Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 12:26 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
INDIGO VAIKAI-Žvaigždiniai žmonės-Saulių sielos 

Ar manote esas indigo vaikas?
taip 53%  53%  [ 10 ]
ne 47%  47%  [ 9 ]
Viso balsų : 19

INDIGO VAIKAI-Žvaigždiniai žmonės-Saulių sielos 
Autorius Žinutė
Forumo druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 26, 2005 1:01 am
Pranešimai: 49
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
ar vėl nepakvips etnocentriškumu, kai kompiuteriu monitoriai virsta vaizduokliais?:)

Etnocentriškumas - begalinis sukimasis, kai kada greitai, galintis nusviesti į visatos pakraštį. Kur tai ir kas ten? Atsakykite indigo (augalas iš kurio gaminamas mėlynas naturalus klasikinis dažas džinsams ir ne tik dažyti) vaikai. Laukiu vaizduoklių.


Pir Kov 07, 2005 12:51 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vaizduoklis esi pats,vienas iš melsvo lino vaiku su ryža barzdele:)Kiti matyt baisiai užsiėme. Visa ką rašei, tai man irgi tinka.Ką padarysi, sensti ir iš melsvo lino vaiko virsti sena balta marška, paskui beliks tik šarvojimo drobulė:)


Ket Kov 10, 2005 10:46 am
Aprašymas WWW
Forumo druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 26, 2005 1:01 am
Pranešimai: 49
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
Lino kelio pats Velnias neiškentėjo. O linas, jei jis esti šviesoje, baltėja ir tvirtėja. Ateina laikas, kai perkūniška ruda barzda tampa lig balto lino. Klausimas iš pasakos INDIGO vaikams:
Kodėl karaliau galva pražyla anksčiau nei barzda?


Ket Kov 10, 2005 1:32 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kaip atsakė man 5 metukų vaikas, nes jis karalius:)

Man racionalumas šiek tiek trukdo:) Bet pabandysiu.
Kadangi plaukai pirmi užauga ant galvos, tai jie pirmi ir pražyla, poveikio faktorius karaliaus stresinė aplinka. Barzda pamaitinama maisto likučių ir rūkalų, įgyja specifinę spalvą:)

Dabar tau klausimas:koks atstumas tarp melo ir tiesos?:)


Pir Kov 14, 2005 9:44 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Sveiki. Mane sudomino ši tema. (Vakar labai aktyviai SUPERMAMOJ vyko diskusija apie indigo vaikus.)
Manau, kad mano sūnus yra indigo. Aš pati irgi panaši į indigo, gal todėl jį suprantu. Tokiems žmonėms labai sunku gyventi.
Mano Daumantui balandžio 13 d. sueis 8 m. Jis antrokas. Visi mokytojai sako, kad jis skiriasi nuo visų vaikų savo mąstymu, jis kitaip mato pasaulį. Nenori mokytis, ruošti pamokų, sunkiai sukaupia dėmesį. Yra labai jautrus. Šiuo metu šiek tiek nusiraminau, nes praėjusį mėnesį sūnui užsidarė trečioji akis. Jis matė auras, čakras, ligas, angelus ir kitas dvasines būtybes. Tai kenkė jo psichikai, nes jis neskyrė, kur realusis pasaulis, o kur dvasinis. Dažną naktį sūnus lakstydavo po kambarį siaubo perkreiptu veidu, nes jį vaikydavosi visokie baisūs padarai. Dabar ramiau atsikvėpiau, nes baigėsi mano nemigo naktys.Tiesa, sūnui iš pradžių buvo sunku apsiprasti, kad jis nemato to, ką įpratęs matyti.
Labai sunku su juo. Jis- maištininkas tikra to žodžio prasme.
Dabar su juo dirba psichoterapeutė. Ji mėgins sūnui išaiškinti, kad žmonės gyvena pagal tam tikras taisykles, nes kol kas jokios taisyklės jam negalioja.
Aš taip pat visą gyvenimą buvau "balta varna", net mano charakteristikoje (kai baigiau mokyklą) parašyta, kad mano nuomonė dažnai nesutapdavo su visos klasės nuomone. Buvau tikra revoliucionierė. Ir dabar, nors esu trijų vaikų mama, nesu "nusiraminusi."


Pir Kov 21, 2005 3:46 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Teks imtis globos tavo indigiukui, mūsų jaunąjai kartai. Ar linkusi eiti kartu "Paukščių taku", kur švyturys parodo jūreivio sielai kelią į krantą, o mums suteikia viltį sugryžti. Druwiai, nauja siela pasirodė, ar vesim per kopas į sapnų slėnį.
Geiste, ar nori su savo sūneliu nunešti į KURONĄ savo pirmąją druwio ugnį?
Jei atsiras daugiau lydinčių, Gulbė lydės jūsų kelionę, varpas saugos tikėjimą, fakelas plaikstys tavo svarstymus.
NIDA jau laukia pašventimui naujos druwių kartos...


