Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Sek Geg 26, 2024 12:21 amNaujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
20070616 Iškasta žmogaus kaukolė apnuodijo gyvenimą 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 20070616 Iškasta žmogaus kaukolė apnuodijo gyvenimą
Cituoti:
Iškasta žmogaus kaukolė apnuodijo gyvenimą
2007 06 16
Jauna šeima niekada netikėjo mistiniais dalykais, o kalbas apie burtus, juodąją ar baltąją magijas vadindavo pasakom. Tačiau prieš kelis mėnesius kapinėse kasant velionei tetai duobę, kur dar niekas nebuvo palaidotas, netikėtai išniro žmogaus kaukolė. Duobkasiui palaikius ją rankose, prasidėjo nepaaiškinami dalykai. Pirmuoju šalyje egzorcistu pripažintas klebonas Edmundas Rinkevičius (nuotraukoje)spėja, kad toji kaukolė galėjo būti susijusi su kažkokia magija. Pasak jo, magijos paveiktas žmogus tampa labiau pažeidžiamas, jam būtina apsauga. Be to, didelę įtaką žmogaus gyvenimui daro įvairios baimės.
Paveikslėlis
Nuotrauka iš PB archyvo

Audronė FILIMANAVIČIENĖ
"Nuo to laiko mūsų šeimą persekioja nelaimės. Mano vyras, paėmęs kaukolę rankomis, pasidarė kažkoks keistas. Niekada netikėjau burtais, juokdavausi iš savo giminaitės, kai ši pasakodavo turinti aiškiaregystės dovaną, bet realybė privertė galvoti kitaip", - "Panevėžio balsui" pasakojo Pasvalio kavinėje barmene dirbanti 29 metų Violeta Stankevičienė.

Neapsikentusi šeimą šiurpinančių bėdų moteris, pasitarusi su bendraamžiu vyru Sauliumi, nutarė pagalbos ieškoti pas miesto centre esančiame viešbutyje klientus priimančią būrėją Marytę.

Pasak Violetos, būrėja įtaria, kad jos vyrui gali būti pažeista aura: jis tapo tarsi magnetu, pritraukiančiu nelaimes. Marytė patarė kreiptis į burtininkus, mokančius "nuimti" prakeikimus, nužiūrėjimus. Jos manymu, galbūt pravartu nukakti ir pas Panevėžio rajono Ramygalos miestelyje gyvenantį prieš kelerius metus pirmuoju Lietuvoje egzorcistu pripažintą kleboną Edmundą Rinkevičių.

2006 metų rudenį išskirtinį interviu "Panevėžio balsui" davęs dvasininkas įsitikinęs, kad šėtonas žmogų pasiekia įvairiausiais būdais, o fizinį piktosios dvasios poveikį pajunta ne tik aukos, bet ir į kovą su ja stojantis kunigas.

Iš kapinių - į eismo įvykį

Viskas prasidėjo tą nelemtą dieną, kai S.Stankevičius su dar trimis vyrais Pasvalio rajono Pervalkų kaimo kapinėse kasė duobę savo mirusiai tetai palaidoti. Lygioje kapinių vietoje, kur nebuvo matyti nė menkiausios galimos kapvietės pėdsakų, netikėtai sušmėžavo žmogaus kaukolė.

"Saulius ją paėmė, palaikė rankose, o po to pakasė vienoje duobės pusėje. Rodos, kas čia ypatingo, juk vis tiek duobkasiai dirbo kapinių teritorijoje. Bet taip tik atrodė", - tęsė Anapusinio pasaulio paslaptimi dvelkiantį pasakojimą Violeta.

Kai duobė jau buvo iškasta, įsisodinęs vieną žmogų į nuosavą sutuoktinės automobilį "Volkswagen Passat", S.Stankevičius pasuko namų link.

"Važiavau tiesiu keliu ir pajutau, kad su manimi kažin kas darosi - tarsi būčiau kažkuo stipriai apsvaigintas. Niekada gyvenime to dar nebuvau patyręs - užmigau prie vairo. Nevaldoma mašina nulėkė nuo kelio ir apvirto. Iš jos beliko metalo laužo krūva, o aš sveikutėlis. Tik keleivis ranką susižalojo", - Saulius iki šiol nesupranta, kokios nematomos jėgos jis buvo paveiktas.

