Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 4:30 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Reinkarnacija. Sielos besikartojanti kelionė? 
Autorius Žinutė
Standartinė 
Baltas rašė:
Manau visi čia klausimai yra virtualūs, todėl ir atsakymai tampa virtualiais.
Nardymas po praeitus gyvenimus, fantazijos iš fantastinių filmų, o gal iš sapnų?


:D vot idomu ar tu gali sukurti kazka is nieko? atsakyk kodel zmogus sapnuoja vaizdus kuriu realiame gyvenime nera patyres? Is kur tai?

Zmogaus gebejimas fantazuoti ir net sapnuoti kyla is patirties kuria sukaupe pasamoneje begalybeje daugybeje savo praeitu gyvenimu. Beje regresija yra moksliskai irodytas faktas. Net kiekvienas is musu atlikes tokia regresija i praeiti gali pameginti realiam gyvenime rasti istorinius paliudijimus realiu ivykiu.

Lengviausia pasakyti fantazijos :) bet jos juk taip pat ne is niekur kyla. :wink: viskam yra priezastis.


Tre Kov 16, 2005 6:55 pm
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
RRR, ar pavyko pamatyti savo praeitus gyvenimus? Jei pavyko, ar verta?
Man niekada nekilo noras persikelti į savo praeitį. Aš taip jaučiuosi, kad atrodo turiu kažką padaryti.... Kitą kartą taip aiškiai viską suvokiu, ką turėčiau padaryti, o po akimirkos tik žinojimas, kad ką tik žinojau. Bet niekada nenorėjau pasižiūrėti praeitų savo gyvenimų, galvoju, kad čia - šiame gyvenime reikia ieškoti atsakymo. Gal visus tokios mintys kartais aplanko :) :?:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Tre Spa 05, 2005 11:07 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Negaliu sakyti kad pavyko, ar nepavyko :? Tiesiog nebandžiau pamatyti. Bandžiau tik išskaičiuoti pagal vienokias ar kitokias teorijas. Bet tai labiau kažkokia tai matematika ir tiek. Nėra tokio pojūčio kad tas išskaičiuotas gyvenimas yra tikrai anksčiau egzistavęs. Vienas dalykas ką iš savo išanalizuotų pojūčių galiu pasakyti, kad artimiausiame praėjusiame gyvenime buvau vyras, tada esu karmiškai "prisidirbęs" ir dabar turiu ištaisyti tas klaidas, kad galėčiau eiti toliau. Tam tikri susitikimai su žmonėmis buvo irgi tų karminių klaidų kažkoks tai tęsinys ar šansas pasitaisyti. Tik nežinia ar mano sprendimai tuo atžvilgiu buvo teisingi... Belieka tik tikėjimas kad einu teisingu keliu :)

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Pir Spa 17, 2005 10:44 am
Aprašymas
Standartinė 
Sveiki, gal kas zinote ka nors, ka reiskia, mirties seselis? Bendravau internete su viienu gana maloniu zmogumi, o kai issiunciau savo nuotrauka...jis ilgokai tylejo, o paskui pasake, kad mato mirties seseli, kad kazkas yra salia amnes, kadesu svetima...Pasiule paskaityti K. Kastanjeda....kitas knygas ir ieskoti atsakymu kas tai, prasiau papasikinti zmoniskai, dar karta pakartojo, kad atsakyma rasiu knygose....Gal kas gali man padeti?
Aciu!


Ket Spa 27, 2005 7:41 pm
Standartinė 
BURTONIS rašė:
Kažkada vienos metodikos pagalba buvome nugramzdinti iki to laikotarpio, kai buvome žuvimis, pakankamai keistas jausmas.

Drįsiu pareikšti, kad žmogus savo anksesniuose gyvenimuose negalėjo būti žuvimi ar šuniu ir kitais gyvūnais. :) Žmogaus sielai, tai dieviškai kibirkštėlei duota galimybė tobulėti, augti energetiškai, o šuns dvaselės labai skiriasi nuo Kosmonio Aukščiausio Proto, nors ir yra Jo kūrinys.


Tre Rgp 30, 2006 6:45 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nežinau, kaip ten pas jus, bet per tuos nugramzdinimus tai jautėmės ir delfinais, kas rykliais ar banginiais, kažkas maža žuvele. Vienu žodžiu silkės :lol: :lol:
Aš ir žiūriu, ko aš taip žuvį mėgstu :lol:

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Rgp 31, 2006 1:50 am
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
saullele rašė:
Drįsiu pareikšti, kad žmogus savo anksesniuose gyvenimuose negalėjo būti žuvimi ar šuniu ir kitais gyvūnais. :) Žmogaus sielai, tai dieviškai kibirkštėlei duota galimybė tobulėti, augti energetiškai, o šuns dvaselės labai skiriasi nuo Kosmonio Aukščiausio Proto, nors ir yra Jo kūrinys.
O tai šuns dvaselė negali tobulėti? Kuo gi ji taip skiriasi nuo žmogaus dvaselės ar to "Kosminio Aukščiausio Proto"? Ir į ką tuomet tobulėja žmogaus dvasia? Ar ji visada buvo ir liks (t.y. atgims) tik žmogumi? Kaip čia yra pagal Jus (ar pagal ką?)?

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Šeš Rgs 02, 2006 11:03 pm
Aprašymas
Standartinė 
Cituoti:
O tai šuns dvaselė negali tobulėti?

O kaip šuns dvaselė gali tobulėti? ar ji gali didinti savo sąmoningumą? :)

Cituoti:
Ir į ką tuomet tobulėja žmogaus dvasia? Ar ji visada buvo ir liks (t.y. atgims) tik žmogumi? Kaip čia yra pagal Jus (ar pagal ką?)?

