Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 6:33 pm



Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
 trobelė ant vištos kojelės 
Autorius Žinutė
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
ačiū, kad nudžiugai, tiesiog simas parvažiavo pasiimti kompiuterio, susisiekė skype su adomu, gyvenančiu islandijoje(adomas- sūnus)taigi, pasirodo adžiukas turi du kompiuterius ir nenori prarast ryšio su mama, todėl siunčia vieną simui,
kas dėl įstojimo....tai užsispyrusiai siekia savo tikslų, myli muziką, kaimietukas be protekcijų savo jėgom įstojo į akademiją, choro dirigavimą, dabar ruošiasi į simfoninį.....neaišku kaip su finansais :roll: jei turės mokinių- tai galės apmokėti studijas, valstybė nutraukė finansavimą.....čia kaip antraeilės gaunasi, nes jo specialybė choras...va
teturi vieną studentą, kurį ruošia stojimui į akademiją, dėsto jam teorines žinias ir solfedį :roll:
nius, džiaugiuosi ir aš, likusi su kompiuteriu :D


Pir Vas 15, 2010 3:35 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
klausykit. aš čia rašiau apie girdėjimus-negirdėjimus. neturėjau kažko asmeniška. tiesiog dalinausi savo patirtimi ir suvokimais. manau jei nesugebi išgirsti žmogaus nuotaikų, nusiteikimo, tai nesiseks išgirsti ir augalų kreipimosi... rėmiausi grynai savo patirtimi. taikiau grynai sau.
šios svetainės ir jos globotojų dėka susipažinau su tikrai įdomiais man šiam mano įsikūnijimui labai brangiais žmonėmis. už tai esu be galo dėkingas šio forumo sumanytojams ir globėjams.
todėl prašau gerbti labiau išsimoklinusius, aš ir tai stengiuosiu daryti. kaip stengiuosiu dvasininkėti žingsnis po žingsio. manau ragana pagelbės man žengti dar vieną kokybinį žingsnį į priekį.
atsiprašau, kad ne visai apie vaistažoles ir svekinu švenčių proga.


Tre Vas 17, 2010 12:17 am
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
tikiuosi būt suprastas.
su didele pagarba. paprastai ir lengvai.


Tre Vas 17, 2010 12:21 am
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 13, 2008 8:48 pm
Pranešimai: 198
Šalis: Graikija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Atėnai
mano pomėgiai: Kultūra, muzika, kelionės, filosofija
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
Zordsdavini rašė:


Daugminai, mokytojai neišmandrėja, tiesiog nori žinias pateikti teisingai ir kad jas naudotų jas pagal paskirtį.


Čia truputį ekskursas į šoną, bet man dažnai kyla klausimas, ar kiekvienas save laikantis mokytoju iš tikrųjų juo ir yra.. kodėl vieni mokytojai sukelia didelį pasitikėjimą ir tiesiog jauti, jog žmogus tikrai žino ką sako.. o kiti, kad ir kaip įtikinamai kalbėtų, bet širdis jais abejoja..


Ir dar turiu klausimų šio kambarėlio šeimininkei ;) O jeigu organizmas netoleruoja alkoholio ? ar galima išsiversti vien nuovirais gydant tam tikrus negalavimus?

Jei pernai prisidžiovinau dilgėlių, ar jos šiemet dar veiksmingos, ar jau praradę savo veikliąsias medžiagas ir reikia naujas rinkti? Apskritai, koks yra vasitažolių "galiojimo laikas" :)

_________________
Kai nieko neturi, turi dangų, žvaigždes ir vėją turi


Pen Vas 19, 2010 6:31 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
labas, Catori,
dilgėles galima naudoti du metus, pernykštės tinka, bet šį pavasarį jau reiks pasirūpinti, kad būtų veiklios, ta prasme, gerintų kraujo sudėtį, -renkame anksti pavasarį, kai lapeliai nedideli ir net patamsėję kraštuose
jei netoleruojate alkoholio, žinoma reikia ieškoti išeičių,
netgi sąnarius gydyti galima acto užpilais (tai kaip pavyzdį pasakiau)
dar dėl žolynų galiojimo
na skirtingas laikas, pvz, beržo grybas, amalas tinka vos pusę metų :roll:
ačiū, kad buvau naudinga :D


