Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 2:10 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
ŠAMANIZMAS pasaulyje ir lietuvių kultūroje 

Domėdamasis šamanizmu norėčiau:
Tapti šamanu ir iki gyvenimo pabaigos dirbti šįios profesijos darbą 8%  8%  [ 1 ]
Išvažiuoti iš Lietuvos gyventi pas šamanus 0%  0%  [ 0 ]
Patirti šamaniško kelio dvasinius išgyvenimus, bet nepriimti šamano kelio visam laikui 15%  15%  [ 2 ]
Sekti lietuvių žynių ir krivių šamanizmo tradicijom perimant kaip senąjį tikėjimą. 77%  77%  [ 10 ]
Viso balsų : 13

ŠAMANIZMAS pasaulyje ir lietuvių kultūroje 
Autorius Žinutė
Standartinė 
Et...o man smagu!...va...su nerukanciais smagu bendrauti paciam bunant neapsidumijusiam ir atvirksciai jei susitinki su tikru dumtraukiu tai smagu uztraukti kartu su juo dumeli kita ir tada lengviau suprasti pasnekova benrdaminti iputus mintims siek tiek ruko...na kaip per migla tada visa :D ...va o ant kelmelio miske parukyti indeniska pypke tai sventas reikalas...zinoma galime dabar visi imti ir sakyti kad tai jau yra agregoro gimusio Siaures Amerikos indenu gyvenime itaka...sutinku...bet...yra vienas bet...ar tikrai musu senoliai neruke pypkes...sis klausimas kuri uzdaviau cia rasantiems taip ir liko neatsakytas...o gal but jis buvo atsakytas tik as nesupratau? :roll:
...man kilo aibe ivairiu minciu ir ieskojimu sasajose su indeniskomis kulturomis...ir kertinis vienetas siose mano minciu raizgalynese tapo...bizonai!!!...juk musu giriose nuo zilos senoves jie kramsnojo ten visokiausias gerybes...is kur jie?...tai kiek as girdejau ar skaiciau kiek pamenu jei teisingai siekia mano atmintis...bizonai...tai stumbrai kadaise pereje Beringo sasiauriu ir taip pateke i Siaures Amerika...ten gyvene...ir veikiami tenyksciu gamtiniu salygu...virto...ilgainiui...bizonais...o kaip tada su gyventojais?...juk kaip logiska seka eitu...medziotojai traukdavo paskui medziojamu gyvunu kaimenes...medziokles laikais...tai gal ir zmones is eurazijos zemyno trauke paskui stumbru kaimenes...ir tuo paciu sasiauriu patreko i Siaures Amerika...ir ten...veikami tu paciu salygu...virto..indenais?...cia tok mano speliones...bet kodel gi mane taip veikia visa ju kultura ir agregorai...is kur tada tas polinkis...traukti pypke ant kelmo giliu apmastymu ir vienybes su visa kas aplink ir viduje metu...gal yra kokia gija...jungianti...vedanti prie bendru istaku?...nesmerkit jei ka ne taip sakau ar mastau...


Ant Lap 30, 2004 9:55 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
rasakila2000 rašė:
BURTONIS rašė:
Nuskambėjo gan paprastai 8) Tikiuosi BS šviesos kariu patapti tau užteks drasos. Tiesa, mažokai dar esi patyręs, bet pažanga yra. Artimiausiu metu galėsim sudaryt sąlygas susidurt su elementaliu:)


Brangusis, tikiuosi tai buvo skirta ne man? 8)
Elementaliai visada netoli aplink, taip,kad reikia tik pradėti žiūrėti :shock:

Na Rasakila galim ir tau sudaryt galimybes susidurt su kai kuo:)brangioji:)))
Jei rimtai, tai rimtai. Bet tai pasiūlymas pirmas ir daugiau nebus:)))

