Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 8:12 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
"Saulės valgytojai" 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 11, 2007 10:23 am
Pranešimai: 61
Miestas: Vilnius
Standartinė "Saulės valgytojai"
Pirmą kartą išgirdau vakar, atsitiktinai įsijungės laidą "Nepaaiškinami faktai", šiandien paieškojau internete. Štai ką radau:

išmintis.lt, Straipsnis iš dienraščio "Klaipėdos dienraštis" priedo "Gaublys" (2005 m. Spalio 22 d.), rašė:
Jau prieš trejetą metų pasaulio spauda rašė apie fenomenalią moterį iš Australijos – Džasmachin, mūsų amžininkę, kuri jau septynetą metų buvo išgyvenusi be maisto ir vandens (nuo 1993 m.). Džasmachin minta vien šviesos energija per vadinamąjį “gyvenimo kvėpavimą”, kurį propaguoja induizmas.

Visas straipsnis - http://www.ismintis.lt/index_more.php?id=41_0_9_0_M

"Only in Ukraine.... " rašė:
He feeds only on prana and solar energy. After arriving in a village where he lives, I saw a barefooted man standing on the porch. He was wearing a bright orange dress with the sun embroidered on the chest. The man's face looked otherworldly, his eyes glistened, and a smile crossed his face. He moved about easily and seemed to be barely touching the ground. He did not have no sunken cheeks nor bags under his eyes. His skin was glowing from inside as if he were a happy teenaged girl.

Visas straipsnis - http://onlyinukraine.blogspot.com/2006/06/yea-sun-eaters-are-found-everywhere.html

Esate kas apie tokius gidėję? Gal kas esate susidūrę su tokiais žmonėmis? Ar yra tokių Lietuvoje?

_________________
Geriau sudegti, negu supūti.


Tre Lie 11, 2007 9:23 am
Aprašymas
senbuvis(ė)

Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2007 4:18 pm
Pranešimai: 57
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Berods per LNK kažkada seniai rodė laidą apie ligonius, metančius valgyti, kad apsivalytų organizmą.. Bet apie tokius tai nė puse žodžio Lietuvoj neteko girdėt :shock:

O šiaip manau ateityje visai būtų įmanoma sužaidus su genų inžinerija padaryti tikrus "saulės valgytojus", tik tada žmonės atrodytų žaliai ir siurbtų vandenį ir mineralines medžiagas iš dirvožemio :)

_________________
Siūlai siūlai susivykit


Tre Lie 11, 2007 9:54 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Praeito tūkstantmečio pabaigoje tai dariau pats. Gana įdomi patirtis. Apie tai jau buvau girdėjęs anksčiau. Pojūčiai labai malonūs, su niekuo nepalyginami, bet keistai kažkuo tarsi užpildantys skrandį. Aš tai dariau per delnus...
Ilgiau to nepraktikavau, neturėjau tokio tikslo. Tačiau galiu patvirtinti, kad saulės energijos poveikis mitybos atžvilgiu yra realus.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Paskutinį kartą redagavo Baltas Pen Lie 13, 2007 9:19 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pen Lie 13, 2007 12:49 am
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 11, 2007 10:23 am
Pranešimai: 61
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Balte, gal galima būtų nurodyti kokį išsamesnės informacijos apie tai šaltinį? Man per paieškos sistemas nesiseka ieškoti, nes nežinau, kokiais žodžiais tai apibūdinama.

_________________
Geriau sudegti, negu supūti.


Pen Lie 13, 2007 7:38 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Rašytinio šaltinio nežinau, aš tai gavau per mokytojus.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Lie 13, 2007 9:20 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007