Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Tre Lie 06, 2022 7:37 pmForumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Zoroastrizmas 
Autorius Žinutė
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė Zoroastrizmas
Zoroastrizmas Zoroaster - Zarathustra
Paveikslėlis

Žodis pagonybė mums skamba kaip keiksmažodis. Kas tai yra? Religija ar gyvenimo būdas? Iš kur ji atėjo? Kas tai buvo per žmonės, kurie kreipė dėmesį į Saulę, Mėnulį, žvaigždes ir įvairius gamtos reiškinius. Pabandykime sugrįžti kelis tūkstantmečius metų atgal ir paieškoti viso to ištakų. Pasirodo toli eiti ir nereikia. Pagonybė – tai tikėjimas, kuris egzistavo iki krikščionybės. Skirtumas yra tas, kad Romos imperijoje pagonių tikėjimas nuskendo užmarštin prieš 2000 metų, o pas mus šis procesas įvyko prieš kelis šimtus metų. Iki šių dienų ji nėra visiškai išnaikinta, tai šen, tai ten sužiba jo židiniai. Tai ar ne laikas išsiaiškinti, sužinoti, kokia tauta garbino dangaus šviesulius? Na juk ir maldose sakoma“kaip danguje, taip ir žemėje”. Vadinasi, mokėti skaityti dangaus šviesulius reiškia gyventi darnoje ir harmonijoje su mus supančia gamta, gerbti Žemę, Orą, Vandenį, Ugnį ir, žinoma, Dievo kūrinius - pačius save, nes kiekviename žmoguje yra dalelytė Dieviškos ugnies. Vadinasi mūsų ainiai (pagonys–mitraistai, Zoroastros pasekėjai) garbino Viešpatį, pripažindami Visatos ritmus, o juk tai astrologiją, ne šarlatanizmas, kuo dabar užsiima, kas tik netingi, nors niekas jos dorai nežino.

Zoroastrizmas tai viena seniausių dvasinių tradicijų, kurios pagrindu susiformavo šiuolaikinės pasaulinės religijų tradicijos. Didžiuliam nusivylimui, susidarius istorinėms aplinkybėms, ši tradicija buvo užmiršta. Dabartiniu metu daugelis mūsų amžininkų, turi visišką balzganą supratimą apie zoroastrizmą, kaip apie religiją.
Ugnies ir Šviesos religija gyva iki šių dienų ir bus gyva, kol žmonių gyslomis tekės karštas senovės Ugnies pasekėjų kraujas. Šiuo metu daugiau kaip milijonas trys šimtai tūkstančių ugnies religijos pasekėjų išsimėčiusių po visą pasaulį meldžiasi Visatos Kūrėjui. Zoroastrizmas yra religija, paskelbusi apie vienatinį Visatos Kūrėją. Sandūroje 3-2 tūkstantmečių prieš mūsų erą pagrindus šiai religijai sudėjo pranašas Zoroastra. Avestos religijos pasekėjams pagrindinis reikalavimas yra vadovautis tiesos ir gėrio sąvokomis: Mintimis, Žodžiais ir Veiksmais. Mūsų pasaulis turi dvi puses, todėl avestos religijos pradininkas - pranašas Zoroastra, objektyviai įvertinęs vykstančius aplink mus reiškinius, sugebėjo savo stebėjimams suteikti užbaigtą formą, kuri išsireiškia pagrindiniame zoroastros mokymo postulate. Visas pasaulis susiskirstęs į dvi priešingas stovyklas: gėris ir blogis, šviesa ir tamsa, kvepėjimas ir dvokas, gyvenimas ir mirtis, sveikata ir liga, džiaugsmas ir skausmas ir t.t. Visas blogis eina ne iš Dievo-Visatos kūrėjo, o iš jo priešo Dvasios Griovėjo.
Paveikslėlis
Tiesos Dvasia-Kūrėjas sukūrė patį gyvenimą, prie jo kūrinių priskiriamos tokios taurios stichijos, kaip ugnis, oras, žemė, gyvūnija, augmenija, žmogus. Blogis, įsiveržęs į Kūrėjo sukūrtą materialinį pasaulį, išniekino viską, ką tik galėjo ir sukūrė mirties demonus, ligas, skurdą, pavydą, tinginystę, paleistuvavimą, baimę ir kt. Pasaulyje atsirado ligos ir mirtis, neapykanta ir godumas, ydos užvaldė žmones ir vietoje gyvenimo džiaugsmo atėjo nusivylimas ir sielvartas.

Avestos religija verčia Zoroastros pasekėjus žiūrėti į visą tai, kaip į kosminės kovos areną tarp Gėrio ir Blogio jėgų. Kiekvienas tikras zoroastrietis turi sąmoningai nuspręsti: ar eiti Gėrio keliu? Nuo to momento, kai zoroastrietis pasirenka šį kelią, jis turi eiti juo iki paskutinių savo gyvenimo dienų. Tikinčio zoroastriečio kelias - tai kelias kario, kovojančio su visais blogio reiškiniais, kaip pačiame savyje, taip ir aplink save.
Paveikslėlis
Visa žmonija dabar gyvena Gėrio ir Blogio sumaišymo epochoje. Mes kiekvienas atsakingas už tai, kas vyksta pasaulyje. Mes visi esame dalyviai kosminės kovos, kuri būtinai baigsis šviesos ir tiesos jėgų pergale. Kiekvienas mūsų žingsnis, kiekvienas darbas, pasakytas žodis gali arba priartinti, arba nutolinti šitą ilgai laukiamą momentą.

Gėrio ir Blogio kovos misterija zoroastrizmo tradicijose turi kosminę apimtį, į ją įtrauktos žvaigždės, planetos, kometos ir kiti kosminiai kūnai. Avestos astrologijoje žmogaus likimas suprantamas, kaip kovos laukas, kuriame poveikis gerų žvaigždžių ir žvaigždynų prieš pastatomas pykčio veiksmui išniekintų planetų, asteroidų ir visokių kosminių šiukšlių. Kaip ten bebūtų, tik pats žmogus turi teisę nuspręsti savo likimą, nežiūrint į jokį kosminių kūnų poveikį. Pasirinkimą savo gyvenime jis turi padaryti pats. Zoroastriečiai įsitikinę, kad žvaigždės pataria, bet neįpareigoja.

