www.baltai.lt
http://baltai.lt/kurono_forumas/

PARAPSICHOLOGIJA besidominantiems
http://baltai.lt/kurono_forumas/viewtopic.php?f=49&t=561
Puslapis 11

Autorius:  Baltas [ Ant Bal 11, 2006 12:53 pm ]
Pranešimo tema:  PARAPSICHOLOGIJA besidominantiems

Ar žinote, kas yra parapsichologija ir ką ji nagrinėja?

Autorius:  Baltas [ Ant Bal 11, 2006 2:12 pm ]
Pranešimo tema: 

200604(97) "LEMTYJE" numeryje pasirodė ezoterikų konfederacijos II suvažiavimo Rezoliucija "Dėl padėties Vilniaus visuomeninėje parapsichologijos akademijoje". Ši rezoliucija rodo, kad VVP akademija yra nepatikima ir jos paruošti studentai gali būti apšaukti šarlatanais. Dalinami moksliniai laipsniai pažeidžiant visas tokų titulų suteikimo normas ir LR įstatymą. Būtų įdomu išgirsti, ką manote apie šios akademijos diskreditavimą?
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Autorius:  zenzenas [ Tre Bal 12, 2006 12:54 pm ]
Pranešimo tema: 

nu jo..... Nesamonių pilna visur. Šeip tai, reikėtų ne apeliuoti į rektorės blaivų protą, o imtis konkrečių teisinių ir teisminių priemonių. Net ir parapsixologų tarpe, atsiranda negerų žmonių. Užtenka šarlatanų ir apsišaukėlių, o čia dar ir nekompetetingi ir netinkami žmonės išlenda. Pabrėžtina, kad jokios garbės tokie faktai nedaro parapsichologų akademijai, o taip pat kenkia jos prestižui.

Autorius:  orimx [ Tre Geg 17, 2006 3:09 pm ]
Pranešimo tema: 

Buvau VVP akademijos studentė. Tiesa, vadovaujant V. Kazlauskui. Nors sutikau ten daug puikių žmonių, bet vienas faktas mane visada neramino. Jau po pirmo kurso studentams buvo duodama suprasti, kad jie jau žino tiek daug, kad net gydyti gali. Tada ir baisu pasidaro, kas gi gydo? Antrakursių jau dauguma užsiima praktika. Neneigiu, studentų tarpe yra tokių, kurie gali gydyti, bet tai vienetai. Visi kiti ten turėtų mokytis pažinti save, savo sugebėjimus. Arba tada priimant turėtų būti griežta atranka. O po metų supratau, kad net tie 500 už mokslą - tai daug. Ir žinių šaltiniu tapo knygos, kurios tikrai daug pigiau kainuoja, o žinių duoda nemažiau ir neprastesnių. Nors visiškai ryšių su akademija nenutraukiau iki šiol. Reikalingas gyvas bendravimas. O rektorė J. Janulionienė vadovavimo akademijai pirmais mėnesiais viename iš savo pasisakymų ištarė frazę, kuri parodė jos požiūrį į ezoteriką. Ji pasakė, kad kuo mūsų ( akademijos studentų ) bus daugiau, tuo labiau " visi mūsų bijos ". Ar gali būti gera ten, kur yra baimė? Ir ko tada dabar mokosi akademijos studentai? Kaip tapti tokiais, kurių bijo, kaip savo žinias ir galias panaudoti tam, kad valdyti, kad kiti bijotų.

Autorius:  Baltas [ Tre Geg 17, 2006 8:19 pm ]
Pranešimo tema: 

Šiemet Janulionienė baigia VPU psichologijos bakalaurą, tai manau VPA studentams bus dar riesčiau:) Jau universitete jos katedroje nemėgsta, kai ji užeina, patalpoje tarsi atmosfera atšala. Stebėjau ją ir per parapsichologų konferenciją, manau, kad šis žmogus turėtų ne tik palikti akademiją, bet nebeteršti parapsichologijos akademijos.
Nuskanuosiu antrą ezoterikų konferencijos įvykių dalį, paskelbtų "Lemtyje" ir įdėsiu. Kai ateina į Kuroną mokytis iš parapsichologijos akademijos, tenka metus tuos žmones mokyti mąstyti savarankiškai, toks jausmas, kad dabartiniai ten studentai tarsi zombėja :shock: Ir tas jausmas manęs neapleidžia jau keletą metų.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/