Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 4:11 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Mūsų SAPNAI 

Aš sapnuoju
sapnuoju spalvotus sapnus 84%  84%  [ 36 ]
sapnuoju nespalvotus sapnus 5%  5%  [ 2 ]
Retai sapnuoju 12%  12%  [ 5 ]
Kai prisivalgau sunkaus maisto arba persivalgau 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 43

Mūsų SAPNAI 
Autorius Žinutė
Standartinė 
...na stai...vel ivyko keistas dalykas...panasus savo struktura i ta kur kadaise rasiau apie vaizdeli i kuri galejau patekti...taigi...nakti pabudau..ir vel uzsimerkes...kiek pagulejes...staiga isvydau slenanti vaizda pries save...laikas tame vaizde atitiko laika kada gulejau...buvo naktis...maciau kazkokia pastato siena slenkancia...kazkaip staigiai suvokiau kad tai yra vieta netoli zynycios ...vidinio kiemo pastato siena...vaizdas nuo sienos eme leistis ir persikele ant asfalto...labai gerai matesi grioveliai jame...apsviesta buvo berods lempa stovincia lauke...asfaltas vaziavo vaziavo...ir sustojo...tada atsimerkiau nes isbleso staigiai... :roll:


Pen Gru 10, 2004 5:06 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Na va tai tau :roll: Dabar jau galvoju kad ir tą sapną reiktų papasakoti :? Taigi va prieš keletą naktų sapnavau Burtonį, o tiksliau ne jį patį o situaciją kurioje aš turėjau pranešti jo artimiesiems kad jis žuvo avarijoje. Nes man prieš tai paskambino iš užsienio kažkoks gydytojas lygtais ir pasakė kad Burtonis žuvo autoavarijoje, užsimušė su fura (čia toks krovininis automobilis, jei ką) ir kad jie operavo jį bet jiems nepasisekė jo išgelbėti :( Ir kas gi čia man darosi?? :? Ir BaltąjąS prieš keletą mėnesių sapnavau kad jis žuvo..ir ne bet kur bet Didžiąjame Tėvynės kare... :(


Tre Gru 15, 2004 12:23 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vadinasi baltąją vėliavą teks jums patiems nešti, jei jau mane furos traiško. Idomu, ar tai važiuojant į KURONĄ, ar šiaip kažkur?[/list]

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Tre Gru 15, 2004 9:14 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
BURTONIS rašė:
Vadinasi baltąją vėliavą teks jums patiems nešti, jei jau mane furos traiško. Idomu, ar tai važiuojant į KURONĄ, ar šiaip kažkur?[/list]

Ne traiško :? Jumi tame mano sapne tolimųjų reisų vairuotojas buvote ir padarėte avariją furą vairuodamas:? kažkur Europoje, ar tai Prancūzijoje, ar tai Ispanijoje.... :?


Ket Gru 16, 2004 11:13 am
Aprašymas
Standartinė 
Vėl pokštas įvyko :D buvau vėl kažkokiu būdu patekęs į keistą būseną,kuomet lieka tik suvokimas ir jautiesi neužmigęs,bet ir neprabudęs ir suvoki save esantį kaip suvokimą kūne :roll: painoka...na nesvarbu...tai va, ir toje būsenoje regiu (veiksmas vyksta melsvos šviesos nušviestoje vietoje) kaip tipena sau nieko nepaisydami du karveliai :lol: kitą dieną universitete man buvo langas, kaip visad nulekiau pas bobulką ir nustvėriau pora beliašų 8) tai va, sėdžiu aš sau jau parkely tokiam ant suoliuko, kramsnoju sau beliašą ir staiga!!! tiesiai prieš mano akis tipena tie du balandėliai lygiai tokia pat tipensėna kaip ir mačiau anuos du būdamas toje būsenoje :wink: taip ir likau sėdėti ant to suoliuko it musę (antrą beliašo pusę) kandęs :)


Tre Bal 13, 2005 9:56 pm
Standartinė 
Šiąnakt sapnuodamas suvokiau, kad esu sapnavimo būsenoje, bet niekaip nesusigaudžiau kurioje vietoje aš, tiksliau mano sapnuojantis kūnas randasi, paskui staigiai suvokiau, kad galiu būti arba vienoje arba kitoje vietoje, vos tik pasirinkau teisingą vietą, iškart atsidūriau ten, aplinka buvo įprasta, mačiau aplink kambarį skendintį tamsoje ir visus ten esančius daiktus, tada suvokiau, kad jau esu savam kūne ir stebiu viską tik dar nesu prabudęs, kai pasistengiau savo valia pabusti pajutau pasipriešinimą dešinėje galvos smegenų pusėje, teko ilgokai pavargti kol pavyko išnerti iš keistos įtampos ir kovos su ta puse kol pasidavė pažadinama :?


