Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:50 pm



Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Atgailos programa 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Aš Vigintai matau per psichologinę prizmę. Žmogus, kuris įsivardija mesiju ir pradeda rašyti teiginius, sukelia:
1. Abejonę, ar su žmogum viskas gerai;kas jį taip paveikė, kad galvoje tik nuodėmė ir atgaila;
2. Ar kartais tik jam nereikia pagalbos, kadangi pagrindiniai teiginiai apie nuodėmę, atgailą, visų auklėjimą, kaip reikia daryti ar gyventi teisingai;
3. Viskas nurašinėjama iš kažkokios tai abejotinos knygos į kurią dalyvis įtikėjęs;
4. Jam net neatrodo, kad daugelis čia susirinkę gali būti jam pačiam tėvais ir nemažai išminties turi iš savo gyvenimo praktikos ir turi tokią pačią teisę ja dalintis.
5. Visos ideologinės sakinių konstrukcijos yra krikščioniškos ideologijos dalis, kurios intensyviai pateikiamos baltiško tikėjimo ir kelio svetainėje, ignoruojant įspėjimą, apie sektantiško pobūdžio rašliavą.
6. Net nesistengiama diskutuoti, o monologo principu vis įsibėgėjama mus paauklėti krikščioniškai, įvairiais etiniais teiginiais, kurie neva tik jam yra suprantami ir žinomi, bet vis pamaišoma į "sriubą" Dievo vardas.

Surašiau tas dalis, kurios kažkiek koncentruoja žmogaus mintis tarp eilučių. Na ir kas dabar atgailaus? :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Vas 06, 2006 10:09 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Baltas rašė:
Aš Vigintai matau per psichologinę prizmę. Žmogus, kuris įsivardija mesiju ir pradeda rašyti teiginius, sukelia:
1. Abejonę, ar su žmogum viskas gerai


http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?p=31886#31886

Na gal kiek ir persistengiau :D :D


Ant Vas 07, 2006 2:47 am
Svetys

Užsiregistravo: Ket Sau 19, 2006 5:42 pm
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Electra rašė:

Labai jau man įdomiai ši frazė skamba. Ar žmogus yra kaltas dėl to, kad yra kvailas. Juk klailumo taippaprastai neišimsi, nepanaikinsi.


Gal būt. Matote, tokiu būdu galima labai patogiai pateisinti ką tik nori.

Nors aš ir padariau kažką, kas gali būti įvardijama kaip nuodėmė, bet, žinote, mano motyvai tą padaryti, buvo tokie stiprūs, daug stipresni už mano valią, todėl labai nepaprasta buvo man jiems pasipriešinti, taigi nekaltas esmi ;)


Ant Vas 07, 2006 9:15 am
Aprašymas
Poezijos burtonė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 389
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Naiptl, ne apie tai eina kalba. Kalba eina apie prigimtinį kvailumą. Paprasčiausiai kai žmogus net negali suvokti, savo poelgių prasmės, ar elgiasi kvailai vien todėl, kad jam taip natūraliai gaunasi. Ar jis dėl to kaltas, kad tėvai tarkim neįdiegė tam tikrų dalykų, arba jis pats nesugebėjo išmokti.

Naiptol, o kas Jūsų nuomone yra nuodėmė? Kaip Jūs ją suvokiate.

Kaip supranti tiesioginių Mesijo minčių ir pasvarstymų, o ne nurašinėjimų nuo knygos, nesulauksime.

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Ant Vas 07, 2006 10:22 am
Aprašymas
Standartinė 
Electra rašė:

Kaip supranti tiesioginių Mesijo minčių ir pasvarstymų, o ne nurašinėjimų nuo knygos, nesulauksime.


Kaip minėjau ka nukopijavau tai kartu yra ir mano mintys nes išrinkau vietas su kuriomis maždaug labiausiai sutampa mano nuomonė ir mintys. o beprsmiškai ginčiotys nemėgstu nes kiekvienas iš mūsų turime savo tiesą.

