Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Lie 14, 2020 3:45 amNaujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Ypatingi astronominiai reiškiniai 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Standartinė Ypatingi astronominiai reiškiniai
Šių metų žiemos solsticija yra sklidina energijos, - sutampanti su Mėnulio pilnatimi ir yra tiksliai per vidurį Kosminio gimimo ciklo, prasidėjusio 1999-ųjų rugpjūčio 11 d. ir pasibaigsiančio 2000-ųjų gegužės 5 d.

Tuo pat metu šiais metais Mėnulis priartėja arčiausiai Žemės (ir jo matomas skersmuo bei poveikis Žemei, pvz., potvyniai/atoslūgiai, yra didžiausias). Tai gana retas reiškinys. Pilnatis per žiemos solsticiją būna tiks maždaug kas 30 metų, o tuo metu Mėnulis perigėjuje tebuvo tik 1866-aisiais.

Tuo kosmoso sutapimai nesibaigia. saulė ir Mėnulis atsidūrę priešingose dangaus pusėse - Mėnulis pateka beveik tuoj pat po to, kai nusileidžia Saulė. Sustiprėję jūros potvyniai smarkiausiai paveikia jūros gyvenimą.

Žiemos solsticija yra svarbiausia metų šventė pažyminti Saulės kūdikio gimimą. Ji sustiprina gyvybės atgimimo viltį (pavasarį) ir simbolizuoja, kad po mirties siela liks gyva.

Kai kuriuose Šiaurės Amerikos indėnų kalendoriuose tądien prasideda Sniego Žąsies mėnuo. Hopi, Zuni ir kt. gentyse tądien yra Soyala, pirmoji žiemos diena.

Tokia Pilnatis yra viena iš 5-ių didžiųjų švenčių kinų Dao kalendoriuje: Wang Mu, imperatorienės Motinos, per kurią Tvėrimo ir Sunaikinimo dao išreiškiamas Žemėje. Wang Mu šlovinama, kai Yin, moteriškoji energija, yra stipriausi - ji taipogi tapatinama su Šen, Žemės dievybe, Šiaure, Žiema, balta (spalva).

Japonų Šinto kalendoriuje tądien švenčiama Saulės deivės Amatarasu-no-Mikuni diena. Kai jos brolis, gergždžiančio balso ir audros dievas bei apgavikas Susannoo-no-Mikuni įžendė ir išjuokė ją, ji pasislėė urve ir pasmerkė Žemę tamsai bei šalčiui. Taip tęsėsi tol, kol prie jos urvo susirinkę dievai giesmėmis ir šokiais ją permaldavo.

Mūsų Saulės sistema yra disko formos (tarsi NSO), o plokštuma, kuria apie Saulę skrieja planetos svyruoja (priklausomai nuo Žemės padėties); ir planeta nukrypusi 23,27o. Ši plokštuma yra stačiu kampu su Paukščių tako galaktika (kuri irgi yra tarsi daug didesnio disko formos sūkurys. Tokia padėtis išlieka nuo 1999-ųjų rugpjūčio iki 2000-ųjų gegužės. Šio laikotarpio pabaigoje (2000-ųjų gegužės 5 d. kitoje Saulės pusėje, kai kurios planetos su 16o nuokrypiu) planetos išsidėstys tam tikra tvarka, kurią kai kas vadina Šv.Kryžium, kiti Templierių, Saulės ar Maltos kryžiumi.

Apie tokį planetų išsidėstymą dar 1994-ųjų rugsėjo mėnesį pranešė "Planetarian", astronomijai skirtas žurnalas (Wade E.Alen straipsnis). Taip pat teigiama, kad jį 1992-ais atrado Atlantos astronomas James E.Summers.
Horus, Egyptian God

Pastaba: Tas Templierių (ar Saulės) kryžius yra tapatus Mesopotamijos Nibiru planetos apie Nibiru planetą paskaitykite šiame puslapyje ženklui (kryžius kryžuje). Nibiru yra susikirtimo planeta - kartu ir Jupiteris ir Sirijus (Neb-Heru, Egipte Neb - Viešpats, Heru - Horas, kuris siejamas su "Šuns žvaigžde", Sirijumi (Pastaba: Horas buvo vaizduojamas kaip krokodilas su sakalo galva ir šunimi ant uodegos). Heru Ami Sebtep reiškia Horas iš Sirijaus, o Heru Sept - Horas iš Šuns žvaigždės;

Tokia padėtis sustiprins gravitacinį poveikį Žemei. Tai panašu į virvės traukimą, kai viename jos gale tik vienas žmogus, o visi kiti - kitame.

