Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 6:26 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Mineralai 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 19, 2005 12:18 am
Pranešimai: 70
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Olivinas (chrizolitas, peridotas )
Yra tokia legenda apie šį akmenį. Ji teigia, kad Šiaurės Žvaigždė suteikė šiam akmeniui savo galių, todėl jis tapo žmonių kelrode žvaigžde, padedančia atrasti savo vietą gyvenime.
Nuoširdžiai norėtusi, kad jis padėtų atskleisti ateities paslaptis. Paieškok kelio kaip geriau jį suprasti ir gal jis Tau papasakos tai ko nerasi nei knygose, nei internete :)


Ant Sau 23, 2007 11:35 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 224
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
Na visų pirma tai aš nešioju sidabre (auskarai).
O pokyčiai... Ėmiau valgyt dažniau gamintis :) Bet tam manau įtakos daugiau turėjo knyga apie prancūzų mitybą :) Nors ką gali žinot...

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Tre Sau 24, 2007 12:33 am
Aprašymas WWW
stebėtojas (-a)

Užsiregistravo: Pir Spa 11, 2010 4:26 pm
Pranešimai: 2
Standartinė Re: Mineralai
Kaip pagrįsti tai, jog mineralai gali padėti, pagerinti savijautą? Nejau tuo, jog jie, kitaip negu tradicinis mokslas teigia, yra gyvi?


Ket Spa 21, 2010 5:38 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mineralai
Merzo rašė:
Kaip pagrįsti tai, jog mineralai gali padėti, pagerinti savijautą? Nejau tuo, jog jie, kitaip negu tradicinis mokslas teigia, yra gyvi?

Mokslui neviskas gyva, todėl jiems daug kas nesiriša (tarsi be ryšio). Jei Gamtą priimsite kaip Gyvą, su ją elgsitės kaip su gyvu.
Mineralai praėję milijonus metu formavimosi procesus, savyje sukaupę šia galią. Primytuvu galvoti, kad štai paimsiu akmenį, jį palaižysiu ar sutrinęs į miltus suvalgysiu ir pagysiu ar tapsiu laimingas, sėkmingas, vaisingas ir panašiai. Tai visiškai primityvus mąstymas.
Akmuo visų pirma yra informacijos nešėjas, cheminių elementų ypatingas koncentratas. kaip su juo sąveikauja žmogaus sąmonė yra mokslui paslaptis. Tik jautrūs žmonės per savo subjektyvius, bet gyvus potyrius ir patirtį yra aprašę santykius su mineralų pasauliu. Kaip į jį žengsite jūs, ar kaip mokslininkas tyrinėtojas, ar kaip priimantis visas Gyvasties formas, priklauso tik nuo jūsų dvasinės brandos. Dažnai šią branda žmogus nepasiekia net senatvėje, bet kartais vaikas būna tikslesnis, nei visas mokslas kartu paėmus...

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Spa 22, 2010 3:37 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: Mineralai
aš kartais jaučiu, kad iš manęs nusiurbia energiją. Kartą atkreipiau dėmesį, kad viena mano kaimynė į mane pažiūri keistu žvilgsniu ir po to man būna labai silpna. Paskaičiusi apie mineralus atradau, kad Ametistas apsaugoja nuo tokių dalykų, bet nežinau, ar pakanka tiesiog užsidėti karolius iš šio akmens, ar jis turėtų būti kažkaip kitaip naudojamas?


Prikabinti failai:
amethyst1.jpg
amethyst1.jpg [ 36 KiB | Peržiūrėta 9665 kartus(ų) ]
Tre Lie 17, 2013 12:46 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mineralai
Preila rašė:
aš kartais jaučiu, kad iš manęs nusiurbia energiją. Kartą atkreipiau dėmesį, kad viena mano kaimynė į mane pažiūri keistu žvilgsniu ir po to man būna labai silpna. Paskaičiusi apie mineralus atradau, kad Ametistas apsaugoja nuo tokių dalykų, bet nežinau, ar pakanka tiesiog užsidėti karolius iš šio akmens, ar jis turėtų būti kažkaip kitaip naudojamas?