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Sau 10, 2005 6:27 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Nežinau ar aš teisus, bet man norisi raganavimą priskirti šamanizmui.
Baltų Religijos ir Mitologijos Šaltiniai III t. yra faktų rinkinys: " Raganų teismai Lietuvoje XVIIa." psl.379-450 Ten yra stulbinančių pasakojimų apie raganų veiklą, jų pasivertimą šarkomis ir skraidymą į sambūrių vietas, kad ir ant Šatrijos kalno. Nepamenu kuriame šaltinyje teko skaityti, kad raganos naudojosi tam tikromis žolėmis, kurių tirštu turiniu jos tepdavosi pažastis ir berods kaktą ir tuomet, mano nuomone astralinėje erdvėje lėkdavo šarkomis. Tokie pasakojimai labai jau artimi C.Castanedos aprašytoje praktikoje su šamanu Chuanu Matusu, tik mokinys buvo mokomas virsti ne šarka, o varna :wink:

Taip pat tame pačiame šaltinyje, 594 psl. yra pasakojimai apie likantropiją.


Ant Bal 05, 2005 8:43 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Naujas straipsnis
Šamanizmas

Žodis ‘šamanas’ kilęs iš Šiaurės – Centrinės Azijos, Tungu kalbos. Į kitas kalbas jis pateko per rusų kalbą.


Šiuolaikinėje, istorinėje ar tradicinėje šamaniškoje veikloje, šamanas kartais gali atlikti šventiko, mago, metafiziko ar gydytojo vaidmenį. Svarbiausias šamano padėtį nulemiantis veiksnys yra asmeninė patirtis. Šamaniškos perspektyvos bei galios pagrindas yra kitų būties bei sąmonės sričių žinojimas bei jų kosmologija. Šis žinojimas įgalina šamaną būti tiltu tarp pasaulietinio, aukštesniojo bei žemesniojo pasaulių. Dauguma žmonių suvokia, kad šamanas gyvena prie pat realybės ribos, ir apskritai prie pačios visuomenės ribos. Kai kurie iš tiesų yra ištvermingi ir gali pasinerti į šias sritis bei ištverti išorinius sunkumus ir asmenines krizes, apie kurias pasakoja arba kurias pastebi dauguma šamanų. ...

http://trancendance.tinklapis.lt/shamanism.html


Ket Geg 05, 2005 7:45 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Noriu atskleisti vieną nelabai malonų prisiminimą iš savo paaugliško nuklydimo. Nepamenu tiksliai kelintoje klasėje tai įvyko, bet su vienu laiptinės draugeliu nusprendėm išbandyti haliucinogeninių medžiagų poveikį :oops: Nusipirkom "moment" klijų ir sulindom į rūsį, kur ir išmėginom tą tuo metu populiarią tarp visokių gatvės vaikėzų paplitusią nesąmonę. Draugelis apsinęšęs plaukiojo kažkur po vandeniu, atlikinėdamas įmantrius plaukimo judesius :D Gerai prisižvengėm iš jo ir tada atėjo mano eilė. Pamenu kaip perėjau į tą pakitusios sąmonės būseną, siaubingai paaštrėjo pojūčiai, bet į jokius vandenis nepasinėriau :roll: Sėdėjau ir spoksojau į rūsio cementuotas grindis kaip staiga išvydau vaikštančius mažyčius žalius žmogeliukus, jų buvo daug, tai truko kelias sekundes, bet jau pagal mano tuometinę laiko suvokimo būseną. Taip ir baigėsi visas tas patyrimas dėl kurio ir šiandien baisiai gėda kam nors prisipažinti. Vėliau, laikui bėgant, kai pradėjau sapnuoti sąmoningus sapnus, arba gal tai galima pavadinti buvimu astraliniame pasaulyje, kartais namuose vėl matydavau tuos mažus žmogučius, vaikštančius po kambarį. Galiausiai kai pradėjau skaityti literatūrą, susijusią su Baltų religija ir mitologija, aptikau rašant apie mitinius mažus žmogeliukus, gyvenančius po šeivamedžiu, juos vadina Barstukais ar Barzdukais, kartais Bezdukais :lol: Aprašomi jie kaip maži žali žmogučiai su raudona dėme viršugalvyje. Įdomus dar toks faktas, kad sapnuose regėti juos pradėjau netrukus po to, kai miške pasigaminau fleitą iš šeivamedžio, bet manau, žmogučiai nelabai supyko nes jie karts nuo karto miške išgirsta tos fleitos garsus :wink:


