Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 6:08 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
BAŽNYČIOS nuodėmklausys 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė BAŽNYČIOS nuodėmklausys
Čia visiems, norintiems "išsispavėdoti". Tik išrišimo prašykite krikščionių dvasininkijos.

Klaida ištaisyta, ačiu už reikšmingą pastabą barbarizmų rašymui.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Lap 29, 2005 11:59 am
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Sebestijonas rašė:

Citata:
nueik į bažnyčia ir atlik išpažintį velnius reikia į pragarą gražinti................................


Sebestijonai, vat kuo atgrasė mane katalikai, tai su tuom savo priverstinėm išpažintim ir savo kančios ideologija. Nors negaliu sakyti, kad ir dabar nenueinu į bažnyčią. Ir į bažnyčią ir į cerkvę nueinu, man tai tiesiog dievo namai, stipri energetinė vieta. Tačiau jei noriu pabendrauti su dievu, lygiai taip pat galiu nueiti ant seno alko ir tiesiog betarpiškai, be jokių katalikų pasiuntinių, kurie yra tokie pat žmonės kaip ir aš, pabendrauti su dievybe, pasikalbėti, pasiguosti arba pasidžiaugti. O kas liečia pragarą, tai pats didžiausias pragaras yra čia žemėje ir net už mitologines būtybes baisesni dažniausiai būna patys žmonės. Beje, visai neseniai vienas iš klierikų pabėgęs jaunuolis papasakojo, kai jauni kunigėliai klauso išpažinčių, o paskui gerdami alų aptarinėja ir taip linksminasi :shock: Taigi kur tas katalikiškas išpažinties slaptumas? Gal geriau aš pati kaip nors rasiu savo santykį su dievu, nes nenoriu kad kas tyčiotųsi iš mano nuoširdumo.

Na va Sebestijonai, norėjai išpažinties, tai ir gavai :P
Beje tavo išrišimo man nereikia :)
________________

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Ant Lap 29, 2005 12:01 pm
Aprašymas
Standartinė Re: BAŽNYČIOS nuodėmklausys
Baltas rašė:
Čia visiems, norintiems "išsipavėdoti". Tik išrišimo prašykite krikščionių dvasininkijos.


***************
Viena raidę praleidai

išsispavėdoti žodyje, su visa pagarba - JŪSŲ bendramintis SEBESTIJONAS.


Ant Lap 29, 2005 12:59 pm
Standartinė 
RRR rašė:
Sebestijonas rašė:

Citata:
nueik į bažnyčia ir atlik išpažintį velnius reikia į pragarą gražinti................................


Sebestijonai, vat kuo atgrasė mane katalikai, tai su tuom savo priverstinėm išpažintim ir savo kančios ideologija. Nors negaliu sakyti, kad ir dabar nenueinu į bažnyčią. Ir į bažnyčią ir į cerkvę nueinu, man tai tiesiog dievo namai, stipri energetinė vieta. Tačiau jei noriu pabendrauti su dievu, lygiai taip pat galiu nueiti ant seno alko ir tiesiog betarpiškai, be jokių katalikų pasiuntinių, kurie yra tokie pat žmonės kaip ir aš, pabendrauti su dievybe, pasikalbėti, pasiguosti arba pasidžiaugti. O kas liečia pragarą, tai pats didžiausias pragaras yra čia žemėje ir net už mitologines būtybes baisesni dažniausiai būna patys žmonės. Beje, visai neseniai vienas iš klierikų pabėgęs jaunuolis papasakojo, kai jauni kunigėliai klauso išpažinčių, o paskui gerdami alų aptarinėja ir taip linksminasi :shock: Taigi kur tas katalikiškas išpažinties slaptumas? Gal geriau aš pati kaip nors rasiu savo santykį su dievu, nes nenoriu kad kas tyčiotųsi iš mano nuoširdumo.

Na va Sebestijonai, norėjai išpažinties, tai ir gavai :P
Beje tavo išrišimo man nereikia :)
________________

******************************
Su visa pagarba JUMS sakau, aš ne kunigas, ir atleidimą galiu duoti tik savo vaikams už man padarytus nusižengimus, ir kitiems žmonėms už jų padarytas skriaudas man, bet negaliu atleisti nuodėmių padarytų dievui...........


