www.baltai.lt
http://baltai.lt/kurono_forumas/

Nacistinės Vokietijos slaptas ginklas
http://baltai.lt/kurono_forumas/viewtopic.php?f=48&t=1167
Puslapis 11

Autorius:  Ziburinis [ Pir Kov 01, 2010 4:01 am ]
Pranešimo tema:  Nacistinės Vokietijos slaptas ginklas

Merkinės piramidėj teko pabūti. Pats pilnai neišbandžiau, bet nieko ypatingo, ko negalėčiau pajusti kitoj vietoj, taipat susitelkęs, nepajutau. Rimtai nepasirodė, nes iškart prisistatė pats povilas ir už tam tikrą mokestį pasiūlė paskaitėlę. Vienintelis keistas pojūtis toje vietoje buvo sukeltas piramidės šeimininko, kaip pavojingo, išbalansuoto (nežinau tikslaus žodžio tam jausmui) žmogaus.

Ir idomios nuorodos nagrinėjantiems skraidančias lėkštes. Jas davė žmogus aktyviai besidomintis technologijomis, jis pats yra lėktuvų mechanikas. Beje yra ir pretekstas slėpti tokią technologiją, mat ji gali būti pritaikyta kaip altenatyvus energijos šaltinis ir dar labai efektyvus.
Jūsų teismui ;]

http://discaircraft.greyfalcon.us/The%2 ... 0Discs.htm
http://www.discaircraft.greyfalcon.us/P ... romeda.htm
http://greyfalcon.us/restored/THE%20NAZ ... ENIGMA.htm
http://discaircraft.greyfalcon.us/HAUNEBU.htm
http://discaircraft.greyfalcon.us/Coler ... pparat.htm
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_ufoaleman.htm
http://www.bibliotecapleyades.net/ufo_a ... troduction

Autorius:  BURTONIS [ Pen Kov 05, 2010 2:11 am ]
Pranešimo tema:  Re: NSO

Ziburinis rašė:
Jas davė žmogus aktyviai besidomintis technologijomis, jis pats yra lėktuvų mechanikas. Beje yra ir pretekstas slėpti tokią technologiją, mat ji gali būti pritaikyta kaip altenatyvus energijos šaltinis ir dar labai efektyvus.

Labai įdomi medžiaga, nors ir ne nauja. Dar ne viską išsiverčiau, bet tikrai yra apie ką padiskutuoti. Tačiau čia nėra NSO (neatpažinti skraidantys objektai). Čia atpažinti, tai yra nacių.Todėl tikrai verta skelti temą ir padiskutuoti plačiau apie nacių aiškereges.

Autorius:  TZU [ Pir Kov 15, 2010 12:34 am ]
Pranešimo tema:  Re: Nacistinės Vokietijos slaptas ginklas

Šiaip Antarktidą dauguma suvokiam kaip negyvenamą o svarbiausia šaltą kraštą. O tai nėra teisinga. Tam tikrame gylyje vandens temperatūros siekia 25 laipsnius ir yra vietų kur visus metu temperatūra nenukrenta žemiau -20. Taip kad kraštas nėra negyvenamas. Man įdomiausia pasirodė jog pačiam centre žemyno altitudė nukrenta į nulį. Žinant kad jau senais laikais žmonės turėjo žemėlapius kurie vaizdavo kaip išsidėsčiusi žemė po sniegų (o ir jo ten ne visur yra). teoriškai galėjo vokiečiai ten įkurti valstybę. Klausimas tik kaip niekas iki šiol jų neaptiko?

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/