Ar sutinkate su tuo kas čia rašoma? Galite paneigti? Papildyti?
Straipsnis paimtas iš žurnalo „Žvilgsnis“.
Su kuo mes kontaktuojame?
Kaip sužinoti, su kokiomis jėgomis kontaktuoji, su šviesiomis ar su tamsiomis?
Tamsiosios jėgos turi savo atstovus visuose dvasiniuose ir energetiniuose lygmenyse. Jos nė kiek ne kvailesnės už šviesiąsias dvasias, kai kuriais atvejais-klastingesnės. Jas vadina pykčio angelais, velniais, kipšais ir kt. jos laisvai
Gali prisistatyti kaip šviesiosios jėgos, pasivadinti bet kokiu vardu, net pasirodyti šventuoju ar angelu, paso iš jų nepareikalausi. Tai kaip susiorentuoti, pagal kokius požymius?
Kartais tai padeda suprasti pati perduodama informacija, jos geras ar piktas turinys. Tačiau tai padaryti nelengva: tamsiosios jėgos ne visada meluoja. Kad jomis patikėtų, jos gali pateikti visiškai teisingą ir įdomią informaciją, o jos fone „pakišti“ ir gabaliuką netiesos.
Antras požymis – tai tų jėgų sukeliamos emocijos. Jeigu šviesiosios jėgos skatina meilę, gerumą, pakantumą, švelnumą, ramybę, užuojautą, kitas tyras mintis, tai tamsiosios stengiasi sukelti susierzinimą, pyktį, pavydą, keršto jausmą, žiaurumą, kivirčus, konfliktus, net karus. Ne tokie jausmai iššaukia juodos, piktos energijos spinduliavimą, ko ir reikia demoniškoms jėgoms. Po tokio kontakto žmogus jaučia nuovargį, diskomfortą.
Trečias požymis, kad kontaktuoji su juodosiomis jėgomis – tai sukeltas, sužadintas nepakantumas viskam iki fanatiško kraštutinumo, noras veikti agresyviai, tiesiog vožti kam per fizionomiją ir pan.
Ketvirtas požymis – tai požiūris į žmogaus kūrybingumą. Tamsiosios jėgos taip pat dar neprarado kūrybingumo, net pačiuose juodžiausiose sielose dar žiba Dievo kibirkštėlė, tačiau suskurti ką nors geresnio jos jau nebesugeba. Tada lieka užverbuoti kitos sielos kūrybingą energiją ir nukreipti ją ne kūrimui, o ardymui. Kartais tamsiosios jėgos gali net pažadinti snaudžiantį talentą, kūrybines jėgas ir žmogus gali pradėti rašyti eiles, sukurti muzikos kūrinį, nupiešti paveikslą ir pan.
Tačiau pavojus slypi tame, kur bus nukreiptas tas kūrybingumas: ar žmonių gerovei, jų tobulinimui, ar savo egoistiniams tikslams, savo puikybei, savo naudai, pinigų kaupimui ir t.t. Galbūt tie kūriniai taip pat veiks ardančiai? (Paimkite šiuolaikinę muziką, sekso ir pornofilmus, modernistinius paveikslus ir pamąstykime ar jie kelia žmonių dvasingumą.)
Penktasis požymis- požiūris į laisvą žmogaus valią, tik mes ta laisve skirtingai naudojamės. Aišku, ji negali būti visiškai neribota: yra socialinės , ekologinės, moralinės, teisinės ir kt. normos, tai natūralu. Tačiau tamsiosios jėgos tuos apribojimus priveda iki kraštutinumų. Silpnesnės valios žmones tiesiog „įvaro į kampą“ į beviltišką padėtį, kurioje lengviau diktuoti savo valią. Diktuoti, vadovauti, žeminti orumą, savigarbą, pagaliau pajungti asmenybę savo tamsiesiems tikslams pasiekti.
Stiprios valios, savarankiškus žmones tokie metodai veikia atvirkščiai, jie sukelia norą pasipriešinti daromam spaudimui. Tokiais atvejais „juodukai“ propaguoja anarchiją, nepaklusnumą, įvairių apribojimų nepriimtinumą, moralinių, teisinių normų ir pan. Jos siūlo daryti ką nori. Jų leitmotyvas toks: Nėra Dievo ne žmoguje. Tu pats – Dievas, todėl tau negalioja jokios normos, jokie apribojimai. Daryk, žmogau ką nori. Tu pats teisėjas! Reikia pasakyti, kad ant tokio kabliuko užkimba ne vienas ryžtingas, kryptingas, stiprios valios žmogus.
Žodžiu, perduodamoje informacijoje įžvelgus tokius ar panašius požymius, tokias piktas idėjas, pajutus dvasinį diskomfortą, moralinį išsekimą, galima suprasti, kad su tavimi bendrauja juodųjų jėgų atstovas. Tokio kontakto reikia vengti.
Reikia stengtis visą laiką save kontroliuoti, nepasiduoti pykčio, kerštingumo protrūkiams, nekultivuoti žemų minčių, nefantazuoti apie visokius gundymus, siūlomus tamsiųjų jėgų, neleisti tokioms mintims užvaldyti sąmonės ir pasąmonės – nesuteikti galimybių veikti tamsiosioms jėgoms.
Reikia žinoti, kad juodosios jėgos be mūsų sutikimo nieko pačios negali padaryti. Jos veikia tik per mus.
„Žvilgsnis“ 2000 m. 06.22-28
www.saulegraza.puslapiai.lt