Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 12:19 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
NSO 
Autorius Žinutė
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re:
Amaras rašė:
NSO.lt rašė:

Povilas iš Merkinės užrašo informaciją,diktuojamą dvasios,save vadinančios šio pasaulio Dievu.Ištrauka iš pirmos jo knygos:''Apie protaujančias fizines būtybes iš artimiausioms žvaigždėms priklausančių planetų,kurios kaip ir mes tobulėja kol kas dar tik trečiajam išmatavime,nes buvo kuriamos paraleliai su mūsų Žemės planetos gyvybe ,Dievas kalbėjo,jog tai tikra tiesa ,o ne mūsų fantazijos vaisius.Jų dvasinis lygis visai ne toks ,kaip pasiektasis technologinis.Dievas minėjo,kad jų planetose taip pat greitai prasidėsią pokyčiai ir vesią link planetos bei ten gyvenančios rasės pabaigos,kai prašvitusieji kils aukščiau,deja,tokių tenai esama mažai,nes daugelis-tai užkietėję technokratai,o tai žlugdo dieviškasias sielas bei dvasias,kurios juose gyvena.Dievas įspėjo saugotis jų vizitų,nes jų tikslai dažnai pikti.Beto kirsdami tam tikras kosminėje erdvėje egzistuojančias ribas,jie pažeidžia visatos įstatymų apibrėžtą tarpsisteminį izoliacijos principą ,kuris draudžia sąveikauti atskirų sistemų atstovams.Nes kiekvienas atskiras didžiosios kūrinijos sektorius privalo tobulėti atskirai,atskleisdamas naujas visatoje ir visatų sistemoje dar iki tol neatrastas savybes.''


aš tai skeptikas [kaip visada], net nebučiau kreipęs dėmesio jei nebūtų paminėtas tas Povilas iš Merkinės. jei tas tas pats kuris pastatė tą garsiąją piramidę, gal kas nors iš jūsų jį pažystate ar bent buvote sutikę?

aš buvau merkinės piramidėje, pažįstu Povilą ir jo motiną
Negaliu neigti poveikio, ten tikrai yra energijos, veikiančios fiziniam lygmeny.Bet tai gera ar bloga- nesiimu svarstyti, viliuosi, kad visada jaučiu agresiją ir blogį iš toli, apie piramidę to negaliu pasalyti...jei kas domina, galiu atsakyti


Ket Vas 25, 2010 2:00 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: NSO
laba, žiburini,
atsiprašau, aš pirmą kartą išgirdau apie kažkokį mokestį :o
turiu prisipažinti, kai nuvykau pirmą kartą, man pakilo temperatūra dar piramidės nepriėjus....., antrą kartą maženė, bet pakilo....ir nukrinta tik naktį, miegant,
vėliau įpatingo nieko nejutau, bet dovanojau savo paveikslą jiems....kuris vis buvo ant židinio


Pir Kov 01, 2010 12:35 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: NSO
Na tas mokestis buvo apibudintas kaip auka, bet nepaaukojes negali isgirsti paskaitos. I piramide vaziavau tik pasibaigus didelei ezoterinei stovyklai, tad nusiteikimas buvo teigiamas. Atvykau ne su skeptisku nusiteikimu, bet tik atvykus visas nusiteikimas dingo. Visi pojuciai, kurie uzpludo, buvo vidinis pasipriesinimas. Beje ir pati piramide man pasirode kazkokia dirbtina. Beje mum neleido ieiti i vidu piramides nepaaukojus, nes ieiti i vidu galima tik susimokejus... tad galima buvo pameginti tik perimetru apeiti. Draudima motyvavo tuo, kad be paskaitos eidamas i piramide - gali pakenkti sau.
Nesu skeptikas piramides atzvilgiu, esu prieiskai nusiteikes, tai nera beprasmis statinys - jis pavojingas. Jusu organizmo reakcija kaip i uzdegima. O uzdegima gali sukelti sustojusi, arba tam tikro daznio energija. Manau numusti temperatura galetu padeti katinas, nes sis gyvunas turi savybe pasalinti tokio tipo energijas is zmogaus kuno.

Atsiprasau, negaliu lituanizuti teksto, nes naudoju Norvegijos universiteto kompiuteri.


Pir Kov 01, 2010 3:29 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: NSO
jezaumarija, nu nieko panašaus nesu girdėjusi, jau penki metai kartais apsilankau......beje, knygą turiu,
paanalizavus, iškyla klausimų,
ir panašu į urantijos knygą, gal ateivių diktavimą,
dėl energijų nenoriu ginčytis- jaučiamos stiprios
man, katalikei sunkoka sutikti su povilo teiginiais, todėl jis patarė nesigilinti...
apsurdas, aš noriu gilintis 8)


