Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:23 pm



Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Apostazė 
Autorius Žinutė
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 47
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Vilnius
mano pomėgiai: Fotografija, muzika
UNREAD_POST Apostazė
Štai Delfyje perskaičiau, jog grupelė jaunimo oficialiai atsisakė katalikų tikėjimo. Visas straipsnis čia: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=34010495
Ką jūs apie tai manote?
Ir man dar toks klausimas iškilo. Jei aš pats nesijaučiu kataliku, tai gal ir man reikėtų padaryti tokį "biurokatinį" žingsnį?

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Tre Bir 30, 2010 12:46 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Apostazė
juoda_plunksna rašė:
Štai Delfyje perskaičiau, jog grupelė jaunimo oficialiai atsisakė katalikų tikėjimo. Visas straipsnis čia: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=34010495
Ką jūs apie tai manote?
Ir man dar toks klausimas iškilo. Jei aš pats nesijaučiu kataliku, tai gal ir man reikėtų padaryti tokį "biurokatinį" žingsnį?

Paveikslėlis

Bet koks sąmoningumas yra sveikintinas. Kad prasidėjo įvykių grandinė, nereikia stebėtis. Šis procesas suaktyvėjo jau beveik prieš pusmetį. paskutiniai įvykiai su prezidento Algirdo Mykolo Brazausko pašarvojimu buvo ta kibirkštis, kuri senai turėjo uždegti perdžiūvusį bažnytinį šieną, kuris brukamas vietoj gyvo tikėjimo. kaip jums pasielgti, yra jūsų apsisprendimo, sąžinės ir sąmoningo piliečio žingsnis, už kurį pats priimate atsakomybę. Kuo aukštesnio lygio sąmonga atsakomybė, tuo aukštesnis jūsų, kaip piliečio reitingas. Žmonės, kurie susidegino dėl Lietuvos laisvės nėra pavyzdys kitiems degintis, bet šie žmonės lieka amžinai kitų sąmonėse ir istorijoje. Tam užtenka vienos aukos, kad kiti imtųsi ryžtingų veiksmų keisti socialinį gyvenimą ir valdžios struktūras.
Delfi rašė:
Brandžiam tikėjimui reikia laisvės
Tikėjimas be laisvo žmogaus apsisprendimo neįmanomas, todėl kanonuose yra numatyta apostazė - formalaus ryšio su Bažnyčia atsisakymas“, - DELFI teigė kunigas Kęstutis Kėvalas, pridurdamas, jog viešai tikėjimo atsisakiusio žmogaus net nebegalėtų katalikiškai laidoti, nes negerbtų jo laisvės.

Ar problema, kad katalikų kunigas neateis prie duobės už 100 litų pakrapinti velionio? :D Palydėti gali bet kurios kitos konfesijos ar tikėjimo dvasininkas. Šiuo atveju atsiveria baltų dvasininkų poreikio srautas. Tą mes taip pat senai jau matėme ir alternatyva gali būti tiek romuvos vaidiloms, tiek Kurono akademijos kunigams. Neatsitiktinai Lietuvoje jau įteisintas kolumbariumas (per ugnį siela ir be kataliko kunigo bus išganyta).
Delfi rašė:
Vis dėlto paties krikšto neįmanoma atsisakyti, nes, kunigo žodžiais, tai ženklas visam gyvenimui.
„Atsisakydamas formalaus ryšio su Bažnyčia žmogus gali sakyti, kad netiki pagrindinėmis tikėjimo tiesomis. Toks žmogus atskiria save nuo tikėjimo, nelieka bendrystės su Bažnyčia“, - kalbėjo dvaisninkas. - Tačiau, jeigu jis kada nors suprastų klydęs, nereikėtų iš naujo krikštytis, tik atnaujinti krikšto pažadus“.
„Bažnyčia iki paskutinio momento tokį žmogų priimtų, jeigu jis pats išreikštų tokį norą“, - sakė kunigas.