Ant Lap 29, 2005 1:05 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Sebestijonai, o kas tavo manymu yra nuodėmė ? Ar tik ne krikščionių sugalvota drausminimo priemonė ? Negi ir už savo sapnus katalikas turi prašyti atleidimo ?

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Tre Lap 30, 2005 7:14 pm
Aprašymas
Standartinė 
RRR rašė:
Sebestijonai, o kas tavo manymu yra nuodėmė ? Ar tik ne krikščionių sugalvota drausminimo priemonė ? Negi ir už savo sapnus katalikas turi prašyti atleidimo ?

************************************
Nu ne , ne už sapnus, bet už veiksmus nesuderunamus su 10 DIEVO įsakymu, nuodėmė yra kataliko nusižengimas 10 Dievo įsakymu...................
O kunigai , kaip, kad JŪS pastebėjote neturi teisės aptarinėti ir atskleisti žmonių išpažinčių, tai jiems užtraukia nuodėmę...................

O jei kurie tai daro, tai jie neturi būti kunigais....................


Ket Gru 01, 2005 8:40 am
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Neturėtų būti, bet yra ir labai daug.
O kas liečia 10 dievo įsakymų, tai argi ne bažnyčia juos ir sugalvojo, norėdama kontroliuoti savo aveles? Atsimenu, kai buvau maža, teta atnešė Katekizmą ir liepė jį iškalti atmintinai. Nemokėjau nieko ”kalti”, todėl pabandžiau suprasti kas ten parašyta, ir man pasidarė baisu, nes nuodėmė iš tikrųjų yra ne darbai, ne žodžiai mintys. Taip katalikų kunigai bandė kontroliuoti netgi žmogaus mintis.
Kai pagalvoju, man netgi nesuprantamas pats žodis ”nuodėmė”. Tai tarsi du žodžiai ”nuo” ir ”dėmė”, vadinasi - nuo dėmės. O kas tada yra dėmė? Gal tai išskirtinai asmeninis tavo sąžinės ir visuomeninės moralės santykis? O moralę šimtmečius formavo bažnyčia, kažką griovė, kas jai neparanku ir kažką kūrė, kas galėjo padėti valdyti.
Pabandžiau pasvarstyti :roll:

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Ant Gru 06, 2005 8:08 pm
Aprašymas
Standartinė 
RRR rašė:
Neturėtų būti, bet yra ir labai daug.
O kas liečia 10 dievo įsakymų, tai argi ne bažnyčia juos ir sugalvojo, norėdama kontroliuoti savo aveles? Atsimenu, kai buvau maža, teta atnešė Katekizmą ir liepė jį iškalti atmintinai. Nemokėjau nieko ”kalti”, todėl pabandžiau suprasti kas ten parašyta, ir man pasidarė baisu, nes nuodėmė iš tikrųjų yra ne darbai, ne žodžiai mintys. Taip katalikų kunigai bandė kontroliuoti netgi žmogaus mintis.
Kai pagalvoju, man netgi nesuprantamas pats žodis ”nuodėmė”. Tai tarsi du žodžiai ”nuo” ir ”dėmė”, vadinasi - nuo dėmės. O kas tada yra dėmė? Gal tai išskirtinai asmeninis tavo sąžinės ir visuomeninės moralės santykis? O moralę šimtmečius formavo bažnyčia, kažką griovė, kas jai neparanku ir kažką kūrė, kas galėjo padėti valdyti.
Pabandžiau pasvarstyti :roll:

****************
Bet jug 10 DIEVO įsakymų neveda į nuodėmę, o tik nurodo, kokie veiksmai yra nuodėmė..............


Tre Gru 07, 2005 8:10 am
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Ne 10 dievo įsakymų nurodo kas yra nuodėmė, o tie kurie tuos 10 dievo įsakymų ir tą pačią nuodėmę sugalvojo.

