www.baltai.lt
http://baltai.lt/kurono_forumas/

Ka manot tautiečiai apie įvykusį tautos foruma?
http://baltai.lt/kurono_forumas/viewtopic.php?f=30&t=5
Puslapis 12

Autorius:  BURTONIS [ Pir Geg 24, 2004 2:34 pm ]
Pranešimo tema:  Ka manot tautiečiai apie įvykusį tautos foruma?

Manau tai ilgalaike diskusija.Kai pradės lysti į paviršių užslėptos Europos sąjungos blogybės:) :lol:

Autorius:  Svečias [ Pir Bir 07, 2004 1:49 pm ]
Pranešimo tema:  Matyt kad :)

Tai ir be narystes ES neypatingai kas buvo, o dabar isvis grazu :wink: Neskaitant to kad nemaza dalis jaunimo tiesiog plusta i Anglija ir kt. Vien is mano pazystamu bent keli isvaziuoja, jei galetu tai ir visam pasiliktu... Na zesim kas musu Lietuveleje darysis, bet kazko nelabai linksmai matyt bus.

Autorius:  BURTONIS [ Ant Bir 08, 2004 11:16 am ]
Pranešimo tema:  naryste ES

Be visu gėrybiu įstojus į pojučiais minkšta daiktą, vadinamą ES dar yra ir kvapas, bet dažnai jis pasklinda, kai bandai išstoti ir sujudini visą turtą :lol: Kaip manot, kokios vertybės, turiu omeny tautinės bus slopinamos ar kitaip pažeistos pačioj pradžioj?

Autorius:  BURTONIS [ Ket Bir 10, 2004 5:22 pm ]
Pranešimo tema: 

Na va visai neaktyvus musu tautiniu tradiciju atzvilgiu:)Matyt reiks kelti jas viešumon kas tos tautinės tradicijos ir su kuo jos valgomos :lol:

Autorius:  BaltojiS [ Pir Bir 21, 2004 5:25 pm ]
Pranešimo tema: 

...po truputi is laukines gamtos kiek jos dar like Lietuvoje liks tik parkai kur suniukai smagiai darys ka turi daryti ir visi megausis pasivaiksciojimais su seima ir piknikais... :evil:

Autorius:  Svečias [ Pir Lie 05, 2004 10:03 am ]
Pranešimo tema: 

Vaje, viliuosi jog taip nenutiks...nes dabar savo laisvalaikius leidziu sodyboje apsuptoje laukines gamtos, netoli Kernaves. :?

Autorius:  Svečias [ Pir Bal 04, 2005 7:51 am ]
Pranešimo tema: 

Bus kaip Vokietijoje- nuveini su seima yn mishkely pastatai palapine, uzsikuri ugni, ilsiesi dziaugiesi ramuma ir gerove....tik staiga prieina kazkoks kipshas ir pareikalauja neshdintis bo mes jo privacioje teritorijoje arba uzsimoketi...
Arba dar vienas pvz. plauki sau upe ir issoka burys inirsusiu buduliu, girdi sia atkarpa negalima plaukti nes tai ju privati teritorija, persinesti valti gali...bet uz tam tikra mokesty (beje taip atsitiko Lietuvoje, plaukiant Minija)....

Autorius:  BURTONIS [ Pir Bal 04, 2005 9:20 pm ]
Pranešimo tema: 

Zwerins rašė:

Arba dar vienas pvz. plauki sau upe ir issoka burys inirsusiu buduliu, girdi sia atkarpa negalima plaukti nes tai ju privati teritorija, persinesti valti gali...bet uz tam tikra mokesty (beje taip atsitiko Lietuvoje, plaukiant Minija)....