Tai dar ne viskas - prisiminkime, ką dar iki 1953-ųjų teigė Albertas Einšteinas:

"Prie ašigalio sukauptas ledas nėra pasiskirstęs simetriškai. Žemės sukimasis veikia šias nesimetriškas [ledo] mases sukurdamas išcentrinę veiką, kuri perduodama kietai Žemės plutai. Nuolat didėjanti išcentrinė veika, pasiekusi tam tikrą reikšmę, sukels Žemės plutos poslinkį likusios Žemės dalies atžvilgiu perkeldama poliarines sritis link [dabartinio] pusiaujo" (cituota iš Čarlio Hapgudo "Ašigalio kelias", 1953).

Tuo metu po abiejų ašigaliais esančios uolienos buvo dar tvirtos. Tačiau 1993-ųjų tyrimai (pagal "Smithsonian Magazine") parodė, kad jos minkštos tarsi dantų pasta (pagal Barclay Kamb ir Hermann Englhardt tyrimus Pietų ašigalio ledai guli ne ant tvirtos žemės, o virš skysto purvo). O ar nesustiprins tos ašigalių pasislinkimo galimybės dėl minėto planetų išsidėstymo viena tiese susidariusi gravitacinė anomalija? Jei Žemės poliai pasislinks, tai apsislinks ir visos tektoninės plokštės bei magnetiniai laukai (pvz., yra manoma, kad vieno tokio poslinkio metu Atlantida "persikėlė". į dabartinės Antarktidos vietą).
Paveikslėlis

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Paskutinį kartą redagavo Baltas Pir Gru 05, 2005 6:00 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.Pir Gru 05, 2005 4:40 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Rugpjūčio 12-osios mistika

Maltos (Saulės) kryžius pradėjo kilti 1999-ųjų rugpjūtį (prisiminkime - rugpjūčio 11 d., kai stebėjome visišką Saulės užtemimą. Tądien buvo Šv.Klaros, Šv. Franko Asyziečio sielos draugės, diena - nuoroda į užuojautą).

Rugpjūčio 12-ąją Napaleonas Karalių menėje turėjo "mistinę" patirtį, kurios turinio neatskleidė net gulėdamas mirtis patale, nes manė, kad tuo žnomės niekuomet nepatikės.

Rugpjūčio 13 d. gimė actekų dievas Kecalkoatlis. Tao Baltasis actekų dievas, kurio sugrįžimo laukimas buvo lemtingas actekų civilizacijai (sumaišius jį su "baltaisiais" ispanų užkariautojais). Šis gyvatiškasis šviesos valdytojas, paukščio ir gyvatės derinys turi asociacijas su Horu ir Seto Sata gyvate, indų gandarvus su nagais.

Rugpjūčio 12-ąją 1923-iaisiais Didžiosios piramidės viduje magas ir mokslininkas Alisteris Kraulis patyrė pirmąją kelionę laike atverdamas vartus į Orioną ir "senolius".

O rugpjūčio 12-ąją 1943-iaisiais A.Kraulis atliko "Filadelfijos bandymą", kuris buvo "išnykimo projektas" laikinai pagreitinant ir suspaudžiant laiką ir erdvę (kelionė laike). Jis buvo atliktas Anglijos Ašdauno miškelyje "magiškame rate". Vėlesniuose "vaivorykštės" (paskaitykite apie vaivorykštės mitus) ir "Fenikso" (1983-iais) projektuose irgi svarbų vaidmenį vaidino rugpjūčio 12-oji.

