Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 10:02 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
vizuali kūryba 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
ragana rašė:

turiu pasakyti, aš daugiau apsinuoginau nei jūs visi 8) ne kūną nurengiau, jums pateikiau sielą be rūbo....
jūs turite teisę analizuoti, kritikuoti, galite pasakyti daug, o galite va taip ir tylėti
pagonybė yra baltų kultūros dalis, kiek įmanoma, skaitau, žiūriu televiziją, ne tik apie baltus, man įdomu visos kultūros

Va tame ir esmė, kam reikėjo ta daryti? Juk parašiau tik apie vieną darbą. Tačiau tai ką pamačiau neleidžia man sąžinė nei komentuot, nei aptarinėt. Kadangi daugelis paveikslų yra biblijos scenų vaizdavimas arba tiesiog savas interpretavimas. Manau viską jūs parašėte pati, kur augote, kokioje aplinkoje brendote, kas įtakojo ir su kuo nesusitaikėte. Krikščioniškos tematikos išvis nenoriu nei aptarinėt, nei komentuot, kadangi čia tam nei vieta nei tema.
Bet kelis dalykus apie spalvas išsakysiu. Dominuoja melsva spalva, tam tikras derinys su balta. Jos kiekis yra pakankamai didelis, todėl tai mentalinės jūsų minčių projekcijos, o ne jausminės. Vyras suvoktas kaip šventasis. Jus supanti vyrija uždėjo tam tikrą štampą ir santykį su jais.
Beje, kristus nėra Dievas, todėl jo vaizdavimas nėra nusikaltimas, kaip teigia bažnyčia. Kristus yra šventasis, kaip Buda ir pan. Jūsų kūryboje yra proto pagimdyta vizualizacija, gan emociškai šaltokas vaizdavimo būdas emocijas ramina, iškelia būties pamąstymus.
Man kilo klausimas, kodėl jūsų šventieji be švytėjimo ar auros? Kas atsitiktų, jei jūs nutapytumėte savo ta raganą ant medžio? :roll: :lol: Va čia būtų pagonybė :)
Jei jūs domina, tai aš ne pagonis ir man tai nepriimtinas apvardžiavimas mūsų tautos pasaulėžiūros. Baltų kultūra nėra be dievo, nors kažkam galėjo taip pasirodyti beskaitant mokslininkų darbus šia tema.
Kad jūsų tapyboje atsirastų baltiškumas, daug nereikia. Mūsų simboliai neša dieviško pasaulio virpesius, pabandykit tai ką jaučiat gamtai, pavaizduoti ją sudvasintą, bet nevartojant krikščioniškų simbolių ar šventųjų biblinio gyvenimo.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Kov 10, 2010 12:45 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
Baltas, esaye MOKYTOJAS, nusipelnėte mano padėkos ir gražiausių palinkėjimų....
kam sukėliau daug?tam, kad mane pažintumėte, kad matytumėte visokią, ir gerą ir piktą, ir susirūpinusią, tiesiog žemišką, kad matytumėt, kas esu, ko ieškau, kuo džiaugiuosi, kas mane skaudina.....
esate pirmasis žmogus, padedantis man susivokti savyje
kodėl mano jėzus be auros?jis kartais su aura, o kartais be auros, toks žemės sūnus, žmogus....tiesa, gal būt ir jūs supainiojote vieną paveikslą su jėzaus vaizdu?tai gailestingasis samarietis, gelbėja sumuštą, apiplėštą žmogų, tolumoje nueina kunigas, tiesiog nepanorėjes padėti nelaimėje, ši evangelija man labai artima
įdėjau sūnaus portretą, kad nebūtų vien sakraliniai darbai...
mėlyna,.......nu su ta mėlyna spalva ir visom tonacijom man problema, aš nejaučiu kaip padarau tą mėlyną, tarsi miegodama, tai ne pirmoji pastaba, kai kas pasityčioja....pasišaipo,
tarsi užkoduota
dabar kas dėl kitų stilių..nevaldau peizažo, galiu dalelę išdirbti tik kaip foną, bet pateikti, kaip paveikslą su išryškintomis detalėmios, keliais peizažo planais aš nesugebu, jaučiu tai, gamtą suvokiu kaip visumą, nedalijamą mano pasaulį, gyvenimą ir būdą, nemoku tapyti peizažo
pagonybė- teisingai pastebėjote, prisiskaičiusi traktuoju tai kaip kitatikius
atsiprašau :oops: prašau pasakyti man, tiesiog sunerimusi esu dėl jūsų žinutės, kad mano paveikslai gali būti vartai kažkur į anapus, į gėrį ar į blogį, labai laukiau jūsų atsakymo į tai.....nebijokite, kad įsižeisiu ar pyksiu
pati visada kalbu tiesą, suprantu, kad daug maloniau reikšti geras emocijas, bet aš priimsiu bet kokią nuomonę- man tai svarbu, ir darysiu išvadas
mokausi iš jūsų...nors nevengiu gintis, jei ką :roll:
labai laukiu
ir dar, kažkurioje temoje esu aptikusi tokį pasakymą žmogaus, kuris pažvelges į planetų išsidėstymą gimimo datoje parašė panašiai "ar galėsime pakesti ir bendrauti su šia asmenybe" kažkas panašaus, taip išreikšta mintis
taigi, norėjau ir aš žinoti, ar pritapsiu jųsų forume ar prigysiu bendruomenėje?gal būt jūs visai nenorite manes, gal varginu nuolatiniais klausimais :roll: turiu savybę klausytis protingesnių už save ir mokytis iš jų, ne reikšti savo pretenzijas, nedrąsiai čia atėjau, bet jei atėjau- tai jau noriu žinoti viską palaipsniui