Lietuvoje negali niekas drausti plaukti upe, nes privačios žemės, kurių ribos oficialiai nubrėžiamos iki upės vidurio, turi 6 metrų apsauginę kranto juostą, per kurią žmonės gali laisvai vaikščioti. Jei kas taip pasielgė, galėjot paduot į teismą ir dar už nelegalias pajamas galėjot žmogelius patampyt. Taip elgiasi dažniausiai iš miestų atsikėlę banditėliai arba visiški tamsuoliai, galvojantys, kad jei popieriuje žemė tipo priklauso jam, tačiau nereiškia, kad gali daryti ką nori.

Autorius:  Svečias [ Ant Bal 05, 2005 7:18 am ]
Pranešimo tema: 

Dekoju uz patarima kita karta zinosim, nors su buduliais kalba aiski, jei jie ko nesupranta siulo y galva :lol:
O tada, plaukiant Minija, mes susitarem taikiu budu netgi apsistojom ten nakciai, nesinorejo vaikams keliones gadinti. tik pats faktas kad "privati teritorija", kiek suprantu tai pazeidzia konstitucija nes vandens telkiniai, miskai ir t.t. priklauso visai tautai. Man is viso nesuprantami tokie dalykai kaip gali buti mishkas, kopos ir pan. privacia valda! :shock: Suprantu draustinis, nac. parkas viskas tvarkoj...

Autorius:  BaltojiS [ Ant Bal 05, 2005 8:35 pm ]
Pranešimo tema: 

Zwerins rašė:
nes vandens telkiniai, miskai ir t.t. priklauso visai tautai.Man iš viso nesutelpa galvoje kaip gali gamta priklausyti tautai :roll:

Autorius:  Svečias [ Tre Bal 06, 2005 7:15 am ]
Pranešimo tema: 

Cituoti:
Man iš viso nesutelpa galvoje kaip gali gamta priklausyti tautai :roll:

Hmmm....ko gero tuo norima pasakyti, jog gamta yra visu, o ne kurio nors vieno "pasaulio bambos". 8)

Autorius:  BaltojiS [ Ket Bal 07, 2005 8:41 pm ]
Pranešimo tema: 

Zwerins rašė:
Cituoti:
Hmmm....ko gero tuo norima pasakyti, jog gamta yra visu, o ne kurio nors vieno "pasaulio bambos". 8)


Taip, gamta yra musu visu namai, gaila ir telieka tik apgailestauti kai namai yra bandomi suvokti kaip materialus turtas, priklausantis žmogui ir jo valiai naudotis be saiko, sveikam protui bei jausmams valdomiems materialaus vartotojiško požiūrio. :cry:

Autorius:  Esmis [ Šeš Bal 09, 2005 12:52 am ]
Pranešimo tema: 

ES narystė reiškia, kad turėsime parduoti protėvių krauju apgintą žemę Europos križiučiams už pinigus. Carinėje Rusijoje visa žemė priklausė carui, o didikai ir valstiečiai ją tik valdė. Už žemės neprižiūrėjimą prarasdavo teisę į žemę. O mūsų seimo buduliai turi žemės vilai, pirčiai, teniso kortams, na dar upės atkarpą ar puse ežero ir aiškina kad dirvonuoja tėvynės laukai kuriuos reik prastumti po pigiaja užsieniečiams. O pastačius modernes kiaulių fermas ir tūkstančius ha apliejus srutomis Hansas šlubas įves europietišką tvarką. Ir gyvensime kaip pasmirdę vergai: su baime prieštarauti ir gintis. Tai jau vyksta. Pakruojo ir Kelmės rajonų tarybos nariai meldžiasi Danų kiaulėms ir ploja iš džiaugsmo, kad investicijos plaukia. Ar tai nesusiję su Kriukonės garbinimu?

Autorius:  Esmis [ Šeš Bal 09, 2005 12:54 am ]
Pranešimo tema: 

Artėja Jorė - pirmoji pavasario žaluma. Kaip ją sutiksime?

Autorius:  BURTONIS [ Šeš Bal 09, 2005 7:40 pm ]
Pranešimo tema: 

Visi klausimai ir pokalbiai apie šventes kitoje temoje "šventės"

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/