Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 10:30 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
APSAUGA 

Ar naudojate kasdienę energetinę apsaugą?
Nežinau, kas tai yra 13%  13%  [ 2 ]
Ne, tai nesąmonė 0%  0%  [ 0 ]
Taip, kartais prašau aukštesnių jėgų apsaugos 38%  38%  [ 6 ]
Taip, turiu metodiką ir sąmoningai naudoju apsaugą 13%  13%  [ 2 ]
Naudoju ilgalaikę, daugiapakopę apsaugą 0%  0%  [ 0 ]
Mane apsaugo mano žinojimas 31%  31%  [ 5 ]
Nenaudoju 6%  6%  [ 1 ]
Viso balsų : 16

APSAUGA 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė APSAUGA
Egzistuoja daug skirtingų požiūrių dėl energetinių apsaugų ir jų poreikio naudoti kiekvieną dieną. Motyvas gali būti visai paprastas, pavyzdžiui Jūs norite išsaugoti savo gerą savijautą, arba Jūs norite išlikti ramus netikėtose situacijose, arba Jūs apsaugote save ar aplinką nuo nelaimingų atsitikimų ir t.t. Ir pačios apsaugos yra skirtingos, nevienodai veikiantis yra ir apsaugos mechanizmas.
Labai norėčiau kad aprašytumėte savo kasdieniniame gyvenime naudojamus būdus, privalumus ir trūkumus, gal net savo požiūrį dėl apsaugų reikalingumo ir efektyvumo.


Ket Sau 26, 2006 3:06 pm
Aprašymas
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
kartais, kai jaučiuosi dėl kažko tikrai nesaugi ir neužtikrinta, tuomet prašau aukštesnių jėgų pagalbos. bet nenaudoju ir nežinau jokių specialių maldų. manau, bet kokiu atveju tinka ir pačios sukurtos maldos. jos gal net turi didesnę galią, nes į jas įdedame daugiau tikėjimo ir energijos, tiesiog daugiau savęs.
o šiaip, manau, vienas iš patikimiausių būdų apsisaugoti nuo nesėkmių ir viso kito "šlamšto", tai minčių švarumas ir tikėjimas, kad viskas bus gerai :)

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Ket Sau 26, 2006 7:08 pm
Aprašymas
Standartinė 
Kiekvieną dieną rūpinuosi namų apsauga. Įsivaizduoju, kad ant buto durų uždėtas auksinis tinklas, o aplinkui- violetinė liepsna. Dažną dieną darau apsaugas sau. Tam naudoju vaizduotę.


Ket Sau 26, 2006 7:42 pm
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 114
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Negalėčiau tiksliai paaiškinti kaip, tačiau jaučiu tarsi mane saugotu mano angelas ( bent pati taip vadinu tai/ ji). Ir kartais prašau jo patarimo, jo pagalbos, apsaugos. Kiek pamenu, vaikystėj taip pat jį šalia jutau ir bendravau. :roll: :)
O šiaip nedaug žinau apie tokias energijas, apsaugos būdus. Panašiai kaip optiMistė tiesiog tikiu, kad viskas bus gerai, jei tuo tikrai tikėsiu. :)

_________________
Mylėdama mokausi.


Ket Sau 26, 2006 8:47 pm
Aprašymas
Standartinė Re: APSAUGA
Balsavau 4nuo viršaus.

marija rašė:
Labai norėčiau kad aprašytumėte savo kasdieniniame gyvenime naudojamus būdus, privalumus ir trūkumus, gal net savo požiūrį dėl apsaugų reikalingumo ir efektyvumo.


Efektyvi apsauga yra: aplink save įsivaizduoti piramidę arba skritulį.
Patikrinta :wink: . prieš tai neprošal būtų trumpa meditacija: mintimis aukštyn, pasiimt šviesos, ir įsivaizduojamom rankom 6apatines čakras apspausti šviesos gniužtėmis, kad energija neišsisklaidytų, karūnos čakrą palikite atvirą, dėl ryšio su kosmosu stiprumo, pabaigoje šviesa apspauskite visą savo kūną, aurą.

Veiksmingi Reiki apsaugos metodai.

Asmeniškai aš kiekvieną rytą bei vakarą balansuoju savo energiją, kuri duoda apsaugą -man paprasčiausias būdas: dešine ranka iš kairio šono perkelti energiją į dešinį šoną ir atgal -tai viena pasaga, daryti 7kartus septyniom čakrom. tiesa prieš tai pasikelti savo Kundalini energiją +meditacija.

Padėkokime tiems, kurie mus globoja iš aukščiau. Angelai nuolat mus stebi, todėl tyrai turime mylėti Viešpatį :) .

Apsauga žmogui reikalinga tam, kad neišsibalansuotų dienoje kitų energijų įtakoje, kad palaikytų balansą, ir aišku, gerai jaustųsi :D , būtų pilnavertiškai laimingas.