Ket Geg 05, 2005 9:12 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Валентин Хагдаев: Волхвы-шаманы, они не у власти
17.08.2005 13:12
Источник: ПРАВДА.Ру
Постоянный адрес: http://www.pravda.ru/society/2005/8/26/ ... HAMAN.html
Paveikslėlis

Туристическая компания «В мире фантазий» совместно с интернет-изданиями «Правда.Ру» и «Yoki.ru» готовит экспедицию к самому загадочному месту на озере Байкал мысу Рытому. В группу наравне с другими участниками войдет знаменитый бурятский шаман Валентин Хагдаев. Он должен будет помочь исследователям проникнуть в самое сердце таинственной зоны, где, возможно, еще остались следы древней цивилизации.

Недавно Валентин был проездом в Москве, мы воспользовались случаем и договорились о встрече. Удивительно непривычно было беседовать с обычным на вид человеком, в окружении высоток Олимпийской деревни. Вот только о вещах он говорил необыкновенных, а в голосе его звучала сила. И вот, что он нам рассказал.

- Валентин, вы известный человек и в представлениях вряд ли нуждаетесь, но все-таки расскажите немного о себе.

- Я вырос согласно своей традиции в родовом кочевье, где люди жили патриархальным укладом XIX века. Цивилизация в тот момент нас не особенно затронула. До школы меня воспитывали дедушки с бабушками. Затем я прошел все стадии советской школы, был и октябренком, и пионером. Служил в армии. Отец мой был коммунистом, а вот дед шаманом. Еще интересная деталь, я родился с раздвоенным пальцем на руке и шаман мне сказал, что это небесная отметина. - Шаманы действительно преимущественно особые люди, они должен побывать на грани жизни и смерти или испытать так называемую «шаманскую болезнь»…

- Со мной произошел такой случай. Я упал с крыши дома и потерял сознание. Меня отвезли в больницу, где я лежал на операционном столе и видел, как медсестра держит мою руку, считает пульс, то есть смотрел на себя со стороны. И тут пронеслась мысль: «я умер что ли…».

Я словно мыльный пузырь, поднимался все выше. Меня поразило многообразие красок, их там немыслимое количество. И еще слышал все звуки мира в одной гамме. Потом я попал в некую среду, о которую разбился, словно о мох, она начала меня жевать, очищать. Мне стали задавать тысячи вопросов. Скрывать что-либо бесполезно, потому что совесть и сознание за тебя говорят. Там все единое целое: настоящее, будущее и прошлое, а пространство относительно.
Видимо, я должен был вернуться. Ощутил белый свет, хотел в него войти. Я чувствовал, что там океан знаний, но не получилось, меня, словно вытолкнули, и я вошел обратно в тело, через одну волосинку. И сразу почувствовал, что я вернулся обратно в мир страданий. Будда прав был, сразу давит боль, тоска, а там так блаженно было и легко, что и словами не передать.

- Кто вас обучил искусству шамана?

- У меня было много наставников, включая моего деда. В тридцать лет надо мной совершили обряд, передали необходимые инструменты. Так я стал шаманом.

- Что испытывает шаман, когда он общается с духами?

- Мурашки по спине бегут.

- Сейчас в городах появилось много людей, утверждающих, что они настоящие шаманы. Они демонстрируют всевозможные диплом и зарабатывают деньги, проводя различные ритуалы над людьми. Как к этому относиться? Может ли шаманом стать обычный человек, у которого не было в роду шаманов?