Tre Kov 10, 2010 1:23 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
ragana rašė:

kodėl mano jėzus be auros?jis kartais su aura, o kartais be auros, toks žemės sūnus, žmogus....tiesa, gal būt ir jūs supainiojote vieną paveikslą su jėzaus vaizdu?tai gailestingasis samarietis, gelbėja sumuštą, apiplėštą žmogų, tolumoje nueina kunigas, tiesiog nepanorėjes padėti nelaimėje, ši evangelija man labai artima
įdėjau sūnaus portretą, kad nebūtų vien sakraliniai darbai...
mėlyna,.......nu su ta mėlyna spalva ir visom tonacijom man problema, aš nejaučiu kaip padarau tą mėlyną, tarsi miegodama, tai ne pirmoji pastaba, kai kas pasityčioja....pasišaipo,
tarsi užkoduota
dabar kas dėl kitų stilių..nevaldau peizažo, galiu dalelę išdirbti tik kaip foną, bet pateikti, kaip paveikslą su išryškintomis detalėmios, keliais peizažo planais aš nesugebu, jaučiu tai, gamtą suvokiu kaip visumą, nedalijamą mano pasaulį, gyvenimą ir būdą, nemoku tapyti peizažo
pagonybė- teisingai pastebėjote, prisiskaičiusi traktuoju tai kaip kitatikius
atsiprašau :oops: prašau pasakyti man, tiesiog sunerimusi esu dėl jūsų žinutės, kad mano paveikslai gali būti vartai kažkur į anapus, į gėrį ar į blogį, labai laukiau jūsų atsakymo į tai.....

