Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:34 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Mūsų SAPNAI 

Aš sapnuoju
sapnuoju spalvotus sapnus 84%  84%  [ 36 ]
sapnuoju nespalvotus sapnus 5%  5%  [ 2 ]
Retai sapnuoju 12%  12%  [ 5 ]
Kai prisivalgau sunkaus maisto arba persivalgau 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 43

Mūsų SAPNAI 
Autorius Žinutė
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Sebestijonai, deja neatspėjai, knygoms iš vis neturiu laiko, o filmus retkarčiais pasižiūriu bet ir tai dramas, arba kitaip sakant apie gyvenimą :) nes kaip neseniai pasiskaičiusi tamstos rašliavą supratau, kad iš tikrųjų dabar esu Šuns etape :lol: Beje tavo rašliava visai įdomi, tačiau reikėtų, kad dar nurodytum šaltinius iš kur ją paėmei, juk ne pats sugalvojai :)

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Pen Lap 25, 2005 6:40 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
RRR, geriausiai tavo sapną paaiškintų dukra, bet gali būti, kad ji nieko nežino, arba dar nežino...... arba tai tavo vidinės baimės. Čia tik mano pasamprotavimai...
Laikas.... kaip toje dainoje, Laikas Visagalis dažnai yra vienintelis, kuris gali atsakyti į mūsų klausimus :roll: Bet kokiu atveju nereikia bijoti :wink:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Pen Lap 25, 2005 7:02 pm
Aprašymas
Standartinė 
RRR rašė:
Sebestijonai, deja neatspėjai, knygoms iš vis neturiu laiko, o filmus retkarčiais pasižiūriu bet ir tai dramas, arba kitaip sakant apie gyvenimą :) nes kaip neseniai pasiskaičiusi tamstos rašliavą supratau, kad iš tikrųjų dabar esu Šuns etape :lol: Beje tavo rašliava visai įdomi, tačiau reikėtų, kad dar nurodytum šaltinius iš kur ją paėmei, juk ne pats sugalvojai :)

************
kai kas ir mano kuryba, o kai kas copy/paste, nu gerai kita karta prie copy/paste pridėsiu savo komentarą ir nuorodėlę, tavo pastaba teisinga VILKĘ..................................sėkmės su dukra aiškinantis ateitį......................nueik į bažnyčia ir atlik išpažintį velnius reikia į pragarą gražinti................................


Šeš Lap 26, 2005 8:24 am
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Sebestijonas rašė:
..sėkmės su dukra aiškinantis ateitį......................nueik į bažnyčia ir atlik išpažintį velnius reikia į pragarą gražinti................................


RRR gal sukurti čia virtualią bažnyčią ir tada Sebestijonas pabūtų virtualiu kunigu, galėtum viešai išpažinti savo "pagonybę" :lol:

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Šeš Lap 26, 2005 4:30 pm
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
šiąnakt sapnavau, kad "sugrįžau" pas jus, baltai.lt svetainiečius (o gal ir kuroniečius :? ), mat atseit kažkada anksčiau priklausiau jūsų rateliui :) taigi grįžau ir visiems ruošiau pietus :D buvo gera, kad taip mielai mane "vėl" sutikot :D

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Šeš Lap 26, 2005 6:56 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kaip matai sapnavai pranašingą sapną, nes šiandien gavai iš mūsų pakvietimą į rytdienos burtų vakarėlį:)(apie tavo sapną mes dar nežinojom) Sveikinu sugryžus "vėl" :wink: Gaila, kad negalėsi dalyvauti, mes aptarsime tavo kandidatūrą įleidžiant į "KURONO LABIRINTO" gyvenimą.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Šeš Lap 26, 2005 9:55 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Cituoti:
nueik į bažnyčia ir atlik išpažintį velnius reikia į pragarą gražinti................................


atsakymas Nuodėmklausykloje

:lol:

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Paskutinį kartą redagavo Vestale Ant Lap 29, 2005 12:05 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Lap 29, 2005 11:51 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nepaverskit sapnų temos asmeniškumais. RRR jei galite perkelkite šia žinutę, į temą BAŽNYČIOS nuodėmklausys, kuria sukūriau specialiai krikščionių dvasininkams, kad galėtų sėdėti kaip liūtai už klausyklos grotelių.

http://www.baltai.lt/phpBB/viewtopic.ph ... cb1f7dc346

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Paskutinį kartą redagavo Baltas Ant Lap 29, 2005 12:57 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Lap 29, 2005 11:57 am
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
na va, vėl sugaudžiau vieną iš įspūdingesnių savo sapnų. šitas jau labai panašėja į košmarą :roll:

