Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Tre Bal 17, 2024 12:26 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Valgio reikšmė praktikoje 

Ar dažnai valgote mėsos produktus, bei geriate pieną?
Labai retai. 20%  20%  [ 2 ]
Dažnai, bet stengiuosi vengti išvardintų produktų. 20%  20%  [ 2 ]
Tai pagrindinis mano maistas! 30%  30%  [ 3 ]
Mėsos nevalgau ir nevartoju pieno produktų 10%  10%  [ 1 ]
Mėsos nevalgau, bet naudoju pieno produktus 20%  20%  [ 2 ]
Viso balsų : 10

Valgio reikšmė praktikoje 
Autorius Žinutė
Standartinė Valgio reikšmė praktikoje
Skaitydamas knygą "Burtininkas" susidūriau su tokia informacija:
Burtininkas (užsiimantis nekromancija) turėtų nevalgyti mėsos ir negerti pieno, norėdamas būti užtikrintas būrimo sėkme.
Taigi, paaiškinkite kokią įtaką turi minėtas maistas burtininkui?

Pateikiu savo samprotavimus:
Besigilinant į ezoteriką natūraliai pradėjau rinktis maistą(kai tik įmanoma) ir ėmiau vengti mėsos - nes ji apkrauna organizmą ir tuo metu negali į nieką daugiau gilintis kaip tik ilsėtis ir laukt kol bus suvirškintas maistas, galvot kaip skaniai pavalgei ar pan. Puikus to pavyzdys - cepelinai :)
Todėl, manau, jog toks maistas priverčia pasilikt prie žemiškų dalykų, bei atideda domėjimąsi dvasiniais dalykais vėlesniam laikui.


Laukiu jūsų nuomonių bei atsakymo į klausymą.


Ket Rgs 08, 2005 11:03 am
Standartinė 
Tai nuo žmogaus priklauso.Kas iš to,jei būdamas vegetaru, naktimis dešras sapnuosi. :D Geriausia valgyti tą maistą,kokio pageidauja organizmas.


Pen Rgs 09, 2005 12:05 pm
Standartinė 
Aš manau panašiai kaip ir Griaustinis, mano nuomone žmogus savaime ima rinktis ką jam valgyti intuityviai ir jo maitinimosi būdas, manau, atitinka jo pasirinktą kelią šiame gyvenime.


Pir Rgs 12, 2005 8:59 pm
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Gru 11, 2004 11:36 pm
Pranešimai: 29
Miestas: Vilnius, Nida
Standartinė 
Nemanau, kad reikėtų versti save kažko nevalgyti, jei to reikalauja organizmas. Mano nuomone viskas ateina su laiku. Būna gi, kad atsikeli vieną rytą ir supranti, kad daugiau mėsos nebevalgysi ar pan. :wink:
Viskas labai daug nuo žmogaus mąstymo ir filosofijos priklauso. Ne visi juk burtininkais esam. 8)


Tre Rgs 14, 2005 9:53 pm
Aprašymas
Standartinė 
Va, va ir man tenka valgyt kas yra namie dažniausiai, nes kitu atveju kartais ir nebūna kitokio pasirinkimo :lol:
Ačiū už pateiktą savo nuomonę, gal dar kas sugalvos parasyt apie savo matinimąsi.


Ket Rgs 15, 2005 12:00 pm
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Na, dar priklauso ką darai gyvenime. Jei esi "burtininkas" ir nori perduoti energiją kitiems, tai ji turėtų būti švari.....


Ket Rgs 22, 2005 12:58 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pasakykit, o kokia energija yra švari, kokie švarios energijos kriterijai :D :?:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ket Rgs 22, 2005 3:28 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Jei ji gauta per kito gyvūno kančią-suprask nužudymo procesas-tai ir lieka to maisto (vėliau paruošto) energetinėje struktūroje...


Ket Rgs 22, 2005 4:27 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
tai sakai, kad nereikia valgyti lavonų (užmuštų gyvūnų) ir tavo energija - švari :lol:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ket Rgs 22, 2005 4:58 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Ne, taip nesakau.


Pen Rgs 23, 2005 9:23 am
Aprašymas
Standartinė 
Daugiau nei metus laiko visiškai nevalgiau mėsos. (Apskritai mažiau maisto man reikia nuo tada, kai pradėjau užsiiminėti reiki). Vasarą, atostogaudama pas mamą, buvau priversta valgyti mėsą. Po kiek laiko pajutau, kad trinka virškinimas ir blogiau jaučiuosi...Dabar vėl atsisakiau mėsos, nors šeimai ją gaminu kasdien. Gera savijauta dar nesugrįžo, jaučiuosi taip, tarsi būčiau užsiteršus...
Pieno geriu labai mažai, nebent sriubą užbalinu, bet labai mėgstu fermentinius sūrius.
Mano vienas sūnus, kaip pastebėjau, nuo kūdikystės nemėgsta mėsos. Aš ir neverčiu ją valgyti.
Mano nuomonė: jeigu užsiiminėji kokia nors dvasine praktika, mėsos valgymas su tuo nedera... Įsivaizduokit: prisikertu karbonado ir atsisėdu lotoso poza medituoti...


Šeš Spa 15, 2005 5:49 pm
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Visiškai sutinku. Manau, kad kiekvienas jaučiame, norime mes to maisto ar kito. Kartais būnu alkana, o priešais koks mėsos patiekalas, ir galvoju, ai paragausiu,-nesu kategoriškai nusistačiusi už ar prieš...bet paskutiniu metu, kai taip bandau pasielgti, man "yra parodomas" koks nors skerdynių ar kraujo vaizdelis....Na tuomet akimirksniu noras praeina, tai pradedu sąmoningai vengti mėsos.


Pir Spa 17, 2005 2:50 pm
Aprašymas
Standartinė 
Šaltas klimatas reikalauja daugiau kalorijų ir mėsos................ :oops:


Pir Spa 17, 2005 3:34 pm
Standartinė 
Visiška nesąmonė.
Netikiu, kad mano mėsėdis vyras, kuriam kasdien verdu arba kepu guzą mėsos, apsigyvenęs, tarkim, Indijoje, prarastų norą valgyti mėsą...


Pir Spa 17, 2005 6:51 pm
Standartinė 
o as mesa valgau bet pieno negeriu visiskai, nevartoju jokiu pieno produktu (tokio varianto net nera) :roll: mesa dar nieko, o pienas - tai nuodai :wink: beabejo, kas vienam nuodas, kitam vaistas..


Ant Spa 18, 2005 7:05 am
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007