www.baltai.lt
http://baltai.lt/kurono_forumas/

Organizuojamos bendros stovyklos
http://baltai.lt/kurono_forumas/viewtopic.php?f=9&t=13
Puslapis 11

Autorius:  BURTONIS [ Ket Bir 10, 2004 6:34 pm ]
Pranešimo tema:  Organizuojamos bendros stovyklos

Liepos mėnesį Organizuoju vasaros stovyklą Nidoje, mūsų baltųjų žynių centre. Tai dar viena galimybė pabūti "KURONO" šventykloje, atlikti dvasinę praktiką kartu su bendraminčiais arba sutvirtinti savo kelia šviesos link.Jei kas iš naujokų susidomėsite, rašykite, klauskite.
Kitus kviečiu šioje temoje rašyti apie jums žinomas stovyklas, kurios artimos dvasinei praktikai ir ypač sietinos su tomis praktikomis, kurios artimos senąjai lietuvių pasaulėjautai. Bendraukime... :)

Autorius:  BURTONIS [ Ket Lie 01, 2004 4:19 pm ]
Pranešimo tema: 

Kviečiu į vasaros stovyklą Nidoje nuo liepos 17d. iki 25 d. Kelionė prasidės iš Vilniaus.Važiuosime prie Šatrijos kalno į šv. ugnies apeigas, toliau keliausime po senovines šventyklas, mokysimės kaip įeiti į šventyklą, kad ji atvertu savo paslaptis, lankysime įpatingus kulto akmenis, susitiksime su kitais dvasinio kelio broliais ir seserimis. Stovykla poilsinė-pažintinė. Ilsėsimės, medituosime prie jūros ir marių, bandysime suvokti savojo aš paskirtį ir prasmę, sapnų slėnyje atliksime naują kelionę saves link pagal įpatingą sapnų metodiką ir daug kitų dalykų. Programa bus paskelbta vėliau.

Autorius:  marija [ Ant Kov 08, 2005 3:21 pm ]
Pranešimo tema: 

Tai dabar jau lyg ir butu metas kalbet apie busima stovykla. Dirbantys zmones ne taip lengvai paskui gali istrukti is darbo. Dabar planuojamos atostogos vasarai. Rasau todel, kad labai idomi pasirode pernai metu progarma. Butu idomu, jei jus tik priimate naujokus ir nepazistamus zmones.

Autorius:  BURTONIS [ Ant Kov 08, 2005 6:12 pm ]
Pranešimo tema: 

Šiemet dar BURTONIŲ taryba nesirinko, negaliu nieko atsakyti jus dominančiu klausimu. Dėl naujokų, tai ne vienam spręst, tegul kiti pasisako. Beje, šiemet į Šatriją nevažiuosim, bent jau planų nėra. Galėtumėt plačiau parašyti, kas jus domina ir kaip jus norėtumėte įsilieti į druwių gretas ir veiklą.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/