Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 6:37 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
APSAUGA 

Ar naudojate kasdienę energetinę apsaugą?
Nežinau, kas tai yra 13%  13%  [ 2 ]
Ne, tai nesąmonė 0%  0%  [ 0 ]
Taip, kartais prašau aukštesnių jėgų apsaugos 38%  38%  [ 6 ]
Taip, turiu metodiką ir sąmoningai naudoju apsaugą 13%  13%  [ 2 ]
Naudoju ilgalaikę, daugiapakopę apsaugą 0%  0%  [ 0 ]
Mane apsaugo mano žinojimas 31%  31%  [ 5 ]
Nenaudoju 6%  6%  [ 1 ]
Viso balsų : 16

APSAUGA 
Autorius Žinutė
Standartinė 
ai, dar kiek žinau, druska sugeria, sutraukia negatyvumus...

galima kišenėse pasinešioti jos maišelius, po to kur pakasti žemelėje...

taip pat kokoso riešutas gerai sugeria negerą energiją...

o pušies šakelė, nešiojama kišenėje, valo mintis, link tyrumo... tai ir blogos energijos nebus:)...

smilkalais pasismilkinti gerai... ypač iš lauko parsinešus kalagio šakelę padeginti:)... liuks pravalo kambarius :D .. mm :wink:

tyroj patalpoj ir žmogaus energetika geresnė, mintys tyresnės, ir automatiškai nekimba "blogumai" visokie:)..

ir dar citrinos su čili mažaisiais pipirais ištraukia negerumus labai veiksmingai: po 7abiejų nakčiai dėt prie galvos ar kur iš šono, taip savaitę pamiegot prie jų; po to būtinai užkast. pamatysit kaip palengvės :wink: :D . pabandykit :D

gerų būsenų, savijautos:).


Šeš Vas 25, 2006 7:40 pm
Standartinė 
Na, aš jokių energetinių apsaugų nenaudoju, o ir žinau mažai. Na, kartais sukalbu kokią nors maldą, tada pasijaučiu saugesnė ir tiek. Net jei ir žinočiau ką nors daugiau, vargu ar daryčiau kokias apsaugas. O šiaip, galiu ir pati ko nors pakurti ;)


Ket Bal 13, 2006 5:43 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
White Panther rašė:
Na, aš jokių energetinių apsaugų nenaudoju, o ir žinau mažai. Na, kartais sukalbu kokią nors maldą, tada pasijaučiu saugesnė ir tiek. Net jei ir žinočiau ką nors daugiau, vargu ar daryčiau kokias apsaugas. O šiaip, galiu ir pati ko nors pakurti ;)


Apsaugų nenaudoja paprastai žmonės, kurie netiki, kad aplinkui egzistuoja įvairūs taip vadinami, protu nesuvokiami reiškiniai. Nes nuo viso kito, ką suvoki protu, galima protu ir apsiginti :D . Na o kad panelė gali "ką nors pakurti" tai nieko stebėtina, atrask nors vieną pasaulyje po vandenio ženklu gimusį žmogų, kuris nieko nekurtų- jie gi be to tiesiog gyvent negali :lol:

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Pen Bal 14, 2006 11:15 am
Aprašymas
Standartinė 
Na, protu nesuvokiamais reiškiniais aš tikiu ;) Bet turbūt, kad mane apsaugo kažkas "iš aukščiau" ;)


Pen Bal 14, 2006 1:23 pm
Standartinė 
Kol yra ką saugoti, tol ir apsaugos bus reikalingos.

Balsavau - Mane apsaugo mano žinojimas :wink:


Šeš Bal 22, 2006 1:26 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007