Sek Bal 10, 2005 6:06 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Taip, Baltas. Taip. Tai būtų mano svajonių išsipildymas. Labai noriu, kad mano sūnus atliktų misiją, dėl kurios gimė, ir susitvarkytų visas senas skolas...
O jei tas švyturys ir man kelią nušviestų... Gal galėtum ir mane iš tamsos karalystės išvesti? Būčiau be galo dėkinga...Nemanau, kad esu beviltiška...Gal kada nors susitvarkysiu su savo liepsnom ir aštriu liežuvėliu...


Sek Bal 10, 2005 6:16 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Ruoškis pavasario atgimimo šventei, o vasaros pradžioj gal ir į KURONĄ, tegu sustiprina tavo tikėjimą tavo protėviai, šviesa dvasioje, ryžtą Agna.


Sek Bal 10, 2005 6:23 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Atrodo, jau pradedu ruoštis...
Man visą laiką atrodo, kad yra kažkokia paslaptis, kurią netrukus sužinosiu...


Sek Bal 10, 2005 6:31 pm
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Toks mūsų darbas ir tu neklysti:)


Sek Bal 10, 2005 7:26 pm
Aprašymas WWW
Forumo druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 26, 2005 1:01 am
Pranešimai: 49
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
Dabar tau klausimas:koks atstumas tarp melo ir tiesos?:)[/quote]

:?: Tiesa (T) ir melas (M). Taip ir ne. Manau, kad tarp melo ir tiesos atstumo nėraa, kaip nėra atstumo tarp tamsos ir šviesos. Yra jungtis.


Pir Bal 11, 2005 10:44 pm
Aprašymas
Standartinė 
Ir nėra tamsos, o tik šviesos nebuvimas... :lol: :lol: :lol:


Ant Bal 12, 2005 7:13 am
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Esmis rašė:
:?: Tiesa (T) ir melas (M). Taip ir ne. Manau, kad tarp melo ir tiesos atstumo nėraa, kaip nėra atstumo tarp tamsos ir šviesos. Yra jungtis.

Tarp melo ir tiesos lygiai penki pirštai, lygiai tiek, kiek nuo akies iki ausies :lol: :!:


Tre Bal 13, 2005 8:29 pm
Aprašymas WWW
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Esmis rašė:
Kas tie INDIGO vaikai?
Jie atsimena praeitus gyvenimus?
Jie mato didingus vaizdinius ir sapnuoja ryškiai pasaulius, kuriuose nesilankė ir kurių šioje tikrovėje nėra?
Jie pagalvoja, o rytoj išsipildo?
Jie bendrauja su Dievais ir jų tikėjimas = gyvenimui?
Jų buvimas šalia, kelia norą gyventi, džiaugtis ir kurti?
Kai jie kalba, atrodo, kad tu nieko nežinai?
Jie stebisi savo kūno laikinumu ir džiaugiasi gyvenimu?
Jie ieško panašių į save?
Gal tai ne INDIGO, o melsvo LINO vaikai? :?: :roll: :!:

O gal tai žvaigždžių vaikai?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Bal 19, 2005 6:32 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Turėjau vaikystėj tokį pojūtį. Net buvau sau įsivardinęs kaip žvaigždžių ligą. Čia kažkur apie 1972-73 metus. Kai tik naktį nėr mėnulio ir dangus žvaigždėtas, prabusdavau vidury nakties ir slapčia eidavau laukan, atsiguldavau ant žemės ir tarsi kažkur grįždavau, jaučiau žodžiais nenusakomą nostalgiją žvaigždėms. Nuo mažens rinkau menkiausius straipsnelius apie kosminius skrydžius, planetas, naujausius astronomijos laimėjimus, kliedėjau kosminėm kelionėm, kol vieną šaltą žiemos naktį bestovėdamas pusnuogis prie atidaryto lango ir žiūrėdamas į žvaigždes per žiūroną gavau plaučių ir bronchų uždegimą. Visam gyvenimui liko patirtis. Todėl čia matyt ne vienas, tuo labiau dabar pasipylė naujas terminas - indigo vaikai.Kai man atnešė kolega ir parodė apie tų vaikų biografijas, pamačiau, kad manoji panaši kaip du vandens lašai.Universitete teko net vieną atsiskaitymą referatu atlikti, kur taip ir parašiau "palikit mus ramybėj" ir ką manot, gavau geriausią įverinimą, o dėstytoja apie tai nieko nežinojusi ir pasinaudojusi mano nuorodomis parašė straipsnį spaudoje šia tema. Tai va. O kaip jums ten su žvaigždėm vaikystėj?


Ant Bal 19, 2005 6:42 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007