Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 12:06 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Namai, jų dvasia ir svečiai 
Autorius Žinutė
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė Namai, jų dvasia ir svečiai
mūsų namai - mūsų tvirtovė, bene šventa vieta, į kurią ne bet ką įsileidžiam.
norėčiau jūsų paklausti, kiek jum svarbūs yra svečiai, apsilankantys jūsų "tvirtovėje" :?: ar mielai laukiate ir kviečiate svečius pas save :?: ar neduok dieve ką įsileisti ir mieliau jau patys einate į svečius pas draugus arba su jais į kokią kavinę, barą ar parką :?:
ar "valote" savo namus nuo ("netinkamų") svečių :?: kaip :?:
ką darote, kad svečiams pas jus būtų malonu :?: ar laikote save svetingais :?:

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Sek Lap 27, 2005 3:07 am
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Man patinka kai pas mane ateina svečiai, netgi jei jie nelaukti. Jei ilgesnį laiką nesulaukiu svečių, pradedu galvoti, gal kas su manim negerai, tarsi mano namuose apsigyvena kažkas nemielo, negero, atstumiančio.
Man patinka laukti svečių, ruoštis, pagaminti kažkokį kulinarinį gaminėlį ir maloniai nudžiugintį savo svečią.
Žinoma turi reikšmės ir kas ateina. Nemėgstu kai braunasi į mano erdvę kokie nors agentai arba kad ir asmenys tipo skleidžiantys tikėjimo žodį (buvo ir toks atvejis). Man tai yra mano privatumo pažeidimas.
Tačiau retkarčiais būna tokių dienų, kai ištiesų nenoriu nieko matyti nei girdėti. Bet tai tiesiog tokia dvasinė būsena, noras vienatvės. Jinai būna retai, tačiau būna :( Tik pastebėjau, kad jeigu tiokią dieną kas nors užklysta į svečius, tai nebūna paprastas žmogus, tai tarsi dievo dovana, pasiuntinys ištrauti tave į šviesą ir atverti akis.

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Ant Lap 29, 2005 12:23 pm
Aprašymas
Standartinė 
svečiai - tai staigmenėlė, kuri visada yra maloni :D . Nuostabuma :D :!:
planuotų svečių kaip ir neturiu, draugai žino, kur gyvenu ir bet kada, jie žino, gali užsukti, prieš tai susiderinam laiką :wink: . artimos sielos mano namuose - yra dvigubas jaukumas :!: , kuriuo dalijamės :D .
o tokios dušios, su kuriomis nerandame bendros kalbos, užsuka tik retkarčiais... nežinau kodėl, bet vistiek užsuka :roll: ...

svečių pirmas įspūdis apie mūsų namus -daug ką pasako apie mus pačius, ko, deja, dažniausiai patys nepastebime.


Tre Vas 15, 2006 8:14 pm
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: Namai, jų dvasia ir svečiai
Man šiame gyvenime labai sekasi pasirinkti gyvenamąsias vietas, per tris metus pakeičiau porą gyvenamųjų vietų. Visose šiose vietose vaidenasi kaip reikiant:D pradėjusi aiškintis kodėl atradau knygą, kurioje aprašytos vietos, kuriose gyvenau, be to, kaimynystėje taip pat yra nemažai keistų vietų..


Tre Lie 17, 2013 1:13 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007