Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Sek Rgp 09, 2020 4:29 pmNaujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Astralinė kelionė. OBE 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Standartinė Astralinė kelionė. OBE
Astralinė kelionė
(praktiniai patarimai pradedantiesiems)

Reikalavimai ir rekomendacijos astralinei kelionei.

Šventoje indų knygoje Rigvedoje, parašytoje prieš 4000 metų, pasakyta, kad žmogus panašus į vežiką. Vežimas yra jo fizinis kūnas, o vežikas - jo tikrasis "aš", dvasia, siela arba visatos gyvybės jėga. Norint atlikti astralines keliones, pirmiausia reikia išsiaiškinti skirtumą tarp žmogaus sielos ir fizinio kūno.

Astralinės teorijos projekcija pagrįsta teiginiu, kad žmogus turi du kūnus: fizinį, kuris auga, sensta bei miršta ir jo antrininką - astralinį kūną. Būtent astralinis kūnas gali visiškai sąmoningai palikti fizinį pavidalą ir stebėti jį iš šalies. Nesąmoningai mes paliekame savo fizinį kūną sapne, kai visiškai atsipalaiduojame, nekontroliuojame savęs ir miegame. Sugebėjimas keliauti astrale suteiks jums daug privalumų. Pirmiausia, jūs galėsite pažvelgti į pasaulį kitomis akimis: prieš jus atsivers nauji pasaulio kūrimo horizontai. Suvokę, kad protas gali egzistuoti ne kūne, jus suprasite, kad dvasia yra nemirtinga ir nereikia rūpintis, kas bus su jos pavidalu.

Savo nemirtingumo suvokimas yra tik pirmas žingsnis nepaprastos kelionės link. Pirmos kelionės metu naujokas gali susidurti su įvairiomis kliūtimis, taip pat išsigąsti. Dažniausiai naujokai bijo, kad jiems nepavyks grįžti į savo kūną. Ši baimė nepagrįsta. Kai jūs einate miegoti, jus nebijote, nes žinote, kad prabusite. Tas pat vyksta ir astralinės kelionės metu. Dažnai jūsų astralinė kelionė nutrūksta prieš jūsų norą ir jus priverstinai grąžinami į fizinį kūną. Palyginkite, kai jus ryte prabundate patys ir kai jus pažadina žadintuvas. Kai kurie naujokai bijo, kad gali mirti astralinės kelionės metu. Tai mirties baimė. Tačiau nereikia pamiršti, kad astralinės kelionės metu eterinis antrininkas (kaip ir sapne) palaiko tiesioginį ryšį su fiziniu kūnu energetiškai elastiniu ir begaliniai ilgu "siūlu". Nereikia bijoti, kad šis "jungiantis siūlas" bus fiziškai pažeistas, nes jo substancija skiriasi nuo tvirto fizinio kūno struktūros. Kai kas galvoja, kad astralinės kelionės metu gali sustoti širdis ar kvėpavimas. Taip niekuomet neatsitiks, nors priimta galvoti, kad išėjus astraliniam kūnui temperatūra truputį pakyla (tas pat vyksta ir gilaus miego metu), visi pagrindiniai gyvybiniai organai toliau dirba normaliu ritmu.

Tai, kad galite patekti į keblią padėtį, jūsų neturėtų bauginti. Bet kuriuo momentu jūs galite grįžti į savo kūną per kelias sekundes. Prisiminkite: vos pajutęs pavojų, astralinis antrininkas tuoj pat grįžta į fizinį kūną. Ir vis dėlto, jeigu jus įkyriai persekioja neramios mintys (baimė ar pan.), pirmiausia pamėginkite nuo jų išsivaduoti ir tik po to pradėkite studijuoti astralinės kelionės techniką.

Egzistuoja ir kitos priežastys, trukdančios astraliniam išėjimui. Viena jų - per sotus pietūs. Tomis dienomis, kai vyksta astralinės kelionės, reikėtų apriboti savo racioną, nes maisto virškinimas sunaudoja daug energijos. Pilnu skrandžiu žmogus greičiau užmigs, nei pradės astralinę kelionę. Vykstant į astralinę kelionę, nereikia valgyti mėsos, geriau vengti riebaus maisto. Galima valgyti žuvį. Reikia atsisakyti alkoholio, narkotikų, cigarečių, nes šie svaigalai trukdo išeiti astraliniam kūnui. Tiems, kurie pripratę prie cigarečių ar kavos, reikia šito atsisakyti nors tris valandas iki seanso. Astralinė kelionė netinka širdininkams ir kitiems sunkiems ligoniams. Teigiama, kad sergantys mirtina liga žmonės, palyginus su sveikais, turi padidintą sugebėjimą psichometrijai, mūsų atveju - astralinei kelionei.

