Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:59 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Vilkai 
Autorius Žinutė
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:47 pm
Pranešimai: 46
Miestas: Klaipėda
Standartinė Vilkai
Šiandien labai linksmai bendravau su vilku :) . Nerealūs įspūdžiai įsiminė ilgam :D... kai pirmą kartą pasisveikini akimis, kai atlaikai kiaurai smeigiantį vilko žvilgsnį, kai būdamas toks pat laisvas ir atviras pirmąkart prieini, kai vilkas pripažįsta ir pats žengia link tavęs, kai lyžteli tau ranką, kai padeda savo leteną ant suklupusių tavo kelių, kai atsargiai pradeda žaisti ir lyg netyčia švelniai sukanda rieša, kai išeinant palydi kaip savą vilko žvilgsniu........., o tu žinai, kad grįši...

Kaip pastebėjau, daugelis iš forumiešių simpatizuoja vilkams. Remiantis prabėgusios dienos įvykiais, pradedu šią lengvo pasiplepėjimo temą :D.
Ką jums reiškia VILKAS? Kokios susitikimų istorijos? Kas užsiliko giliau širdyje? :)

_________________
Mieliausia - Nekenčiausia :)


Sek Rgp 27, 2006 10:46 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pas kuroniečius avataruose vilkas neatsitiktinai. Pernai buvo baltojo vilko metai pagal zoroastriečių kalendorių. Tai ypatingi magiški ir magų metai. Kai kurie šiais metais priėmė pašventimą baltųjų žyniu keliu, tapo šviesos kariais ar dvasininkais. Todėl 2005 magiškų metų garbei mes pasipuošėme šio protingo gyvūno simboliu. Burtininkai buvo vaizduojami jojantys ant vilko. Vilkas man yra išminties ir Lietuvos Avalono simbolis. Vilniui pranašavo vilkas, kad šis miestas taps ekonomikos ir dvasinis centras. Senovėje vilkas niekada nebuvo blogio simbolis. Pagaliau vilkšuniai, išauginti iš vilkų yra vieni geriausių draugų žmogui. Bet vilko plėšrumas žmonėms kelia neigiamas asociacijas. Tačiau miško žvėries negalima kaltinti tuo, kad jo prigimtis maitintis mėsa. Nors aš vegetaras, bet vilko simbolis man nesisieja su mėsėdžio poreikiais :) Vaikystėje, ant strėlių antgalių kabindavau tokias nedideles vėliavėles su balto vilko galva. Mano pavardė, šis nikas taip pat kilęs iš balto vilko. O ne taip seniai, atvažiavusi šamanė iš Altajaus, Tatjana Kobežikova, suvedė mane su baltu vilku dar kartą. Per sapnus gavome neįkainojamą informaciją, be to ji kreipėsi į mane kaip į balto vilko totemo nešiotoją, nors apie mano vilką nieko nežinojo. Vėliau pasirodo, kad ir jos giminės totemas yra baltas vilkas. Ji labai įdomiai pasakojo apie vilkų reikšmę Altajaus šamanams. Išpranašavo kai ką Vilniui. Stengiamės padėti sujungti tolimus protėvių agregorus.
Vilkai labai griežti savo gaujose, laikose tam tikros hierarchijos. Tuo jie mane žavi, jokio bardako viduje, veikia greitai ir žaibiškai, niekada nepuls be reikalo, ištikimi savo gaujai. mums žmonėms dar daug ko reiktų pasimokyti.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Rgp 28, 2006 12:09 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007