Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:55 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
BAŽNYČIOS nuodėmklausys 
Autorius Žinutė
Standartinė 
Na apie tai, kad 10 įsakymų iškalti akmenyje :) Sebastijonai - ne akmenyje, o ant molio lentelės, ant kažkokios kalvelės, dievas juos perdavė Mozei... Čia tokioje populiarioje knygelėje rašoma, katalikai ją labai mėgsta :) Ir, kas įdomiausia, kai Mozė nusileido nuo tos kalvelės ir pamatė, kad jo tautelė meldžiasi aukso veršiui, labai įtūžo, na labai ir labai :) Šoko spardyti saviškiams šiknų ir išmetė netyčia lentelę, o ji ėmė ir sudužo i smulkias šukeles.... Čia jis vėliau viską iš atminties surašė :)
Beje, toje įžymioje vietoje Mozės tautiečiai atkasė labai daug kaulelių, kaip tik iš to laikmečio, na tokį nedidelį holokaustą, ne pirmą ir beje ne paskutinį:)
Taip, kad tikruosius dievo įsakymus, turiu omenyje, Mozė nusinešė į kapą, nes jis su dievu bendravo be liūdininkų :)


Paskutinį kartą redagavo Vigintas Pir Gru 12, 2005 1:17 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Šeš Gru 10, 2005 1:04 am
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
Sebestijonas rašė:

dievo įsakymai iškalti akmenyje, ir reikia juos vykdyti, čia svarstymams nelieka vietos, tik eiliniai žemiškieji valdovai juos interpretuoja ivairiai


Tikrai akmenyje, pats savo akimis mačiau, o kas netiki, galit įsitikinti nuvažiavę į Kernavę, ten iškaltas Mozė, laikantis 10 Dievo įstatymų. Visur yra dalis tiesos :wink:

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Šeš Gru 10, 2005 1:30 am
Aprašymas
Standartinė 
Jo, Kernavėje neblogą baidyklę surentė, Mikelanželo originalas Vatikane geriau žiūrisi :) Man labai jau nepatinka kičas, o Kernavės baidyklė kaip tik geriausias pavyzdys :)


Šeš Gru 10, 2005 12:07 pm
Standartinė 
Šešėlis rašė:
Sebestijonas rašė:

dievo įsakymai iškalti akmenyje, ir reikia juos vykdyti, čia svarstymams nelieka vietos, tik eiliniai žemiškieji valdovai juos interpretuoja ivairiai


Tikrai akmenyje, pats savo akimis mačiau, o kas netiki, galit įsitikinti nuvažiavę į Kernavę, ten iškaltas Mozė, laikantis 10 Dievo įstatymų. Visur yra dalis tiesos :wink:

***********************

Taip tiesa visada nugali,,,,,,,,,,,, ar visada????????????????????


Šeš Gru 17, 2005 8:52 am
Standartinė 
Per daug nukrypome nuo temos. Šiaip apie tiesios savoką būtų galima pašnekėti sukūrus naują temą.
O banžnyčios nuodėmklausiui norėčiau pasakyti - nereikia man tavęs. Nieks geriau neatskleis nuopolių ir pakilimų už patį save :)


Sek Gru 18, 2005 12:52 am
Standartinė 
ašvienis rašė:
Per daug nukrypome nuo temos. Šiaip apie tiesios savoką būtų galima pašnekėti sukūrus naują temą.
O banžnyčios nuodėmklausiui norėčiau pasakyti - nereikia man tavęs. Nieks geriau neatskleis nuopolių ir pakilimų už patį save :)

******************
Taip --------------pati didžiausia bausmė yra nuodėmes pripažinti pačiam, jas kažkam atskleisti ir gailėtis už jų padarymą, ir prižadėti jų daugiau nebedaryti.........................


Pir Gru 19, 2005 12:38 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007