Pasiskaitymui viena nuoroda. http://ikona.lt/TEOLOGINIAI_IKONOS_PAGRINDAI.pdf
Parašiau neatsargiai, tai pripažįstu. Sukėliau bereikalingą nerimą. Todėl komentuosiu atvirkštine tvarka.
Vartai yra mūsų sąmonės gebėjimas peržengti tai ką atspindi akys, tai ką mato mūsų siela. Vartai nėra nei geri nei blogi. Bet jei jūs atveriate vartus į agresyvų pasaulį, jūs atsakote už tai pati. Šito jūsų piešiniuose nėra.
Pavyzdžiui metalistų "kūryba" yra būtent tokia (duodu tik nuorodą ir tai rizikuoju)
http://i97.photobucket.com/albums/l205/ ... /metal.jpg
Tačiau yra kitokių vartų, kurie atveria žmogui sunkiai suvokiamą emocinį pasaulį, per kurį gali patekti į tamsą
http://users.skynet.be/fabricelavollay/page3.html
Jis stipriai veikia tiek spalva, forma, tiek turiniu.
Štai "žvaigždių vaiko" galingi vartai į dvasinį neužteršta pasaulį žemiškumu ir kančia. Tai genijus mergaitė Akiane Kramarik.. Tikrai jums bus artima ir yra iš ko pasimokyti http://artakiane.com/gallery.html
Štai Artūro Railos foto darbai, kurie tikrai gali būti pertapyti
http://www.baltai.lt/phpBB/viewtopic.php?f=80&t=1157
Čia Gamta ir sudvasinta aplinka per žmogų. Galėčiau įkelti daugybę tokių apeigų, bet mažai yra fotografų, kurie pagauna tas dvasines akimirkas sąlytyje su dvasiniu pasauliu.
Štai druidų šventikų ir gamtos dvasinis pasaulis, kaip stipriai jis perpintas
http://www.pretanicworld.com/Druids.html
Paveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis
Labai svarbu kas jus įkvepia, jūsų atveju tai evangelija, samariečių sekta, kristaus išaukštinimas, bet visiškai nėra mūsų baltiškų šaknų simbolių, gamtos (paukščiai, žvėrys), stichijų (ugnis, vanduo, žemė, vėjas), nėra žmogaus, kuris pamaldžiai kontempliuoja gamtoje į Dievą per Gamtą, kaip kūriniją Paties Kūrėjo.
mėlyna spalva atsiranda iš proto, ką skatina būtent biblija, nes tai daugiau proto, o ne sielos mokymas.
krikščionybėje yra daug puikių dalykų, bet pastovios kančios kalamas stereotipas tautą padarė nuolaidžią, susitaikėlišką, nebegalinčią kurti ir kovoti už savo gyvenimą ir tautą, depresinę, suicidinę blogąja prasme. Visais laikas žūdavo žmonės, visais laikas vienaip ar kitaip aukas suprasdavo. Sakykim Kristus išlaisvina iš kruvinos aukos, bet išaukština žmogų prieš gamtą, kaip žemesnį pasaulį, ko pasekoje kultūra virsta civilizacija ir vartotojiška visuomenė.
Galim būti geru tikinčiu tiek krikščioniu, tiek mūsų tikėjimo (jums tai kitatikiai). Galim kurti kiekvienoje religinėje sistemoje, bet jei pamirštamos mūsų esminės "kolonos" KALBA, TRADICIJOS IR PAPROČIAI IR ŽEMĖ, mes prarandame tai, su kuo galim tapatintis tautoje. tauta yra priešybė kosmopolitizmui ir globalizacijai. Europos sąjunga gali būti darni, jei bus gerbiamos kiekvieno krašto tradicijos ir skirtos lėšos joms išsaugoti, o ne skatinti tik vartojimą. reikia skatinti kūrybą ir gebėjimus iš savęs sukurti unikalius dalykus bei jais dalintis su pasauliu. Tai praplėstų ir suprasmintu ekonomiką.
Mėlyna spalva yra žvaigždių ugnis, ji šalta ir magiška, tai mentalo sustiprinimas, proto galių vystymas, bet jums trūksta moteriškumo, esate perdėm vyriška dėl išgyvenimo sunkių sąlygų, įsipareigojimo vaikams ir artimųjų vyrijos. Jūs tarsi vengiate būti "silpna", moteriška ir švelni, nes baimė sugniužti, neatlaikyti žiauraus gyvenimo realybės. Jūms trūksta ŽALIOS spalvos, kuri rodo širdies virpesius ir širdies čakros aktyvumą. Esate žolininkė, jums tai turi būti artima, bet vengiate žemiškumo ir tapatinate jį su varganu žemišku gyvenimu. Išlaisvinkit savo širdį, prapliupkit ašaromis į šiltą žemę, išlaisvinkit gilų jausmą gyvasčiai, te sugeria žolė jūsų šaltinius iš akių, kai išsiraudosite, ateis šviesa ir lengvumas, ateis išsilaisvinimas ir Gyvenimo džiūgesys, Dangus taps aiškus ir priimtinas, Žemė šilta, pastovi, stabili ir miela. šaknimis į Žemę, šakomis į Dangų, mintimis į Dievą...
Jūsų paveikslai yra jūsų gyvenimo etapas išguldytas ant drobės. ženkite toliau, prisilieskite prie gamtos, kurios kūną turite, įpūskite savo sielos gyvasties išraiškas, sudvasinkite ją per savo išgyvenimus, nusilenkite UGNIAI ir pajusite, kaip Dievas užpildo jūsų mintis ne tik mėlyna šviesa, atsiras TILTAS Į DVASINĮ PASAULĮ VAIVORO DAUGIASPALVĖ JUOSTA.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Kov 10, 2010 2:36 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
ačiū..
jau verkiu :(
sunku keistis, o ir keičiamės priklausydami nuo sąlygų :(
taip jau yra, esu ašis, apie kurią sukasi šeimos, vaikų gyvenimai....be mano patarimo, pritarimo nieko nedaroma, nors kartais man net nesinori kištis :roll: nuostabus paskutinysis jūsų paveikslas, nuostabus...ot ,verkiu, ir neduok dieve užeis kas į kambarį............nespėtų ir durų uždaryt, kai pakilčiau nuo kėdės
jo, despotė, neturiu teisių būti silpna, negaliu niekam ir rodyti ašarų, jei ir pravirkstu.....nežinau kas kiek metų,,turbūt nuo supratimo, nuo mano darbų per didelio įvertinimo ar išaukštinimo :roll: (čia apie realybę kalbu)kai esu apdovanojama ar linksniuojama mano veikla.....būna, būna....
kuo daugiau ir sunkesnių problemų gyvenimas man pateikia, tuo giliau ašaros pasislepia....kyla iš rezervo valia, pasitikėjimas savo jėgomis, noras veikti...išnaudoti visas galimybes padėčiai pakeisti į gerą
niekada netapiau ir netapysiu kančios,
paskutinysis jūsų puikus paveikslas....eisiu į nuorodas pasižvalgyti
dėkui


Tre Kov 10, 2010 2:55 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
Ramybės, lengvos dvasios ir šviesos Jums ir artimiesiems.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Kov 10, 2010 3:21 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
ačiū, Baltas,
su jūsų pritarimu pašalinsiu žinutes su failais, jūs jau pasakėte kiek norėjote
palieku savo raganą- tedžiugina apsilankiusius, nusišypsokit :D


Tre Kov 10, 2010 7:32 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
:shock: o ka jį kur :shock: negaliu ištrinti :roll:
pasigyriau :oops:


Tre Kov 10, 2010 7:39 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
Dalį ištryniau, kitus palikau, kad tema neliktų be esminių detalių, dėl ko ir kilo diskusija.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Kov 12, 2010 1:36 am
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
dėkoju,
gaila samariečio :roll: tai esminis paveiksliukas man :D


Pen Kov 12, 2010 10:08 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007