Pen Vas 19, 2010 9:51 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
laba, daugminai, aš pamaniau kad blokuotas esi :roll: niu....pranešimą toki skaičiau :oops:
aš nežinau kiek būsiu tau naudinga, pradedu įtarti, kad pati kažko daugiau sužinosiu iš taves nei tu iš manes :D


Pen Vas 19, 2010 9:55 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kuo ypatingos vištos kojos raganų veikloje ir kodėl jūsų "namas" negieda?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Šeš Vas 20, 2010 12:58 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
labas, labas
mano namas ne gaidys, nu negieda
namas ant vištos kojos tam, kad pasisuktų mano gyvenimas į mane :wink:
kad žinočiau atsakymus į jūsų visų klausimus- štai tam vištos koja


Prikabinti failai:
Trobele%20copy.jpg
Trobele%20copy.jpg [ 145.27 KiB | Peržiūrėta 11727 kartus(ų) ]
Šeš Vas 20, 2010 4:31 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
ragana rašė:
mano namas ne gaidys, nu negieda
namas ant vištos kojos tam, kad pasisuktų mano gyvenimas į mane :wink:
kad žinočiau atsakymus į jūsų visų klausimus- štai tam vištos koja

Tikiuosi besigilinant į senąją simboliką, sužinosite ką darė su vištos kojom ir kodėl taip buvo svarbu, kad namuose gaidys giedotų...

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Šeš Vas 20, 2010 10:01 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
ahaaa :wink: atsakiau neišsamiai, suprantama....bet jau manau, sužinosiu naujų dalykų :D
paaiškinsiu kitą dieną , ką turėjau omeny


Šeš Vas 20, 2010 11:31 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
galvoju, kad raganos trobelei an vištos kojeles yra ir daugiau paaiškinimų- aš ne viską žinau, tačiau man buvo pasakyta taip
Kiekvieno žmogaus namas, tame tarpe ir raganos, yra jo gyvenimas,
kad visokios vištos nelaipiotų an slenksčio, namas stovi ant kojos :D ir dar sukinėjasi...
jei ragana sugeba tvarkytis savo name, t. y. savo gyvenime pagal visuomenės normas, galima spresti, kad gali patarti ir savo artimam
Todėl yra sakoma
-nameli ,atsisuk į mane, perfrazuojam, - gyvenime mano, atsisuk į mane
vištos kojelės nežinau kam buvo reikalingos, bet vištų skrandukų odelė- tai žinau
kad gaidys gieda- tai suprantama, bet jei višta bando giedoti- čia jau blogai :D tokiu atveju žmonės visaip bandydavo nuvyti artėjančią nelaimę
įdomu man būtų žinoti, kam tos vištų kojos buvo reikalingos
aš pati nuo burtų atsiriboju, kokie bebūtų burtai- geri ar blogi, tai neveda į gera,
raganystėje riba tarp gėrio ir blogio visai nematoma- gali peržengti nejučia
aplamai visi burtai ,kerėjimai yra savo valios primetimas, kito žmogaus laisvo pasirinkimo ribojimas, -man tai nepatinka, netgi draudžiama


Sek Vas 21, 2010 10:49 am
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
tas failas viršuje.....manote ne į temą....
žiūriu aš į nuotrauką ir matau kino juostą- praėjusį gyvenimą......man gražu :oops: šio namo dramatiškas likimas ,bet tai mano fantazijos, svajotoja..


