Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:49 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Reinkarnacija. Sielos besikartojanti kelionė? 
Autorius Žinutė
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė Reinkarnacija. Sielos besikartojanti kelionė?
Jauti, kad esi čia buvęs. Jauti, kad ir vėl grįši. Kodėl? Kaip suvokti, kokia tau skirta išmokti pamoka?Ir kas tu buvai anksčiau.... Kartais niūriomis valandėlėmis pagalvoju, va jau vieną kartą ( o gal ne vieną) buvau grąžinta ištaisyti savo klaidos, padarytos kadais. Kartais, atrodo, žinau, ką turėčiau padaryti, bet tai trunka taip trumpai ir mintis vėl dingsta, kaip paukštė pamojavusi prieš nosį uodega :? O kas jei ir šį kartą nepavyks?.... Ar tas ratas gali būti amžinas? Amžinas ieškojimas, besiblaškančios sielos kelionė...


Ant Vas 01, 2005 2:20 am
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Beje, čia prie tos pačios temos, na turbūt vienas iš daugelio puslapių, tačiau visvien įdomu :)

http://www.thebigview.com/pastlife/

Nesuprantantiems verčia iš anglų į rusų kalbą
http://www.translate.ru/text.asp#tr_form


Ant Vas 01, 2005 2:29 am
Aprašymas
Standartinė 
Nesenai radau mokytoja kuris mane nuvede i praitus gyvenimus, iki tol pats megindavau bet kaip supratau nevisai taip kaip reikia gaudavosi :?

Keliones i praitus gyvenimus ar yra kas bandes?

Butu idomu kaip jums sekesi?


Sek Kov 13, 2005 12:32 am
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Ahovalam rašė:

Keliones i praitus gyvenimus ar yra kas bandes?
Butu idomu kaip jums sekesi?


Ne tik bandęs, bet ir vedantis pasiruošusius:)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Kov 14, 2005 12:34 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Girdėjau ne vieną pasakojimą, apie tai kaip kas keliavęs sapne, kiti tai darė kitaip. Va viena mergina save praeitame gyvenime išvydo, visiškai atsitiktinai išgirdusi tam tikrą ritmą. Ir tokių pasakojimų iš savo pažįstamų girdžiu ne vieną. Tačiau jie kažkaip apie tai viešai nekalba. O aš pati deja tokio dalyko nesu patyrusi. Skaičiau įvairios literatūros, dariau įvairių testų ir tiek. O kaip gi ten keliauti neįsivaizduoju :roll:


Pir Kov 14, 2005 3:00 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Viskam savas laikas. Tai šiek tiek primena hipnozę. Psichoterapijoj gali būti pritaikyta hipnozė. Su sapnu manau ryšio čia nedaug, nors viskas vyksta mūsų smegenyse. Ahovalam matyt turi savo dvasinį mokytoją, kuris prisiėmė atsakomybę už šį eksperimentą, kitu atveju, tai nenorėčiau net komentuoti dėl savaime suprantamų priežąsčių:)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Kov 14, 2005 8:01 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Taip Burtoni as radau vadova kuris mane mokina. As keliavau i praita gyvenima kuris ypatingai susijes su sio isikunijimu. Patyrimas toks - labai prasiplete samone, supratau pamokas kurias men reikia ismokti si gyvenima. Na zodziu labai ikvepianciai paveike. Tik pastebejau kad tie atsiminimai pradeda uzsitraukti jie vel tarytum grimzta i giluma, uzmarsti. Mokytojas sake kad reikes dar daug kartu keliauti pakol atsiminimai nebeuzsitrauks uzmarstimi.

Beje Burtoni sakei esas" Ne tik bandęs, bet ir vedantis pasiruošusius:)"
Kokie pas tave patyrmai? as sioje srytije esu dar naujokas gal pasidalintumei? as manau kad ir RRR butu nieko pries :wink:


Ant Kov 15, 2005 7:47 am
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Matai Ahovalam, jei turi mokytoją ir eini kartu su juo, tai nemaišyk mokymų, todėl susilaikysiu komentarais forume apie techninę pusę. O dėl RRR, tai tegu ji pati pasako ar turi ji savo mokytoją, kitu atveju pažeisčiau ir jos kelią.
Mano paties patyrimai susideda iš daugelio gyvenimo atkarpų. Kažkada vienos metodikos pagalba buvome nugramzdinti iki to laikotarpio, kai buvome žuvimis, pakankamai keistas jausmas. Gamta taip sutvėrė pasaulį, kad gimdamas žmogus po 5-7 metų pradeda pamiršti praeitus patyrmus, tai sutampa su maumens sukaulėjimu. Močė kultūroje indėnai prieš 6.000 metų trepanuodavo žmonėms kaukoles, atverdami jiems jiems sielvartus (brachmos skylutę). Mokslininkams iki šiol paslaptis, kaip jie išlikdavo gyvi po tokios sudėtingos kaukolės operacijos. Pasirodo net iki 60 nuošimčių likdavo gyvi po tokio įsikišimo.
Manau gamta nebereikalo uždaro praeitų gyvenimų patirtį, kad galėtume atsinaujinti ir atsipalaiduoti nuo anuose gyvenimuose padarytų klaidų ir įtampų. Jei jau mokytojas jus tiek išmokė, kad ryžosi kelionei į sąmonės gelmes, vadinasi jis prisiėmė atsakomybę, už patirtus neigiamus savo paties psichinius procesus, kurie neišvengiami. Žinojimo kaina kartais gali lemti gyvybę.
Na bet tai jau ne mano problema, savo mokinius ruošiu pakopiškai ir tai susiduriu su nežmonišku pasipriešinimu ir stagnacija. Žmogus keičiasi po truputį. Ar ne taip RRR?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Kov 15, 2005 11:46 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
hm :wink: atsakomybe tai as pats imuosiu uz save o mokytojas tik padeda ir perduoda savo patirti.