Krikštas yra ženklas, sutinku, bet puikiai nuplaunamas mūsų šventose upėse ir gražinamas senasis mūsų kelias, apie tai liudija metraščiai, kaip baltų gentys, po katalikiško krišto nusiplaudavo jį šventose upėse dalyvaujant baltų dvasininkams. Kitas reikalas, dėl krikšto emės, kaip apsaugos gyvąjam. Baltiškas kelias rodo, kad krikštą mūsų protėviai žinojo daug seniau, tai indoeuropietiška tradicija, o ne žydiška. Mes taip pat krikštijam naujagimius, taip pat suteikiam apsaugą. Todėl nereikia žmonių gąsdinti nebūtais dalykais, kad krikštas tai jau pririša prie katalikų. Ne jis tik suteikia dievišką globą, o ne suteikia bažnyčios "partiškumą".
Delfi rašė:
Netiki Bažnyčios karikatūra
Komentuodamas apostazės akcijos dalyvių priekaištus, kad nuo valstybės atskirta Bažnyčia daro didelę įtaką visuomeniniam ir politiniam gyvenimui, K. Kėvalas atkreipė dėmesį, jog dvasininkai turi teisę siūlyti, tačiau valstybė pasilieka teisę siūlymus priimti arba atmesti.

„Jei Bažnyčia ir pasako savo nuomonę, tai daro demokratinėje aplinkoje – valstybė, priimdama konkrečius sprendimus, turi teisę į tai sureaguoti arba nesureaguoti. Tačiau jei nebūtų atskirties, Bažnyčios nuomonė būtų privaloma, kaip įstatymas“, - komentavo kunigas, pridurdamas, kad dažniausiai žmonės patys susikuria sukarikatūrintą Bažnyčios paveikslą ir paskui į jį netiki.

Visa laimė, kad bažnyčią atskyrė nuo valstybės, kitu atveju lauktų "raganų medžioklė", baltiškas tikėjimas būtų vėl pasmaugtas ir užtemptas ant kryžiaus baltų tikėjimo žmonių sulaužytais likimais. nepamirškite, kad seime pilna krikščionių ir net atskirų partijų. Įdomiausias reiškinys, kad pati Inija Trinkūnienė (krivio žmona) delegavusi į seimą įėjo į krikščionių demokratų partijos sudėtį. Komentarai šiuo klausimu būtų įdomūs.
Kuo daugiau sąmoningų lietuvių ir žemaičių bus prie valdžios vairo, tuo mažiau bus šansų bažnyčiai įtakoti Lietuvos piliečių protus juos gasdinant, kad nepalaidos, nekrikštys, kad mokykloje jei neleis vaikų tikybos, tai ir tėvams bus blogai ir t.t. šitą girdžiu kasdien mokyklose. Bažnyčia senai uzurpavusi mokyklose tikybos pamokas, nes pagal švietimo ministeriją, tikyba tai tik katalikų tikėjimas, o kiti pagonys arba niekas. Tokia situacija kaimuose dar aštresnė, kur kaimo direktoriai bijo vietiniam kunigui neįtikti, organizuoja visos mokyklos mokinių privalomą dalyvavimą mišiose ir pan. Ar tai yra viešinama? Manot mūsų nebandė paveikti ar surinkti duomenis apie mūsų žynius? :)))
Šis straipsnis yra kregždė tų įvykių, kurie kaip potvynis artėjo ir dabar jau viešai matomi. Prieš parą mane susirado tam tikri labai žinomi žmonės, kurie bando susižinoti su visomis baltiško judėjimo grupėmis ir mokyklomis, kad pasiruošti svarbiam įvykiui. Koks mūsų visų vaidmuo, parodys ateitis. Galiu tik pasakyti štai ką, tie, kurie neįėjo į baltiško tikėjimo bendruomenes arba blaškėsi per visokias konfesijas, šiems žmonėms bus sunkiausia. baigėsi laikas vaikščioti po vieną, laikas apsispręsti. Jei turit pasiūlymų, parašykit ne tik nuomonę, bet ką konkrečiai jūs pats pasiryžęs padaryti ir ko tam reikia?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Bir 30, 2010 2:39 pm
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Apostazė
2011 bus gyventojų surašymas tai galima bus apsispresti kas esi.

