Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:33 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas
Mūsų SAPNAI 

Aš sapnuoju
sapnuoju spalvotus sapnus 84%  84%  [ 36 ]
sapnuoju nespalvotus sapnus 5%  5%  [ 2 ]
Retai sapnuoju 12%  12%  [ 5 ]
Kai prisivalgau sunkaus maisto arba persivalgau 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 43

Mūsų SAPNAI 
Autorius Žinutė
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Sapnininkų yra labai daug..... manau, kad geriausiai savo simbolius galim išsiaiškinti patys, sudėtingiau kai jie išsipildo tiesiogiai su visomis smulkmenomis.... ir žinok ar aiškintis simbolių prasmę ar žinoti kas bus ir tam pasiruošti. Na, mes visi skiriame sapne fantastiką :D - tada reikėtų ieškoti simbolių prasmės. O jei sapnas labai realistinis, tai arba išsipildys tiesiogiai arba ne. Mes realistinių nelabai prisimename, nes jie mažiau įdomūs...

_________________
Gyventi čia ir dabar


Paskutinį kartą redagavo Brigita Ket Bal 03, 2008 10:56 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Šeš Lie 16, 2005 11:28 pm
Aprašymas
Poezijos burtonė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 389
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Užpraitą naktį sapnavau labai keistą sapną. Toks jausmas, kad sapne pakilau į viršų iš savo kūno. Apsidairau aplinkui ir matau savo kambarį. Šiaip naktis, bet kambarys kažkokios keistai pilkšvai baltos spalvos nušviestas todėl labai aiškiai matau viską, kas jame yra. Po kurio laiko kritimas, ir aš tarytum vėl sugrįžtu į savo lovą. Tačiau tuo sapnas nesibaigia. Kažkaip atsiduriu prieš iš kažkur atsiradusį veidrodį. Žiūriu į jį ir matau save susidvejinusią, tarsi mūsų būtų dvi. Sapne suvokiu, kad man reikia grįžti, tačiau man niekaip neišeina. Taip kurį laiką kanknuosi, kol galiausiai atsibundu. Šiaip labai keistas pojūtis.

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Sek Lie 17, 2005 12:11 pm
Aprašymas
Standartinė 
Sveiki..labai jūsų prašau, pasakykite ką mano sapnas reiškia..nes vieni sako, kad tai blogai, kiti sako, kad tai gerai..aš esu labai pasimetus..
Šitą sapną sapnavau šią naktį..
O buvo šitaip..
sapnuoju, kad įbėgau į kaksoki(kažkokį) pastatą, gal tai buvo mokykla, o gal koks švietimo centras, grynai nzn (tikriausiai nežinau)..
Ir tokia moteris sako, "eik į tą kambary as ten ir nuejau ant zemes gulejo kaksokia moteris kuri buvo su pilvu na ji jau turejo gymdyti kaip as supratau..tada as isejau is to kambario..ir kai iejau vel i ta pati kambary na jau su ta teta kuri mane pakviete ten nueiti is pradziu jau ta moteris pradejo gymdyti..ir mansako begam atnesim jai ranksluociu ir vandens..o jau kaip atbegom kudikis gulejo ant zemes po kaskokia pleva..tai ta moteris istrauke ta kudyki sutvarke virkstele..ir pradejo ji supti rankose..o as stovejau tarp duri ir viska stebejau..ir as paklauseu kodel tas kudikis neverkia na juk visi mazi vaikai kai gimsta verkia..o ta pasake kad jis netoks kaip visi..jis veliau verks..ir dar paklauseu(-iau) kodle ta moteris kur pagimde vaika nebejuda..o ji pasake kad vaiko mama mire begimdydama..ir toliau supo vaika..o as greit isbegau is ten ir atsikeliau..na toks keistas sapnas man labai pasirode;))tai va gal pasakytumet bent ka galetu jis reiksti..