Aš manau, kad kiekvienas žmogus turi vidinį žinojimą, ar intuiciją, kai tiesiog jauti ir mąstai, nors nežinai kodėl.
O žmogus visada atgims žmogumi, nes jis turi Sielą, dieviškumo dalelę. Tobulėja tam, kad grįžtu Namo :wink:


Tre Rgs 06, 2006 1:05 am
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Lietuviai tikėjo į reinkarnaciją ir metempsichozę. Žmogus po mirties gali pereiti per kelis transformacijos periodus. Yra dainų, kuriose tekstas parodo, kad siela pereina nuo nendrės į medį, į augalą, pagaliau į kelio kryžkelę (kelevertę), kur galutinai pakeičia savo būvį. Manau buvome ir galim būti visomis gyvybės formomis, priklauso nuo sąmonės būvio mirties metu. Kaip sugebėsime sąmonę pakylėti, atsikratyti žalingų įpročių, taip ir gausime tokį kūną, kuris atitiks sąmoningumą. Tai ne kažkieno už bausmę ar nuopelnus skiriama, o paties suformuota dvasinės substancijos turinio esmė, kuri pagal dieviškus dėsnius susiranda geriausia formos atitikmenį tolimesniai evoliucijai.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Rgs 06, 2006 1:29 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
Drįsiu pasilikti prie savo nuomonės, nemanau,kad galime būti įvairiomis gyvybės formomis. Galbūt galimas tik laikinas sielos „prisitvirtinimas“ prie gyvos būtybės lauko tol, kol ji įgaus galimybę pereiti į sekantį tobulėjimo etapą. Nes vis tik vėl gimdami mes atsinešame ne tik galimybę tobulėti, bet ir praeito gyvenimo aidą. Siela žmogaus kūne įsiliejusi į sąmonę, sąmoningumas gali būti labai žemas, bet visgi tai Žmogus.


Tre Rgs 06, 2006 2:01 am
Standartinė 
Savo siela turi ir medis, ir akmuo, ir jūros banga... kas keisčiausia tos sielos labai panšios :) Pažystu medžius kuriu sielos žymiai stipresnės už maniškę, žymiai ilgiau gyvena, daugiau ratu yra pasukusios :) Kelis medžius skaitau tiesioginiais savo mokytojais, gerbiu už išmintį, įžvalguma, jegą :) Medžiai kaip žmonės, jie skiriasi tik išoriškai :)


Tre Rgs 06, 2006 2:52 am
Standartinė 
Vigintas rašė:
Savo siela turi ir medis, ir akmuo, ir jūros banga... kas keisčiausia tos sielos labai panšios :)

Filosofiškai pažvelgus galbūt, bet ne energetiškai. Žiūrint kaip suprantame, kas yra siela.. :)


Tre Rgs 06, 2006 11:31 am
Standartinė 
būtų juokinga, jei nebūtų graudu 8)
nors aš neperskaičiau jokių traktatų, giliai nesusipažinau su baltų pasaulėžiūra, mitologija, tai nereiškia, kad tik jūsų suvokimas yra teisingas.
kažkaip trūksta pas jus tolerancijos, per daug griežtumo.
Tikriausiai mano kuklios nuomonės čia nelabai dera prie forumo konstruktyvių diskusijų.

Ir paskritai visa tiesa slypi žmogaus sielos gelmėse :)


Tre Rgs 06, 2006 6:05 pm
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
saullele, nesikarščiuok. niekas gi nesako, kad tik mes teisūs, o tu ne ;) man įdomu, kaip gi tu suvoki reinkarnaciją ir kokia tavo "sielų sistemike" :)

saullele rašė:
Cituoti:
O tai šuns dvaselė negali tobulėti?

O kaip šuns dvaselė gali tobulėti? ar ji gali didinti savo sąmoningumą? :)
tai pagal jus sielos, įsikūnijusios šunų kūne negali tobulėti, taip? aš manau atvirkščiai. kiekviena gyva ir negyva būtybė kilusi iš Dievo ir turi bent dalelę sąmoningumo, kuris yra kintantis (didėjantis arba mažėjantis). kiekviena būtybė turi galimybę tobulėti, grįžti "namo". tik vieni tai padaro anksčiau, lengviau, kiti lėčiau, sunkiau. šunys - ne išimtis. kiekvienas gaunas tokį kūną, kurio nusipelnėm, kuris labiausiai atitinka mūsų sąmoningumą ir kuris labiausiai atitinka mūsų gyvenimo tikslui, misijai įvykdyti.

saullele rašė:
Cituoti:
Ir į ką tuomet tobulėja žmogaus dvasia? Ar ji visada buvo ir liks (t.y. atgims) tik žmogumi? Kaip čia yra pagal Jus (ar pagal ką?)?

Aš manau, kad kiekvienas žmogus turi vidinį žinojimą, ar intuiciją, kai tiesiog jauti ir mąstai, nors nežinai kodėl.
O žmogus visada atgims žmogumi, nes jis turi Sielą, dieviškumo dalelę. Tobulėja tam, kad grįžtu Namo :wink:
aš lygiai taip pat pritariu Jūsų išsakytai minčiai apie žmonių vidinį žinojimą, intuiciją (pati tuo pernelyg dažnai naudojuosi), tačiau nesuprantu, kaip tai paaiškina jūsų mintį apie žmogaus atgimimą tik žmogumi.
ir man neatsakėt į klausimą: KUO BŪTENT, Jūsų manymu, skiriasi šuns ir žmogaus dvasios?

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Pen Rgs 08, 2006 8:04 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007