Pir Kov 01, 2010 3:47 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: NSO
Priminė man skaitytą knygą apie piktų būtybių veiklą, kai jos siekia paveikti žmogų veikti jom palankia veikla. Jos apsireiškia žmonėm, kurie siekia kontakto ar neatsargiai elgiasi. Kreipiasi žmogaus mintyse į asmenį ir prisistato tuo ką nori žmogus išgirsti: dievu, angelais, ar to žmogaus mirusiais artimaisiais. Šis kontaktas igalina žmogų nuspėti artimus ateities įvikius ir sukurti simbolius, kurie atveria platesnes galimybes veikti ir skleisti įtaką. Toks į rankis galėtų būti ir piramidė sukurta pasinaudojus dievo vardu. Žmogui atlikus viką ko reikalauja ta būtybė, ateina laikas paskutiniam stebūklui, kai žmogus įtikinamas, jog gali skraidyti ar pan, kas baigiasi mirtimi.
Kadangi šitai skaičiau egzorcistų literatūroje, esu linkęs labai atsargiai vertinti 8) Galbūt labiau patyrę šio forumo dalyviai galėtų daugiau apie tai pasakyti. Ateivių įsikišimu tikiu dar mažiau, nebent tie ateiviai ir būtų tos būtybės.
Tačiau labiausiai primena radikalų verslo planą. Bet visgi, kažkas ten yra tikrai kitaip, todėl ir kyla mintys apie įsikišimą ar tarpininkavimą. Tačiau atrodo visiškas absurdas, kad dievas kreiptūsi kaip asmuo, nurodytų ką daryti ir t.t.
Juolab, kad tas pats Povilas norėjo dar ir uždengti piramidę stogu ar kažkuo panašiu, kas įgalintu ja naudotis ir blogu oru :lol:
Nelegalios statybos, pažeidžiant kraštovaizdį (kalbu apie satogą kuris būtų atrodęs tikrai keistai...). ar tikrai taip elgiasi dievo tarnai, ignoruodami kitų interesus ir konfliktuodami...
Gilinimasis čia tikrai nepalankus, nes akivaizdūs prieštaravimai 8) Aš ten lankiausi prieš 5 metus. Tikriausiai nemažai pasikeitė. Jums kaip žolininkei, besidominčiai galbūt visai kitaip buvo atidarytos durys, nei man atvykusiam kaip turistui. Juk palanku turėti žmonių kaip jūs, kurie vertintų piramidę kaip teigiamą poveikį turintį objektą. Kadangi bendraujate su žmonėmis, kurie domisi alternatyvia medicina, vadinasi yra potencialūs piramidės lankytojai. Galbūt perdaug aš čia bandau įžvelgti ir iškapstyti, tiesiog man tai atrodo kaip visai neprasta reklama. :D


Pir Kov 01, 2010 6:07 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: NSO
žinote, žiburini, jūs mane verčiate papasakoti jūsų vertinimui vieną įvykį......bet tai jau bioenergetinė tema
o mačiau ,šiame forume yra, ar neprieštarautumėte, jei su visa piramide nukeliautume į bioenergetikos skyrių?
kaip suprantu, elementarių taisyklių būtina laikytis
taigi, ten ir papasakočiau truputėlį....
o šiaip, dėl to kad esu žolininkė, jūs teisus, piramidėn priimta kaip svečias.Organizavau kvarteto koncertą.....puikiai skambėjo tame name ankstų pavasarį....ir žmonės per mane dažnas ten apsilanko....menininkai daugiau, jautrios sielos, bendraminčiai mano


Pir Kov 01, 2010 9:03 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: NSO
Nenoriu jūsų suklaidinti, tikrai nesu bioenergetikas. Tačiau, jei norite papasakoti, galime persikelti, ku ir vieta toms temoms. Bendrauti ir mokytis, tam čia ir esame :)


Pir Kov 01, 2010 10:42 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re:
Baltas rašė:
Neseniai gavau informaciją apie ta Povilą. Beje, sakė tai buvo spaudoje, kad vienas psichoterapeutas nuvažiavęs į tą piramidę patyrė labai keistų išgyvenimų. Tai jam sukėlė įtarimų ir jis nuvažiavęs į darbą išsityrė kraują, kuriame buvo rastos narkotinės medžiagos.
Kaip jos atsirado? Pasirodo p. Povilas liepia gerti daug "vandens", neva organizmas piramidėje patiria kažką panašaus į dehidrataciją. Kiek man žinoma iš to gan patikimo šaltinio (Struktūra susieta su narkotikus vartojančių asmenų reabilitacija), Povilas yra patekęs kriminalistų akiratin. Taip, kad kiekvienam savo:)


įdomiai, šiaip jie ten dabar yra pastatę statines, iš kurio galima pasisemti ,,švento, įkrauto vandens'', ir dar pačiame centre yra ,,šventos įkrautos duonos''. Šiaip turiu Povilo mamos parašytą knygą, ten aprašomas jų gyvenimas nuo tada, kai Povilas gimė. Rašoma, kad jis nuo vaikystės kalbėjo su angelais, kurie netgi už jį išspręsdavo matematikos namų darbus.. Šiaip porą kartų esu ten buvus, sykį patyriau įdomų dalyką- mačiau žmogų, kurio jau nebėra. O tas žmogus buvo nuvykęs į piramidę prieš išvykstant iš šio pasaulio..


Tre Lie 17, 2013 1:38 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007