Klaidas bandė taisyti ir pritrūko kantrybės BURTONIS :oops: Vajetau, kaip šitaip galima darkyti mūsų šventą lietuvių kalbą? :cry:


Pen Rgp 05, 2005 2:32 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Psichologiniu požiūriu jūsų sapnas reikštų pagal Froidą:
kad jus kankina nežinia dėl ankstyvų lytinių santykių ir jų baigties. Pastojimo baimė projektuojasi kaip negyvo kūdikio gimimas ar pačios gimdyvės mirtis, kitaip sakant jus auklėjama esate tokiomis moralinėmis priemonėmis, kuriose nemažai gąsdinimų nelaimingų lytinių santykių baigtimi.
Sapno reikšmė maždaug pagal Jungą:
Jūsų siela emocionaliai reaguoja į galimą motinystę ir trūkumą saugumo jausmo jums iš artimųjų. Jūsų santykiai su motina yra įtempti, nes dabartiniame ankstyvosios paauglystės laikotarpyje jūsų mama matyt gąsdina savo nesėkmingo gyvenimo pavyzdžiais.
Sapno ezoterinė reikšmė:
Vieta, kur vyko gimdymas yra susieta su jūsų mokykla, kurioje mokotės. Teta, kuri jus lydėjo yra jūsų globėja ir mokytoja arba žmogus, kuriuo pasitikite. Moteris, kuri gimdė tai jūsų pačios baimė matyti save gimdant. Vaikas, kuris neverkia yra dabartinis jūsų išgąstis, kuris praeis, bet kai suvoksit gyvenimo realybę, jus pravirksite, taip išsilaisvinsit iš stingdančios lytinių santykių baimės. Moters - gimdyvės mirtis, tai perspėjimas, kad lytiškai santykiauti nesubrendus gali baigtis ne visai taip, kaip norėtumėte.

Tai kas jus laukia ateityje, priklausys nuo to, kaip jūsų mama jums padės įveikti pirmųjų mėnesinių laikotarpio baimes ir apšvies apie suaugusių gyvenimą ir santuokinio gyvenimo džiaugsmus, rūpesčius ir įsipareigojimus..

Jūs sapnavote mėnulio 29 dieną, kurios aspektas yra neigiamas (fatalinis), todėl sapnas nėra pranašingas.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Šeš Rgp 06, 2005 1:08 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
labai atsiprasau uz klaidas tiesiog taip gavosi..beje dabar tikrai mano santykiai su mama yra itemti..beje dar norejau paklausti vieno dalyko..as jau kokia savaite sapnuoju mokykla..savo mokytojus..klasiokus aplamai sapnuoju savo draugus..sia nakti taipat sapnavau savo mokykla, draugus mokytojus...o viena karta cia va pries pora dienu sapnavau beveik visus savo draugus netgi is artimuju buvo mano brolis..gal galetumet pasakyti ka tai galetu reiksti..?ir po to sapno ryte jauciausi labai prastai..na tas sapnas man buvo ganetinai nemalonus


Šeš Rgp 06, 2005 1:47 pm
Poezijos burtonė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 389
Miestas: Vilnius
Standartinė 
beautiful_death, Jūs ką tik žinutėje atsiprašėte už klaidas, bet vis tiek nenaudojate lietuviškų raidžių. Kodėl?

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Šeš Rgp 06, 2005 3:13 pm
Aprašymas
Standartinė 
electra-nzn,as visada rasau sitaip,bet jai jum tai trugdo..tai pasistengsiu rasyti lietuviskom raidemis..:)


Šeš Rgp 06, 2005 5:04 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nelituanizuotos žinutės bus trinamos ir komentaro į klausimą apie sapnus nepateiksime. Electra bravo, tikiuosi savo kalbą pagaliau baigsime darkyti tokiais trumpiniais kaip yes, nzn, ir t.t. Čia ne vaikų forumas, pradžioj pabaikite mokyklą ir išmokite savo gimtą kalbą.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Rgp 08, 2005 12:04 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Liepos mėnesį vėl paskraidžiau :wink: Dieną atsiguliau šiek tiek snustelėti. Nežinau, kuriuo metu, bet suvokiau, kad stoviu stotelėje Tauragnų. Žaibo greičiu kartu su pojūčiais atkskriejo mintis, kad kūnas drybso namie ant lovos, vos tik tai suvokiau ėmiau šiek tiek jausti kūną, bet nusprendžiau kiek įmanoma patyrinėti šią bųseną. Šalia augo kažkoks medelis, paliečiau jį ranka. Prisilietimas buvo labai aiškus ir intensyvus. Jį tuo pačiu metu jutau ir savo kūno, gulinčio už keliolikos kilometrų, pirštais. Tada pažvelgiau į aplink zujančius žmones. Kai privažiavo autobusas man kažkas užplaukė ir panorau panardyti pro jo langus :lol: Bet toks veiksmas staigiai perkėlė mane į mano kambarį. Kybojau ore skersai virš savo kūno, jaučiau jį nugara. Tada pradėjau sklęsti pro atidaryta langą. Kai saulės spinduliai apšvietė mano astralinio kūno kojas, vienu metu jaučiau tą šilumą ir savo miegančio kūno kojose. Toks patyrimas buvo labai keistas ir sugražino mane į savo kūną.



