Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:44 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Sapnuoja Žiburinis 
Autorius Žinutė
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Sapnuoja Žiburinis
Nusprendžiau atidaryti temą savo sapnams, kad nesimaišytų jie kur nereikia. Senai norėjau surašyti sapnus tad gal dabar tinkamas metas ir tinkama vieta :) Manau čia rašydamas daugiau sužinosiu. Galbūt padėsite man daugiau suprasti įžvelgti kažką naujo, ko dar nepastebėjau ar nesupratau.

Šis sapnas aplankė dar prieš mokyklą, 5-6 metų amžiaus buvau. Aprašinėsiu pirmu asmeniu, taip lengviau, nes taip viską mačiau.

Esu savo kambaryje ir jaučiuosi nejaukiai. Naktis, galbūt antra valanda nakties ir mane kamuoja labai stipri nuojauta apie kažką ypatingo. Labai neįprastas laikas ir aplinka, toks vidinis jausmas. Taigi einu į tėvų kambarį. Juos randu žiūrinčius televizorių tamsoje. Sėdi susigūžę ir žiūri. Man palikus savo kambarį jame užgesta šviesos. Ir tuomet labai nejaukus nujautimas užplūsta visą kūną. Jaučiu, kad kažkas ne taip, tad bandau šaukti tėvus. Šaukiu bet jie toliau žiūri televizorių ir negirdi. Jaučiu, kad pavojus kyla ne man, bet jiems. Kuo garsiau šaukiu tuo jų figūros tolsta ir kambario forma tarsi deformuojasi primindama tunelį. Galų gale kambario forma vėl primena stačiakampę erdvę, kurioje artimųjų jau nebėra. Tad mano rūpestis jais pasibaigia ir staiga aš susirūpinu savimi, mane apima baimė. ne dėl to, kad likau vienas, bet dėl aplinkos keistumo ir pavojingumo. Viskas tamsėja ir galingai dundėdamos sienos pradeda drebėti, bei dideli langai. Toje prietemoje viskas dreba ir matau kaip juda visi daiktai. Kambarys prisipildo gyvybės. Daiktai juda ne savaime, bet kažkas juos visus drebina. Tuomet su trenksmu dūžta langai. Smūgis toks stiprus, jog užuolaidos pavirsta skuteliais o langų rėmų skėveldros pabyra po visą kambarį. Kaiptik su tuo trenksmu įlekia didžiulės juodos pelėdos, tamsūs, beformiai juodi padarai su plačiais sparnais. Jie tarsi juodas temdantis vėjas sukasi po kambarį, niekodami daiktų ir baldų liekanas. Pajuntu trauką aukštyn. Tokią stiprią, tarsi tas chaosas plėštų mane nuo žemės. Baimė apima visą esybę. Galų gale aš jau sukuosi kambaryje nešamas tų padarų. Tie sūkūriai pradeda traukti į mano kambarį. Galų gale kai atsiduriu savo kambary mane bloškia link tamsių langų, kurie dar liko nepaliesti šioj erdvėj. Tuomet kažkas staiga pasikeičia ir aš pagauta įniršio pasiduodu ir dar pastiprinu tą srovę ir savo visa esybe išlekiu su stiklais pro langą ir tuo momentu kai atsiduriu ore, tik ką išlėkęs pro penkto aukšto langus, pažvelgiu į miesto pusę ir matau įvairiaspalves stačiakampių langų šviesas, bei televizijos antenas. Tuo momentu pajaučiu ramybe ir kad aš pats tapau vienu iš tų keistų tamsių padarų. Toje ramybėje ir tame naujos sąvasties suvokime apima išpildymo jausmas, kuris pasireiškia kaip malonus šiurpas einantis per nugarą. Tik aš pajaučiu kitokį jausmą: kaip šis šiurpas maloniai prasideda tarp menčių ir nuvilnija per plačius sparnus. Tuo momentu tikrai jaučiu plačius galingus sparnus ir vėduoklišką plačią, juodą uodegą. Bei jutau majonų vėją savo kūnu. Tame ramybės ir galios jausme ir baigiasi sapnas. Bet po jo nepabudau, ryte buvo toks jausmas, kad po to dar kažkas vyko, bet nieko nepavyko prisiminti...


Šeš Kov 06, 2010 6:07 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Sapnuoja Žiburinis
labas, žiburini :D ....gal aš tave nešiau ant savo šluotos :mrgreen:


Šeš Kov 06, 2010 10:43 am
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Sapnuoja Žiburinis
Tamsios prigimties sapnas

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Sek Kov 07, 2010 1:54 am
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Sapnuoja Žiburinis
Sutinku. Daugama mano sapnų yra tamsios prigimties. Ankščiau būdavo košmarai, paskaui pripratau ir dabar kai sapnuoju, baimės nebėra. Galima apie tai plačiau sužinoti? Ka jie neša iš ko kyla?