Senovės Egipte rugpjūčio 12-13 d. buvo atliekami paslaptingi Ozyrio ritualai (misterijos). Tas, kuris turėjo galią, buvo vadinamas Vozyriu. O Ozyris buvo Gyvybės galia. Rugpjūčio 12-13 d. yra aukščiausio Sirijaus pakilimo laikas (paskaitykite apie Sirijaus ir Dogano genties sąsajas). Egipte liepos 23-ią pradeda kilti (kartu su Sirijumi) Nilo vandenys. Tai derlingumo (vaisingumo) simbolis, kurį įkūnija Izidė. Rugpjūčio 11-13 d. yra Izidės dienos.

Mūsų Saulės sistema irgi kilusi iš Izidės įsčių. Sirijus B (kuris yra Izidė) sudarytas iš geležies. Iš jos (Sirijau) atėjo geležis į mūsų kūną. Ir tik geležis susieta su magnetiniu lauku. Sirijaus B masės santykis su mūsų Saule yra 1,053. Ir Gizos plokštumoje esanti Cheopso piramidės pagrindas yra 1,067 karto didesnis u- Kefreno pieramidės. Egipto "Mirusiųjų knyga" pabrėžia, kad Didžioji piramidė yra Sirijus, o Kefreno - Saulė (tuo labiau, kad Sirijaus hieroglifas sutampa su piramidės hieroglifu). Bet prisiminkime, kad nesutapimo skirtumas yra 0,0014 - o tai "Pitagoro kablelis" (pitagoriečiai buvo mistikai matematikai, kuriems matematika buvo iš amžių atėjusi mistika).

O kas yra tas "Pitagoro kablelis"? Tai skirtumas tarp oktavos ir penktojo. Sąsajoje su fizika - tai elektrono laisvės 136o. Ir tada 136+1 yra universalioji Visatos harmonijos konstanta. Ji sutinkama fraktalų teorijoje, piramidžių formulėje, tarpžvaigždinėje neuronų hologramoje... Tai perteikta senovės ezoteriniuose mokymuose. 5 a. gyvenęs filosofas, astronomas ir matematikas Makrobijus mini šv.trupmeną 256/243, kurios reikšmė lygi 1,053 ir ją priskiria "senolių" harmonijos teorijai.

1995-ais Daniel Benese ir J.L.Duvent paskelbė straipsnį, kad jie atrado Sirijų C (apie Sirijų, kaip trigubą žvaigždę kalbėjo ir primityvi Dogono gentis). Jo masės santykis su Saulės mase yra 0,005. Palyginkime su Didžiosios piramidės kertinio akmens masės santykiu su visa piramide, kuris yra 0,0064. Ir vęl skirtumas sutampantis su "Pitagoro kableliu".

Sirijų B nuo Saulės skiria 8,7 šviesmečiai. Ir jos abi papuola į tą pačią kosminės erdvės celę, kurioje veikia "sudėtingumo teorija", įrodanti, kad tokios celės savaime palaiko tvarką. Tokių celės elementai yra tarpusavyje susiję ir paklaiko tvarką, kuri vadinama "išskaidyta struktūra". Jose, pagal Nobelio premijos laureatą Ilją Prigodžiną, egzistuoja didelių atstumų įtaka. Jos poveikis palygintinas su tuo, kad visoje šalyje visi piliečiai vienu metu ištartų tą patį (pvz., kai lietuviai Graikijoje kovėsi dėl Europos čempionų taurės, o teisėjas Saboniui ginčytinoje situacijoje paskyrė 5-ą baudą).

Tad neveltui senovės Egipte Sirijui buvo skiriama tokia reikšmė (žr. apie tai šiame puslapyje). Jis mūsų kraujo geležis, mūsų Žemės geležis. Kas nutinka ten, per "sudėtingumo teorijos" harmoningą rezonansą šviesos greičiu atsirita iki mūsų. Ar liks be įtakos mūsų planetų išsidėstymo sutapimas su 90o Saulės orbitos kampu su galaktikos plokštuma? Tai ir yra kryžius kryžiuje, Nibiru.