Kiekvieno individo asmeninė atsakomybė už atliktus jo darbus zoroastrizme keliama aukščiau visko, nes šis mokymas nepriima minties apie tai, kad vieno žmogaus mirtis gali išpirkti visos žmonijos nuodėmes. Mus supančios aplinkos požiūriu kiekvienas turi įnešti savo įnašą pradinės harmonijos atstatymui, nes tik žmogus, yra aukščiausias Kūrėjo kūrinys ir būtent žmogui priklauso garbinga teisė keisti supančią tikrovę. Žmogaus panašumą į Dievą zoroastriečiai priima kaip patį didžiausią įvertinimą. Nepripažįstamas teiginys ir apie pirmąją nuodėmę, nes viskas, ką sukūrė Dievas yra kilnu ir neišniekinta. Kadangi Žmogus yra aukščiausias Dievo kūrinys, tai Dievas padovanojo jam didelę jėgą, didelį protą, o reiškia ir didelę valdžią kovai su blogio jėgoms.

P.Globa almanach”Put Arty”, pusl. 86-88

http://www.siauliai.aps.lt/avesta/zoroastr.html

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Pen Lap 18, 2005 12:58 am
Aprašymas
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė Re: Zoroastrizmas
Šešėlis rašė:
Mes visi esame dalyviai kosminės kovos, kuri būtinai baigsis šviesos ir tiesos jėgų pergale. Kiekvienas mūsų žingsnis, kiekvienas darbas, pasakytas žodis gali arba priartinti, arba nutolinti šitą ilgai laukiamą momentą.
<...> tik žmogus, yra aukščiausias Kūrėjo kūrinys ir būtent žmogui priklauso garbinga teisė keisti supančią tikrovę. Žmogaus panašumą į Dievą zoroastriečiai priima kaip patį didžiausią įvertinimą.


išmanatys zoroastriečių mokymą (jei tokių yra), gal galitumėt paaiškinti plačiau šituos žodžius, kuriuos pabraukiau citatoje :?:
kaip zoroastriečiai suvokia laiką :?: ar jie mano, kad kada nors bus tos gėrio ir blogio kovos pabaiga :?: tipo gėris nugalės ir toliau bus amžina palaima ir pan. :?: bent aš tai tą kovą įsivaizduoju kaip begalinį vyksmą. gėris negali egzistuoti be blogio, taigi ir jų kova neišvengiama bei begalinė.
antroji citatos pastraipa leidžia suprasti, kad zoroastriečiai nepripažįsta kitų, protingesnių (nei žmonės) gyvybės formų visoje visatoje :? man tai nelabai suvokiama :?
ir iš kur, po galais, jie žino, ar mes panašūs į dievą, ar ne :?: :?


Sek Lap 20, 2005 11:23 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1632
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Čia buvo citatos iš P. Globos mokyklos, o dabar kaip tik atvažiavęs Pavel'as, Globos astrologų mokyklos vadovas, jei ką pažįsti iš astrologų, gali kreiptis, kad atsakytų į tavo klausimą. Jis bus dar 3 dienas, kaip ką tik man sakė chiromantikos mokytoja.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Sek Lap 20, 2005 11:56 pm
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
deja nieko nepažįstu :roll:
o ką jūs manot mano užduotais klausimais :?:


Pir Lap 21, 2005 3:55 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1632
Miestas: Vilnius
Standartinė 
http://www.crystalinks.com/zmeta.html
http://www.crystalinks.com/faravahar.html
http://www.crystalinks.com/z.html
http://www.crystalinks.com/persia.html
http://www.crystalinks.com/noruz.html

VIDEO http://home.zonnet.nl/bloemberg1/av/z.mov

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Šeš Gru 03, 2005 2:18 am
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1632
Miestas: Vilnius
Standartinė Atsakymai į klausimus
Atsakymai į klausimus
Klausimas. Kiek metų sudaro Avestos Saulės ciklą?

Mikro ciklas 365,25 paros – vieni metai – ciklas, per kurį Saulė grįžta į tą pačią vietą.

Makro ciklas 11 metų, tai Saulės aktyvumo ciklas, siejamas su Saulės dėmėmis.

Avestos tradicijoje Saulė atitinka dievybę Chvaršat ir vienas iš seniausių indoiraniško panteono dievybių – Mitrą, kuriam yra pašvęsti himnai Avestoje ir Rigvedoje. Mitra apjungia žmones, nusako socialinę padėti, simbolizuoja ugnies stichiją, socialinį ir išviršinį žmogaus pasireiškimą. Avestoje Mitros funkcijos kaip gebėjimas atskirti Gėrį nuo blogio, Tiesą nuo melo. O Chvaršatas zoroastriečių įsitikinimu tai dievybė dovanojanti gyvybinę energiją, taip pat jis vaikų gynėjas ir globėjas.

Kadangi Saulė yra saulės sistemos centras, ji yra šaltinis, jėga, duodanti gyvybę viskam, kas mus supa. Saulė astrologijoje – savęs pažinimas ir kūrybinė energija - tai dvasios simbolis. Saulė parodo protą, sąmonę, kūrybinį potencialą – visą tai, ką žmogus atsineša gimdamas. Todėl ji siejama su gimimu.

Nežiūrint į tai, kad zoroastrizme šviesuliai buvo laikomi mažiau išniekinti kaip planetos (Šviesuliai Avestos astrologijoje tai Saulė ir Mėnulis), tačiau ir ant Saulės yra dėmių. Todėl ir žmogus–soliaris su stipria Saule – turi trūkumų. Saulės spinduliuose yra dalelė Chvarnos – dieviškos palaimos, kuria žmogus dosniai turi dalintis su jį supančiu pasauliu, nebūti godžiu ir viso dėmesio skirti tik sau. Saulės žmogus tai ryški asmenybė, turintis didelę gyvybinę energiją, jumoro jausmą, sugebantis gerai ir greitai atstatyti jėgas, tame tarpe ir po ligos. Tokie žmonės iš viso neturi teisės sirgti.
П.Глоба Планеты. Минск, 2000. С. 4

Aktyviausios Saulės dėmės yra 4-ą, 13-ą, 17-ą, 24-ą, 28-ą Saulės dieną. Žmonės, gimę šiomis Saulės dienomis, turi stiprų kūrybinį potencialą.Tačiau, jei žmogus pradeda savimi didžiuotis, save kelti, išnaudoja tai savęs įtvirtinimui, Chvarna virsta į antichvarną ir jis pradeda tarnauti blogiui.
П.Глоба. Когда наступит день. Минск, 1999. С 24

Saulė

Senovės Graikijos mituose Saulės dievas buvo Geliosas, titanų Giperiono ir Feji sūnus, Selenos ir Eoso brolis. Geliosas savo stichine jėga dovanoja gyvybę ir baudžia aklumu nusikaltėlius. Geliosas – tai vaisingumo įsikūnijimas, jo palikuonys išsiskirdavo drąsa bei įvykdytais žygdarbiais. Romos laikų mituose Geliosas buvo tapatinamas su savo tėvu Giperionu (Urano ir Gėjos sūnus), o vėlyvoje antikoje – su Olimpo dievu Apolonu (Dziauso ir Lieto sūnus, Artemidės brolis). Geliosas-Apolonas – tai didvyrių, liaudies gydytojų, aiškiaregių, piemenų, liaudies dainių ir muzikantų globėjas. Drauge su Afina jie globoja tėvus ir mokytojus.