Ragana, nemanau, kad jūs tokia tamsi :wink:


Sek Kov 07, 2010 4:15 am
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Sapnuoja Žiburinis
Beje apie pirmąjį sapną norėjau dar paminėti, kad jį sapnavau kelis kartus. Paskutinį kartą prieš porą metų.

Aprašysiu kitą, kurį sapnavau panašaus amžiaus. Šis sapnas turėjo stiprų ryšį su artimo žmogaus sveikata.

Lipu laiptais į viršų ir prilipu aikštelę, tačiau neatsimenu kas buvo prieš tai. aikštelėje susitinku visus savo artimuosius. Net mirusius prosenelius. Visi jie kažką veikia. Pakalbinu savo prosenelę, kurią esu matęs ir gyvą ir kurią išlydėjau į aną pasaulį. Ji sėdi prie seno medinio ratelio ir verpia. Tuomet staiga suvokiu jog sapnuoju. Ir bandau paaiškinti savo prosenelei, kad tai tik sapnas. Oji beveik nekreipdama dėmesio nežymiai nusišypso ir verpia toliau. Vėliau bandau paaiškinti keistą situaciją ir savo seneliui kuris kažką siuva su siuvimo mašina, tačiau ir jis mane bando raminti jog viskas taip turi būti. Jis man šypsosi, tačiau į diskusiją nesileidžia. Šį senelį dar ir dabar gyvą turiu. Dairusi ir einu nuo vieno prie kito ir kažkaip nuostabu juos matyti. Pamatau ir savo prosenelį - jis ramiai sėdi ant kėdės ir stebi ramiu žvilgsniu mane. Visi aplink kažką veikia. Jie tokie užsiėmę ir turi po vieną daiktą su kurio kažką veikia. Visi artimieji tik iš mamos pusės. Galų gale suvokiu , kad tarp jų nėra mamos ir tai išgasdina. Klausio tėčio kur ji, tačiau jam tai atrodo nesvarbu, ar jis tiesiog nesupranta.
Kai niekas manim nepatiki bei nesirūpina mamos buvimo vieta, pradedu dairytis po aikštelę. Ji plati su keliomis kolonomis, pilna žmonių. Prieinu prie turėklų ir pamatau kokioj vietoj atsidūriau: milžiniškame vertikaliame tunelyje, mat iki priešais esanšios sienos apie 200 metrų. Žemyn palei apvalaus tunelio sienas spirale leidžiasi laiptai. Kiekviename spiralės apsisukime yra po tokią didžiulę aikštelę, bet daugiau žmonių ten nematau. Dar matosi durys. daugybė durų pro kurias galima išeiti tiesiai nuo laiptų. Laiptai sukasi žemyn ir ten apačioje darosi tamsiau ir kažkur giliai giliai pradingsta tamsoje. Pažvelgus į viršų viskas taipat, tik laiptai dingta šviesoje, kuri ir apšviečia viską. Taip apžiūrinėju priešais esančius laiptus kai pastebiu jog kažkoks keistas tamsus padaras nešasi mano mamą. Tačiau tai ne žmogus tik jo sumažinta versija ar simbolis - labai neapibrėžta forma. Tai pamačius mane paima įsiutis ir milžinišku greičiu leidžiuosi žemyn besivydamas tą padarą. Kai priartėju jis neria pro šone esančias duris, aš iš paskos. Už durų atsiveria labirintas keistomis sienomis. Sienos dvigubai aukštesnės už mane ir yvairių šiltų spalvų, tarsi švytinčios. Lekiu labirintu, tačiau tame labirinte nebesugebu taip greitai judėti. Bet galų gale visvien pasiveju tą juodą kipšą ir bandau atimti mamą, nors tai nėra žmogus aš tą simbolį suvokiu kaip artimą asmenį. Atimti pavyksta, tačiau tuomet jis mane puola, o aš bandau jam spirti, bet koja tokia sunki, kad negaliu pakelti. Kai pavyksta jam įspirti jis tik ašoka ir vėl puola. O aš vis labiau stengiuos spardyti, nes rankos užimtos - stipriai laikau.
Paskutiniu spyriu nubloškiau tą padarą ir pabudau, mat tai buvo spyris ne tik sapne, bet ir realybėje.
Pabudęs sužinojau, jog mama labai sunkiai susirgo.

Tai buvo pirmas, bet ne paskutinis sapnas, kai sapne teko su kažkuo grumtis dėl artimųjų. Visuomet sutampa su negalavimais, kartais tik tą pačią dieną vėliau pasireiškia liga. Rodosi yra rišys, bet nežinau kaip tai paaiškinti. ar padedu kovoti su liga ar tiesiog per sapną pasireiškia bloga nuojauta. Šeimoje dar senelis dažnai sapnuoja tokius sapnus.


Sek Kov 07, 2010 5:06 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Sapnuoja Žiburinis
žiburini, o koks jausmas po tokių sapnų lieka dienai?ar tau sunku būna? o gal užmiršti stengies?


Pen Kov 26, 2010 8:24 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007