Įsivaizduokime foruma kaip didelį knygyna daugelis žmonių užeina į knygyna kuriame pilna pilnutėlei knygų kiekvienas pavaikšto pavarto įvaires knygas bet nusiperka tik ta kurios pats nori ir kuri jam arčiau širdies Pvz Jonas nusiperka 5 knygas o Onutė tik viena o tarkim Petriukas pavaikščiojas po knygyna taip ir nieko neišsirinks :D taip ir čia kas norės galės net neskaityti kiekvienas pasims tai ko jam labiausiai reikės ir išeis

Gal yra žmoniu kurie butent šiuo metu ieško informacijos apie atgaila tai puiku gal jiems čia bus penas pamastymui juk neprivalu viska priimti už gryna tiesa kiekvienas atsirinks

Vienas priims kitas atmes koks skirtumas kiekvienas turime laisva valia ir kam čia bereikalo ginčytis

Na žinoma nesakau kad su šios knygos autoriumi sutinku 100% bet daugelyje vietu mūsų nuomonės tikrai sutampa.

Manau tai gan gera medžiaga o jei kam nepatinka tai gali idėti savo informacijos apie atgaila. kas trukdo?

Sėkmės :D :D


Paskutinį kartą redagavo Mesijas Ant Vas 07, 2006 12:26 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Vas 07, 2006 12:07 pm
Svetys

Užsiregistravo: Ket Sau 19, 2006 5:42 pm
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Electra rašė:
Naiptl, ne apie tai eina kalba. Kalba eina apie prigimtinį kvailumą. Paprasčiausiai kai žmogus net negali suvokti, savo poelgių prasmės, ar elgiasi kvailai vien todėl, kad jam taip natūraliai gaunasi. Ar jis dėl to kaltas, kad tėvai tarkim neįdiegė tam tikrų dalykų, arba jis pats nesugebėjo išmokti.

Gerai, tegul kalba eina ir apie tai. :)
Visgi siūlau - siūlau vien dėl to, kad neišplėstume temos tiek, kad dar kartu imtume šnekėti ir apie likimą - neimti pavyzdžiais patologijų iš prigimties. Siūlau apsiriboti žmonėmis nuo pat ankstyvo amžiaus gyvenančias visuomenėje ir neturinčiais ryškių patologijų. Jei ši temos šaka vystysis ir joje būtinai prireiks tokio pabūdžio pavyzdžių, kaip išryškinančių vienus ar kitus gyvenimo aspektus jų "pasienio zonose", tai galėsim prie jų grįžti.
Taigi toks žmogus, net jei ir nepratintas suvokti vienus ar kitus dalykus, aplinkui turi - tegul ir nelabai gausius - pavyzdžius, kad taip yra daroma, kad taip yra daryti įmanoma, reiškia jis šansų turi. Norėčiau čia vartoti žodį "kvailumas" kaip priešingą sąvoką mąstymui pačia plačiausia įmanoma reikšme.


Electra rašė:

Naiptol, o kas Jūsų nuomone yra nuodėmė? Kaip Jūs ją suvokiate.


Na, juk aš įvardinau šioj temoj, kokios būna nuodėmės. Jūs pageidaujate, kad aš visą tą sąrašą sutraukčiau į vieną punktą ir pavadinčiau tai nuodėmės apibrėžimu? Manau, kad tai įmanoma, nors nelabai tikslinga.. komentarų tam reiks daugiau, supratimo mažiau bus - tikriausiai taip :)



Electra rašė:

Kaip supranti tiesioginių Mesijo minčių ir pasvarstymų, o ne nurašinėjimų nuo knygos, nesulauksime.


Gali būti, kad sulauksite. Mesijai paprastai ateina su misija (tie žodžiai net panašūs, ar ne?) Jie teigia, o ne svarsto. Bet galbūt žmogus savo nickneimu pasirinkęs tokį nedėkingą žodį perskaitys Jūsų tekstus ir kažkas iš jų po kurio laiko asimuš aidu nuo jo vidinio gyvenimo kurio nors pusiau skaidraus paviršiaus ir tada galbūt tas žmogus ryšis jums ką nors pasakyti pats.