Kas esate patyrę panašias keliones gal pasidalintumėte patirtimi :roll: :?:


Tre Rgp 10, 2005 5:13 pm
Standartinė 
Anksčiau niekada netikėjau,kad sapnai gali išsipildyti.Sapnavau, kaip patekau į avariją ir kitos dienos ryte taip ir atsitiko.Visiškai taip pat, kaip ir sapne.Sutapo net menkiausios smulkmenos.
O gal čiai tik,papraščiausias atsitiktinumas?


Sek Rgp 28, 2005 8:52 pm
Standartinė 
Griaustini, atsitiktinumų nebūna.


Pir Rgp 29, 2005 2:33 pm
Standartinė 
Pedele,nesutinku!Manau,mes savo didžiąją gyvenimo įvykių dalį sukuriame patys:veiksmais,mintimis ir t.t.,o visi kiti įvykiai,kurie su mumis nieko bendro neturi,yra ATSITIKTINUMAS.


Ant Rgp 30, 2005 7:20 pm
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
Griaustinis rašė:
Pedele,nesutinku!Manau,mes savo didžiąją gyvenimo įvykių dalį sukuriame patys:veiksmais,mintimis ir t.t.,o visi kiti įvykiai,kurie su mumis nieko bendro neturi,yra ATSITIKTINUMAS.

Sveikinu Griaustini patyrus tikrąjį pasaulį:) Atsitiktinumu nebūna ne todėl kad
Cituoti:
įvykiai,kurie su mumis nieko bendro neturi,yra ATSITIKTINUMAS
, bet todėl, kad visatoje viskas susieta, kitaip pasaulis neegzistuotu. Materialistiniu požiūriu logika verčia manyti, kad egzistuoja tik matomoji pasaulio dalis, deja, antgamtė vis dažniau reiškiasi ir ne tik dvasinę brandą pasiekusiems žmonėms. Nėra ko stebėtis, kad jums sapno išsipildymas netelpa į jokius logikos dėsnius. Bet pats patvirtinote, kad žinią apie avariją gavote iš anksto, jums neįprastu būdu
Cituoti:
Anksčiau niekada netikėjau,kad sapnai gali išsipildyti.

Jūsų netikėjimas, tai tik loginio mąstymo išdava ir materialistinės-bihevioristinės pasaulėžiūros dalis, kuri visai neįtakoja realiosios būties. Nuo to, kad netikite, kad yra šalis, kurioje nebuvote, pačios šalies buvimo nepanaikina, tik sudaro iliuziją, kad to jus nepatyrėte juslėmis, todėl nieko apie tai nežinote. Bet nežiūrint į jūsų dešiniosios smegenų dalies reprezentatyvumą, sapno metu įspėjimą gavote.:) Dievui vienodai kam siūsti šviesą ir informaciją per ją. Vieni ta šviesą (informaciją) priima, kiti blokuoja savo logika, nes kaip mokslui paranku sakyti, kad to nėra, nes to negali būti jam žinomais patyrimo metodais. Deja atskiri pavieniai atvejai-faktai mokslui pati nemaloniausia dalis, nes nepasiduoda statistiniam apdorojimui, belieka fenomenologinis tyrimas ar atvejo analizė:)))))))

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Tre Rgp 31, 2005 12:27 am
Aprašymas
Standartinė 
Griaustini, dar katelį perskaityk paskutinę savo žinutę. Šiaip viskas kas mums atsitinka yra vienaip ar kitaip SUSIETA su mumis, o tai reiškia, jog tai negali būti atsitiktinumas. Ir jei žmogus ko nors nežino, netiki ar nenori tuo patikėti, tai dar nereiškia, kad jis išvengs atsakomybės ar kažkokio įvykio padarinių.


Tre Rgp 31, 2005 11:54 am
Standartinė 
Šešėlis rašo:
"Nėra ko stebėtis, kad jums sapno išsipildymas netelpa į jokius logikos dėsnius"
Aš tik noriu suprasti,kaip viskas ištikrųjų yra ,todėl ir svarstau įvairius variantus. :)
Po jūsų, Šešėli ir Pedele minčių pasimečiau. :oops: Apie tai niekad nebuvau pagalvojęs.Gal jūs ir teisūs.Reiks apie tai dar pamąstyt.


Tre Rgp 31, 2005 5:47 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007