Mažametį sūnų auginančiai šeimai, bandančiai be jokių užsienių kabintis į gyvenimą Lietuvoje, šis įvykis skaudžiai kirto per kišenę. Reikėjo sumokėti baudą už įskaitinę avariją, už sužalotojo keleivio gydymą, nepataisomai sudaužytas automobilis.

"Materialinė žala apie 8 tūkstančius litų. O čia dar vyras po avarijos kažkoks keistas pasidarė: nei iš šio, nei iš to vis sukikena: chi-chi, cha-cha", - V.Stankevičienei buvo ne pyragai.

Paslaptingai dingo pinigai

Tačiau aukštikalniečiai nemanė, kad nelaimę reikėtų sieti su kapinėse iškasta žmogaus kaukole. Apsiramino ir gyveno toliau, kol atsitiko dar vienas keistas dalykas, o praėjusį sekmadienį, birželio 10 dieną, - ir grėsminga jų gyvybėms situacija.

Viena pažįstama Sauliui grąžino 120 litų skolą. Jis puikiai pamena, kad pinigus įsidėjo kišenėn. Tą matė ir žmona. Tačiau kai parduotuvėje reikėjo sumokėti už prekes, litai tarsi skradžiai žemę prasmego.

"Nusprendėme, kad pinigus jis pametė. Todėl apie juos greitai pamiršome. Bet dar vienas atvejis Kaune privertė rimtai susimąstyti, kad vyksta kažkas nenormalaus", - atviravo V.Stankevičienė.

Šešerių metų Stankevičių sūneliui prireikė akies operacijos Kauno klinikose. Vaikui mainais už stresą buvo pažadėtas malonus apsilankymas Kauno zoologijos sode. Iš įmonės, kurioje dirba Violeta, savininkės moteris nusipirko tokios pat markės automobilį "Volkswagen Passat", kokį turėjo iki avarijos.

"Darbdavei mūsų pagailo: po eismo įvykio praradome vienintelį turėtą turtą, gyvename kaime pas tėvus, mums reikia transporto priemonės važinėti į darbą, o dažnai sergantį vaiką vežioti pas medikus. Todėl mašiną ji mums pardavė už simbolišką kainą. Džiaugėmės ir buvome labai dėkingi", - V.Stankevičienė manė, kad pamažėl viskas stoja į savas vėžes.

Garso aparatūra tarsi išgaravo

Deja, bėdos tęsėsi, tuštindamos ne tik šeimos iždą, bet pamažu ardydamos ir jų dvasinę sveikatą.

"Aš dievinu muziką, ypač mėgstu jos klausytis važiuodamas automobiliu. Todėl brangią garso aparatūrą tuoj pat įmontavau naujoje mašinoje. Tik džiaugiausi neilgai", - apgailestavo Saulius.

Zoologijos sode šeima vaikštinėjo apie valandą. Automobilių stovėjimo aikštelėje mašiną paliko užrakintą, su veikiančia signalizacija. Kai grįžo atgal, folksvagenas, rodos, nebuvo nė pirštu paliestas - langai sveikutėliai, durys užrakintos, visi daiktai vietoje, išskyrus S.Stankevičiaus brangenybę - garso aparatūrą.

"Dantis sukandome ir laukėme, kas bus toliau. Neklydome: ilgai nelaukus atsėlino dar viena nelaimė - grėsmingas perspėjimas, nes mūsų trijų vos neišsiuntė Anapilin", - Violetos žodžiai padvelkė baime.

Mašina virto ugnies stulpu

Buvo sekmadienis, birželio 10-oji. Karšta. Saulius ir Violeta su mažamečiu sūneliu įsėdo į automobilį, nors pėstute nuo namų iki senelės nuosavoje žemėje iškasto prūdo tebuvo apie 200 metrų.

Nebuvo jokių požymių, kad mašina genda ar šiaip joje kas negero vyksta. Ramiai privažiavo prie medžiais apaugusio dirbtinio vandens telkinio, išlipo pasižvalgyti, pasibūti gamtoje. Saulius pasuko į vieną pusę, Violeta su vaiku - į kitą.