Nesaugomo jausmas, kylantis dėl baimių, nepasitikėjimo ir t.t., yra kita tema. pažeistos atitinkamai čakros. jei nežinote, galėsiu praplėsti.

Būtikite Sveiki ir saugūs Dvasioje :) .
Tepadeda Dievas.


Pen Sau 27, 2006 1:58 am
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nesinaudoju, bent jau iki šiol nesinaudojau :) .... jokiomis energetinėmis apsaugomis :wink: tuo labiau kiekvieną dieną. Noriu jausti, pažinti pasaulį tokį, koks jis yra. Žinoma, kartais apima neaiški baimė, nerimas arba jausmas, kad kažkas „svetimas“ tave stebi, mato..... tada bandau mintimis su tuo kažkuo pabendrauti :) .... jei nerimas nepraeina, tada mintimis kreipiuosi į tuos, kurie mane saugo.... pasijaučiu saugi. Bet dažniausiai bandau pati susidoroti su problema, be reikalo nevarginu tų, kuriuos jaučiu mane saugant :wink: :) ....

_________________
Gyventi čia ir dabar


Pen Sau 27, 2006 6:32 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 224
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
Dažnai nešioju pentagramą rate, kalnų krištolo gabalėlį ar gintarą. Turiu žiedą su rožyte, kuris tinka tik ant mažojo piršto, tačiau su juo jaučiuosi ypatingai ir deduosi tik svarbiu reikalu. Virš kambario durų taip pat esu nupiešusi pentagramą, nes manau, kad tai labai stiprus apsauginis simbolis.
Jei jaučiuosi nejaukiai, tiesiog galvoju teigiamas mintis, kad viskas bus gerai. Į aukštesniuosius kreipiausi tik kai reikėjo pagalbos man artimam žmogui ir buvau palūžusi...

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Paskutinį kartą redagavo Hestija Ket Vas 23, 2006 6:18 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pen Vas 17, 2006 11:20 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Seniai galvojau, kad labai mažai žinau apie energetinę apsaugą. Manau, kad šiais laikais, kai masiškai knygynuose pardavinėjamos knygelės su pikantiškais pavadinimais "Juodoji magija" ir panašiai, o prie jų gali prieiti bet kuris diletantas, tai energetinė apsauga reikalinga, tiesiog būtina. Deja nieko apie tai neišmanau :( Kol kas pasikliauju tik savo angelu sargu ir "gerumo" idėja. Ta prasme - elkis taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi. Todėl nenaudoju magijos gyvenime, (nors seniau, kol nieko neišmaniau, kas tai yra, tikrai dažnai panaudodavau tam tikrus maginius veiksmus, tačiau niekam niekada nelinkėjau nieko pikto). Tačiau yra dar kita šio reikalo pusė - kai susiduri ne su šio pasaulio antpuoliais. Turiu keistą savybę pritraukti anapusinio pasaulio dvasiukus. Turbūt esu energetiškai nusilpusi, kad jie prie manęs limpa. Paprastai dėl tos priežasties vengiu laidotuvių ceremonijų. O jei nenueiti nepavyksta (tiesiog reikia padėti žmonėms sunkią valandą) tada naudoju tam tikras žinias, tačiau manau, kad jų turiu nepakankamai. Tai sudaro man šiokių tokių problemų. Pastaruoju metu naktį imu bijoti veidrodžių, juos paslepiu, arba uždangstau. Mano dukrai tai sukelia šiek tiek sarkazmą, tačiau ką daryti, jei jaučiu tarsi kažkokią grėsmę sklindančią iš šių daiktų.

Išsitaisykite klaideles. Ačiū, kad gerbiate protėvių kalbą

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Paskutinį kartą redagavo Vestale Ant Vas 21, 2006 11:30 am. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pir Vas 20, 2006 12:23 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vienu metu buvo laikotarpis, kai sapnuodavau vaiduoklius pas save namuose... nei tai sapnas, nei tai realybė... atsikeliu naktį, žinau, kad čia namuose kažkas yra, vaikštau ieškau ir jaučiu, kad tikrai kažkas yra.... labai nejauku ir šviesa neužsidega :shock: lyg matau kažką, lyg vėl nebematau...
Tie sapnai tęsėsi kol, kol namuose atsirado katė, ją mes radom gatvėj visai mažytę..... ji tiesiog priėjo prie manęs ir pradėjo glaustytis prie kojų... ji man labai patiko, tai ir parsinešiau namo.
Pačią pirmą naktį, kai parsinešiau tą katytę, sapnavau, kad mano namuose visi mano naktiniai vaiduokliai jau be jokio slapstymosi kraunasi savo daiktus į savo lagaminus, o aš tik stoviu ir stebiu juos, o jų buvo kokie 5 ar 7, tame tarpe ir realiai pažįstamų žmonių :D ....tada be jokio piktumo ir netgi labai draugiškai su manimi jie atsisveikina ir visi kartu išeina, duodami suprasti, kad „čia yra katė“.
Nuo tada pas mane ta katytė ir gyvena, o vaiduoklių nuo tada nebesapnuoju :D Tiesa, pora kartų buvo nelabai malonūs sapnai, bet katė nutraukė man tuos sapnus.... įkando į galvą ir aš pabudau :)