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Tre Bir 30, 2010 2:59 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 47
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Vilnius
mano pomėgiai: Fotografija, muzika
UNREAD_POST Re: Apostazė
TZU rašė:
2011 bus gyventojų surašymas tai galima bus apsispresti kas esi.


Gyventojų surašymas yra statistika. Manau, dauguma tiesiog iš inercijos pasakys, jog jie katalikai, nors patys ir neina į bažnyčią.

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Tre Bir 30, 2010 3:13 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Apostazė
TZU rašė:
2011 bus gyventojų surašymas tai galima bus apsispresti kas esi.

kai buvo anas surašymas, su šeima įrašėme, kad esame baltiško tikėjimo. Sumoje pasirodo tik 2000 tokio kelio, ar manote, kad duomenys nebuvo pakoreguoti? Dabar tikrai daug kas būtų kitaip, nes daugelis katalikų persimes pas liuteronus arba reformatus, rusakalbiai pas pravoslavus, tai patiems lietuviams lieka induizmas, budizmas, bono arba pagaliau susivokti, kad esi baltų palikuonis (tikiuosi ne sarmatų) :D
Jei nesupranti kas esi, nueik ant protėvių kapo gal susivoksi ar esi indas, budistas, tibetietis ar koks šamanas.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Bir 30, 2010 3:20 pm
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 47
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Vilnius
mano pomėgiai: Fotografija, muzika
UNREAD_POST Re: Apostazė
Baltas rašė:

Neatsitiktinai Lietuvoje jau įteisintas kolumbariumas (per ugnį siela ir be kataliko kunigo bus išganyta).


Gal galima plačiau apie tai? Kas tai yra ir kaip tai atliekama?

Baltas rašė:
nepamirškite, kad seime pilna krikščionių ir net atskirų partijų. Įdomiausias reiškinys, kad pati Inija Trinkūnienė (krivio žmona) delegavusi į seimą įėjo į krikščionių demokratų partijos sudėtį. Komentarai šiuo klausimu būtų įdomūs.


Čia politika. O politikoj esu jau matęs žmonių, kurie labai greitai gali išversti savo skūrą, kad tik prie lovio prieitų ir galėtų kriuksėt su kitais tokiais pačiais. Manau, čia labai panašus atvejis.

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Ket Lie 01, 2010 9:58 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Apostazė
juoda_plunksna rašė:
Gal galima plačiau apie tai? Kas tai yra ir kaip tai atliekama?


http://www.lrytas.lt/videonews/?id=1177 ... 29776&sk=1

http://www.alfa.lt/straipsnis/162095/?P ... 2-20_13-55
Cituoti:
Kremacija
Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

Kremavimas, arba kremacija (lot. crematio - sudeginimas) - mirusio žmogaus palaikų sudeginimas krematoriume arba specialiai paruoštoje ugniavietėje. Prieškario laikais Lietuvoje palaikų deginimui įvardyti buvo pasiūlyti terminai incineracija (pavertimas pelenais, deginimas) ir pelenėjimas, tačiau nei vienas šių siūlomų terminų kalboje neprigijo.[1]
Istorija

Kremacija žinoma nuo neolito. Paprotys laidoti sudegintus mirusiuosius atsirado 3 tūkstantmetyje iki m.e. Iki tol mirusieji laidoti nedeginti, suriesti ant šono, vadinamojoje miego pozoje. Kremacijos pradininkais laikomi Mesopotamijos šumerų dvasininkai. Tikėta, kad mirusiojo siela per ugnį išsilaisvina iš kūno, apsivalo ir tampa nemirtinga. Iš Mesopotamijos kremacija paplito kitose Azijos šalyse, Afrikoje. Daugelis senovės tautų, asirai, babiloniečiai, žydai mirusiuosius degino ant laužo su apeigomis.

