www.baltai.lt
http://baltai.lt/kurono_forumas/

NASA(-os) Atradimas ir Dievo Vardų Galia
http://baltai.lt/kurono_forumas/viewtopic.php?f=32&t=1005
Puslapis 11

Autorius:  Varvaras [ Sek Kov 09, 2008 8:02 pm ]
Pranešimo tema:  NASA(-os) Atradimas ir Dievo Vardų Galia

http://www.tyrabhakti.lt/idomybes/nasos-atradimas/
Cituoti:
NASA(-os) Atradimas ir Dievo Vardų Galia

Šripad Bhaktivedantos Madhavos Maharadžo pranešimas

Mano šikša-gurudevas Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas plačiai skleidžia Šriman Mahaprabhu žinią po Rytų ir Vakarų šalis. Būdamas Australijoje per savo praėjusią pasaulinę pamokslavimo kelionę, jis nušvietė nama-tattvos ir Vedų palikimo ir kultūros šloves. Vienoje paskaitoje jis pasakė, kad šiuolaikiniai archeologai nepriima tikrosios amžių senumo Vedų civilizacijos ir tvirtina, kad Harappa ir Mohendžo-Daras, kurie yra tik 5000 senumo, sudaro Indijos senąją praeitį. Jie taip pat tvirtina, kad žmonijos aušroje buvo Akmens amžius, kurį sekė Geležies Amžius, ir šiandienos “Aukso Amžius”. Tokie yra kvailų ir neišmanančių žmonių tvirtinimai.

Indijos kultūra yra labai sena ir buvo sisteminė, klestinti visais atžvilgiais ir sukurta žmonėms, kurie laikėsi tinkamo moralinio elgesio. Netgi jeigu šiuolaikiniai mokslininkai ir archeologai ir dėtų kolektyvines pastangas suprasti jos amžių, jų bandymas nepavyktų.

Vakarų žmonės yra daug labiau pažengę technologijoje ir ryšiuose negu Indijos gyventojai dabar. Tačiau, Jungtinėse Valstijose, kurios laikomos pažangiausia pasaulio šalimi, NASA neseniai atrado istorinius faktus, kurie įrodo Indijos senovinį ir aukšto išvystymo palikimą. Paskutinių naujienų straipsnis taip aprašė atradimą:

Paveikslėlis

NASA nuotraukos atrado Senovinį tiltą tarp Indijos ir Šri Lankos

Kosmoso nuotraukos padarytos NASA parodo paslaptingą senovinį tiltą Palko sąsiauryje tarp Indijos ir Šri Lankos. Neseniai atrastas tiltas, kol kas vadinamas Adomo Tiltu yra padarytas iš seklumų grandinės, ir yra maždaug 18 mylių (30 km) ilgio.Unikali tilto linija ir kompozicija pagal amžių parodo, kad jis yra statytas žmogaus. Pagal archeologines studijas ir legendą, pirmieji žmonių gyventojų pėdsakai Šri Lankoje datuojami primityviam amžiuje prieš maždaug 1,75 mln. metų, o tiltas yra beveik tokio paties amžiaus.Ši informacija suteikia ypač svarbų paslaptingos legendos vadinamos “Ramajana” supratimą, kaip teigiama, ji turėjo vykti Treta-jugoje, daugiau negu prieš 1,7 mln. metų. Šiame epe minimas tiltas, kuris buvo pastatytas tarp Ramešvaro ir Šri Lankos kranto, prižiūrint dinamiško ir nepažeidžiamo herojaus, vadinamo Ram, apie kurį sakoma, kad tai Aukščiausiojo inkarnacija.

Paveikslėlis

Ši informacija gali būti mažai reikšminga tiems archeologams, kurie domisi žmogaus kilmės ištyrimu, bet ji tikrai atvers dvasinius vartus, nes žmonės iš viso pasaulio sužinos apie senovės istorijos ryšį su Indijos mitologija.


Vikipedija:
Cituoti:
Adomo tiltas (skr. आदम सेत = âdam setu), Ramos tiltas (राम सेतु) - kalkakmenio uolų, seklumų ir salelių grandinė, esanti tarp Indijos (Ramesvaramo salos) ir Šri Lankos krantų. Tilto ilgis 48 km. Jis skiria Manaro įlanką ir Palko sąsiaurį. Adomo tilto ruože gausu seklumų, kur jūra tik 1-10 m gylio, dėl to laivyba itin sudėtinga. Ledynmečiu, jūrai buvant seklesnei, Adomo tiltas sudarė ištisą sausumos plotą ir juo buvo galima nukeliauti tarp Indijos ir Šri Lankos.

Adomo tiltas minimas Ramajanoje ir kituose indų mituose.


Paveikslėlis

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/