Tre Bir 22, 2005 4:44 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Šią naktį sapnavau, kad buvau didelėje baltoje tuščioje patalpoje, buvo vėlus vakaras todėl buvo prietema. Turėjau kažką padaryti... ir buvo tokia instrukcija:
1. Baltas
2. BaltojiS
3. (neatsimenu kas čia buvo parašyta, kažkas iš jūsų nikų)

Baltas punktas buvo visiškai aiškus, tada perėjau prie sekančio punkto.... pažiūrėjusi į instrukciją aiškiai pamačiau (vaizdiniais) punkto BaltojiS kelis varijantus iš kurių buvo galima kažkurį kelią rinktis....viskas labai aiškiai ir gražiai dėliojosi...... ir tada mane pažadino mano katė :))) kad ją kur....

_________________
Gyventi čia ir dabar


Tre Bir 22, 2005 5:29 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
:lol: Tikrai idomus sapnas, nes BaltojiS išties turi nika keturi vėjai - kur nori, ten eini. Tik va bėda, Kuronas vieną kryptį šiek tiek privėrė, todėl papūtė labiau į kairę:)))))
O šiaip katė neveltui tave prikėlė, ji atstovauja anapusinę realybę ir saugo nuo pikto (šiuo atveju nuo nereikalingo žingsnio arba informacijos)
Nepergyvenk, paglostyk katę, pašerk, kitą kartą ji pati praves pro uždarus vartus.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Bir 22, 2005 8:38 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Baltas, ačiū už palaikymą :)
Electra, labai tau ačiū už nuorodą :)
<A.Žarskaus straipsnis "Vasarovidžio virsmas. Rasa. Kupolė. Krešės":
http://palepe.tinklapis.lt/straipsniai/ ... rskaus.htm
>

_________________
Gyventi čia ir dabar


Paskutinį kartą redagavo Brigita Ket Bal 03, 2008 11:06 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.



Ket Bir 23, 2005 1:30 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Buvusios temos dėl informacijos intymumo perkeltos į KURONO LABIRINTO skirsnį, kurį gali skaityti tik kuroniečiai.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Bir 27, 2005 12:05 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Man ankščiau labai dažnai būdavo, kad kanors susapnuodavau, o poto tai įvykdavo iš tikrųjų...kokie nors paprasti nedideli įvykiai. Tačiau kai paaugau taip būna vis rečiau..kodel?


Ket Bir 30, 2005 7:20 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Mažas vaikas iki 7 metų dažnai patiria astralinius skrydžius, kur laikas kitas. Paaugus, keičiasi fiziologija, persiformuoja kūnas ir tam tikri nerviniai centrai, gebantys mūsų sielas perkelti į kitas dimensijas. Sukaulėjus maumonėliui, kosminis kanalas užsiveria arba tampa labai siauras astralinėms kelionėms. Yra nemažai technikų ir dvasinių kelių, kuriuose minimas "stogo atidarymas":) Taigi mieloji, rinkis arba i durnyną su nuvažiavusiu stogu, arba su uždarytu, bet be skrydžių į žvaigždes :lol:
Nebent į Darnos mokyklą pas tokius pat su jau "nuvažiavusiais...":)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Bir 30, 2005 8:11 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Gal vis delto iš pateiktų variantų pasirinksiu Darnos mokyklą:)


Ket Bir 30, 2005 9:15 pm
Standartinė 
Brigita rašė:
tada perėjau prie sekančio punkto.... pažiūrėjusi į instrukciją aiškiai pamačiau (vaizdiniais) punkto BaltojiS kelis varijantus iš kurių buvo galima kažkurį kelią rinktis....viskas labai aiškiai ir gražiai dėliojosi...... ir tada mane pažadino mano katė :))) kad ją kur....



Matyt kilo noras pasirinkti vieną iš tų kelių, kurio pradžia žibuoklėm nuklota, o kai jau pereini į kitą pusę kelio, kai jau nebera kaip trauktis atgal, prasideda tikras Martyno rožėm klotas kelias :D Todėl aš prisidedu prie Balto siunčiamų linkėjimų tavo augintinei ir skiriu sausainį nuo savęs, už tai, kad saugo savo šeimininkę nuo patekimų į nemalonias keliones :wink:


Ant Lie 05, 2005 6:07 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Ačiū :D katė tikrai ypatinga :wink:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ant Lie 05, 2005 11:01 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007