- Я к ним нормально отношусь. В 2002 году они объявили Вселенский сбор шаманов, а провести его решили на нашей земле. И вот собрались около 300 новых русских шаманов. Может быть, они и обладают силой, но для них шаманизм – это скорее хобби, а для нас – это жизнь и вера. Не думаю, что в том, что они этим увлекаются, есть что-то плохое, главное, чтобы не выдавали себя за традиционных.
Я себя считаю ортодоксальным шаманом, хранителем пути старых традиций, как завещали наши предки. Шаман – это не профессия, а долг. Дело в том, что каждый шаман имеет, основную работу. Он может быть учителем в школе, водителем, пастухом, но при этом оставаться шаманом.

Шаман - человек исполняющий обряды, предсказывающий будущее. Когда у русского народа была своя религия, рожденная среди буйных лесов, у него тоже были такие люди – волхвы. Пушкин написал про них: «Волхвы не боятся могучих владык, и княжеский дар им не нужен, правдив и свободен их вещий язык…» Волхвы-шаманы, они не у власти. Они говорят правду в глаза, такую, какая она есть. Помните, как сказал волхв князю Олегу: «И примешь ты смерть от коня своего»?

Кроме того, мы исполняем обряды только когда нас об этом просят, и не навязываем себя, это неэтично. Каждый человек должен вырабатывать собственное суждение из суммы прочитанного, увиденного и услышанного.

- Расскажите, пожалуйста, что нас ждет на мысе Рытый?

- Он считается проклятым местом. Как-то пошли на этот хребет два охотника, добыли много белок, соболя, но когда вернулись через год, оба умерли. В старые времена, когда люди перегоняли через это таинственное место скот, бывало, что овцы и коровы уходили в ущелье и выходили обратно невредимыми, а вот люди не возвращались.

Согласно легендам – это жилище одного из великих духов Ухэр. По преданию – он отец семи верхних северобайкальских ветров, а также отец Хара-Ажирая создателя дружины Черных всадников. Вместе со своим другом Харамцай-мэргэна они стали хозяевами реки Лены после своей гибели.

Существует много преданий, которые говорят о том, что чуть ли не отсюда началось зарождение бурятского народа. Здесь происходил знаменитый поединок между сильнейшими шаманами. Битва состоялась на плато, лишенной всякой растительности. Как было сказано тогда: «Нам нужно просторное, широкое место. Нам нужны твердые скалы».

Экспедиция Сергея Николаевича Волкова нашла здесь каменную насыпь искусственного происхождения. Она следует по длине всего склона. Экспедиция дошла до середины ущелья, но тут появились какие-то странные большие пчелы и атаковали участников, так, что ученые вынуждены были повернуть обратно. Исследователи-предшественники уверяли, что также видели здесь каменные плиты искусственного происхождения.

- Скажите, а мегалитические памятники далеко от берега?

- Они в глубине ущелья, но, на мой взгляд, ничего особенного из себя не представляют. Там очень мало растительности, трава местами жухлая. А вот наверху по склону есть образование, похожее на рукотворное, словно его сложили из камней могучие богатыри.

- Как вы считаете, недавняя катастрофа вертолета Ми-2 над озером Байкал, связана с загадкой этого места?

- Есть версия, что вертолет облетал территорию, но когда достиг «запретной» точки, поднялся вверх свечой и потом рухнул вниз, словно наткнулся на невидимою стену.

- Когда была предпринята последняя экспедиция?

- Это была экспедиция Волкова, о которой я уже говорил. До него серьезные исследования проводили геологи и зарегистрировали там повышенный радиационный фон. Возможно поэтому, те люди, которые глубоко заходят в зону, потом заболевают и умирают.

- А шаманы не болеют?

- Шаманы молились и входили туда в особом состоянии. Правда, с тех пор как мыс Рытый стал частью Забайкальского заповедника туда просто так никого не пускают, уже примерно лет десять.

- Все-таки, почему женщинам нельзя входить в ущелье?


- Просто женщин берегут, они продолжательницы рода, а риск большой. Раньше мы совершали обряд жертвоприношения. После этого до определенной границы еще можно было идти, а потом уже дальше шел шаман и, пробыв некоторое в зоне время, приносил жертву духам и возвращался обратно. Я тоже там был, мы молились, но глубоко в ущелье не заходил.

