Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 9:01 pm



Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Perkūno atvaizdo atidengimas 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Perkūno atvaizdo atidengimas
gavau tokį prenišimą. nežinau kur ir kada.

DRAUGA(M)SMS,SU DIDELIU DŽIAUGSMU PRANEŠU,KAD NAUJOSIOS BALTOJO SAKALO EROS DEŠIMTAISIAIS METAIS,ATRIEDA ATIDUNDA,GRĮŽULO RATAIS,DEVYNIARAGIO ELNIO TRAUKIAMŲ,ILGAI,LABAI ILGAI,LAUKTAS SAVAS SVEČIAS,KARO DIEVAITIS PERKŪNAS(PER MŪSŲ KŪNUS),SAULĖS IR IŠMINTIES DIEVO RA PALYDĖTAS,ŠIŲ METŲ RASŲ LAŠELIAIS SULIETAS ,PELĖDOS IR LOKIO ,AKMENIMIS, VIRTUSIO PAVIDALO APKERĖTAS,SUGRĮŽTA VADUOTI TĖVYNĖS LIETUVOS,ŠVENTŲ APEIGŲ METU ŽEMAITIJOJ,DVIEJŲ LOKIŲ BROLIJOJ,DIEVAITĘ GINTARINĘ SAULĘ NEŠINI(apeigas ves Krivis Petras Dabrišius)ir Aukštaitijoj,SĖLIŲ GENTIES ŽEMĖJE,LUŽŲ MIŠKO ŠVENTVIETĖJE,PRIE DUBENĖTOJO AKMENS(apeigas ves Pažaislio Taikos Kalno Krivis,Rimas Pakerys,Žynę Daivutę Snarskienę pavaduodamas.Visus Mielai kviečiame apsilankyti.


Pir Bir 28, 2010 7:33 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
:lol: , įdomus aprašymas reikia dėti prie skelbimų turbūt. :roll:

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Ant Bir 29, 2010 10:06 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Daugminas rašė:
...(apeigas ves Krivis Petras Dabrišius)ir Aukštaitijoj,SĖLIŲ GENTIES ŽEMĖJE,LUŽŲ MIŠKO ŠVENTVIETĖJE,PRIE DUBENĖTOJO AKMENS(apeigas ves Pažaislio Taikos Kalno Krivis,Rimas Pakerys,Žynę Daivutę Snarskienę pavaduodamas.

Tiesiog tampa klasika, Lietuvoje dabar madingiausias vardas bus "krivis" :DDDDD

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Bir 29, 2010 5:01 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Gal kas žino kas jie, kur ir kada tai bus?


Ant Bir 29, 2010 7:06 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Daugminas rašė:
Gal kas žino kas jie, kur ir kada tai bus?

Tai paskambink Gražutės regioninio parko direktorei Daivai Snarskienei, (šiame forume ji "Daiva") ir paklausk. Dabrišius iki šiol buvo tas vilkų augintojas. http://www.ve.lt/naujienos/kultura/kult ... riu-20779/
http://www.telmu.lt/index.php?id=100

Įdomu, kas jį paskelbė kriviu ir kada jis priėmė baltišką tikėjimą? Dėl to krivio tai tiesiog komedija. Įsivaizduokit, kad jokios kunigystės įžadų nepriėmęs koks kaimietis pasiskelbia savo kaimo aukščiausiuoju vyskupu :)))) Manau greitai žmonės pasukiotu piršu vienoje vietoje. O matai krivio statusą ir baltiškos kunigystės įžadus galima dergti.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Bir 30, 2010 12:23 am
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Aš nesigaudau bet gal jis kur Romuvoj buvo pakeltas. :roll: Reiktu paties paklausti kas jis o ne skelbimais tikėti skelbimai reklama o ji viską iškelčia. Paauglystėje gyvenau Tryškiuose, žmonės jį dabar geru mini. O ir vietą jis gerą pasirinko ir šamanauti linkęs. Kas ten dėl tų Krivių tai neisivaizduoju.

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Tre Bir 30, 2010 1:07 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
TZU rašė:
Aš nesigaudau bet gal jis kur Romuvoj buvo pakeltas. :roll: Reiktu paties paklausti kas jis o ne skelbimais tikėti skelbimai reklama o ji viską iškelčia. Paauglystėje gyvenau Tryškiuose, žmonės jį dabar geru mini. O ir vietą jis gerą pasirinko ir šamanauti linkęs. Kas ten dėl tų Krivių tai neisivaizduoju.

Taip, buvo jis atsivežęs šamanę iš Sibiro, per TV rodė, bet nuo to netampama šamanu, o tuo labiau kriviu, nepabuvus net ugnies saugotoju, vėliau vaidila. Krivį renka iš visų dvasininkų vyriausią aiškiaregį. Toks pareiškimas (jei tikėti Daugmino informacija, kuria aš netikiu) yra akibrokštas ne tik Romuvos kriviui, bet visos Lietuvos baltiško tikėjimo žmonėms. Jei tai tiesa, man gaila ne tik minėtų "krivių" bet ir pačios Daivos, kuri atsiranda labai nepatogiose apsišaukėlių gretose. Teks jai paskambinti.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Bir 30, 2010 1:33 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Baltas rašė:
Toks pareiškimas (jei tikėti Daugmino informacija, kuria aš netikiu) yra akibrokštas ne tik Romuvos kriviui, bet visos Lietuvos baltiško tikėjimo žmonėms. Jei tai tiesa, man gaila ne tik minėtų "krivių" bet ir pačios Daivos, kuri atsiranda labai nepatogiose apsišaukėlių gretose. Teks jai paskambinti.