Avestos tradicijose Saulė atitinka Chvaršat dievybę, o taip pat vieną iš seniausių indo-iraniško panteono dievybių Mitrą, kuris apdainuojamas Rigvedos ir Avestos himnuose. Chvaršat apjungia žmones ir apibrėžia socialinį gyvenimą, simbolizuoja ugnies stichiją, parodo socialinę žmogaus padėtį. Avestoje jo funkcijos pabrėžiamos, kaip atskiriančio gėrį nuo blogio, tiesą nuo melo. Zoroastriečių įsitikinimu Chvaršat – tai vaikų gynėjas ir globėjas, bei gyvenimiškos energijos dovanotojas. Jis yra viską matanti Dievo akis.

Saulės Angelas – Amertatas, augalų valdovas. Augalai sugeria saulės spindulius, o po to išskiria deguonį, be kurio žmogus negali egzistuoti. Augalai – mūsų gyvenimo sargai (senovėje buvo laikomi genties saugotojais), todėl Saulės Angelas parodo viską, ką giminėje geriausio sukaupė mūsų ainiai. Amertatas valdo laiką ir suteikia žmogui kūrybinę dovaną. Jis taip pat dovanoja žemišką ir aukščiausią meilę, džiaugsmą ir apsivalymą juoku. Jo gynyba jaunystė ir ilgaamžiškumas.

Saulės demonas – Šavaras
. Jo tikslas yra išniekinti kūrybinę pradžią, atsukti atgal biologinį laiką, numarinti viską, kas gyva žemėje. Šavaras nukreipia žmogų į svetimų gabumų pasisavinimą, plagijavimą ir įsitvirtinimą kitų sąskaita. Kūrybingus, talentingus ir ryškius žmones nukreipia taip, kad jie savo dieviškąją dovaną išnaudotų blogiui ir skleistų netvarką ir purvą. Su Šavaru susijusios epidemijos ir imuninės ligos. Jis platina kenksmingus kenkėjus, chaosą, anarchiją ir griovimus.
Planetos funkcijos

Kadangi Saulė yra visos Saulės sistemos viršūnė ir centras, tai ji yra šaltinis tos jėgos, kuri duoda gyvybę visam, kas gyva. Saulė – astrologinėje kalboje tai kūrybinės pradžios ir savęs pripažinimo šaltinis ir nešėjas. Tai dvasios simbolis. Kadangi Saulė sukasi veržliai (25 paros tokiai gigantiškai masei) , išeitų, kad saulės priėjimas racionalus ne žodžių, o proto lygyje. Visas savybes, kurias atsineša žmogus gimdamas, parodo Saulė: tai protas, sąmonė, kūrybinis potencialas, todėl ji siejama su žmogaus gimimu.

Nežiūrint į tai, kad zoroastrizme šviesuliai (Saulė ir Mėnulis) laikomi mažiau užteršti nei planetos, bet ir ant Saulės yra dėmių. Todėl žmogus turintis stiprią Saulę horoskope, taip pat turi trūkumų. Jei žmogus šviečia kaip Saulė ir savo šviesą dalina kitiems, jam daug kas atleidžiama. Nes tokie žmonės gali perduoti kitiems džiaugsmą, budrumą ir aktyvumą.

Kuo ryškesnė asmenybė, tuo ji daugiau turi soliario savybių. Sugebėjimas išnaudoti ir išryškinti tas savybes, kurios yra užkoduotos žmoguje, padeda Saulė. Saulės spinduliuose yra dalelė Chvarnos (šventumas), dievo dovanos, kuria žmogus turi dosniai dalintis su supančiu jį pasauliu. Soliaris neturi būti godus ir visos savo šviesos negali koncentruoti tik į save.

Saulės žmogus – ryški asmenybė, turintis didelę gyvybinę energiją, aktyvią sąmonę, jumoro jausmą, sugebėjimą greit ir gerai atstatyti jėgas net po ligos. Tokie žmonės iš viso neturi teisės ilgai sirgti.

П.Глоба, Планеты. Минск, 2001 С. 46-47

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Sek Gru 25, 2005 6:56 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1632
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Melo kaukė

2001 metų gruodžio 14 dieną, išeinančios Žuvų epochos pabaigoje, įvyko vienas iš svarbesnių astrologinių įvykių. Žuvų zodiako ženkle susijungė Baltasis ir Juodasis Mėnuliai, tai Gėrio ir Blogio išraiškos. Tokie susijungimai rodo, kokios pseudo idėjos dominuoja kolektyvinėje žmonių sąmonėje. Kokioje veiklos sferoje mūsų gyvenime, gali būti maišoma Gėrio ir Blogio sąvoka. Kitaip tariant Juodojo ir Baltojo Mėnulių susijungimo metu įsijungia Gėrio ir Blogio maišymas, gundymai, prie to ir kolektyviniai 33,5 metams. Šiame laikotarpyje velniškos išdaigos negali išeiti iš zodiako ženklo rėmų, kuriame įvyko susijungimas. Vadinasi, Blogis keičia savo veidą, kas 33,5 metų.

Juodasis Mėnulis (Lilit, Drudž) savo padėtimi rodo pasaulinio Pykčio projekciją, tamsi pradžia, melas, tiesos iškraipymas. Susijungimas siejasi su karma, atlygio principu, kuris pereina iš kartos į kartą. Evoliucijos taško požiūriu, giminėje sukaupta neigiama karma iš tėvų pereina vaikams. Lilit veikia labai stipriai, nes jos devynių mėnesių buvimas viename ženkle, tiesiogiai siejasi su devynių mėnesių vaiko išnešiojimu įsčiose.

