Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 7:57 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Gaminkime vitaminą Cė 
Autorius Žinutė
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
Radijo sveikinimų laida. Diktorė pasakoja:

- Kai gimsta vaikelis, dievas jį pabučiuoja. Kurį pabučiuoja į kaktą, tas būna protingas, tampa mokslininku, kurį pabučiuoja į lūpas, tas tampa iškalbingu oratoriumi, kurį pabučiuoja į rankutes, tas tampa auksarankiu meistru. Gerbiamą Joną Jonaitį sveikina gausus jo vaikų būrys...
Paimta iš delfi

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Ket Bir 02, 2005 7:21 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
www.blogas.lt

Bobutė pasakoja anūkėlei pasaką:
- Prieš daug daug metų, už devynių jūrų, devynių marių buvo karalystė. Toje karalystėje buvo aukso rūmai, aukso rūmuose - krištolo kambarys, krištolo kambaryje - deimantinė lova. Joje miegojo užburta karalaitė. Ją pažadinti galėjo tik princas, kuris ją pabučiuos.
Anūkėlė pertraukia senelę:
- Ir kaip, pabučiavo, pažadino?
Senelė patyli, atsidūsta ir sako:
- Ech, anūkėle, žinai, visi jie ožiai, net ir princai... Pragyveno ta karalaitė septyniasdešimt metų, pagimdė šešis vaikus, bet taip ir neatsibudo...


Pen Bir 10, 2005 1:21 pm
Aprašymas
Standartinė 
Visgi magija keicia zmones,- tare Haris Poteris ir pasikase straubliu peleka.


Ant Bir 28, 2005 12:50 pm
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
RAMUNĖLĖS BURTAI

Scena 1. Ant uolos sėdi pirmykštis žmogus , laiko rankose ramunę ir buria: -Myli... Nemyli... Myli ... Nemyli...

Scena 2. Ant arklio sėdi riteris, rankose laiko ramunėlę ir buria: - Aš žinau, kad myli. Pabučiuos... Nepabučiuos... Pabučiuos... Nepabučiuos...

Scena 3. Ant arklio sėdi kaubojus, rankose laiko ramunėlę ir buria: - Aš žinau, kad myli. Aš žinau, kad pabučiuos. Duos .....Neduos... Duos... Neduos..

Scena 4. Mersu važiuoja, naujas rusas, rankose laiko ramunėlę ir buria:- Aš žinau, kad myli. Aš žinau, kad pabučiuos. Aš žinau, kad duos. Stovės...Nestovės... Stovės... Nestovės...

Scena 5. Prie kompo sėdi hakeris, rakose laiko ramunėlę ir buria: - Aš žinau, kad myli, aš žinau, kad pabučiuos. Aš žinau, kad stovės. Aš žinau, kad duos. Realiai... Virtualiai... Realiai... Virtualiai...

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Ket Bir 30, 2005 1:41 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 26, 2005 12:28 pm
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Standartinė 
BŪDAS GOBLINŲ

GOBLINAI įsitikinę, kad istorija – tai, kas buvo kažkada labai seniai, ir ką galima netyčia atkasti, naikinant įkalčius.

GOBLINAI galvoja, kad etiketas – kažkas panašaus į homoseksualizmą… Bet kokiu atveju – nenatūralu.

GOBLINAI mėgsta klausytis muzikos miške ir ypač garsiai, nes paukščių čiepsėjimas jiems panašus į grėsmingą tylą, kuri verčia susimąstyti apie amžinąsias vertybes.

GOBLINAI įsitikinę, jog amžinosios vertybės – tai, ko mokoma mokyklose, bet kas realiame gyvenime absoliučiai nepritaikoma… Juk amžinąja vertybe neatkimši butelio?

Visi GOBLINAI – “buduliai”, tačiau anaiptol ne visi “buduliai” – goblinai.

Tipinga bei universali GOBLINŲ apranga – mėlynai balti arba juodai balti, bet visada apsmukę treningai. Apranga atlieka vėliavos funkciją ir yra skiriamasis goblinų kastos ženklas.

GOBLINAI mėgsta brangias mašinas (nes kas gi jų nemėgsta?…) ir pigias moteris. Nors kadangi lėtai reaguoja į aplinkos veiksnius, dažnai pražiopso ir viena, ir kita.

GOBLINAI įsitikinę, kad visa gyvenimiška patirtis gali būti koduojama monotoniškų keiksmų virtine.