Sek Vas 21, 2010 10:52 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
ragana rašė:
...
vištos kojelės nežinau kam buvo reikalingos,

Tai nesunku sužinot, skaitykit senąją baltų mitologiją, tikėjimus ir burtus, ten aiškiai yra apibrėžta tamsioji pusė, kurios priemonės arba simboliai yra vištos koja. Ne viską rašau viešai, kai kuriuos dalykus perduodu tik žodžiu.

ragana rašė:
...kad gaidys gieda- tai suprantama, bet jei višta bando giedoti- čia jau blogai :D tokiu atveju žmonės visaip bandydavo nuvyti artėjančią nelaimę
įdomu man būtų žinoti, kam tos vištų kojos buvo reikalingos

Taip, kai višta gieda, lauk savo namuose mirties. Bet visos dvasios išnyksta su pirmaisiais gaidžiais :)

ragana rašė:
...aš pati nuo burtų atsiriboju, kokie bebūtų burtai- geri ar blogi, tai neveda į gera,
raganystėje riba tarp gėrio ir blogio visai nematoma- gali peržengti nejučia
aplamai visi burtai ,kerėjimai yra savo valios primetimas, kito žmogaus laisvo pasirinkimo ribojimas, -man tai nepatinka, netgi draudžiama

Todėl ir nelaikau jūsų ragana, o žolininke, nes apie burtus jūs matyt negavote pašventimo į šias paslaptis. Burtai nėra blogis, blogis slypi žmogaus valioje, tiksliau bevališkume. Raganos naudojo burtininkų ir magų metodus savinaudai, taip pažeisdamos RĖDOS dėsnius, dėl ko nukentėjo ir burtininkų vardas, čia tie, kurie persimetė į raganius. Apie burtus ir kitas dvasines metodikas šitame forume nerašoma, tam yra kurono forumas (http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/)

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Sek Vas 21, 2010 9:43 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
aš ne ragana, tik paraganėjusi...
matau ir jaučiu daugiau, bet tik tiek
prieš dešimtmetį mane apšaukė ragana spaudoje, skaudžiai išgyvenau, pykau ir kirtausi, nieko tai nepakeitė...vėliau susitakiau su tuo ir pati prisistatau ragana gyventi tapo lengviau
nieko nedarau kas primintų raganystę, bet aplinkiniams keista, jei atgaivinu augalą :roll: tai vadina raganyste
Gauna vaistus, kurie padeda staigiai- vadina raganyste
jei pas visus neužaugo kopūstai, o pas mane yra- tai jau raganystė
Jei pamatė iškėlusią rankas į saulę- raganauju
a, tiek to, dėl tokio požiūrio į natūralų bendravimą su gamta, atsiriboju nuo televizininkų,
save atskleidžiu tiek, kiek sugebėsiu apsigindi nuo kandžių patyčių


Pir Vas 22, 2010 11:23 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: trobelė ant vištos kojelės
ragana rašė:
aš ne ragana, tik paraganėjusi...
...
save atskleidžiu tiek, kiek sugebėsiu apsigindi nuo kandžių patyčių

Labai gerai jaučiu ką rašot. Mano atvejis panašus, bet aš nesiruošiu taikstytis su tamsumu, neišprūsimu ir pagonybe. Pamenu, kai viena žurnalistė atėjusi pas mane namo grūdo man į rankas storą tarybinę enciklopediją ir prašė, kad būtinai rankose laikyčiau savo juodai baltą katytę, nes fotografas kitaip burtininko neįsivaizduoja :lol: Taigi, šablonai yra bjaurūs, bet tai jūsų valioje keisti visuomenės požiūrį, kurį ryškiai suformavo bažnyčia.
Raganystėmis vadina viską, kas jiems nesuprantama. Bažnyčia ypač atkakliai iki šių dienų kala parapijonims savo viduramžiškas nuostatas. Patys priėdę velnių tiek, kad visų pasaulio egzorcistų neužtektų jiems patiems. Egzorcizmas savotiška psichoterapija, todėl nepergyvenkit dėl jūsų apvardžiavimo, tiesiog žmonės nežino kaip kitaip įvardinti žiniuonius. Matau jūsų paprastą, bet ne prastą sielą, daug dvasinių randų ir gyvenimo patirtį. Šito iš jūsų niekas negali atimti, išmintis ateina, kai išmini kelią neišdildomai...:)

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Vas 22, 2010 2:18 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007