Baltasis Mėnulis (Selena, Arta) – tai šviesi evoliucijos pradžia, rodanti žmogui Tiesos kelią. Ji siejasi su tuo idealiu pasauliu, kuris egzistavo prieš Blogio įsiveržimą į šį pasaulį. Tačiau Selena nepririšta prie giminės, viename ženkle būna septynius mėnesius. Tik tiek, kad septynių mėnesių vaikai išgyvena, jie būna labai įdomūs arba jie turi gynybą „iš ten“, arba patys su savimi.

Artos ir Drudžo susijungimo metu įvyksta Gėrio ir Blogio persipynimas. Tai simboliškai sutapatinama su tais senais laikais, kai velnias sugebėjo įsiveržti į mūsų pasaulį ir pasaulis tapo kitoks. Gėrio ir Blogio maišymasis atsiliepė visiems Dievo kūriniams, nes į juos visus, kokiame nors laipsnyje prasiskverbė blogio elementai. Išeitų, kad viskas „ne be nuodėmės“, tačiau ne todėl, kad viskas iš pradžių buvo nuodėminga, kaip tvirtina daugelis. O todėl, kad kažkada į mūsų pasaulį, pradžioje švarų ir nenuodėmingą, prasiskverbė pasaulinis blogis, velnio pavidale. Šio įvykio pasekmes, kaip virusą iš kartos į kartą mes nešame su savimi.

Visa tai jau tapo mitu. Tačiau kievienas mitas, pasireiškia gyvenime. O astrologija kaip tik ir leidžia nustatyti, kada šis mitologinis paveikslas sužais savo rolę Žemėje ir kokie žmonės bus įtrauktas į šį žaidimą. Juodojo ir Baltojo Mėnulių susijungimas ir yra vienas iš tokių laikotarpių, kada į Žemę vėl prasiskverbia velnias. Tuo momentu Blogis įgauna jėgą ir turi daug daugiau šansų pasireikšti. Tai „velnio daigai“ ir jų bandymas ištrūkti iš „laiko kalėjimo“, kuriame jis uždarytas.

Artos ir Drudžo susijungimo ciklą sudaro 33,5 metai. Daugelyje religinių tradicijų šis ciklas yra svarbus. Pvz. zoroastrizme žinoma, kad pranašas Zoroastra iš savo 77 gyvenimo metų, 33,5 metų pamokslavo, apsireiškimas atėjo, kai turėjo 42 metus, o pranašu jis tapo 43 metų. Jėzaus Kristaus žemiškas gyvenimas ( o gal misija?) taip pat tęsėsi 33,5 metus. Tai kovos su velniu ciklas tam tikruose rėmuose, svarbiausias laiko tarpas kiekvienam žmogui, kuris padarė kokį nors sprendimą.

Pasaulinėje istorijoje kiekvieną kartą kas 33,5 metai, kai įvyksta Artos ir Drudžo susijungimas, yra tamsių jėgų programos pakeitimo periodas. Tačiau ne kiekvienas toks ciklas, turintis „piktą“ pradžią žemės gyventojų atžvilgiu, pasauliui yra labai reikšmingas. Pagrinde tai priklauso nuo to, kokie šio susijungimo astrologiniai daviniai. Neigiamos aplinkybės yra užtemimai, satanistinės dienos, planetų padėtis griaunamuose laipsniuose, blogos aspektų konfiguracijos, įsijungęs viršutinis Zodiakas, o taip pat Artos ir Drudžo susijungimo laipsnio jėga. Tokiais atvejai tarsi atsidengia „tamsos uždanga“, kuri išleidžia Pykčio virusą, į kurio tinklus pakliūna ištisos kartos žmonių.

Pagal ženklo funkcijas, kuriame vyksta Juodojo ir Baltojo Mėnulių susijungimas, užprogramuojama idėja, kuri gali įeiti į žmonių pasąmonę ir ją deformuoti. Kitaip tariant šio ženklo charakteristika rodo, į ką reikia žiūrėti ypač atsargiai ir kas gali virsti tikra velniava.

Pvz.: Pereitas susijungimas buvo 1968 metų birželyje, Jaučio ženkle. Tai tarsi tapo nurodymu žmonėms apie jų neigiamą supratimą materialiniuose reikaluose: kaupimas, kapitalo dėjimas į visokio „plauko“ finansines akcijas ir t. t. Kas ir įvyko. Daugeliui lozungu tapo: „laimė ne piniguose, o jų kiekyje“. Vertybių įvertinimas pinigais visame pasaulyje tapo dominuojantis. Jis gavo eigą nuo 60–tų metų, o 80–90 metais įgavo savo aukščiausią tašką. 1979 metais pradėjo veikti Europinė valiutos sistema. Tuoj po to suskilo TSRS (ar Vakaruose geresnis gyvenimas?). Ko rezultate vieni palaipsniui perėjo į nusikalstamą privatizaciją, o kiti į kortelių sistemą pragyvenimui. O kiek finansinių žaidimų, loterijų ir loterijėlių? Visų šių procesų išdava tapo „aukso“ Jautis, uždaręs sąmonę didžiulei Žemės gyventojų daliai. Ir visi pradėjo gyventi „amerikoniška svajone“. Amerikai ši svajonė leido pakilti, nes ten pinigų kultas tapo vienu iš svarbiausių prioritetų.

Jaučio ženklas tai dar ir Žemė, gamtos pasaulis. XX amžiaus pabaigoje Žemė pradėjo dusti nuo beprotiško „žmogiškojo ego“ nuopolio. Gamtos resursų naikinimas negalėjo neiššaukti ekologinių nelaimių ir katastrofų. Tai buvo planetos atsakomoji reakcija. Pvz. vulkano išsiveržimas Kolumbijoje (1985 m. , žuvo 23 000 žmonių), eilė naikinančių žemės drebėjimų (1984 m. – Meksika, 1988 m. – Armėnija, 1992 m. – Turkija, Indonezija, 1995 m. – Sachalinas, 1999 m. – vėl Turkija), Černobylio katastrofa (1986 m. ), ekologinės katastrofos Šiaurės ir Baltijos jūrose, kada išilgai Švedijos vakarų pakrantės pradėjo skleistis nuodingų dumblių kilimas, ko rezultate žuvo daugybė ruonių (1988).