Toks išsidėstymas nutinka kas 12901 metai. Taigi, toks planetų išsidėstymas yra retas ir nutinka ne taip jau dažnai. Saulės sitema sukasi kaip koks milžiniškas giroskopas. Dar didesnis giroskopas yra Paukščių tako galaktika. Ir dabar šiame galaktikos dydžio smagratyje vienas mažesnis smagratis atsistoja statmenai. Ar tai gali praeiti nepastebėta?

Visas Zodiako ciklas, nuo Vandenio iki Vandenio, nuo Ptaho iki Ptaho (Vandens nešikas ir Feniksas), nutinka du kartus. Tik vienąkart tai nutinka tarp Zodiako Alfa ir Omega.

Egiptiečiams Vandenis buvo Ptahas, vandens nešikas, pirmasis asmuo. Tad mes artėjame prie pirmojo žmogaus, Nefer Atumo, vandens nešiko, eros. Ir Egipte, ir Graikijoje, ir Vedose Vandenis priimamas kaip Feniksas. Egiptiečiai Feniksą žymėjo tuo pačiu hieroglifu kaip Sirijų bei piramidę. Tad mes pereisime į Fenikso, kuris yra Sirijus, erą.
Ptah, Egyptian God

Bet tas pats hieroglifas reiškė ir piramidės kertinį akmenį bei pakilimo į dangų vežimą. Bei pirmąją Atum Ra spermą, dievų sėklą, kuri buvo "suvalgyta" kaip Dvasia ir Šviesos šaltinis.

Radioaktyvi dėl iridijaus ir radžio, kurie randami meteorituose, Baltoji mana, Dievų sperma, buvo rasta Serabito kalne, Sinajuje. Žvaigždžių akmuo, Bidža, egiptiečiams buvo meteoritas, sperma, šaltinis, kertinis akmuo. Kartu tai Sirijus, piramidė, Feniksas iš iridijaus dulkių (pelenų) ir Gyvybės vandens (Aqua Vitae), nemirtingumo prado, nešikas.

Ir visada prieš šios eros pradžią planetos išsidėsto Šventuoju Kryžiumi. Spėjama, kad prasidedant Vandenio ciklui 2011-ais kirsime Plejadžių fotonų juostą.

Tai milžiniška banga, kuri sklinda iš Galaktikos centro. Pagal Alaskos, Grenlandijos ir Antarktidos ledynų berilio-12 tyrimus ji pasikartoja maždaug kas 12900 metų. Jos laukiama pasirodant 2012-aisiais. Ši banga atneša daug kosminių šiukšlių. NASA nufotografavo didelius materijos kiekius krentančius į Saulę. Saulės atsakas į tuos kreiserius yra Saulės dėmių ir Saulės vėjo anomalijos. O jų įtaką junta ir planetai orai, ir mūsų kūnai (nuotaikos pakitimai, liaukų veikla ir kt.).

Pastaba: 2006-aisiais pasibaigia indų "RigVeda" (432 tūkst. skiemenų).
spauda.lt informacija

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Paskutinį kartą redagavo Baltas Pir Gru 12, 2005 2:15 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.Pir Gru 05, 2005 4:46 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 224
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
O gal ir rugpjūčio antra kuo ypatinga? Mano gimimo data jau turi Luhnasad pavadinimą... :)
O straipsniai aukščiau labai įdomūs. Gerų radai ;)

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Pir Gru 12, 2005 10:32 am
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Žemė pavirs dulkėmis?
2005 m. Lapkričio 5 d.

Astronomų duomenimis, prie Žemės artėja dulkių debesis, kuris savo kelyje šluoja viską. Jis atsirado iš juodosios skylės, esančios 28 000 šviesmečių atstumu nuo mūsų planetos.

Astronomai, stebintys šį dangaus kūną, sako, kad jiems pavyko nustatyti keistą sankaupą, kurią jau spėta pakrikštyti "chaosą sėjančiu debesiu". Jis naikina viską, kas pasitaiko jo kelyje: kometas, planetas ir žvaigždes. Dabar jis juda link Žemės.

Kosminis objektas, kuris driekiasi 10 milijonų mylių, buvo nustatytas NASA Chandra observatorijoje šių metų balandžio mėnesį ir priskiriamas "rūgštinio rūko" kategorijai. Manoma, kad paslaptingas debesis Žemę pasieks 2014 metais.