Nusakykite kada, kokiasi atvejais kaimynė jus nužvelgia ir apibūdinkite ją tiksliau, kas ji, kuo užsiima, kaip gyvena, dirba ar ne ir t.t.
manau ji į jūs žvelgia nepatikliai.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Šeš Lie 20, 2013 1:26 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: Mineralai
Baltas rašė:
Preila rašė:
aš kartais jaučiu, kad iš manęs nusiurbia energiją. Kartą atkreipiau dėmesį, kad viena mano kaimynė į mane pažiūri keistu žvilgsniu ir po to man būna labai silpna. Paskaičiusi apie mineralus atradau, kad Ametistas apsaugoja nuo tokių dalykų, bet nežinau, ar pakanka tiesiog užsidėti karolius iš šio akmens, ar jis turėtų būti kažkaip kitaip naudojamas?

Nusakykite kada, kokiasi atvejais kaimynė jus nužvelgia ir apibūdinkite ją tiksliau, kas ji, kuo užsiima, kaip gyvena, dirba ar ne ir t.t.
manau ji į jūs žvelgia nepatikliai.

Na, ji bendrabutyje gyveno su manim, pati yra anglė, mokosi kažką su menais, tikriausiai dizainą.
Buvo atvejų kai autobuse važiuodavo šale ir keistai į mane pažiūrėdavo, tarsi mintyse mane piktai apkalbėtų, nužvelgdavo nuo galvos iki kojų, po tokių jos žvilgsnių porą kartų buvo labai silpna, maniau, kad neatsistosiu iš kėdės autobuse. O ir šiaip, kai susitikdavome virtuvėje ji visada keistai į mane žiūrėdavo, pastebėjau, kad negalėdavo manęs pakęsti- jei aš virtuvėj būdavau tuo metu, kai jai reikia kažko, tai ji palaukdavo kol išeisiu, tik tada išeidavo iš savo kambario


Sek Lie 21, 2013 5:43 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mineralai
Preila rašė:
Baltas rašė:
Preila rašė:
aš kartais jaučiu, kad iš manęs nusiurbia energiją. Kartą atkreipiau dėmesį, kad viena mano kaimynė į mane pažiūri keistu žvilgsniu ir po to man būna labai silpna. Paskaičiusi apie mineralus atradau, kad Ametistas apsaugoja nuo tokių dalykų, bet nežinau, ar pakanka tiesiog užsidėti karolius iš šio akmens, ar jis turėtų būti kažkaip kitaip naudojamas?

Nusakykite kada, kokiasi atvejais kaimynė jus nužvelgia ir apibūdinkite ją tiksliau, kas ji, kuo užsiima, kaip gyvena, dirba ar ne ir t.t.
manau ji į jūs žvelgia nepatikliai.

Na, ji bendrabutyje gyveno su manim, pati yra anglė, mokosi kažką su menais, tikriausiai dizainą.
Buvo atvejų kai autobuse važiuodavo šale ir keistai į mane pažiūrėdavo, tarsi mintyse mane piktai apkalbėtų, nužvelgdavo nuo galvos iki kojų, po tokių jos žvilgsnių porą kartų buvo labai silpna, maniau, kad neatsistosiu iš kėdės autobuse. O ir šiaip, kai susitikdavome virtuvėje ji visada keistai į mane žiūrėdavo, pastebėjau, kad negalėdavo manęs pakęsti- jei aš virtuvėj būdavau tuo metu, kai jai reikia kažko, tai ji palaukdavo kol išeisiu, tik tada išeidavo iš savo kambario

Manau tai klasikinis antipatijos pavyzdys. Jei kaimynė jus dėl kažko nekenčia, tai galima ją pasikviesti arbatos ir išsiaiškinti. Jei ji nesutiks, tai tada imkitės tos pačios strategijos, imkitės ją labai įdėmiai tylomis stebėti, nužvelkite nuo galvos iki kojų vertinančiu žvilgsniu, pažvelgus į batus (jos) lėtai palinguokite galvą, tari kažką juose nepadoraus įžvelgtumėte. Ir svarbiausia, kai pažiūrėsite jai į akis, žiūrėkite į tašką tarp akių, tarsį į nosies ir antakių sūsidūrimą, žvelkite nemirksėdama, kol pajusite, kad žvelgiate ją kiaurai. Bet nepamirškite visada su ją būti mandagi ir korektiška. Manau greitai ji ims keistis. Apie tai parašykite čia, aptarsime veiksmų planą. :)))

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Lie 31, 2013 1:09 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007