taigi. su pussesere esam pas mane namuose. ji man sako: "žiūrėk, ką parodysiu" ir iškart jau žinau, kad ji man nori pavaizduoti velnią (ji anksčiau domėdavosi tokiais dalykėliais, bet nieko rimta). tada prisiminiau, kad kažkada (kažkuriam kitam sapne) ji man jau norėjo jį pavaizduoti, bet tada neleidau. dabar pusseserė nieko nelaukusi puolė dėtis savo velniškus apdarus (ragus, raudonas linzes ir feną, kurį įjungus laikė tarp išžergtų kojų). nusisukau užsidengusi veidą, mane apėmė baimė ir įtampa, kuri dar labiau sustiprėjo ėmus fenui į mane pūsti (tai buvo tarsi jos vaizduojamo velnio iš burnos pučiamas deginantis oras).
Staiga manyje tarsi kažkas sprogo, nubudo. ėmiau sau kartoti lyg maldą, jog aš priklausau šviesai (taip norėjau sustabdyti tai, kas jau deje buvo prasidėję ir nebesustabdoma). nebepajėgiau suvaldyti savęs - to, kas manyje nubudo. begalinė jėga transformavosi iš manęs į klaikią būtybę (velnio, drakono, vilkolakio mišinys), kuri dabar žvelgė į mano pusseserę. išgirdau savo-demono mintis: "įlysiu ir sunaikinsiu ją (pusseserę) iš vidaus, parodysiu, kad su tamsa nedera juokauti...". taip tarsi uraganas (kaip tas smėlio veidas iš filmo "mumija") per jos pilvą (o gal net lyties organus) patekau į p.sesės kūną (o ten tuštoka pasirodė, erdvu ir gan šviesu :roll: :? ). tuomet "iškandau" gabalą vidinio kūno maždaug krūtinės ir galvos srityje).
iškart po to pasijutau vėl esanti išorėje kūno ir pati besitransformuojanti po truputėlį atgal į žmogų. tuo pačiu stebėjau p.sesę, kuri stovėjo apstulbusi, paklaikusi. jos veidas atspindėjo begalinę baimę. aš pati buvau kažkiek nustebusi dėl to, kas nutiko, jaučiausi kaip mažas nusikaltęs vaikas, kartu ir pats išsigandęs savo poelgio.
P.sesė metė savo "velnišką" atribuciją ir lėtai įslinkusi (vis dar neatsigaudama) į kambarį užrėmė duris. norėjosi pasiaiškint, nuramint ją, bet supratau, kad čia jau jokie žodžiai nebepadės. juk dabar ji manyje matys nebe p.sesę, bet demoną :roll: :( :cry:

Iškart nubudusi (kaip ir po kiekvieno košmaro) dar minutėlę nepajudėjau ir bijojausi pati savęs :shock:

pirma mintis - negi demonas vis dar(?) manyje? juk aš einu šviesos keliu! paskui ėmiau ieškot galimų sąsajų santykiuose su pussesere (bet mes visada puikiai sutarėm). dar kita mintis - kas manyje yra tas demonas (čia labiau iš psichologinės pusės)?
beje, man visa ta transformacija, "kelionė" į žmogaus kūną, "iškandimas'' ir kt. labai primena šamaniškus ritualus... :roll:

gal kas kokių idėjų turit dėl šio mano sapno-košmaro :?:

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Ant Lap 29, 2005 10:39 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kaip skeptikei - psichologei, paliksiu jus su Froidu :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Paskutinį kartą redagavo Baltas Tre Lap 30, 2005 11:58 am. Iš viso redaguota 1 kartą.



Tre Lap 30, 2005 12:07 am
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
jaučiuosi įžeista :shock: :oops: :( aš ne skeptikė :!: :x ir iki psichologės man dar labai toli :roll:

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Tre Lap 30, 2005 10:07 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tikėjausi, kad priimsit ne emociniu, o mentaliniu lygiu ir suprasite kaip versiją į atsakymą, o ne kaip įžeidimą :roll: Atvirai komentuoti šio sapno nenorėčiau, tik nurodžiau kryptį, bet matyt ir to nereikėjo :oops:
Keista, kad psichologai (nesvarbu kiek jie mokosi) nevertina savo profesijos, jus pati galėtumėte čia ne vieną sapną padėti atskleisti. O dėl skepsis, tai viskas kyla iš požiūrio į "išrinktuosius" (savo pasiūlymų jūs nepateikėte).

Siūlau dabar pačiai pakomentuoti, kad ir savo sapno turinį, arba kad ir RRR.
Juk jūs kreipėtės į forumiečius, o ne į mane. O dabar jums siūlau sapnų analizę pagristi bent savo pasvarstymais ar citatomis kad ir iš sapnininkų arba Froido bei Jungo interpretacijomis.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Lap 30, 2005 11:57 am
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
Baltas rašė:
Tikėjausi, kad suprasite kaip versiją į atsakymą. tik nurodžiau kryptį, bet matyt ir to nereikėjo :oops:
na, dar pergalvosiu ir tikiuosi, kad suprasiu :oops: :) dėkoju už kryptį. nors ir pati apie tai buvau pagalvojus. bet juk aš ir prašiau jūsų nuomonių, kad ir kokios jos bebūtų ;) o kaip jas priimu, tai jau mano bėdos :D

Baltas rašė:
Keista, kad psichologai (nesvarbu kiek jie mokosi) nevertina savo profesijos, jus pati galėtumėte čia ne vieną sapną padėti atskleisti. O dėl skepsis, tai viskas kyla iš požiūrio į "išrinktuosius" (savo pasiūlymų jūs nepateikėte).
savo profesiją vertinu, tik sakau, kad aš dar tik mokinė. o dėl išrinktųjų... kokių pasiūlymų turėčiau pateikti :?: :? (kad "neteršti" šitos temos, gal galit man paaiškinti apie tai išsamiau private?)

Baltas rašė:
Siūlau dabar pačiai pakomentuoti, kad ir savo sapno turinį, arba kad ir RRR. jums siūlau sapnų analizę pagristi bent savo pasvarstymais ar citatomis kad ir iš sapnininkų arba Froido bei Jungo interpretacijomis.
jums leidus susilaikysiu. tai atlikinėju tik sau asmeniškai.

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Tre Lap 30, 2005 5:34 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
:?:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Paskutinį kartą redagavo Brigita Ket Bal 03, 2008 11:02 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Gru 06, 2005 10:21 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tai paryškinta "teigimo" forma. Sunkoka be konteksto ką nors išrišti. Toks jausmas, lyg tai būtų įsijungusios gynybinės reakcijos ir kažkas kažkam bando kažką įrodyti. O kaip kitiems matosi?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Gru 07, 2005 3:56 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007