Обряд совершается следующим образом. Нужно развести огонь, разложить котлы и зарезать барана. Мясо нужно сварить и съесть всем тем, кто идет в ущелье. Кости барана важно сложить определенным образом, головой по направлению в ущелье. Потом кости сжигаются. Затем нужно помолиться, упомянуть всех сыновей духа ветра, чтобы они приняли подношения и были благосклонны к путникам с чистыми побуждениями и мыслями. Последнее очень важно, потому что дух видит наши мысли. Хорошо бы найти еще местного шамана и помолиться с ним вместе.

Ведь это очень почитаемый дух и лучше лишний раз его не тревожить. Однако я обращаюсь к вам, стоит ли лишний раз испытывать судьбу? Конечно, мы можем ступить на землю мыса Рытого, обязательно приклонив колено, пройтись, отснять несколько кадров, но углублять в ущелье все-таки не стоит.

- Как вам представляются шаманы будущего?

- Как известно в 30-е годы прошлого века шаманов планомерно уничтожили. Но традиции, обычаи все-таки сохранились и жили в народе. Когда наступила свобода совести, люди стали возрождать былую культуру, былую веру по отношению к духам гор, долин. Мы - кочевой народ и главное для нас - поголовье нашего стада. А для этого необходимы пастбища с сочной травой, дождь, которые их оросит. Даже в советские времена наш народ продолжал молиться и свершать подношения духам. Мы скотоводы-кочевники. Целыми днями смотрели на природу, и труд наш почти не изменился с тех пор. Чем он был тысячу лет назад, тем и остался. Труд пастуха роботом и компьютером не заменишь. Это все та же отара, все-тот же конь, под седоком… Также и шаманы, которые из века в век несут в себе исконную традицию…

Дмитрий Крупнов

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Rgs 23, 2005 11:12 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
Papasakosiu vieną įvykį, kuris labai smarkiai paveikė mano gyvenimą. 1997 metų vasarą patekau po automobilio ratais ir buvau praradęs sąmonę. Ryte pabudęs ligoninės palatoje, iš medikų sužinojau, kad naktį pagal jų prognozes galėjau mirti. Draugai aplankė mane ir atnešė cigarečių. Kai parūkiau tūlike, išėjęs turėjau šliaužti grindimis, nes visas koridorius plaukė ir vartėsi. Paskui ką pamenu, baltas kampas ir likęs vien savęs suvokimas, kybąs erdvėje ir žinojimas, kad kūnas guli apačioje. Ryte pabudęs pamačiau šalia manęs stovinčią motiną ir lašelines subestas į savo ranką.
Kitų metų vasarą, eidamas iš mokyklos per mišką, staiga pradėjau regėti viziją, tai buvo tam tikra vieta ir veiksmas joje.
Dar kitą vasarą, mano artimi žmonės nusivežė mane į vieną vietą. Mano nuostabai tai buvo vieta, kurią aš regėjau ir vyko tai ką aš tuomet mačiau vizijoje.


Gal kas ęsat ką nors panašaus patyrę :?:


Ket Spa 06, 2005 10:03 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tau ir tavo artimiesiems tai stiprus patyrimas. Neturiu ką pasakyti nuo savęs, mane likimas apsaugojo nuo panašios patirties. Bet gal tu vizijas ir be šio įvykio būtum regėjęs.... :roll: :?:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ket Spa 06, 2005 10:26 pm
Aprašymas
Standartinė 
Galbūt, bet manau, kad toks klausimas yra neteisingas. Šiaip buvau normalus vaikas iki vienuolikos metų, kuomet mirė mano tėvas, tada patyriau didžiulį sukrėtimą ir užsisklendžiau savyje artimų žmonių atžvilgiu. Su kiekvienais metais vis labiau augo manyje keistas jausmas, kad kažkas laukia manęs. Paauglystėje tai dar labiau sustiprėjo. Būdamas paauglys pasidaviau draugų įtakai, buvau juokdarys jų tarpe, bet niekaip neradau savęs. Plaukiau svetimoje man srovėje ir niekaip negalejau suvokti ko man taip trūksta gyvenime, tai ko negalėjau įvardinti, kas kaupesi mano viduje. Vieną dieną lemtis sudavė smūgį apie kurį rašiau ir atvėrė mane. Taip patekau į savąjį kelią, kuris po truputį išvedė mane iš rūko.
Tikriausiai mano praeitis nėra labai šviesi, kuomet tenka kovoti kelyje jos link.