Ant Vas 07, 2006 12:18 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pasigilinkim į šios temos atsiradimą. Jei pasiskaitysit mesijo nuorodoje, kitam forume analogišką diskusiją, pamatysit, kas šis pilietis varosi per įvairius forumus su ta pačia tema. Ir jam neįdomu "ginčiotis", jam įdomu teigti. Pasigilinkim į temos pavadinimą "Atgailos programa", tai ne tema apie atgailą ir kaip kas ją supranta, bet apie žmogaus programavimą tam tikros ideologijos principu. Radau jau ne viena šio piliečio tokią programą, todėl ir keliu klausimą, ką bendro šis sektantško pobūdžio monologas turi su šia svetaine ir su NLP (neurolingvistiniu programavimu)? Per daug gerai pažįstu tokius "šviesos nešėjus". Pilna jų gatvėse, siūlančių pirkti atvirukus neva už "laimingą šeimą". Buvau teisingumo ministerijoje, turiu tiesioginės informacijos apie munistų sektos veiklą. Kuo toliau, tuo labiau norisi man išssiaiškinti apie jūsų asmenybę mesijau. Tik dar bandau giliau suvokti, ar reikia jums pačiam pagalbos, ar jau reikia kitus gelbėt nuo jūsų pačio paklydimo. Šviesos nešėjas neteigia, o stengiasi kitam padėti sunkioje valandoje. Jūsų komentarai įsiūtino kituose forumuose nemaža žmonių, tai išeina, kad jie visi juodi, blogiečiai, nepripažįstantys Dievo ar esantys tamsos išperos. Šviesa šviesai nelygu...

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Vas 07, 2006 2:17 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Baltas rašė:
Jūsų komentarai įsiūtino kituose forumuose nemaža žmonių, tai išeina, kad jie visi juodi, blogiečiai, nepripažįstantys Dievo ar esantys tamsos išperos. Šviesa šviesai nelygu...


Įsiutino tikrai ne visus

Jei geriau susipažintumėt su tais kuriuos mano komentarai įsiūtino daug ką suprastumėt

Kad šviesa gali įsiūtinty tamsa manau ir jums pačiam yra gerai žinoma

Bet ar gali tamsa įsiuntinti šviesą?

Linkiu tau šviesos :D :D


Paskutinį kartą redagavo Mesijas Ant Vas 07, 2006 2:54 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Vas 07, 2006 2:47 pm
Svetys

Užsiregistravo: Ket Sau 19, 2006 5:42 pm
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Ar gali šviesa rašyti su šitokiom gramatikos klaidom? :mrgreen:

Mesijau. Nuo savęs truputį nors - a? :)


Ant Vas 07, 2006 2:50 pm
Aprašymas
Standartinė 
Naiptol rašė:

Mesijau. Nuo savęs truputį nors - a? :)


:D :D Kaip suprast nuo savęs? :lol:

Nori pasakyt kad aš čia viska ne nuo saves rašau? gal šalia stovi koks Juozas ir viska diktuoja :lol: :lol:

