Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 7:22 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Mūsų SAPNAI 

Aš sapnuoju
sapnuoju spalvotus sapnus 84%  84%  [ 36 ]
sapnuoju nespalvotus sapnus 5%  5%  [ 2 ]
Retai sapnuoju 12%  12%  [ 5 ]
Kai prisivalgau sunkaus maisto arba persivalgau 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 43

Mūsų SAPNAI 
Autorius Žinutė
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:48 pm
Pranešimai: 5
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
nieko, aš ir dažnai sapnuoju :D :))


Sek Lie 21, 2013 11:26 am
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
Bardas tikrai nepavydes:) jis ir taip saunuolis


Sek Lie 21, 2013 5:38 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
As ankščiau sapnuodavau, kad krentu nuo tilto, o kažkas pagauna mane ir nuskraidina vėl į viršų. Po kelių metų su sese pasipasakojom, ji pasakė, kad sapnuodavo, jog aš krentu nuo tilto, o ji moka sristi ir mane pagauna ir išgelbėja.
Įdomu kaip sapnai gali taip sutapti.


Tre Rgp 21, 2013 12:00 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
Preila rašė:
As ankščiau sapnuodavau, kad krentu nuo tilto, o kažkas pagauna mane ir nuskraidina vėl į viršų. Po kelių metų su sese pasipasakojom, ji pasakė, kad sapnuodavo, jog aš krentu nuo tilto, o ji moka sristi ir mane pagauna ir išgelbėja.
Įdomu kaip sapnai gali taip sutapti.

Labai įdomus sapnas, tarsi sielų sinchronizacija. kritimas dažnai siejamas su augimu. Šį potyrį sapne daug kas yra patyręs vaikystėje.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Rgs 02, 2013 11:12 pm
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 25, 2013 1:40 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
pries kelis menesius sapnavau kaip pasaulis visas virsta baisia raudona planeta kur visi zmones tampa vergais, kas nepaklusta- mirsta. Ir sapne pasirode 3 moterys apsirengusios visiskai baltai, visos jojo ant 1 zirgo ir prijojusios prie manes pasake, kad jei noriu isgelbet visus turiu prisijungt prie ju ir kazka padaryt.
Vakar ir siandien sapnavau tas pacias tris moteris, tik sikart susitikau jas kazkokiam koridoriui, jos inirtingai klausinejo ar nenoreciau pas jas mokytis, nes jos galetu visko ismokyt nuo burtu iki zolininkystes.
Sapnas abu kartus buvo toks: atsiduriu pas savo senelius namie, ten is numirusiu prisikelia mano mociute ir papraso isnest siuksles, veliau pamatau kad prie namo stovi juoda karieta ir is jos islipa juodai apsitaisiusi moteris. Kazkas viduje man pasako kad tai ragana. As nubegu atgal pas senelius ir uzsirakinu, neleidziu jai ieit, nors girdziu kaip ji jau sako burtazodzius uz duru, pati kazkaip susitelkiu ir neleidziu jos burtams veikti.
Po to, kai ji isnyksta atsiduriu koridoriui, kur tos trys moterys mane ikalbineja mokytis pas jas ir sako kad yra is Wicca. As pamaciusi jas pasakau: ,, Ei, as jus jau sapnavau anksciau" jos nusisypso ir linkteli galva. Veliau dvi jaunesnes moterys nueina salin, o vyresnioji dar karta papraso pagalvoti apie pasiulyma. Paskui staiga atsiduriu pas savo globeja, ji man sako:,, nepergyvenk, gali pabut pas mane, cia busi saugi", as jai padekoju ir uzeinu i jos namus. Ten ji papraso papasakot, kas nutiko, as jai pasakau apie tas raganas, ji susimasto ir apkabina mane, tada pabundu.


Tre Lap 06, 2013 1:54 am
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Tre Spa 23, 2013 8:21 pm
Pranešimai: 8
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
Patariamas mokytojo, perkeliu sapno patyrimą čia:

GYVENIMAS REALYBĖJE IR SAPNE VIENU METU
Tą naktį miegojau lauke sudedamame „chamake“. Sapnuoju, kad labai toli šokinėju, greitai bėgioju ir landžioju per raudonų plytų sienas ir staiga į mano sapną ateina mano artimas žmogus J. ir kažką man įnirtingai sako, aš nustebęs kažką jam mostelėju ir neriu per sieną. Keisčiausia tas, kad iki tol galėjęs pro ją pranerti pilnai, tuo metu pavyko įlisti tik iki pusės sienos ir poto buvau iškart išmestas atgal. Tuomet įvyko dar keistesnis dalykas, pajutau, kad prabudinėju ir girdžiu balsą Donatai, Donatai, Donatai kelkis, pramerkiu akis, o prieš mane stovi J. Net pašokau nuo to jausmo ir suvokimo, kad J. vienu ir tuo pačiu metu buvo ir mano sapne ir realiai prie mano fizinio kūno fiziniame pasaulyje. Savo kailiu patyriau ir aiškiai suvokiau, kad ta riba, kuri skiria sapną ir realybę yra labai siaura ir subtili ir kad ištikrųjų aš vienu metu gyvenu ir sapne ir realybėje. Ir, kad sapnas yra tiek pat realus, kiek ir gyvenimas fizinėje plotmėje. Juk tuo metu kai sapnuoju – atrodo, kad tai yra realybė, nes tuo metu realiai kaip ir fizinėje plotmėje išgyvenu įvairius jausmus ir išgyvenimus, ir tuomet fizinis pasaulis tarsi neegzistuoja ir atrodo kaip sapnas.


Ant Rgp 12, 2014 10:04 pm
Aprašymas
stebėtojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 07, 2022 11:44 am
Pranešimai: 1
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
Sveiki,

sapnavau labai keistą sapną. Jausmas buvo toks, lyg pakilčiau iš savo kūno. Apsidairius mačiau savo kambarį iš aukštai. Naktis, bet kambarys apšviestas baltos spalvos ir viskas aiškiai matosi. Tada krentu ir vėl sugrįžtu į savo lovą. Po to atsiduriu prieš veidrodį ir jame matau save susidvejinusį. Suvokiu, kad turėčiau grįžti, bet niekaip neišeina. Kankinuosi, kol atsibundu.


Ket Bal 07, 2022 11:51 am
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Pen Kov 18, 2022 12:06 pm
Pranešimai: 6
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
Sapnai labai idomu tema :D

_________________
Kondicionieriai namams


Tre Bal 13, 2022 4:01 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
ultas rašė:
Sveiki,

sapnavau labai keistą sapną. Jausmas buvo toks, lyg pakilčiau iš savo kūno. Apsidairius mačiau savo kambarį iš aukštai. Naktis, bet kambarys apšviestas baltos spalvos ir viskas aiškiai matosi. Tada krentu ir vėl sugrįžtu į savo lovą. Po to atsiduriu prieš veidrodį ir jame matau save susidvejinusį. Suvokiu, kad turėčiau grįžti, bet niekaip neišeina. Kankinuosi, kol atsibundu.

Koks buvo jausmas?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Lap 03, 2022 12:49 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007