O tave kas nors ismokino ar savamokslis esate ?

asiu :)


Ant Kov 15, 2005 3:08 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Manau, kad kelionė į praeitus gyvenimus nėra kažkokia tai ekskursija įdomumo dėlei. Jei jau gamta pasirūpino, kad praeitį pamirštume, vadinasi taip reikia. Tačiau. Yra kita problema. Žmogus atgimsta vis iš naujo, kad kažko pasimokytų ką jis praeituose gyvenimuose darė neteisingai. Turiu tokį suvokimą. Tik niekaip negaliu suprasti kur kažkada aš padariau manau ne šeip klaidą, o kažką fatališko, ir kad tą klaidą lig šiol neištaisiau. Ir kad visa tai mane slegia ir neleidžia eiti į priekį. Yra pojūtis kad turiu būtinai tą suvokti. Ir dar kad tai suvokti padėtų kelionė į savo praeitą gyvenimą. Beje kai pagalvoju apie tokią kelionę, jaučiuosi nelabai kaip, tarsi tai būtų grėsmė, net ne gyvybei o kažkas baisiau. Nors kita vertus, gal jau aš čia per daug filmų prisižiūrėjau :lol:
Taip Burtoni, keistis visada sunku. Prisimink išmintingąjį smauglį iš Kiplingo pasakos apie Mauglį : “Taip, labai sunku keisti ooodąąąą” :D


Ant Kov 15, 2005 7:57 pm
Aprašymas
Standartinė 
Taip taip keliones i praeiti nera juokai, reikia tureti tam tikra dvasini potenciala kad atlaikytumei susidvejinusi gyvenima. Pazystu asmeni kuris turejo rimtu problemeliu po tokiu kelioniu. Aciu Dievui kad jis uzmarsti suteikia laikui begant viskas pas ji susitvarke.

As manau kad daug kas priklauso nuo vedlio kvalifikacijos. Aisku kai savarankiskai tai darai tai savimi pasikliauti reikia, va cia tai gali ir isikliompinti. Man taip buvo kai istrigo vieno praito gyvenimo mirties busena tai net iki siol akyse stovi. ..tai va


Bet kaip ten bebutu meginti verta. Tavo RRR pasisakymus beskaitant tokia istorija atsiminiau. Karta pas isminciu susirinko pasekejai ir klausia - kaip jus mokytojau toki tobuluma pasiekete? Mes niekaip nesiryztame taip riztingai tobuleti.
Mokytojas nusisypsojo ir sako- labai senai kai buvau jaunas as irgi buvau plesomas vidiniu abejoniu ir baimiu. Bet karta eidamas dykine pamaciau suni kuris buvo istroskes vandens..jis prieidavo prie balos noredavo atsigerti, taciau pamatydavo savo snukio atspindi ir issigandes atsokdavo atgal taip jis matomai blaskesi jau ilga laika nes visas suskares ir issekes atrode. As pradejau stebeti sia keista scena , ir tas suo galu gale troskulio varomas nugalejo savo baime soko i vandeni, pamates kad visos jo baimes buvo tiesiog nepagrystos godziai pradejo lakti vandeni.
Mokytojas tese. -As supratau kad Dievas dave man pamoka , kad visos tos baimes kurios trukde man eiti ryztingai saves pazinimo keliu buvo visiskai nepagrystos mano sugalvotos iliuzijos.

Manau kad verta pameginti torta nors viena karta nei zinanoti tobulai jo recepta likti neparagavus.

Buk drasesne RRR issiaiskink savo vidinius poreikius ir dek zingsni, tikrai neapsiriksi :wink:


PS. Atsiprasau kad su klaidom rasau


Paskutinį kartą redagavo Svečias Ant Kov 15, 2005 11:13 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Kov 15, 2005 10:50 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Odą keisti nėr problem, neri į vandenį ir atgimsi naujoj odoj:)
O vat turinį pakeist, čia tau ne Avohalam ekskursijos, čia KURONAS, jei suvoki ką turiu omeny.
Jei aš neteisus, žiūrėk pirmą punktą, kuriame parašyta, kad aš neteisus. Juk tau taip geriau nerti į vandenį, tik va ir nesupratau ar tu turi mokytoją?

Avohalam, savamokslis kartais pasiekia daugiau, nei kas nors su keliais aukštaisiais. Apie save negaliu pasakyti nei taip, nei kitaip. Nes aš neegzistuoju in real, tik virtualiai:)))))))))))

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Kov 15, 2005 10:59 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
BURTONIS rašė:
O vat turinį pakeist, čia tau ne Avohalam ekskursijos.....


:lol: :lol: :lol: patikek manim pries miega gera juoko doze gavau..asiu asiu tau :lol:


Nors siaip tai teisus esi BURTONI ekskursantas as cia siame pasaulyje, tik biski uzstriges :lol:


Ant Kov 15, 2005 11:04 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Gerb. Burtoni, nardyti po vandenį stačia galva mokytojas nebūtinas :P O jei tu egzistuojantis tik virtualiai ir tavęs ištikrųjų nėra tada ir klausimas tavo netikras ir virtualus, užtai nieko ir neatsakau :P O jei tu tikras ir realus tada kaip forumo burtininkas turėtum mano atsakymą jau žinoti :)


Tre Kov 16, 2005 1:56 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Manau visi čia klausimai yra virtualūs, todėl ir atsakymai tampa virtualiais.
Nardymas po praeitus gyvenimus, fantazijos iš fantastinių filmų, o gal iš sapnų?


Tre Kov 16, 2005 4:01 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007