Prieš astralinės kelionės seansą galima eiti pasivaikščioti ir pasistengti susikaupti. Pirma būtina sąlyga astralinei kelionei - stiprus noras, įsitikinimas, kad tai galima padaryti. Prieš seansą reikia vengti bet kokio susierzinimo. Geriau tuo užsiimti naktį, kai visi miega, išjungti telefoną. Bet koks pašalinis poveikis gali jums sutrukdyti. Kambaryje turėtų būti ne mažesnė nei +20°C temperatūra. Drabužiai turi būti laisvi ir patogūs. Laikinai pamirškite visas problemas ir rūpesčius. Jeigu nepavyksta pamiršti, tai jų sprendimą reikia atidėti po seanso. Po to reikia nusiteikti pozityviai. Reikia atsipalaiduoti, pamiršti baimes ir laukti seanso pradžios. Atsipalaiduoti galima klausantis muzikos. Atsisėskite patogiai, užmerkite akis ir klausykitės muzikos.

Prieš kelionę reikia žinoti, kur jūs norite nukeliauti. Kadangi jūsų nevaržo fizinio kūno apribojimai, galima paprasčiausiai nuspręsti ir per kelias sekundes atsidurti ten, kur jūs norite. Kaip matote, viskas labai paprasta. Daugelis žmonių, kurie reguliariai atlieka astralines keliones, laikosi sveiko gyvenimo būdo ir astraliniai skrydžiai praturtina jų gyvenimą.

Astralinės kelionės praktikoje yra keli momentai, į kuriuos reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį. Niekuomet nemėginkite keliauti astralu blogu oru: kai pučia stiprus vėjas, lyja lietus, girdėti griaustinis, smarkiai sninga, t. y. kai būna padidėjusi drėgmė. Geriau palaukti gero oro, ir jūsų astralinės kelionės sėkmė garantuota. Daugelis žmonių galvoja, kad pradėti kelionę geriausia gulint lovoje. Tai logiška, nes visos spontaniškos kelionės vyksta miego metu. Tačiau geriausia pirmąją kelionę atlikti sėdint patogiame krėsle. Taip reikėtų padaryti todėl, kad lova asocijuojasi su miegu ir būtų nedovanotina užmigti, kai atsipalaidavę ruošiatės kelionei. Iš atliktų bandymų tapo aišku, kad sėdint išeiti į astralą yra žymiai geriau ir greičiau. Šalia krėslo padėkite bloknotą ir pieštuką, kad grįžę iš kelionės iš karto užrašytumėte savo įspūdžius. Kartais astralinė patirtis būna tokia įspūdinga ir turtinga, kad prisiminimai lieka ilgam. Tačiau kartais prisiminimai gali išsisklaidyti kaip ir sapnas.

Prieš vykstant į kelionę reikia atlikti kūno apsaugos ritualą. Kaip mes jau minėjome, daugeliu atveju tai daryti visiškai nėra jokios būtinybės. Tačiau norėdami visiškai užtikrinti kūno saugumą, atlikite vieną iš žemiau išvardintų apeigų. Visi ritualai turi vieną tikslą, todėl ir pavadinimas vienas: "Psichinė apsauga". Čia jau naudojami baltosios magijos elementai. Daugeliu atvejų naudojama vanduo ir druska. Druskos kristalai atitinka žemės elementus, jie gerai sugeria neigiamą energiją ir informaciją, o vanduo atitinka paralelinį "psichinį" pasaulį ir gerai nuplauna visą neigiamą "purvą". Taigi, prieš kelionę būtų gerai išsimaudyti sūriame vandenyje. Maudantis reikia galvoti apie apsaugą, kurią atlieka sūrus vanduo. Išsimaudę ištrinkite kūną šiukščiu rankšluosčiu ir vykite į astralą apsirengę laisvais drabužiais.