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Tre Gru 07, 2005 7:00 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Grumiasi dėl 10 Dievo įstatymų

JAV pilietinių teisių aktyvistai toliau grumiasi prieš 10 Dievo įstatymų. Jie siekia pašalinti bet kokius krikščioniškus simbolius iš viešojo vartojimo.
JAV Aukščiausiasis teismas pradėjo svarstyti bylas, kuriose klausiama, ar ant vyriausybinės paskirties pastatų bei kitokios nuosavybės vaizduojami dešimt Dievo įsakymų yra Konstitucijai prieštaraujanti parama religijai, ar paprasčiausiai istorinė tradicija.
Beje, paties Aukščiausiojo teismo posėdžių salėje pavaizduotos dvi plokštės, simbolizuojančios Mozės iš Dievo gautus įsakymus.
Pastaraisiais metais šis klausimas suskaldė JAV visuomenę ir ne kartą buvo nagrinėjamas apeliaciniuose teismuose.
Asmenys, kurie prieštarauja dešimties Dievo įsakymų vaizdavimui ant vyriausybinės nuosavybės, tvirtina, kad dabartinė situacija prieštarauja Konstitucijai, nes rodo “akivaizdžią vyriausybės paramą vienai iš religijų".
Beje, vieną iš 10 įtatymo monumentų, pašalintą iš teismo pastato, po visą šalį kartu vežiojasi vienas evangelistas, kuris visada monumentą pasistato pamokslavimo vietoje.
Pagal "Maranatha" ir "drugoe" pranešimus

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Gru 08, 2005 2:15 am
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pasirodo ne tik aš viena tokia eretikė pasaulyje :lol:
Juokauju. Aš tikiu į dievą. Tik manau, kad tuose įsakymuose labai mažai liko paties dievo ,nes jie praėję žmogiškuosius labirintus ėmė atspindėti ne dieviškąją šviesą o pasaulio galingųjų siekimą valdyti.

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Ket Gru 08, 2005 11:22 am
Aprašymas
Standartinė 
RRR rašė:
Pasirodo ne tik aš viena tokia eretikė pasaulyje :lol:
Juokauju. Aš tikiu į dievą. Tik manau, kad tuose įsakymuose labai mažai liko paties dievo ,nes jie praėję žmogiškuosius labirintus ėmė atspindėti ne dieviškąją šviesą o pasaulio galingųjų siekimą valdyti.

*************

dievo įsakymai iškalti akmenyje, ir reikia juos vykdyti, čia svarstymams nelieka vietos, tik eiliniai žemiškieji valdovai juos interpretuoja ivairiai


Ket Gru 08, 2005 12:09 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
10 Dievo įsakymų.... visi juos žino, aš juose nematau nieko blogo :) .... nereikia jų vykdyti aklai, o gali jais ir nesivadovauti, visais atvejais pats žmogus atsako už savo mintis ir darbus. Tikriausiai visi žino pasakymą „kartais melas būna šventas“ - aš sutinku su tuo..... žmogui palikta laisva valia, teisė rinktis..... vistiek nepasidalinsi su kitais nei atliktais gerais darbais, nei savo nuodėmėmis :)

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ket Gru 08, 2005 6:34 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Turbūt krikščionys buvo baisiai nuodėmingi ir netikintys, kad dievui prisėjo netgi savo įsakymus akmenyje kalti, kad šie galėtų medžiagiškai įsitikinti dievo buvimu :lol: Na tai brangieji krikščionys tada spaviedokitės :wink:
O kai dievas yra širdyje, tada širdimi jauti ir jo priesakus, tuomet nuodėmę darai tik jei neklausai savo širdies ir sąžinės balso :)

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Pen Gru 09, 2005 11:34 am
Aprašymas
Standartinė 
Kaip pirštu į akį:
Cituoti:
...nuodėmę darai tik jei neklausai savo širdies ir sąžinės balso

Išsigimė katalikų bažnyčia, ir tą puikiausiai galima pamatyti tiek iš savo gyvenimo tiek ir iš atgarsių spaudoje... Jeigu kunigas - nesilaiko savo propaguojamų taisyklių, tai ar begali jis vadintis kunigu? Ir apskritai, ar begali tokia bažnyčia egzistuoti? Todėl vieni užmerkę akis eina toliau, o kiti ieško naujos kertelės prisiglausti...


Pen Gru 09, 2005 12:59 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007