Jei GOBLINAS vemia – būtinai pro automobilio langą, bet visai nebūtinai palei vėją. Jei goblinas vemia ne pro automobilio langą, tai ant tavęs (nes nereikia lenktis). Jei goblinas prišliaukino ant gribdų viešoj vietoj – tiesiog ant tavęs nepataikė.

GOBLINAI labai retai geria vandenį, nes jis visai be laipsnių.

GOBLINAI lengvai geba pasiekti tokį būvį, kuomet alkoholio koncentracija kraujyje viršija raudonųjų kraujo kūnelių kiekį.

Remiantis dėdulės Darvino teorija, GOBLINAI taip pat kilo iš beždžionių, tačiau tai įvyko visai neseniai (viena koja tebėr medyje…)

GOBLINŲ agresijos protrūkiai lengvai prognozuojami, bet racionaliai nepaaiškinami.

GOBLINŲ pasaulėjautai būdingas radikalusis “pochuizmas”. Vienintelis dalykas, keliantis dvasinį nerimą: gėrimų skyriaus darbo grafikas.

GOBLINAI nevertina knygų, nebent šios būtų rulonais ir be teksto.

GOBLINŲ žygius vaizdžiausiai nupasakoja baudžiamasis kodeksas.

GOBLINAI apie higieną žino tik iš nuogirdų ir galvoja, kad tai tokia pavojinga liga su komplikacijomis, kuria galima užsikrėsti pačiupinėjus muilą arba išsiplovus galvą.

GOBLINAI mėgsta urvinio tipo patalpas, kvapu ir planuote primenančias tupyklą. Tokios ir panašios vietos jiems kelia nostalgiją, nes asocijuojasi su netolima praeitim, o kartais ir šviesiu rytojum.

GOBLINAI mano, kad galvos plovimas gali pakenkti šukuosenai ir pavojingai suraukšlėti smegenis.

GOBLINAI nepažįsta diplomatijos, todėl visus konfliktus sprendžia tik jėga.

GOBLINAI abejingi viskam, kas susiję su kultūra, nebent tai galima būtų brangiai parduoti, trukšmingai sudaužyti, išgerti arba susukti ir padegti.

GOBLINAI nevartoja sąvokų “gražu”, “meniška”. Jei goblinas visgi pavartojo tokią savoką – vadinasi, jums pasigirdo.

GOBLINAI įsitikinę, kad religija ir filosofija – silpnaprotystės formos, o šventyklos – tai tokios patalpos pasilinksminimui, kurios kažkodėl niekad nepanaudojamos pagal paskirtį.

GOBLINIZMAS paveldėjamas ir užkrečiamas.

GOBLINAI galvoja, kad laisvalaikis – tai toks gyvenimo būdas.

GOBLINAI bendrauja neartikuliuotais garsais ir mano, kad daugelis tarptautinių žodžių – tai gėrimų pavadinimai arba kažkas bando juos pasiųsti…

Paprastai GOBLINŲ reakcija labai lėta, tačiau pasitaiko ir išimčių, kas tik patvirtina bendrą taisyklę.

GOBLINŲ baubimas, kurį jie vadina “padainuokim”, gali nepataisomai pakenkti atsitiktinai (ne vietoj ir ne laiku) ėjusių pro šalį nelaimėlių klausai.

Tik nuo GOBLINŲ (be balandžių) galima užsikrėsti zombiais (tai tokia nešvaros forma).

Jei GOBLINAS nekoordinuotai juda erdvėje, chaotiškai mosuodamas galūnėmis – greičiausiai goblinas šoka.

GOBLINŲ neveikia nei civilizacijos, nei evoliucijos procesai. Nebent… blogiausia prasme.

GOBLINAI neserga depresija, melancholija, neuroze ar kitomis mentalinėmis ligomis. Goblinai apskritai retai serga, nes jų organizmas per primityvus aukštesnėje evoliucinėje pakopoje esantiems virusams.

GOBLINAI nesikerpa nagų, o juos nusigraužia. Jeigu goblinas nusikirpo nagus – jame prasidėjo lemtingi pokyčiai (gobliną jau galima iš lėto ir atsargiai pratinti valytis dantis…).

GOBLINIZMAS praktiškai nepagydomas.

GOBLINAI visaėdžiai.

GOBLINAMS būdinga būriuotis be tikslo specialiose goblinų sueigose – koncertuose po atviru dangumi.