Dar ankstesnis ciklas 1934 metai. Gruodžio mėn. Arta ir Drudžas susijungė Liūto ženkle. Iš karto pasireiškė pirmumo, lyderiavimo, asmens kulto, garbės, pasikėlimo problemos. Viskas, kas tik galėjo „užtemdyti“ dydįjį vadą, buvo „pašalinta“ nuo scenos. 1934 12 01 buvo nužudytas Leningrado partinis darbuotojas S. M. Kirovas, taip prasidėjo naujas represijų ir masinio teroro etapas. Antižmogiškų ambicijų jau niekas neslėpė. O įtarinėjimų, skundimo, sekimo atmosfera privedė prie to, kad Stalinas pasakė: „gyventi tapo geriau, gyventi tapo linksmiau“. Visa tai 1939–1945 metais išsiliejo į didžiulį karinių veiksmų spektaklį, apėmusi praktiškai visą Europą. Po to baisūs atominiai sprogimai virš Chirosimos ir Nagasakio (1945.08.06–09). Viso to pagrindiniai veikėjai – „lyderiai“: Hitleris, Stalinas, Musolinis, Franko, taip pat Ruzveltas ir Čerčilis. Čerčilis išimtinai „liūtiškai“ pareiškė: „Žaidimas politika – puikus žaidimas“. Po viso to asmens kulto uždanga ir Stalino veiklos kritika (1956). Ir dar vienas politinis spektaklis Chruščiovo nuvertimas ir Brežnevo „atėjimas į valdžią“.

Dar ankstesnis Artos ir Drudžo susijungimas įvyko 1901 metais Skorpiono ženkle ( mirtis, griovimai, masinės katastrofos) 1904 m. Rusų–japonų karas, 1905 „Kruvinasis Sekmadienis“, 1914 – pirmas pasaulinis karas, 1916 metai, tarsi maginis perspėjimas apie imperijos žlugimą, Rasputino nužudymas, 1917 metais į klausymą, „ką daryti“ atsakė proletariato vadas Leninas su savo revoliucija. Nepaliko nuošalyje ir Europa: Italijos vyriausybės vadovu tapo fašistinės partijos lyderis Benito Musolinis (1922), reichkancleriu Vokietijoje – A. Hitleris (1933). Tartum auka velniui Sicilijoje 1908 per žemės drebėjimą žuvo 84 000 žmonių, o po to dar „Titanikas“ (1912).

Įvykių apogėjus, besisiejantis su Gėrio ir Blogio sumaišymu kokiame nors ženkle kaip taisyklė yra viduryje ciklo, tai yra maždaug 17 metais. Pvz. 1901 metų Artos ir Drudžo susijungimo aukščiausias taškas buvo pasiektas 1917–1919. Revoliucija, perversmas Rusijoje, monarchijos žlugimas pilnutinai pakeitė Rusijos istoriją. 1934 – 1968 metų viršūnė – Stalino mirtis (1953). 1968 – 2001 metų viršūnė 1984–1985 metai, kai Kremliuje „brežnevinę epochą“ pakeitė Gorbačiovas su savo „perestroika“. Dabartinio susijungimo Žuvų ženkle apogėjus bus 2018–2019, kurio įvykių liudininkais dar taps daugelis iš mūsų. Tai bus du galai Šviesos ir Tamsos. Tai bus tarsi prašviesėjimo periodas ir atsipeikėjimas nuo „stebuklų“, su kuriais dar reikės susidurti.

Darant išvadas apie Juodo ir Balto mėnulių (Tamsos ir Šviesos kova) susijungimus, pagal pereitų šimtmečių įvykius galima pasakyti: 1901–1934 metai velnias suaudrino žmonių sąmonę, kurie uždainavo: „Mes mūsų(?), naują pasaulį sukursim“. Kadangi Skorpiono devizas „kuo blogiau, tuo geriau“, tai smurtas, išbandymai, savęs naikinimas žmonėms nepakenkė, nes jie tapo labai gyvybingi. 1934–1968 metais velnias „nupirko“ žmones garbėtroška, politiniai spektakliai ir intrigos. 1968–2001 (Jautis) spektakliais jau nenupirksi, pradėjo dominuoti pinigai. Ir visa tai kolektyvinė psichologija, kai žmonės pasiduoda bendrai masinei bangai, sudaryto atitinkamo kolektyvinio lauko.

Kas mūsų laukia artimiausioje ateityje, kokie ritmai susidėjo neseniai susijungus Artai ir Drudžui Žuvų ženkle. Visi žmonės, kurie gimė po 2001.12.14 metų jau bus iš kitos kartos. Jie bus gundomi ir suvedžiojami pagal žuviškus kriterijus. Šis susijungimas įvyko ypatingomis aplinkybėmis. Tai buvo 29 Mėnulio diena, viena iš pavojingiausių satanistinių dienų. Antra – žiedinis Saulės užtemimas, tai yra visi įvykiai turės fatalininį charakterį. Žiedinis užtemimas prikelia Drudžo dvasią, o Žuvų ženkle jis užima vieną iš stipriausių padėčių.

Pagrindinis Žuvų ženklo, kuriame įvyko užtemimas supratimas – paslaptys, mistika, stebuklai, laukimas stebuklų, paslapčių atskleidimas ir pasinerimas į paslaptis. Tai yra suvedžiojimas vyks ieškant „mistikos“ ir „stebuklų“. Pvz. prasidėjusiais 2001 metais didesnė dalis vaikų jau iš karto pakliuvo į mistinį poveikį „Stebuklų Mokyklos“, kurios pagrindinis veikėjas Haris Porteris.

Kokie pavojai gali grėsti pasauliui, esant tokiam aktyviam ir masiniui susidomėjimui stebuklais, ypatingai vaikams? Tuo, kad laike 33,5 metų užaugs karta, kuri užsispyrusiai lauks stebuklo. Tai bus žmonės, kurių sąmonę bus lengva deformuoti virtualinių fantazijų lygyje, demonstruojant stebuklus. Tai bus virtualinio pasaulio vaikai, savo rūšies narkocivilizacija visuose lygiuose: informacijos, kompiuterių, narkotikų ir kt. Jie reikalaus aukščiausios meilės ir pavers ja nepadoria, aiškindami, kad biaurastis yra gražu. Neptūno namai yra Žuvų zodiakas, o Neptūnas tai aukščiausia meilė.

