai, straipsnis parašytas taip, tarsi žmogus gyventų tokioje vietoje, kur nieko nėra tik varnalėšos
prostata?-apsurdas kažkoks, kojų grybelį nešiositės, kol numirsite, gydydami varnalėša
...
ir pakaks jau man komentuoti šitą apsurdą, nervinuosi
...

Kaip pati jau parašėte, matome, kad daug ko nežinojote, o suabejojimas jums prilygsta įžeidimui. Jūsų reakcijos ne apie žinias, o į tai, kad negali būti to, ko jūs nebandėte ar nežinote. Jei kaimo žmogus per savo vargšą skrandį pervaro veikliąsias medžiagas, kad įsitikintų, kad kažkas tinka, o kažkas ne, tai mokslus baigęs farmacininkas sužino daugybę kitų dalykų, kas lemia jo kito lygio žinojimą ne per savo asmeninį ar kamyno skrandį.
(Beje, absurdas rašomas su b).
Taigi, kiekvienas žolininkas, ypač tęsiantis savo senolių patirtį linkęs netikėti ar nepasitikėti ką kiti atrado, o ypač, jeigu tai nesutampa su jūsų žiniomis. Tai normalu tik tarp kaimo žolininkų, vienas kito neapkenčia, deda keiksmais ir pan. Pateikčiau pavyzdį žolininkę, med. mokslų daktarę Eugeniją Šimkūnaitę, jau amžina atilsį, kuri buvo žolininkų palikuonė, bet stojo į aukštąją, kad galėtų papildyti žinias ir jas derinti su empyrinėmis, štai todėl ją visi gerbė. Nepažinęs kitos pusės, gali savo pamatus sugriauti.
Štai kodėl natūraliai klausiu to, ką gali paklausti bet kuris studentas, o studentai būna kartais su keliais aukštaisiais, tame tarpe medicininiais. Jums gal žinių ir netrūksta, bet tolerancijos mažoka. Aš taip pat sunkiai kažką toleruoju, kas "tarsi griauna" mano įsitikinimus, bet tobulėjant, reikia įsisąmoninti, kad įsitikinimai nėra tinkama nuostata eiti pirmyn ir plačiau. Medicina neigia daugybę žolininkų metodų ir būdų, vadina šarlatanais ir manau teisingai daro, nes tie šarlatanai dažnai nusimuilina nuo atsakomybės. Bet nemanau, kad medicina ištobulinusi daugybę metodų, atradusi daugybę komponentų, turinti laboratorijas, kuriose bando ne ant kaimynų, visgi iki šiol tobulėja ir neatmeta liaudies medicinos. Priešingai, kaimiečiai dažnai negali pakęsti medicinos žinių ir nervinasi, jei paklausiama plačiau apie medžiagų veikliąsias medžiagas, indikacijas, kontraindikacijas.
Reziumė, šis forumas jums galimybė gauti klausimus, kurių sau nekeliate. Tai galimybė ne savo reitingus pakelti, o suvokti didesnę savo atsakomybę prieš viešumą.
Taip, kad tikiuosi supratom vienas kitą ir diskusijos nepasibaigs "išspardysiu šikną" ir kitais grubios liaudies epitetais, tai netinka nei kaip moteriai, nei kaip inteligentiškai kūrybinei asmenybei. Amen

O dabar plačiau apie varnalėšą iš jūsų bažnyčios varpinės...

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 21, 2010 3:47 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Varnalėša
nieko nebus plačiau
faktas, čia būdama plečiu akiratį, žinias
jokiu būdu neturiu atsakymų į visus klausimus
medikus nei smerkiu, nei pykstu, nors mano praktiką ne vienas "nuodniku" vadina, vis del to man nusispjaut, svarbu rezultatas
žinoma, pati kartais experimentuoju su liaudies išmislais ,kurie atrodo tikrai apsurdiški, ir nustembu....apie kai kuriuos net nemėgstu pasakoti, bet esu dariusi
kas tinka, netinka- palikime tai, aš kaimietė, šiuo metu esu kaimietė, manes labai nevilioja miestas, darbas mieste ar kas nors panašiai


Ket Spa 21, 2010 4:06 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 8 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007