Sėkmės :D :D


Ant Vas 07, 2006 3:13 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Sėkmės mums tikrai užteks mesijau, tik ar jums jos nepritrūks? Jei neskiriate šviesos ir tamsos terminijos nuo žmonių emocijų, tai jau kažkaip neaišku, apie ką čia rašot.
Jei save įvardinate šviesa :shock: tai gal jūs nesuvokiate savo esmės ir būties? Kas jūs taip įskaudino, kad palikote kūno vystymąsį ir persikėlėte į fantazijos sritį. Kam taip stipriai negalite atleisti, jei net atgailos programos prireikė? O gal jus kas nors "gražiais žodžiais" užverbavo "nešti šviesą" net nepasigilinus, kas tai yra ir ar to reikia žmonėms? Puikiai žinau, kaip galima "išplauti" smegenis ir pabarstyti jas "talku". Jas padaryti steriliomis, atribojant nuo realaus pasaulio ir gyvenimo tarp žmonių. Būna laikas, kai negali jų pakęsti, nes atrodo, kad jie kėsinasi į tavo pasaulį, tačiau kartais toks "šviesos pasaulėlis" yra įdiegiamas panašiomis į jūsų programomis. Jūs neatsakėte į daugelį mano iškeltų klausimų, nesugebėjote jų nei paneigti, nei atremti. Ką gi, jei jums nereikia mūsų psichologinės pagalbos, tai man jūsų atgailos programos tuo labiau, ypač šiame forume. Siūlau tema užrakinti ir perkelti į archyvą. O kas norite tęsti, tai bent atidarykite naują temą kitu pavadinimu.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Paskutinį kartą redagavo Baltas Ant Vas 07, 2006 8:45 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Vas 07, 2006 4:39 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Sveikas :D :D

Taip aš šviesa bet nebutina kiekviena žodį suprasti tiesmukiškai

Kaži ar mes susišnekėsim

Matau esam skirtingi :D

Jei nori tema gali užrakinti kaip minėjau jokios prievartos čia nėra jei tikrai niekam nereikalinga tai ka parašiau tai gali ne tik užrakinti bet ir ištrinti :D

Turi laisva valia tad elkis kaip tinkamas

O dėl manes buk ramus gausiu tai ko esu nusipelnes

žinoma ir tu gausi tai ko esi nusipelnes :D

Tikrai nežadu toliau ginčytis

Tegul buna Dievulis teisėjas

Linkių tau Dieviškos išminties :D :D


Ant Vas 07, 2006 7:45 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Jūs net nesupratote, kad čia nebuvo jokio ginčo, daugiau jūsų monologas su savimi :wink:
Karmos diagnostiką prisitaikykite sau, linkiu patirtį šviesą šiame gyvenime, o ne tik mastyti apie anapusinę realybę. Anksčiau ar vėliau mes visi ten būsime. Grasinti man Dievulio teismu tai jau vaikiška jaunuoli.
Nuo savęs jums linkiu turėti gerą ir normalią žmoną, sukurti nuostabią šeimą, turėti vaikučių, kurie aiškiai nuleidžia debesėlius ant žemės, nes reikia tos šventos duonytės. Kai prisiminsite savo protėvius ir kas jie tokie buvo, sugalvosite pasigilinti į savo šventą kalbą, gal kils noras ką nors pasakyti nuo savęs ir gal ieškosite bendraminčių, tai baltų svetainė jūsų paslaugumui.

Reziumė:
1. Atgailos programai daugelis nepritarė;
2. Šios programos pateikimo būdas sukėlė erzelį tarp diskusijos dalyvių, nes
a) temos autorius stenkėsi įtikinti kitus nevisai priimtinomis socialinei bendruomenei būdais;
b) ignoravo diskusija apsiribodamas teiginiais;
c) nenurodė tinkamai šaltinių, kuriais rėmė savo nuostatas ir įsitikinimus
3. už akių sukėlė nepasitikėjimo bangą, kurio šaltinis sektantiško pobūdžio "teisumo" skleidimas, paremiant teiginius Dievo ir likimo rūsčios baigties motyvais;
4. Galutinai buvo suabejota ne tik diskusijos turinio nešališkumu, bet ir slapyvardžio sąsaja su pateiktais teiginiais.
Moderatoriaus išvada:
Skelbdamas šviesą prieš tai paspausk "jungiklį" ir apsižiūrėk, ar esi namie. Jei griaudžia Perkūnas, gal vertėtų išjungti šviesą ir kompiuterį.
Ne viskas auksas, kas blizga, ne viskas Dieviška, kas dievu ar pranašu skelbiasi.
Sprendimas.
Pradžiai ją rakinu, o norintiems tęsti kažkuriuo tai aspektu, atidarinėkit naują temą. Po to temą perkeliu į archyvą, nes manau yra diskusija pamokanti ir nebaigtinė.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Vas 07, 2006 9:01 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007