Paėjėjus jiems į skirtingas puses apie 5 metrus, akimirksniu automobilis virto ugnies stulpu, juodais kamuolių dūmais per sekundę pakilusiu iki aukštų medžių viršūnių.

"Bėgam! Mašinoje - dujų balionas! Sprogs!" - nesavu balsu suriko S.Stankevičius, puldamas prie žmonos ir vaiko padėti skubiai pasišalinti iš grėsmingos vietos.

Vos atgaudami kvapą jie pasiekė namus, paskambino ugniagesiams. Mašina buvo užgesinta, iš jos liko tik apsvilę griaučiai. Tačiau, gelbėtojų nuostabai, dujų balionas buvo sveikutėlis - nei apdegė, nei sprogo.

"Vėl kažkokia mistika. O ir tas faktas, kad iš automobilio išlipome iš karto jam sustojus, irgi, manau, yra kažkokios jėgos nematomas prisilietimas. Mes dar ketinome automobilyje pabūti ir parūkyti, bet apsigalvojome. Kas žino, ar būtume spėję išsigelbėti. Juk mašina supleškėjo akimirksniu", - pro ašaras Violeta džiaugėsi, kad liko gyvi jos brangiausi žmonės ir ji pati.

Tačiau nuo šiol Stankevičiai rimtai pasiryžo kreiptis į magijos žinovus: jiems vis įkyriau į galvas skverbiasi mintis, kad rastoji kaukolė greičiausiai buvo savižudžio ar labai nuodėmingo žmogaus, kurio vėlė galbūt dabar klaidžioja be vietos ir kenkia tiems, prie kurių "prilimpa". Jei nepadės burtininkai, jie neatmeta galimybės kreiptis į Ramygalos kleboną E.Rinkevičių.

Egzorcistas įtaria magiją

Pirmuoju šalyje egzorcistu pripažintas klebonas E.Rinkevičius įdėmiai išklausė "Panevėžio balso" žurnalistės pasakojimą apie bėdų spaudžiamą šeimą.

"Manau, kad jiems reikia pagalbos, šie žmonės turėtų atvykti pas mane. Nesu aiškiaregis, kad galėčiau jų nelaimių priežastis išsiaiškinti per atstumą. Reikėtų su jais pasišnekėti akis į akį", - teigė dvasininkas.

Jo tvirtinimu, nevalia kapinių niekinti, juolab - velionių palaikų. E.Rinkevičius nemano, kad trumpam duobkasiu savo mirusiai tetai tapęs S.Stankevičius turėjo piktų kėslų. Nors, pasak egzorcisto, žmogaus kaukolės į rankas nevertėjo imti.

Klebonas kol kas tik spėja, kad toji kaukolė galėjo būti susijusi su kažkokia magija. Pasak jo, būna ir tokių dalykų. Magijos paveiktas žmogus tampa labiau pažeidžiamas, jam būtina apsauga. Be to, didelę įtaką žmogaus gyvenimui daro įvairios baimės.

Prietaringieji žino daug būdų, kaip apsisaugoti nuo išorinio blogio: amuletų, išgraviruotų tik jam vienam žinomu susigalvotu vardu, žiedų su vadinamąja katės akimi, saugančia nuo nužiūrėjimų, atsiribojimo nematoma stiklo siena, specialių ritualų, kurių metu blogis grįžta atgal jį siuntusiam žmogui ir panašiai.

Anot pašnekovo, gali būti, kad dėl Sauliaus ir Violetos šeimos nelaimių iškasta žmogaus kaukolė nėra pagrindinis pretekstas, o tik sutapimas. Galbūt yra kitokių priežasčių. Viena jų gali būti susijusi su velionės tetos mirtimi. Seni žmonės sako, kad mirusiesiems kapo duobės jokiu būdu neturi kasti giminaitis - esą prisišauks bėdą ar netgi kito artimo žmogaus mirtį. O tikėti tuo ar ne, kiekvieno iš mūsų valia

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Sau 14, 2008 4:43 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007