Pir Spa 10, 2005 9:34 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
BaltojiS.... rašai... „.....kažkas laukia manęs“. Visada atsimink šiuos savo žodžius....

UŽ LAIKO RIBOS Janina Dauginytė-Audzijonienė
Tyliai dega ugnis

Tyliai dega ugnis –
Tai troškimai ir viltys,
Tai ieškojimų skausmas,
Tai bemiegė naktis.
Tyliai dega ugnis
Tarsi degantis šauksmas
Į tamsos iškankintas
Laukimo akis.
Nežinau, kur tiesa,
Ko tie paukščiai negieda,
Nežinau kam aušra
Užgesino žvaigždes...
Ta tyli paslaptis –
Besiskleidžiantis žiedas
Ten prie užmiršto tako
Vis dar laukia tavęs.

_________________
Gyventi čia ir dabar


Pir Spa 10, 2005 10:45 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Šiais metais Kino pavasaryje rodomas filmas “Knudo Rasmusseno užrašai” (Kanada/Danija) yra apie Kanados Arktikos regione gyvenančią tautą inuitus, jų praktikuojamą šamanizmą. Filmo metu ne vienas išėjo iš salės, o man filmas labai patiko… siūlau pasižiūrėti :)

http://www.kinopavasaris.lt/filmas.php?id=1172228465
<…>
Šį kartą režisierius Zacharius Kunukas ir operatorius Normanas Cohnas pasakoja apie svarbų laikotarpį inuitų istorijoje, kai Kanados Arktikos regione gyvenantys vietiniai žmonės pirmą kartą susidūrė su keliautojais iš Europos ir bandymais įvesti krikščionybę.

Unikalios kultūros ir istorijos metraščiu laikomo kūrinio įvykiai buvo aprašyti inuitų kraujo turinčio danų antropologo ir nuotykių ieškotojo Knudo Rasmusseno dienoraščiuose. 1922-siais Šiaurės ašigalį pasiekusi jo vadovaujama ekspedicija surado ne krikščionimis savanoriškai virstančius inuitus, bet senovės papročius praktikuojančius, šamanizmu aktyviai užsiimančius, senuoju dialektu kalbančius ir uždraustas tautines dainas giedančius žmones. Vienu iš jų yra didysis šamanas Avva, kartu su šeima pabėgęs gyventi toliau į Pietus nuo pagrindinio bendruomenės miestelio Iglukiko, kuriame krikščionybės tiesas skleidžiantys misionieriai pradėjo mokymų kursą. Milžinišką patirtį sukaupęs vyras ir jo ištikimoji žmona Orulu sutinka papasakoti Knudui Rasmussenui keletą svarbių savo gyvenimo istorijų.
<…>

_________________
Gyventi čia ir dabar


Pen Kov 30, 2007 9:36 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Tre Spa 08, 2008 10:54 am
Pranešimai: 30
Miestas: Kaunas
Standartinė del filmo
gal visagaliam internete galima rasti tą filmą... o gal kas jį turit? va festivalis seniai praėjo o pamatyti neteko...


Ant Spa 14, 2008 2:15 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Indraja rašė:
Spėju kad aš nebūsiu ta Indraja su kuria tu susimatai nes aš nepažįstu nei vieno Daugmino :)
Tai kaip ten dėl to mokytojavimo......? atsakymas ne?

gerbiamieji, jums ką čia čatas, neturit galimybių susirašinėti per PM?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Lap 18, 2008 3:18 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007