Vandenį ir druską galima naudoti ir kitu būdu. Kartais druska dedama keturiose vietose, kurios simbolizuoja keturias pasaulio puses. Galima druska išbarstyti įsivaizduojamą apsaugos ratą. Indelį su vandeniu pastatykite už rato. Galima ir atvirkščiai, pašlakstyti vandenį Įsivaizduojamame rate, o lėkštutę su druska padėkite už rato. Būtų gerai, kad už rato ribų degtų pašventinta žvakė. Galima uždegti keturias žvakes keturiose pasaulio pusėse ir ištarti trumpą maldą ar mantrą "AUM" ar "OM". Kuriant įsivaizduojamą apsaugą galima pasinaudoti balta šviesa. Galima įsivaizduoti, kaip šviesa jus apgaubia, o po to prasiskverbia į kiekvieną kūno ląstelę. Tuo metu, kai šviesos apsauga pasilieka su fiziniu kūnu, jūs pasiimsite jos dalelę į astralinę kelionę.

Perskaitę ankstesnes rekomendacijas sėkmingam astraliniam skrydžiui, toliau pereisime prie praktinės dalies.

Laikydamiesi visų saugumo priemonių, patogiai įsitaisykite krėsle. Stenkitės nesukryžiuoti kojų bei rankų. Šią sąlygą būtinai įsidėmėkite, nes sukryžiuotos galūnės trukdo astraliniam išėjimui. Nurodykite sau, kad tuoj pat po to, kai atsipalaiduosite, jus paliksite fizinį kūną ir leisitės į kelionę. Susikoncentruokite į tai ir kartokite sau kaip mantrą dvi minutes. Dabar suformuluokite tikslą. Pirmam kartui nekelkite sau sudėtingo uždavinio, užteks šiek tiek paskraidyti po kambarį. Prisiminkite, kad pirmojo išėjimo metu nerekomenduojama palikti kambario. Visiškai atsipalaidavę susikoncentruokite į kvėpavimą. Kvėpavimas turi būti gilus, lengvas ir ritmingas. Įsisąmoninkite fizinį kūną, supančią aplinką ir pašalinius garsus. Sukoncentruokite dėmesį į vidinį "aš", kuris turi būti ramus, bet susikaupęs. Neįsitempkite, pasistenkite palikti savo fizinį kūną. Šiuo momentu protas turi būti atsipalaidavęs ir tuo pačiu nusiteikęs palikti fizinį kūną.

Nukreipkite dėmesį į kaktos sritį, tai yra vieta, kur vyksta išėjimas. Kai jūs tai pasieksite, jūs galite pajusti skrydį ir keistas vibracijas. Veido odoje galite pajusti kutenimą kaip nuo garų. Kada vienas iš šių požymių taps ryškus, atsiduokite kylančiam srautui ir pakilkite virš fizinio kūno.

Gali būti, kad net pirmas astralinis bandymas vyks lengvai ir natūraliai. Iš kitos pusės, neverta nusiminti, jeigu reikės atlikti dar kelis bandymus. Pagrindinė kliūtis pradedantiesiems - kylantis vidinis išgąstis, kuris pajuntamas atsiradus panirimo ar skrydžio pojūčiui. Tuo momentu pasąmonė paklūsta baimės jausmui prieš nežinomybę ir sugrįžta atgal į fizinį kūną. Kritimo jausmas – geras ženklas, daugelis žmonių tai patyrė prieš užmigdami. Nesibaiminkite, o mėgaukitės šiuo jausmu. Bet koks vidinis pasipriešinimas ar įtampa tuoj pat sugrąžins jus atgal.

Pirmas bandymas visuomet susijęs su tam tikrais sunkumais. Geriausias patarimas: sukoncentruokite dėmesį į kvėpavimą ir paprasčiausiai norėkite palikti kūną. Vieniems tai pavyksta per kelias sekundes, kitiems prireikia keleto minučių. Nenusiminkite jei nepasiseks. Kartais gali prireikti pusės metų.

Pirmą kartą atsisėdus už automobilio vairo atrodo - jį bus sunku vairuoti. Tačiau mokydamiesi įgauname reikalingus įgūdžius ir automobilį valdome automatiškai. Išėjimas iš astralo - tai procesas, kuris taip pat reikalauja tam tikro meistriškumo, ir mokymosi laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus savybių.