Vienintelė gera žinia, susijusi su šiuo atradimu, yra ta, kad pasitvirtina daugybė anksčiau fizikų iškeltų hipotezių.

"Bloga žinia yra ta, kad visiškas mūsų Saulės sistemos išnykimas neišvengiamas", - pranešė Albertas Šervinskis, Kembridžo universiteto astrofizikas.

Tačiau ekspertai įsitikinę, kad keistasis debesis yra sudarytas iš dalelių, kurios paprastai pasklidusios ties vadinmuoju juodosios skylės radiusu - jos savo ruožtu tam tikrą momentą buvo tiesiogiai paveiktos juodosios skylės.

Šervinskio žodžiais, ši nepaprastai didelė skylė yra 28 000 šviesmečių atstumu nuo Žemės, apytikriai mūsų galaktikos centre.

Įdomu tai, kad pernai garsus fizikas Stefanas Hovkinas buvo priverstas pakoreguoti savo teoriją apie juodąsias skyles. Iki tol buvo manoma, kad nė vienas objektas negali išeiti iš galingo gravitacinio juodosios skylės lauko. Tačiau galiausiai mokslininkas padarė išvadą, kad gaunama informacija apie šiuos objektus, patekusius į kosminę skylę, gali būti transformuota.

Ši iškreipta transformacija pirmiausiai keičiai objekto esmę. Tokiu būdu "apkrėstas" objektas transformuoja bet kokią informaciją apie kūną, kuris pasitaiko jo kelyje.

Be viso to, jeigu debesis pasieks Žemę, jo poveikis mūsų planetai bus panašus į tą, kai ant rankraščio, rašyto rašalu, užpilama vandens.

Pasak Šervinskio, informacija apie artėjantį pavojų laikoma paslaptyje, ir NASA, nenorėdama sukelti panikos, neskuba paskelbti apie savo atradimą. Tačiau astrofizikas yra įsitikinęs, kad jeigu debesis nepakeis savo kurso, mūsų galaktika sumažės iki ankstesnio savo dydžio - tai yra iki pradinio Visatos atsiradimo taško.

Mokslininkai jau kalba ir apie galimybes išgelbėti Žemę arba bent jau jos dalį, paleidus kosminį laivą į Andromedos galaktiką, esančią už 2,1 milijono šviesmečių nuo Žemės.

Leidinys "Weekly World News", remdamasis Jungtinių Amerikos Valstijų Baltųjų rūmų šaltiniu, praneša, kad Vašingtone dar viena naujiena apie pasaulio pabaigą buvo sutikta ramiai ir santūriai. Kadangi situacija neaiški ir labai primena nerimą dėl pasaulinio tvano, Vašingtonas pataria mokslininkams neskubinti įvykių ir palaukti galutinių išvadų.

Pagal "Weekly World News"
Medziaga pagal veveve.ve.lt/

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Gru 13, 2005 4:57 pm
Aprašymas WWW
Poezijos burtonė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 389
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Komentaras straipsniui "Ar Žemė pavirs dulkėmis". Man pačiai neužtenka astronominių žinių, kad galėčiau įvertinti kiek šiame straipsnyje yra teisybės, tačiau pateiksiu informaciją, su kuria susidūriau. Weekly World News žurnalas, pagal kurį parengtas šis straipnis yra plačiai žinomas kaip bulvarinis leidinys. Yahoo tinklapyje šis straipsnis pateikiamas paskalų skyrelyje. Šis straipsnis nepublikuota nei viename geriau žinomame tinklapyje ar laikraštyje (bent jau aš neradau). Visuose astronomų forumuose ir konferencijose, kiek apsilankiau, šis straipsnis laikomas pačia didžiausia nesąmone. Kiek bandžiau ieškoti, NASA apie tai iš viso nepateikė jokių duomenų.

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Ant Gru 13, 2005 7:11 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Taip, girdėjau, kad yra šio straipsnio paneigimas, bet neradau angliškos nuorodos. Bet pasiskaityti linksma :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Gru 13, 2005 10:19 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007