„Stebuklingoji narkotizacija“ įvyks keliuose lygiuose, kuriuos atitinka keturios gamtos stichijos. Pati žemiausia Vandens stichija (vėžys, skorpionas, žuvys), tai bus žmonės, kurie priklausys nuo narkotikų. Papildoma priemonė, kad pajustum atsiplėšimo nuo žemės stovį. Tikriausiai narkotikų naudojimas padidės. Antras lygis – „informaciniai narkomanai“, tai virtualinės realybės fanatai, kuri siejasi su kompiuterine sistema, tai oro stichija (dvyniai, svarstyklės, vandenis). Trečias lygis – stebuklo laukimas realiame gyvenime – tai žemės stichija (jautis, mergelė, ožiaragis). Laukiančių stebuklo žmonių skaičius labai padidės, jų bus labai daug. Jie aiškins, kad visas pasaulis niekam tikęs, kad mokslas nieko nepadarė, pasaulio pažinimas neįmanomas ir viskas priklauso nuo stebuklų, kuriuos atneš stebukladariai. Ir galiausiai patys pavojingiausi žmonės ketvirto tipo, ugnies stichija (avinas, liūtas, šaulys). Tai stebukladariai ir manipiliatoriai, kurie pavogė Dangaus Ugnį. Jie žinos, kad dabar žmones valdyti lengviau, nei buvo anksčiau. Žmones visada geriausiai valdyti, ne per pinigus, ne per spektaklius, o per stebuklą, kuris valdįs žmogaus sąmonę.

Tai bus gera dirva aktyviam pseudo religinių sektų vystymuisi, kurios reklamuos stebuklus. Tikra religija tokia būti negali. Atvirumus į religiją atnešė kūrėjas, o visą kitą tai kelias. Ir nėra tikslo laukti kažkokių stebuklų, nes tai tas pats, kas pastoviai laukti dopingo. Sveikam organizmui šito nereikia. Sveika religija tai ta, kuri nereikalauja stebuklo.

Kaip tam pasipriešinti? Kokiu reikia būti, kad visame tame susigaudyti. Visų pirma reikia tobulinti sąmonę, kuri sugebėtų atsilaikyti blogiui, būtina sugebėti į viską žiūrėti iš šalies, tartum per veidrodį. O kas yra veidrodis iš astrologijos požiūrio? Kai Mėnulis yra artimiausiame taške prie Žemės, Juodasis Mėnulis nuo Žemės yra labiausiai nutolęs. Tuo metu Mėnulis yra veidrodinis skydas, per kurio atspindį reikia žiūrėti į pasaulį, kad „nesuakmenėti“ kaip nuo Medūzos Gorgonos žvilgsnio, tai yra nepasiduoti Blogiui. Ar gali žmonės, pagal planetų suėjimą Žuvyse, būti paraližuoti nuo kieno nors žvilgsnio? Ar tada jų dvasia pavirs į akmenį? Gali. Jei nori nugalėti „Gyvatę“, įsigyk veidrodinį skydą, būk kitoks, absorbuokis, žiūrėk į viską tarsi iš šalies, astrologijoje tai reiškia iš pozicijos priešais stovinčio ženklo. Kadangi susijungimas įvyko Žuvyse, išeitų, kad į viską reikia žiūrėti iš Mergelės ženklo požiūrio taško? Racionali sąmonė, sugebėti žiūrėti į smulkmenas, mokėti viską įvertinti ir analizuoti, nepasitikėti, išlaikti sveiką protą ir išsilaikyti švariu visuose lygiuose. Jei viskas tvarkoje, o kokia nors detalė neveikia, tai sistema niekam tikusi. Tam ir reikalingas veidrodinis skydas Baltojo ir Juodojo Mėnulių susijungimo Žuvyse laikotarpiui.

Kam šis laikotarpis bus sunkesnis, o kam lengvesnis? Sunkiausiai bus judamojo kryžiaus žmonėms: – Žuvys, Mergelės, Dvyniai, Šauliai. Tai yra tiems, pas ką šiuose ženkluose bus planetų susikaupimas. Būtent per juos labiausiai „smogs“ esamas susijungimas. Lengviausiai bus tiems, pas kuriuos esami ženklai tušti. Jei jūsų asmeniniame horoskope yra planeta stovinti Juodo Mėnulio opozicijoje, tai jūs visada pajusite Blogio piktį. Tokiems žmonėms gyvenime yra duota sunki užduotis pastoviai save valyti ir valyti kitų drumsčiamą vandenį. Jūs tarsi Persėjas, vaduojantis žmones nuo Medūzos Gorgonos. Prieš tokį žmogų visada kaupiasi Blogio jėgos, apkalbų ir nuogirdų skleidimu. Tai žmogus, kuris iškelia į paviršių visą nešvarą, jis mato tikrą Blogio veidą, nes Blogis nesugeba prieš jį apsivilkti šviesiu rūbų.

Per ką Blogis pirmiausiai pasireikš? Arta ir Drudžas susijungė 13ame Žuvų laipsnyje. Šio laipsnio charakteristika atitinka laimingą šeimynį gyvenimą ir siejasi su santuoka. Vadinasi pagrindinis Achrimano (velnias) „rūpestis“ bus normalios šeimos ardymas. Jos pakeitimui bus siūlomos iškreiptos formos pvz. Vienalytė santuoka „švediška šeima“, prostitucija, vaikų klonavimas ir t. t.Visa tai būtinai atsilieps sekančiai kartai, kuri šeimos plane gali būti nuskriausta. Šiuo klausymu ir krikščioniška, ir zoroastriečių religija laikosi išimtinai tradicinių šeimos santykių. Ir jei šeima bus stipri, Dieviškoji dvasia neišnyks. Todėl pradinės švaros išlaikymas šeimose bus pasisekimo laidas kovoje su Achrimanu.

Kitas Baltojo ir Juodojo Mėnulių susijungimo Žuvyse aspektas – 2001 metų gruodžio mėnesio 14 ir 30 dienų užtemimai, kurių orbise įvyko susijungimas ir kurie gali duoti tam tikrą rezonansą ateityje, ypatingai Rusijoje.

Pirmas užtemimas siejasi su Komunistų partijos manifesto išleidimu (1847 metais gruodžio mėn. iš 14 į 15 dieną), o antras su Tarybų Sąjungos įkūrimu (1922m. gruodžio mėn. 30 dieną). Be to Žuvys turi tiesioginį ryšį su įvairiomis religijomis ir okultiniais susibūrimais. Ar tai reiškia, kad ateityje mūsų laukia komunizmas su religijos veidu, pvz. „Kristaus“–komunistų judėjimas? Tačiau kovos jie ne su liaudies, o su Dievo priešais? Visai tai gali įvykti, jei Tamsos jėgoms bus leista prieiti iki apokalipses ribos. Visumoje pranašyščių negalima laikyti scenarijumi, kurie būtinai turi įvykti. Pranašystės – tai perspėjimas žmonėms apie galimas klaidas ir kritimus, kurie parodomi simbolinėje formoje ir išsipildo, jei kolektyvinė žmonių sąmonė šias klaidas daleidžia.