Jei nepasiseks, pamėginkite kitą dieną pakartoti bandymą. Jei jums pasisekė ir jūs sklandote virš fizinio kūno, atkreipkite į jį dėmesį, kaip jis ramiai atrodo. Mintimis įsakykite skraidyti kambaryje: iš pradžių iš vieno kampo į kitą, vėliau palieskite sienas, daiktus. Astralas paklus jūsų norui. Sienos ar daiktai gali pasirodyti kieti ar minkšti, priklausomai nuo to, kokio tvirtumo yra jūsų astralinis antrininkas. Viena ranka pamėginkite save paliesti. Astralinėje būsenoje jūsų kūnas gali pasirodyti minkštas arba kietas. Paeiliui ištirkite visus savo kambario kampus ir įsitikinsite, kad galite keliauti erdvėje. Baigdami skrydį įsivaizduokite, kad sugrįžtate į fizinį kūną. Sugrįžimas gali būti lengvas ir ramus, tačiau kartais jis įvyksta staigiai ir netikėtai, panašiai kaip leidžiantis parašiutu. Tačiau po trumpo skrydžio kambaryje taip neatsitinka. Stenkitės išvengti nemalonių jausmų grįždami. Svarbiausia - neskubėkite. Kartais grįžimas įvyksta nevalingai. Sugrįžę vieną ar dvi minutes nejudėkite. Ši sąlyga būtina, ypač kai sugrįžimas įvyksta spontaniškai. Prisiminkite, ką matėte astralinėje būsenoje ir pradėkite grįžti į save skaičiuodami nuo vieno iki penkių. Atmerkite akis ir išsitieskite. Atsikėlę užrašykite savo įspūdžius. Tai padės kitai kelionei.

Patyrus astralinę kelionę, ją vėl norisi pakartoti. Neskubėkite. Vėl galite keliauti ne anksčiau nei po paros, nes išėjimo metu sunaudojama daug energijos, ir reikia laiko atstatyti dvasines ir fizines jėgas. Kai išėjimas taps jums įprastas, galite tai daryti kasdien. Pirmaisiais bandymais stenkitės neapsunkinti savo psichikos. Pertrauka tarp skrydžių reikalinga ir tam, kad apmąstytumėte tai, kas įvyko. Stenkitės nepasakoti kiekvienam savo įspūdžių, nes vieni džiaugsis, kiti žiūrės skeptiškai, treti nesupras. Puiku, jei savo astralines keliones galite aptarti su vienminčiais.

Išnagrinėję savo pirmąją astralinę kelionę, kitą dieną galite drąsiai atlikti antrą bandymą. Antras bandymas gali baigtis nesėkmingai, jeigu neskirsite daug dėmesio atsipalaidavimui. Paprastai antras bandymas būna lengvesnis nei pilnas. Išnyks nesąmoninga baimė dėl nežinomybės, ir lauksite naujų įspūdžių.

Kai atsipalaiduosite, įsivaizduokite, kad nugrimzdote į visišką tuštumą. Jūs iš karto paliksite kūną ir sklandysite metro aukštyje virš jo. Apsidairę galite palikti savo kambarį. Išeiti iš patalpos galima įprastu būdu - per duris ar langą. Žinoma, galima pereiti kiaurai sieną, tai priklauso nuo jūsų astralinio kūno sudėties. Pamėginkite tris persikėlimo būdus. Pirmas būdas vyksta greičiu, kuris tolygus ėjimui pėsčiomis. Antras būdas vadinamas "tarpiniu greičiu", kuris atitinka mašinos ar traukinio greitį. Keliaujant tokiu būdu galima pastebėti gamtovaizdį. Trečiasis "kosminis" greitis akimirksniu perkelia dideliu atstumu.

Pabandykite pavaikščioti aplink savo namą. Paskui galite užsukti į svečius pas draugus. Neturi reikšmės, kur jie gyvena - kaimyniniame name ar kitoje pasaulio pusėje. Tiesiog įsivaizduokite save tame kambaryje ir akimirksniu ten atsidursite. Apsidairykite aplinkui ir patikrinkite, ką veikia draugas. Paskraidykite po kambarį ir tyrinėkite aplinką. Pabuvę svečiuose, įsivaizduokite save kambaryje, kur yra jūsų fizinis kūnas ir mintimis grįžkite. Suskaičiavę nuo vieno iki penkių atmerkite akis ir pasitempkite. Užrašykite tai, ką patyrėte. Paskambinkite draugui ir palyginkite savo astralinius įspūdžius su tikrove. Gali atsitikti taip, kad jus pastebėjo kaip šviesos blykstelėjimus ar tiesiog pajuto šalia. Užrašykite jo įspūdžius.