Tik prašau manęs su tuo reikalu nesieti. Pateikiau info kurią gavau įdomiom aplinkybėm. Galvoju gal bus įdomu...
Šiaip aš vėl pasiilgstu apeigų. Gal todėl ir užkabino mane tas pranešimas...
Kuo toliau tuo labiau man patinka Baltojo griežtas tonas. :wink:


Tre Bir 30, 2010 11:29 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Daugminas rašė:
Baltas rašė:

Kuo toliau tuo labiau man patinka Baltojo griežtas tonas. :wink:

skamba savotiškai :lol:

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Tre Bir 30, 2010 11:40 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Daugminas rašė:

Kuo toliau tuo labiau man patinka Baltojo griežtas tonas. :wink:

Jūs gal mazochistas? :DDD Parašiau netikiu tokia informacija, kadangi asmeniškai pažįstu Daivą, kaip ir pats, nes dalyvavai baltųjų žynių sambūryje. Ten nėra kam padėti Daivai, nebent tuo galėtų užsiimti Gytis, bet tik ne minėti asmenys, kurie niekur iki šiol nebuvo žinomi baltiškame judėjime. O kaip pats sugebat patekti į "įdomias aplinkybes"? :)
Beje, laikas aplankyti Stelmužę. Dalis druwių yra ten gavę sutvirtinimus. Ąžuolo galybė sutvirtina protėvių tikėjimą mumyse.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lie 01, 2010 12:30 am
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Baltas rašė:

Jūs gal mazochistas? :DDD Parašiau netikiu tokia informacija, kadangi asmeniškai pažįstu Daivą, kaip ir pats, nes dalyvavai baltųjų žynių sambūryje. Ten nėra kam padėti Daivai, nebent tuo galėtų užsiimti Gytis, bet tik ne minėti asmenys, kurie niekur iki šiol nebuvo žinomi baltiškame judėjime. O kaip pats sugebat patekti į "įdomias aplinkybes"? :)
Beje, laikas aplankyti Stelmužę. Dalis druwių yra ten gavę sutvirtinimus. Ąžuolo galybė sutvirtina protėvių tikėjimą mumyse.

aplinkybės ,- kažkas mane susirado rimtiems tikslams ar provokacijai. Galbūt tas pranešimas taip pat yra provokacija...
dėkui už praskaidrinimą.


Ket Lie 01, 2010 11:45 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Daugminas rašė:

aplinkybės ,- kažkas mane susirado rimtiems tikslams ar provokacijai. Galbūt tas pranešimas taip pat yra provokacija...

Tau patinka provokacijos?
Aš iš skelbimo turinio taip ir nesupratau, kas per Perkūno atvaizdas, kur jis bus atidengiamas (žemaitijoj ar sėloj) ir kodėl tokie skirtingų regionų žmonės turi vesti kažkur apeigą?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lie 01, 2010 12:03 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Baltas rašė:

Tau patinka provokacijos?
Aš iš skelbimo turinio taip ir nesupratau, kas per Perkūno atvaizdas, kur jis bus atidengiamas (žemaitijoj ar sėloj) ir kodėl tokie skirtingų regionų žmonės turi vesti kažkur apeigą?

pastaruoju laikotarpiu Lietuvoje nemažai bendravime reiškiasi provokacijos ir protestai. Provokacijomis ir protestais siekiami įgyti didesnio svarbumo..
Tapti kirvaičiu, kunigu, - manau visų pirma reiškia tai, kad sąmonė pakylėjama virš provokacijomis ir protestais persmelkto bendravimo.
Todėl atsakymas būtų, kad man nepatinka provokacijos, nors nežinau ar jau pavyksta man jų išvengti...

supratau, kad jie ketina atidengti Perkūno stovylą turbūt sėliuose.


Ket Lie 01, 2010 8:33 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Daugminas rašė:
supratau, kad jie ketina atidengti Perkūno stovylą turbūt sėliuose.

Prasideda stabų statymo era, tokį pavyzdį parodė J. Vaiškūnas savo sodyboje. Kaip žinia, kvailas pavyzdys yra užkrečiamas. Tikiuosi pakylėsi virš provokacijų ir atskirsi pelus nuo grūdų...

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Lie 01, 2010 10:21 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Perkūno atvaizdo atidengimas
Baltas rašė:

Beje, laikas aplankyti Stelmužę. Dalis druwių yra ten gavę sutvirtinimus. Ąžuolo galybė sutvirtina protėvių tikėjimą mumyse.

Labai Mielai. Yra dar toks reikalas, - mano pažįstami nori pagerbti didžiulį, esantį tarp Širvintų ir Ukmergės ąžuolą, šalia jo įtaisydami ąžuolinę lentą su to ąžuolo pavadinimu. Buvau prie to ąžuolo. lenta taip pat beveik paruošta.
Pavadinimas tikras iš senovės. Bendru sutarimu norime kad tas lentos įtasymas būtų palydimas apeiga. Aš kiek įstengsiu suteiksiu apeigiškumo kanklėm ir dar kitaip.
Kadangi ta vietovė yra pakeliui link Stelmužės ąžuolo, tai manau šiuos ąžuolų lankymus būtų galima apjungti į vieną išvyką.
Ką apie tai manote? Jaučiu, kad tai neblogas sumanymas.


Pir Lie 05, 2010 2:33 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007