Iškilmingas palaikų deginimas ant laužo buvo paplitęs ir Senovės Graikijoje, Romoje, slavų gentyse, Japonijoje, Indijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse. Vidurio Europoje palaikų deginimas atsirado XIII a. iki m.e., vėliau paplito Vakarų Europoje. 1886-1964 m. Katalikų bažnyčia kremaciją draudė dėl prieštaravimo tikėjimui apie pomirtinį gyvenimą ir mirusiųjų prisikėlimą. Už tai buvo grasinama ekskomunika.

Baltų kraštuose ir Lietuvoje palaikų deginimas paplito I tūkstantmečio iki m.e. viduryje. Lietuvoje V a. iki m.e.-I a. m.e. pradžios vyravo paprotys mirusiuosius laidoti sudegintus. Vakarų Lietuvoje – kapus įrengiant krūsnyse, molinėse urnose ar duobutėse, kitoje Lietuvos dalyje mirusieji laidoti kapinynuose. I a.-II a. mirusiuosius imta laidoti nedegintus. V a.-IX a. vėl plito mirusiųjų deginimo paprotys. Tik žiemgaliai ir žemaičiai mirusiuosius laidojo nedegintus. Bet X a.-XII a. palaikų deginimo paprotys įsigalėjo ir iki XIII a.-XIV a. gyvavo visoje dabartinės Lietuvos teritorijoje. Rytų, Pietryčių Lietuvoje gyvenę lietuviai ir jotvingiai sudegintus mirusiuosius laidojo pilkapiuose, kitoje Lietuvos dalyje - kapinynuose. Palaikai buvo suberiami į duobutę arba išbarstomi kapo duobėje. Greta sudegintų mirusiųjų kapų aptinkama apeiginių laužaviečių.[2]
[taisyti] Šiuolaikinis kremavimas

Kremacija atliekama krematoriume, kurį sudaro viena ar daugiau krosnių. Temperatūra jose būna 870 - 980 °C. Pasaulyje krematoriumai būna tiek prie laidojimo paslaugas teikiančių įmonių, tiek kaip atskiros įmonės, arba kapinių teikiama paslauga. Krematoriumuose naudojamas įvairus kuras, pvz., gamtinės dujos ar propanas. Iki 7-ojo dešimtmečio buvo naudojama anglis, koksas. Šiuolaikinės krematoriumų krosnys kompiuterizuotos arba turi kitas kontrolės sistemas, reguliuojančias kremacijos procesą, kurių nustatymus proceso eigoje gali pakeisti krematoriumo darbuotojai.

Kūnui patalpinti skirtos kameros sienelės padengtos ugniai atspariomis ir karštį sulaikančiomis plytomis, kurios keičiamos kad maždaug 5 metus. Karstas, naudojant specialų vežimėlį arba keltuvą, įvedamas kuo greičiau, vengiant šilumos iššvaistymo. Paprastai šį procesą leidžiama stebėti artimiesiems, neretai dėl religinių priežasčių, nors pats procesas traktuojamas kaip pramoninis.

Krematoriumo krosnis pritaikyta tik vieno kūno kremacijai, kelių kūnų deginimas vienu metu daugelyje šalių yra nelegalu. Krematoriumų priimamų kūnų dydis standartinis, išskyrus didesniuose miestuose, kur priimami kūnai iki 200 ir daugiau kilogramų. Didesni krematoriumai turi mažas papildomas kameras vaikų, kūdikių kūnams bei kitoms kūno liekanoms sudeginti.
[taisyti] Šaltiniai ir nuorodos

1. ↑ http://ei.libis.lt:8080/arc/2003-5-26/2 ... dde7f9be65
2. ↑ Kremacija. Visuotinė lietuvių enciklopedija, T. XI (Kremacija-Lenzo taisyklė). V.: Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, 2007, 7 psl.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lie 01, 2010 12:15 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Apostazė
sveiki, kažin, kokio aš tikėjimo :roll: vienas pilietis įvardijo "gamtatikystė", kvailys....
kas dėl a.a.Brazausko laidotuvių....tai šokiravo, turint omeny tai, kad mano miestelyje nuo gegužės iki birželio sugebėjo pasikart šeši žmonės, pardon, vienas nusišovė,
taigi, visus savižudžiu kunigas sėkmingai lydėjo į pažnyčią ir laikė mišias, kas prieštarauja logikai
kiekvienas pakaruoklis laisva valia atsisakė dievo ir perėjo tamsos kunigaikščio globon,
kiek mišių belaikysi, niekas jam nepades....tai išjuoka pačios bažnyčios