Iš pradžių aplankykite kuo daugiau vietų. Prisiminkite, jog jus galite atsidurti reikiamoje vietoje tuoj pat, vos apie tai pagalvosite. Naujokams lengviau mintimis sukurti žinomų vietų vaizdus. Tad jeigu norite keliauti į nežinomą vietą, pasistenkite iš anksto kuo daugiau apie tai sužinoti iš knygų ar fotografijų. Tai palengvins jūsų kelionę.

Pabaigiant norisi tikėti, kad jus gavote pakankamai daug informacijos apie astralinę kelionę. Išėjimo iš fizinio kūno būdų yra labai daug. Pavyzdžiui, meditacija; siūbavimo metodas; prancūziškas metodas; viesulo; valios, savitaigos, hipnozės, sapnų ir kt. metodai. Išmokę keliauti astrale jus suprasite, kad tai padeda tobulinti žmogaus ekstrasensines savybes. Gali sustiprėti jūsų intuicija ir kitos vidinės savybės. Jūs pamiršite, kas yra stresas ir galėsite valdyti bet kokią situaciją savo gyvenime. Tai prailgins jūsų gyvenimą. Jūs pamiršite, kas yra mirties baimė, nes mirtis - tai ne kas kita, kaip paskutinė astralinė kelionė į kitus pasaulius. Labai sustiprės Jūsų asmeninės savybės: dvasingumas, intelektas, psichinis jautrumas. Jūsų santykiai su aplinkiniu pasauliu taps harmoningesni, o gyvenimas turtingesnis. Visa tai neįvyks iš karto. Reikia ištvermės ir laiko. Neįsitempkite ir leiskite, kad tai įvyktų. Vadovaudamiesi šiuo principu jūs tobulėsite, įgysite patirties.

Sergejus Azanovas, parapsichologas
tel.: 8-27 233 437

NSO.lt

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Rgs 14, 2006 11:14 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pilnas vadovas į astralinę projekciją

Skaitykite daugiau
Apie OBE, sapnus ir žmonių pagrobimus
Astralinė kelionė: patarimai pradedantiesiems

Pagrindinė kliūtis trukdanti žmonėms mokytis projekcijos yra baimė. Daugelis bijo, kad mirs ar padarys sau žalą. Tai neteisinga. Ir jei ryžotės, pristatome Monroe pasiūlytą techniką.

Pirmas žingsnis. Atpalaiduokite kūną – tai pirmučiausia prielaida OBE (išėjimui iš kūno). Tai apima fizinę ir psichinę ramybę. Žinoma, kad tai pasiekti padeda progresyvuojantis raumenų atpalaidavimas derinamas su gilaus kvėpavimo pratimais (įkvėpti-iškvėpti – iki 50 ar 100 kartų).

Antras žingsnis. Pasiekite ribinę miegui būseną. Ji vadinama hipnotine būsena. Vienas būdų – laikyti pakeltas rankas alkūnėmis atsirėmus į lovą (grindis, žemę). Užmingant, rankos nukrenta pažadindamos. Su laiku išmokstama valdyti hipnotinę būseną be rankų. Kitas būdas – sutelkti mintis vienam daiktui. Kai į mintis pradeda plaukti kiti daiktai, pasiekėte hipnotinę būseną. Pasyviai stebėkite tuos vaizdus. Tai irgi padeda išlaikyti artimą miegui būklę (Būsena A).

Trečias žingsnis. Pagilinkite tą būseną. Pradėkite minčių valymu. Užmerktomis akimis apžvelkite vizijos lauką Nieko daugiau nedarykite. Tik užmerktomis akimis žvelkite į tamsą prieš save. Po kiek laiko pastebėsite šviesos darinius. Tai tik nervų "iškrovos". Nekreipkite į juos dėmesio. Kai jos liausis, būsite Būsenoje B. Iš čia galima pakliūti į gilesnę Būseną C, kurioje nejausite kūno budrumo ir neturėsite jutimų. Esate beveik tuštumoje, kurioje tėra jūsų mintys. Geriausia būsena palikti kūną yra Būsena D. Tai Būsena C sąmoningai sukelta iš poilsio ir atsigavimo būklės ir nėra natūralaus nuovargio pasekmė. Patariama pratintis ją pasiekti ryte arba po trumpo numigimo.