Tokiu būdu Juodojo ir Baltojo Mėnulių susijungimas Žuvyse, tai „žuviškos“ epochos suvestinė, kuri sudaro įspūdį, kad visas dviejų tūkstančių metų „purvas“ susiliejo į vieną kamuolį ir numestas ateičiai. Todėl pirmi 32 Vandenio epochos metai praeis veikiami drumzlinų „žuviškų“ iliuzijų ir nesusigaudymo. Pasipriešinti tam bus labai sunku, nes užtemimai praktiškai iš mūsų atima alternatyvą. O visą tai baigsis 2035 metais, kai Artos ir Drudžo susijungimas įvyks Šaulyje.

П.Глоба. Календарь зороастрийский.„Год горного Барана“. Минск, 2003. С. 87–96

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Sek Gru 25, 2005 6:59 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1632
Miestas: Vilnius
Standartinė Nematomas protėvių palikimas
Nematomas protėvių palikimas

Kodėl per vestuves pakardavo piršlį? Versija - gal per daug žinojo jaunavedžių giminių paslapčių? Juk abiejų pusių giminės likimuose kaip veidrodyje atsispindėjo supirštos poros palikuonių lemtis. Senovėje ir be genetikų tyrimų buvo aišku, jog protėvių dvasinis paveldas guls ant proanūkių pečių.

Iš tėvų paveldime ne tik nekilnojamą turtą ar skolas, bet ir genetinį kodą. Jame, be firminių giminės ligų, užšifruoti ir iškeliavusių anapilin giminaičių nuopelnai bei prasižengimai. Ši informacija dar vadinama karminėmis skolomis. Apie tai lietuvių liaudies patarlė: "Sūnaus garbė tėvo švarką dėvi." Mūsų užduotis - išsaugoti gerąją giminės karmą ir sumokėti skolas už savo panteono negatyvą. Šiuo požiūriu devizai "Imk iš gyvenimo, kiek gali" ar "Po manęs nors ir tvanas" yra savižudiški, nes sužlugdo senelių pastangas nenužmogėti ir pagadina biografijas vaikaičiams. Ką pasėjame, tą ir pjausime - tėvų elgesys ir vertybės energetiškai "prišauks" inkarnuotis giminigą sielą. Kitavertus, gimstame pas tokius tėvus, kokių esame verti.

Iš Biblijos žinomas 7 kartų ciklas, kuriam galioja ir prakeiksmai ir Dievo dovanos. Po 7-osios kartos, įgyjamas savotiškas imunitetas, genetinis kodas mutuoja. Neatsitiktinės baimės,jog klonuoti ar mėgintuvėliuose išauginti kūdikiai 7-oje kartoje bus ne visai panašūs į žmones.

Septynias kartas sudaro 64 tiesioginiai protėviai. Žmogaus genetiniame kode taip pat yra 64 trigubi junginiai. Kai kurie šiuolaikiniai tyrėjai mano, jog genetinis kodas ir yra 64 protėvių bendras informacinis "kraitis", kurį mes gauname gimdami. Kanados indėnai, net nežinodami šių tyrimų, šventai tikėjo, jog žmogus atsako už 7 protėvių ir 7 provaikaičių kartas.

Septintoje kartoje gimsta vaikas, kuriam tenka besąlygiškai atsigriebti už tolimojo prosenelio darbelius arba praturtėti už ano nuopelnus. Iš zoroastrizmo, vienos seniausių pasaulio religijų, atėjo žinios apie kiekvienos kartos įnašą į tą bendrą karminį kraitį. Zoroastriečių žyniai 6 -tos kartos ypatumus nustatydavo pagal dantis. Šios kartos protėvių , kaip ir mūsų dantų - 32 vienetai. Viršutinė linija atspindi 6 - tąją kartą iš tėvo pusės, apatinė - iš motinos. Sugedęs dantis - probleminis prosenelis. Technologijų eroje žyniams tektų ieškoti įrašų stomatologo archyvuose. Neišdygę protiniai dantys rodo, kad žmogus neturi energetinės protėvių apsaugos. Iš šeštosios kartos paveldime gebėjimą kurti harmoningus santykius su aplinka. Piršliai kreivadančių nereklamavo, nes šie neva nepajėgūs palaikyti darnos šeimoje.

Proprosenelius zoroastriečiai vadino teisėjais. Iš 5 - kartos perimame 16 gerųjų darbų ir 16 nuodėmių. Jei joje būta sąžiningo ir itin doro žmogaus, jis tampa savotišku mūsų etikos sargu.

Proseneliai - ketvirtoji karta perduoda mums intuiciją, imunitetą ligoms. Jų patirties informacija padeda išsirinkti pašaukiminę profesiją, nubrėžia kertinius tikslus. Mindžikuojant gyvenimo kryžkelėje patariama kreiptis pagalbos būtent į prosenelius. Geriečiai iš jų tarpo pakuždės teisingą kryptį, nevykėliai - paklaidins.

Seneliai, arba 3 karta, genetiškai perduoda daugiausiai informacijos, koduojančios mūsų motyvaciją, prasmės paieškas, paveldėtas ligas. Močiutės ir seneliai, anot zoroastriečių, saugo 4 stichijų energiją.

Ugnis - tai kūryba, veiklumas, gyvybiškumas, talentai. Vyrai Ugnį gauna iš tėvo tėvo, moterys - iš mamos motinos. Dailininkų anūkai ir dailininkių anūkės turi daugiau šansų išgarsėti, negu jų vaikai.

Vanduo simbolizuoja dvasios stiprybę, ištvermę, atsparumą gyvenimo negandoms ir pagundoms. Vyrai Vandens energijas paveldi iš mamos mamos, moterys - iš tėvo tėvo.

Žemės energijos žymi materialumą, požiūrį į daiktus ir pinigus, kaupimo instinktus, gerbūvio siekimą ir išsaugojimą. Vyrai Žemę paveldi iš tėvo motinos, moterys - iš mamos tėvo. Tarkime, seneliui nerūpėjo, ką ir iš ko valgo jo šeimyna, tačiau jis trūk plyšk stengėsi išvežti žmoną į brangiausią kurortą ir pasimėgauti romantika. Anūkė paveldėjo šį įprotį - genokodas (atspindėtas ir horoskope) jai liepia bet kokia kaina ištrūkti į kurortą. Su senelio silpnybe ji nepajėgi kovoti, nes genetinė atmintis stipresnė.