Ket Lie 01, 2010 8:23 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Apostazė
ragana rašė:
sveiki, kažin, kokio aš tikėjimo :roll: vienas pilietis įvardijo "gamtatikystė", kvailys....

Tai kokio jus tikėjimo? Jus prieš apostazę?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lie 01, 2010 10:23 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Apostazė
žmogui laisvė rinktis
aš ne prieš, tačiau pati sprendžiu tik už save


Pen Lie 02, 2010 9:55 am
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Apostazė
www.balsas.lt

Cituoti:
Lietuva neišlaikė rimties per žymaus žmogaus laidotuves, vėl išlindo prastoji pusė – turima omeny isterija, sukelta dėl vyskupų konferencijos sprendimo aukoti Šv. Mišias be karsto atnešimo į Katedrą.

Privalu trumpai priminti, kad:

Lietuvos katalikų Bažnyčia nėra pasaulietinė institucija. Bažnyčia yra Bažnyčia, ir jos vertybės, tame tarpe požiūris į valstybę, jos vadovus dažnai skiriasi nuo pasaulietinių vertybių.

Kas šito nesupranta, nėra subrendęs katalikas

Katalikų Bažnyčia nėra demokratinė institucija, jos sandara yra griežtai hierarchinė, jos vadovų, ganytojų sprendimai paremti autoritetu ir tūkstantmete patirtimi.

Kas šito nesupranta, nėra subrendęs katalikas.

Katalikų Bažnyčios hierarchai neprivalo nei aiškintis dėl savo sprendimų, nei diskutuoti dėl jų. Gali būti, kad tie sprendimai remiasi vien jiems žinomais motyvais, kurių neprivalu garsinti.

Kas šito nesupranta, nėra subrendęs katalikas

Pasauliečiai gali turėti savo nuomonę apie hierarchų sprendimus, dalintis ja su kitais, tačiau privalo tiems sprendimams paklusti.

Kas šito nesupranta, nėra subrendęs katalikas.

A.Patackas

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Pen Lie 23, 2010 10:20 am
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Apostazė
ačiū TZU, nesu subrendusi katalikė :P
TZU, bažnyčios hierarchų sprendimai nuo krikščionybės pradžios dažnai nesuderinami su morale ir nuolatos prasilenkia si dešimčia dievo įsakymų,
ką čia prasilenkia :roll: tiesiog sėkmingai vykdomos didžiosios nuodėmės, - puikybė godumas, melas, žmogžudystės, politinės aferos, nesantuokiniai vaikai, naujagimių žudymas, ištvirkusios vienuolės ir kiti bažnyčios tarnai, dalyvavimas visur, kur kvepia pinigu ir krauju..istorija katalikų bažnyčios baltą pūkuotą įvaizdį nutepusi juodais gaurais, visą gėlyną vainikuoja šių dienų pedofilijos skandalai atskiruose pasaulio katalikų kampuose, labai gaila, bet taip jau yra, tik keista- už tai neteisia pasaulietinis teismas, :lol: :lol: :lol: :lol:
visi popiežiai nuo pačio pirmojo, prisidengę neregima balta pūkuota mantija, šaukia,
- žiūrėkit, koks gražus valdovo drabužis, .........
TZU, jei matau bažnyčios juodus darbus ir sprendimus- aš nesu subrendusi?
ką gi......aš ta iš minios, .....šaukianti
- KARALIUS NUOGAS
ir man nusispjaut, kad neįtiksiu valdovui,
UŽTAT MINIA PRAREGĖS