Ketvirtas žingsnis. Pasiekite vibracijos būseną. Tai svarbiausia ir mažiausiai apibrėžta dalis. Ji gali būti juntama kaip lengvas dilgčiojimas ar silpna elektros srovė perbėganti kūnu. Jos priežastis yra neaiški. Galbūt, tai astralinis kūnas bando atsiplėšti nuo fizinio. Norint pasiekti vibracijos būseną siūloma:

1) nusiimti brangakmenius ir kitus daiktus, galinčius liesti odą.
2) Užtamsinkite kambarį, kad pro akių vokus nesimatytų šviesos, bet neišjunkite visų šviesos šaltinių.
3) Atsigulkite šiaurės-pietų kryptimi, galva į šiaurės magnetinį polių.
4) Nusirenkite visus drabužius, bet būkite užsidengę, kad jaustumėtės kiek šilčiau nei kad jaučiantis patogiai.
5) Turite būti tokioje vietoje ir metu, kad būtumėte tikri, kad nesutrukdys joks garsas.
6) Pasiekite visiško atsipalaidavimo būseną.
7) Įtikinkite mintimis save, kad prisiminsite viską, kas nutiks. Tai pakartokite bent 5 kartus.
8) Kvėpuokite pusiau pravira burna.
9) Kvėpavimo metu sutelkite dėmesį į tuštumą prieš save.
10) Pasirinkite tašką per pėdą nuo kaktos, o tada mintimis perkelkite dėmesio tašką šešių pėdų atstumu.
11) Perkelkite tašką 90 laipsnių kampu nubrėždami įsivaizduojamą liniją lygiagrečią savo kūno ašiai virš savo galvos. Sutelkite joje dėmesį ir tame taške pasiekite vibracijos būseną ir ją perkelkite į kūną. Net nežinodami, kas per dalykas yra ta vibracija, neabejotinai ją pajusite, kai ji palies kūną.

Penktas žingsnis. Išmokite valdyt vibracijos būseną. Pradėkime mintimis stumdami ją į galvą, žemyn link pirštų, per visą kūną ir sukeldami vibracijos bangas nuo galvos iki pėdų. Tam sutelkite dėmesį į vibraciją ir mintimis stumkite ą nuo galvos per kūną. Kartokite tol, kol pajėgsite sukelti tas bangas vien komandos pagalba. Tik tai pasiekę, būsite pasiruošę palikti kūną.

Šeštas žingsnis. Pradėkite nuo dalinio atsiskyrimo. Pagrindinė priemonė – mintis apie kūno palikimą. Neleiskite jai nutrūkti. Pradėkite nuo "antrojo kūno" kojos ar rankos atsiskyrimo.

Bandykite "ištempti" galūnę iki žinomo objekto, pvz., sienos. Tada perbraukite per tą objektą ir vėl grąžinkite į fizinę vietą. Sumažinkite vibracijos lygį ir užbaikite bandymą. Ramiai pagulėkite, kol visiškai sugrįšite į normalų būvį. Tai jus paruoš visiškam atsiskyrimui.

Septintas žingsnis. Save atskirkite nuo kūno. Monroe siūlo du būdus. Vienas – pakilti iš kūno. Pasiekę vibruojančiąją būseną, įsivaizduokite, kad darotės vis lengvesnis ir lengvesnis. Galvokite, kaip malonu būtų nuplaukti aukštyn. Iš visų jėgų apie tai mąstykite ir neleiskite kitoms mintims įsiterpti. OBE įvyks savaime.

Antrasis yra "sukimosi metodas". Pasiekę vibruojančiąją būseną, bandykite suktis ratu (tarsi vartotės lovoje). Nedarykite tai fiziškai. Pabandykite atskirti iš viršaus savo kūną ir virtualiai jį ridenti aplink fizinį. Dabar pagalvokite apie kilimą aukštyn ir pasijusite sklendžią virš kūno.

Jei vis dar nepasieksite projekcijos, išbandykite kitas technikas. Ne visa tinka visiems.

nso.lt

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Rgs 14, 2006 11:17 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007