Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 5:39 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Ar šiais laikais verta būti burtininku? 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Nepatiko man tos ribos, kai burtininkas kiekvienam kažką davė, o kartu ir perspėjo. Jei jau žmogus gavo tą dovaną, tai tegul geria iki soties, jis pats žinos kada sustoti. Argi tam turi būti svarbi nuomonė "kas ką pasakė"?
Tikrasiss-tai ne iliuzionistas, tai dirbantis iš šono, nežinant. Kartais Juos pastebiu.


Ant Rgp 16, 2005 11:43 am
Aprašymas
Standartinė 
marija rašė:
Nepatiko man tos ribos, kai burtininkas kiekvienam kažką davė, o kartu ir perspėjo. Jei jau žmogus gavo tą dovaną, tai tegul geria iki soties, jis pats žinos kada sustoti. Argi tam turi būti svarbi nuomonė "kas ką pasakė"?



Kartais nepaisymas perspėjimo atveda prie nelaimės slenksčio, nors žmogus žino, kad turi sustoti, tačiau ratas jau būna smarkiai įsuktas ir tuomet telieka vien susitaikyti su likimu. Žmogus dažnai būna aklas ir stebėdamas jį perspėjančius ženklus užmerkia akis ir ignoruoja šiuos reiškinius, priskirdamas juos sutapimams ar atsitiktinumams.


Ket Rgp 18, 2005 5:09 pm
Poezijos burtonė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 389
Miestas: Vilnius
Standartinė 
marija rašė:
Nepatiko man tos ribos, kai burtininkas kiekvienam kažką davė, o kartu ir perspėjo. Jei jau žmogus gavo tą dovaną, tai tegul geria iki soties, jis pats žinos kada sustoti. Argi tam turi būti svarbi nuomonė "kas ką pasakė"?


O jeigu gerdamas iki soties žmogus nesutos ir susprogs. Juk gal būt jis nežino jog tai gali nutikti ir nesuvokia jog reikia sustoti? Ar reikia tada nieko nesakyti. Ar galima tylėti ir neištarti, negerk, žmogau, per daug, nes sprogsi. O gal paprasčiausiai nusisukti ir palikti? Tegu sau žinosi. Bet juk už patarimą "per galvą neduos" (nors šiais laikais nieko negali žinoti :) ).

O dėl to svarbumo "kas ką pasakė", tai manu labai priklauso nuo situacijos. Juk išmintingo žmogaus patarimų verta bent jau išklausyti. Ir burtininkas pasakoje pataria todėl, kad suvokia, jog žmogus gali nežinoti, kokių nors dovanos savybių. Čia panašiai kaip su vaistais. Juk mes perskaitome vartojimo instrukciją ir susipažįstame su galimu pašaliniu poveikiu. Tik žinodami galime apsispręsti. Vienas gal nusispjaus į tą minėtą instrukciją, o kitas gal susimąstys apie tai.

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Šeš Rgp 20, 2005 12:33 am
Aprašymas
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
marija rašė:
Nepatiko man tos ribos, kai burtininkas kiekvienam kažką davė, o kartu ir perspėjo. Jei jau žmogus gavo tą dovaną, tai tegul geria iki soties, jis pats žinos kada sustoti. Argi tam turi būti svarbi nuomonė "kas ką pasakė"?
Tikrasis-tai ne iliuzionistas, tai dirbantis iš šono, nežinant. Kartais Juos pastebiu.

Todėl jis ir burtininkas, nes ne tik dovanojo nematerialų daiktą, bet suteikė galią pasiekti savo svajonę, ne burtininkas dovanodamas greičiausiai neįspės, nes pats nežinos kas gali nutikti neteisingai elgiantis su dovana. Beje, daugelyje pasakų įgyjant stebuklingą dovaną dažniausiai perspėjama, kad yra ir "antroji maginio medalio pusė". Naudojant ne pagal šviesiąją paskirtį, galia gali apsigręžti prieš tave patį. Apie triukų meistrus čia ir neina kalba.

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Tre Rgp 24, 2005 12:44 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007