www.baltai.lt
http://baltai.lt/kurono_forumas/

KREIPIAMĖS Į VISUS BALTAI.LT FORUMŲ LANKYTojus dėl išlikimo
http://baltai.lt/kurono_forumas/viewtopic.php?f=32&t=1188
Puslapis 11

Autorius:  adminas [ Pir Rgp 02, 2010 12:40 pm ]
Pranešimo tema:  KREIPIAMĖS Į VISUS BALTAI.LT FORUMŲ LANKYTojus dėl išlikimo

KREIPIAMĖS Į VISUS BALTAI.LT FORUMŲ NARIUS, DALYVIUS, LANKYTOJUS.
NETEKUS GENERALINIO RĖMĖJO BALTAI.LT SVETAINEI IŠKILO EGZISTENCINIS KLAUSIMAS BŪTI AR NEBŪTI BALTAMS VIRTUALIOJE ERDVĖJE. SVETAINĖ BUVO REMIAMA IR IŠLAIKOMA ASMENINĖMIS LĖŠOMIS. ŠIUO METU NEBETURIME GALIMYBIŲ TURĖTI ASMENINĮ SERVERĮ, TODĖL PRAŠOME VISŲ PAGALBOS VISAIS GALIMAIS SVETAINĖS TALPINIMO IR RĖMIMO KLAUSIMAIS.

VISŲ PIRMA KREIPIAMĖS Į TUOS, KURIE TURI PAS MUS NEMOKAMAS PAŠTO DĖŽUTES IR PRAŠOME PAREMTI BENT PO 10 LT METAMS. KAS NEBENORI AR NEBESINAUDOJA BALTŲ PAŠTU ĮSPĖJAME, KAD PERSIKELTUMĖTE SAVO DUOMENIS, NES PAŠTAS GALI BŪTI ATJUNGTAS :!:

VISUS GALINČIUS PAREMTI SVETAINĘ PINIGAIS, RAŠYKITE Į KURONAS @ GMAIL.COM (rašykite be tarpų) PAŠTĄ, PER KURĮ MES ATSIŲSIME SĄSKAITOS NUMERĮ, KURĮ BANDYSIME ĮREGISTRUOTI KAIP PARAMOS GAVĖJĄ.

NORINČIUS PASISAKYTI DĖL ŠIOS SVETAINĖS REIKALINGUMO IR AKTUALUMO BEI IŠDĖSTYTI SAVO PASIŪLYMUS VIEŠAI, RAŠYKITE ČIA, TAM TURIME NEPILNĄ MĖNESĮ.

Norinčius neprarasti ryšio su bendraminčiais, siūlome prisijungti prie skype esančio adreso BALTAI.LT ir ten bendrauti gyvai.
http://kultura.baltai.lt/viewtopic.php? ... 66aba51ca6

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/