Oro stichija valdo ryšius, komunikabilumą, partnerystę, intelektą, santykius su artimaisiais. Vyrai Oro energijas paveldi iš motinos tėvo, moterys - iš tėvo motinos. Tarkime, močiutė baidėsi kaimynų, slėpėsi nuo jų vienatvės užpečkyje. Vadinasi, anūkei irgi nelengvai seksis bendrauti - pirmiausia ji turės atsikratyti močiutės per genus primesto elgesio modelio, o tik po to kurti sąvąjį.

Gyvas pavyzdys: moteris marazmatiškai bijo žmonių, net kaktusais palanges apsistatė nuo neva piktų akių. Jos anūkė gimė su kalbos defektu, kurį ilgai gydė pas logopedą. Dabar mergina puikiai sutaria su bendraamžiais, bet kartais vis dar skersakiuoja į nepažįstamus. Tą akimirką ji - tikra močiutės kopija.

Trečiosios kartos senenelių įtaką atskleidžia simbolinis testas-kalendorius. Nubrėžkite ratą, kurio koordinačių ašyje Rytų taškas atitiks jūsų gimimo datą, tarkime, spalio 19-tą. Pietų taškas - sausio 19-tą, Vakarų - 19 balandžio 19-tą, Šiaurės - liepos 19-tą. Taškus žymėkite kas ketverius metų mėnesius. Kiekvienas iš 4 rato ketvirčių apima 3 mėnesius. Nuo Rytų iki Pietų taško - Ateities zona, nuo Pietų iki Vakarų - Dabarties zona, nuo Vakarų iki Šiaurės - Praeities zona, nuo Šiaurės iki Rytų - Amžinybės zona.

Prisiminkite 3 kartos močiučių ir senelių gimtadienius ir įrašykite tas datas į atitinkamą rato ketvirtį. Jei yra tuščių zonų, vadinasi, šioje zonoje neturite senelių apsaugos, jų geroji ir blogoji patirtis neparanki, genetinė programa neveikia. Nėra datų Dabarties zonoje - iš senelių paveldėti bruožai nelabai gelbėja ar trukdo nūdienos aplinkybėse. Jei nėra datų Amžinybės zonoje, vadinasi, 3-ios kartos senelių informacinis paveldas nelemia asmenybės brandos, nepalengvina karminių sielos uždavinių amžinojoje jos kelionėje į šviesą arba tamsą.

Graži mūsų tautos tradicija švęsti Vėlines turi ir giliąją prasmę. Energetinis ryšys su praeitimi duoda stiprybės dabarčiai. Mėnulio kalendoriuje yra specialios dienos, kai tinka medituoti, atgaivinti ryšį su protėviais. 4- tąją Mėnulio dieną prisimename tradicijas, daugiau būname šeimoje.10-toji diena "Namų valda" - ypatinga, nes jaučiame giminės tęstinumą, medituodami galime užčiuopti iš protėvių paveldėtą karmą pasikrauname energija tik būdami tądien tarp šeimos narių.

Ką gi mes paveldime iš tėvų, 2-osis kartos protėvių? Be abejo, išvaizdą, įpročius, socialinės adaptacijos - prisitaikymo prie aplinkos - būdus. Astrologijos požiūriu, vyras santuokoje elgiasi panašiai kaip žmonos tėvas. Žmona energetiškai perima anytos vaidmenis. Štai kodėl anytų-marčių santykiai tokie jautrūs. Būsimoji marti turėtų pamąstyti, o kaip gi elgėsi anyta su savo sūnumi, ar yra šansų ir jėgų jai energetiškai prilygti.

Opus ir atviras klausimas, ar 7-ių protėvių kartų kraitis gula ant Vandenio eros žmonių pečių? Juk išlaisvinančios Urano energijos išlaisvina žmogų ir nuo protėvių klaidų. Indigo vaikai, neturintys imuniteto ir ateinatys į pasaulį su unikalia dovana, negalėtų jos realizuoti, jei atidirbinėtų giminės karmines skolas. Bioenergetikas iš Elektrėnų E.Čigileičikas sako, jog : "Indigo vaikams tenka ypatinga užduotis - atrišti prosenelių karminius mazgus, kad ateities kartos nebeatsakytų už nedorėlių ainių pražangas. Atkreipkite dėmesį, kiek dabar gimsta neįgalių vaikų, kokiomis sunkiomis ligomis jie serga arba tragiškai žūva. Jie moka didelę kainą, kuri anksčiau būdavo paskirstoma 7 -ioms kartoms. Krikščionybėje ta kaina - tai kančia, kuri suvienija aplinkinius gailestingumui ir geriems darbams, dvasiškai apvalo ir prikelia. Geri darbai dvasiškai stiprina giminę, tautą, kurią gerąją karmą, šviesina kelią vaikams ir vaikaičiams. Kitavertus, kiek dabar gimsta dvasiškai stiprių ir nepaprastai gabių vaikų. Savo fantastiškais talentais jie irgi valo giminės genetinę atmintį nuo apnašų."

Sutinku su Ženia Čigileičiku. Sutinku ir liūdžiu, jog Lietuvoje Indigo vaikai gelbėja mus nuo praeities šešėlių per savo kančią. Jos galbūt būtų mažiau, jei atkreiptumėm dėmesį į talentingus vaikus, padėtumėm be tautinio pavydo ir pagiežos atsiskleisti jų gabumams. Tą suprato senieji (ne posovietiniai) dvarininkai ir bajorai, išleidę į mokslus gabius varguolius. Tą praktiškai įgyvendino A.Smetona, valstybinėmis stipendijomis ir ordinais remdamas vunderkindus. Išvesti gabų vaiką į gyvenimą, pravalyti jam kelius pro pavydo, kapitalizmo grimasų, "stiliaus" krinolinų ir abuojumo tankynę - didelis žygdarbis. Gal užaugęs jis neuždirbs tiek pinigų, kiek į jį buvo įdėta (ak, ta trumparegė valstietiška logika…), bet užtat kiek jis atpirks mūsų nuodėmių! Net rinkos požiūriu ateities pasaulyje konkuruos laisvas, kūrybiškas intelektas, o ne pigi darbo jėga - buka armija vaikystėje neišlavintų bilų geitsų ar lučianų pavaročių.

http://www.horoskopas.lt/

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Bir 08, 2006 3:44 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 8 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007