Pir Lie 26, 2010 10:35 am
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Apostazė
toks raštas, kuris publikuojamas šioje temoje man taip pat nereikalingas, nesiruošiu atsisakyti katalikybės dėl kunigų darbų, juos dievas taip pat teis ir griežčiau nei mane išsišokėlę
tikiu Jėzų Kristų, dievo sūnų, tikiu šventąja trejybe, dievo motina ir šventaisiais, ......ir man nebūtina klausytis goželio kunigo
jei jam patinka politikuoti, paleistuvauti, kaupti turtus, išnaudoti vaikus- aš neprivalau klausytis jo mišių ir pamokslų
juk tikiu ne degradavusiu kunigu, aš tikiu dievu
va taip
o dievas yra vienas visoms pasaulio tautoms, tik vadinamas skirtingais vardais, įvairūs tikėjimai yra kelias į dievą, tikėjimų, religijų vadovai yra kelrodžiai einat savo religijos keliu
jei vadovai sukiojasi kaip vėjarodis visur kur vėjas pučia, tam yra dar dokumentas- Biblija, Naujasis Testamentas
tiek žinių iš raganos minareto


Pir Lie 26, 2010 11:02 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Apostazė
ragana rašė:
...
o dievas yra vienas visoms pasaulio tautoms, tik vadinamas skirtingais vardais, įvairūs tikėjimai yra kelias į dievą, tikėjimų, religijų vadovai yra kelrodžiai einat savo religijos keliu
jei vadovai sukiojasi kaip vėjarodis visur kur vėjas pučia, tam yra dar dokumentas- Biblija, Naujasis Testamentas
tiek žinių iš raganos minareto

Kiek žinau Biblijoje aiškiai pasakyta apie raganas ir ką su jomis daryti :D
Jei nesubrendęs katalikas nesupranta aukščiau išvardytų tiesų, tai nesubrendęs tautietis (-ė), neskiria kas tinka žydams ir kas lietuviui. Kas slypo po vardu Lietuva ir kas po Naujuoju testamentu, kas auga ant palmės, neauga ant ąžuolo...
Tiek žinių iš po lietuviško ąžuolo...

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Lie 27, 2010 1:33 am
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Apostazė
ragana rašė:
ačiū TZU, nesu subrendusi katalikė :P
TZU, bažnyčios hierarchų sprendimai nuo krikščionybės pradžios dažnai nesuderinami su morale ir nuolatos prasilenkia si dešimčia dievo įsakymų,
ką čia prasilenkia :roll: tiesiog sėkmingai vykdomos didžiosios nuodėmės, - puikybė godumas, melas, žmogžudystės, politinės aferos, nesantuokiniai vaikai, naujagimių žudymas, ištvirkusios vienuolės ir kiti bažnyčios tarnai, dalyvavimas visur, kur kvepia pinigu ir krauju..istorija katalikų bažnyčios baltą pūkuotą įvaizdį nutepusi juodais gaurais, visą gėlyną vainikuoja šių dienų pedofilijos skandalai atskiruose pasaulio katalikų kampuose, labai gaila, bet taip jau yra, tik keista- už tai neteisia pasaulietinis teismas, :lol: :lol: :lol: :lol:
visi popiežiai nuo pačio pirmojo, prisidengę neregima balta pūkuota mantija, šaukia,
- žiūrėkit, koks gražus valdovo drabužis, .........
TZU, jei matau bažnyčios juodus darbus ir sprendimus- aš nesu subrendusi?
ką gi......aš ta iš minios, .....šaukianti
- KARALIUS NUOGAS
ir man nusispjaut, kad neįtiksiu valdovui,
UŽTAT MINIA PRAREGĖS

Kodėl taip greitai viską sau pritaikot? Aš idėjau žmogaus nuomonę visai neturėjau jūsų mintį ir "necitavau". Bet sutapo tai . . .
Įdomiausia kad jei supranti kas aukščiau parašyta ir tam nepritari, tai turbūt esi ne katalikas.

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Ant Lie 27, 2010 2:10 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007