_________________
Gyventi čia ir dabar


Pir Vas 20, 2006 10:33 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Labai džiaugiuosi, kad ši diskusija tebevyksta. ačiū ir malonu, kad prisidedate savo mintimis, pasidalinate patyrimu. Labai laukiu ir kviečiu įsijungti į diskusiją VIGINTĄ. Vigintai, prašau pasidalink savo patirtimi. :roll:
Pagerbkime protėvių kalbą rašydami be klaidų.


Paskutinį kartą redagavo marija Pir Geg 22, 2006 3:12 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Tre Vas 22, 2006 2:21 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Marija, o koks jūsų požiūris į apsaugą, kokios jūsų apsaugos priemonės :?: :wink:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Tre Vas 22, 2006 4:05 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Mano atsakymas yra Nr. 4.

Kokią sugebėsi vizualizuoti apsaugą, tokia ir veiks... :wink:
Kaip ją sukursi, tokia ji ir bus..
Kiek ilgai nustatysi jos veikimo programą, tiek ji tęsis...

Viskas labai paprasta.
Ir jei pajusi, kad apsauga yra nepakankama, žinosi kur dar turi padirbėti.


Ket Vas 23, 2006 1:37 pm
Aprašymas
Standartinė 
Kasdiena apsaugos jokios nenaudoju, nėra reikalo :)
Nuo rimto ir kryptingo puolimo vizualizacijos vargu ar padės, čia kaip laikraščiu saugotis nuo kulkos, na gal tik nespėsi išsigąsti :)
O savotiška apsauga, šamaniškų kelionių metu atsirado keli labai geri draugai, na, nematomame pasaulyje... ypač vienas, jis tigro pavidalu, labai natūralus ir didelis, jei lyginti su tikrais :) Kai man gręsia kažkoks fizinis pavojus, jis be jokių kelionių jaučiamas aplinkoje, ar jauti jo kvėpavimą, ar staiga pajauti kailio šiurkštumą ant rankos, na lyg liestum, ar per miglą pamatai kontūrus ... Tai reiškia, kad artimiausiu metu galiu susidurti su fizine agresija :) Jei pasivaičiojimo nakties metu, tai greičiausiai paprašys parūkyti ir labai pasidomės mano kišenių turiniu :) Jei važiuojant mašina, labai išauga avarijos tikimybė ir panašiai :)


Paskutinį kartą redagavo Vigintas Ket Kov 02, 2006 10:08 am. Iš viso redaguota 1 kartą.



Šeš Vas 25, 2006 1:31 am
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 22, 2006 7:32 pm
Pranešimai: 37
Miestas: Slough, UK
Standartinė 
Labai ilgą laiką jaučiau priešiškumą bet kokiam bandymui "apsisaugoti". Gal dėl to, kad nuolat buvo apie tai šnekama (mamos įtaka). Tiesa, pasamonėje likę keletas smulkmenų, tokių kaip žalios spalvos spindulio pertraukimas ranka (blokuoja nenorimą numatomą/nujaučiamą įvykį), panašiai kaip nususpjauti tris kartus ir pabelsti į medį, ar(čia jau minėtas) įsivaizdavimas skaidrios piramidės aplink save. Tačiau savisaugos budai mano daudiau matereialesni, nes tenka dažnai susidurti su "energetinieis vampyrais" - ant krūtinės sukryžiuotis sankos, veidrodėlis ar keli aguonos grūdai kišenėje, raudonas raištelis ant kairės rankos riešo (čia daugiau nuo "piktos" akies)...

Tiesa, kai buvau maža, viena moteriškė (vėliau sužinojau, save ekstrasense vadinanti) man sakė, kad kaktoje turiu kryžių ir baltą palydovą, kurie mane saugos. Niekada iki šios diskusijos apie tai nebeprisiminiau. Hmm... Reiks paklausinėti mamos...

_________________
Ramybės viduje, ir ugnies išorėje!


Šeš Vas 25, 2006 2:09 pm
Aprašymas
Standartinė 
jei širdys atviros, jokios apsaugos nereikia...

tada kai širdis priima viską, kokia energija beateitų, netyros energijos nepasilieka... sakoma, kaip nuo žasies vanduo :D

verkim savo širdis:), saugūs būsim visad:)...

ramybė pulsuos:)...


Šeš Vas 25, 2006 7:33 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007