Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 3:31 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Norintiems kad jums paburtu. 
Autorius Žinutė
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Norintiems kad jums paburtu.
Jei pribrendo laikas ir manote, kad ateitis miglota bei norite pasikonsultuoti su burtininkais, rašykite čia savo įspūdžius prieš ir po būrimo. Pas ką buvot, kaip vertinat. Mūsų konsultacijos mokamos, žaidimais neužsiimam.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Šeš Sau 22, 2005 4:07 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Labutis. O ka daryt, jei labiau norisi suzinoti praeiti? Jei norisi butent praeities ivykiuose ieskoti atsakymu i dabar vykstanti gyvenima? :?:


Pir Sau 24, 2005 2:49 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tai gerai, juk būrimais galim kreiptis ir į praeitį. Beje, tai liečia daugiau aiškiaregystės atvejus. Kreipkitės, žvilgtelsiu. Gal mano kolegos norės ką pridėt?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Sau 24, 2005 8:51 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
:) Smagu, kad galit padeti ir tokiu atveju... Man labai noretusi suzinoti, kas nutiko su mano gimine ir mazdaug kada, kad joje nei vienas nera mires normalia mirtimi, tai vis kokios avarijos, nelaimes, savyzudybes ir pan. Kadangi, dabar pati turiu dukryte, tai man truputi baisu, kad toks gimines kaip ir prakeikimas jos nepersekiotu. Vat, jei tokiu klausimu galetumet padet, tai butu labai labai saunu...


Ant Sau 25, 2005 4:41 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Užeik, as esu chate:)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Sau 25, 2005 4:46 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
HMMM? ar tai tikra? kur garantija, kad tai ką matai - tikra? šiaip aišku būtų smalsu sužinoti, kodėl mano giminės moterims TAIP nesiseka šeimos gyvenimas? iš krūvos pusseserių - nė vienos normalios šeimos?


Ant Kov 29, 2005 9:59 am
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tikrai?Belieka mesti burtus:)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Kov 29, 2005 11:53 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
tiesą sakant gaila kad atstumai didoki :roll: mielai padaryčiau...


Pen Bal 01, 2005 10:40 am
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Aza, kaip adminas prašau užpildyti pilnai savo pasą, nes po mėnesio trinsim visus, kurie neparašė nei vienos žinutės ir tuos, kurie neužpildė savo paso.
Todėl ir kyla problemos, kai nežinai iš kokio tu miesto. Gal būčiau pasiūlęs ir tavo mieste kokį burtininką ar kitą kolegą(ę).

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Bal 01, 2005 10:48 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
Norėčiau, kad man paburtų.
Vieną kartą esu buvus pas būrėją. Man nepatiko man pasiūlyta programa ir aš jos atsisakiau. Ir niekas neišsipildė. :roll:


Pen Bal 01, 2005 3:46 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Geiste, kiek žinau bendraujate su Baltu, paprašykite jo. Arba siūlau RRR galimybes, tikiuosi ji atsilieps, jei jus esate Vilniuje arba Raseiniuose?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Bal 01, 2005 3:53 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Kiek žinau, Baltas šiuo metu labai užsiėmęs, o ir šneka su manim tik apie Darną. Nė prasižioti negavau.
O Raseiniuose manęs nebūna.
Daugiau gerų burtininkų neturit?


Pen Bal 01, 2005 5:48 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Labas Geiste, gali prasižiot:)Būsiu geras klausytojas ir šį sekmadienį galiu skirt tau laiko, pabursiu. Nors ir užsiėmęs, bet kaip nepadėsi kolegai. Paskambink.Beje, kaip tavo indigiukas po mano atsilankymo?Gal vėl kas atsivėrė?:)


Šeš Bal 02, 2005 11:04 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
Va va, Baltas, nemoki bendrauti su moterimis... Išmokti niekada ne vėlu... :lol: :lol: :lol:
O mano indigiukui galėtum surasti kokį mokytoją, kad iš jo gerą žynį išaugintų. Būčiau labai dėkinga. Na kam jam ta gramatika ir matematika...


Šeš Bal 02, 2005 11:46 am
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Na tikrai, kam ta gramatika:))))))))) Bet paskui tave kaltins, kad nieko neišmokei ir neprivertei įgyti žinių. Šiaip mūsų akademijoj reiktų įkurti mažiukams indigiukams spec. mokyklėlę. Išugdytume būsimus žynius. Jei prisidėsi, tai galim aptart tokią galimybę. Šiuo klausimu tau teks naują temą atidaryt :)


Paskutinį kartą redagavo Baltas Ant Rgp 21, 2007 12:22 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pir Bal 04, 2005 9:29 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007