GOBLINAI nežiūri į žvaigždes, o jei netyčia ir pasižiūri – šios jiems panašios į pleiskanas ant plačios, mėlynais treningais aptemptos nugaros.

GOBLINAI pakelia akis į dangų tik tam, kad sužinotų, kur ta varna, išdrįsusi aptergti palaimintą goblino pakaušį.

GOBLINAI niekada nejaučia sąžinės priekaištų, nes sąžinė kybo žemyn galva užklijuota burna tamsiausioj gobliniškos sielos kertėj.

GOBLINAMS nebūdingas organizuotumas, bet medžioja jie būriais.

Kaliūzė – GOBLINŲ Meka, į kurią kiekvienas save gerbiantis goblinas, kad ir nenori, bet privalo nors kartą gyvenime patekti.

GOBLINAI dievina šiuos kūno audinius:
- raumenų skaidulas;
niekina:
-pilkąsias smegenų ląsteles (kurių paskirties lig šiol neišsiaiškino).

GOBLINAI retai naudojasi nosine pagal paskirtį, nes retai ją bemato, užtat labai išradingai ir meistriškai išsikopia nosies ertmę pirštu.

Jei GOBLINAS elgiasi netipingai ir neramiai – vadinasi jaučia, kad tuoj pradės galvoti ir paniškai ieško veikiančio televizoriaus.

GOBLINĄ paprastai lydi būtybė, kurios jis nevertas.

GOBLINAI geba maskuoti savo gobliniškumą, tačiau anksčiau ar vėliau tiesa paaiškėja (geriau anksčiau…).

GOBLINAI nesugeba grožėtis ugnimi, nebent degtų kaimyno namas ar pats kaimynas.

GOBLINŲ ginkluotė visada pralenkia jų pačių evoliucinį lygį… Net jei tai lazda.

GOBLINAI neskalbia kojinių, kol jos nesudūlėja – tada jų nebereikia skalbti.

GOBLINAI pasiduoda dresūrai, tačiau tai sekinantis ir neproduktyvus užsiėmimas.

_________________
My axe is my soul!


Šeš Lie 30, 2005 6:15 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pradedančios budistės dienoraštis
Donatas G. @ 2005/08/19

Birželio 1-oji
Šiandien priėmiau prieglobstį. Nieko nesupratau, tačiau buvo įdomu. Lama kalbėjo apie kažkokį prašvitimą. Ta proga nusipirkau dvi šimto vatų lemputes ir prožektorių už 15 litų.

Birželio 3-ioji
Šiandien meditavau su budistais jų centre. Nieko nesupratau, bet buvo labai įdomu. Mokiausi dainuoti kažkokio Mikahalos puodą. (Kaip supratau, čia tokia indų liaudies daina.) Sekėsi nekaip. Nuo rytojaus einu pas logopedą.

Birželio 4-oji

Prožektorius neveikia. Labai supykau. Skambinau budistams paklausti, ką daryti. Sakė, reikia dirbti su pykčiu. Bandžiau vėl supykti. Neišėjo. Ta proga suvalgiau šokoladinių saldainių dėžutę. Dabar liūdžiu. Aš stora.

Birželio 7-oji

Su pykčiu išploviau indus. Rytoj einu pirkti naujų lėkščių. Išvada Nr. 1: budizmas labai brangi sporto rūšis.

Birželio 9-oji
Valio! Budizmas, pasirodo, yra ne sportas. Nemėgstu sporto nuo mokyklos laikų, nes po fiziologinės mankštos, kurią man asmeniškai vesdavo fizinio mokytojas, baisiai skaudėdavo tarpvietę. Budizmas - yra religija. Taip man sakė kirpėja.

Birželio 11-oji

Ėjau į knygyną nusipirkti knygos apie religijas. Visos knygos apie religiją su labai neįdomiais paveiksliukais, dėl to knygyne labai nuliūdau, tačiau pagelbėjo simpatiškas vyriškis, pakvietęs išgerti kavos. Rytą jis man už 10 litų pardavė knygą “Religija žaliems”. Nuotaika prasta - mano spintoje nė vieno žalio drabužio, o kirpėja neleido man dažytis plaukų žaliai. Sako, netinka prie mano gyvenimo būdo.

Birželio 13-oji
Skaičiau “Religiją žaliems”. Pirmas skyrius vadinasi “Sveikiname įsigijus puikų pirkinį - skalbimo mašiną “Viatka avtomat”. Labai įdomu. Antrame skyriuje “Paruošimas skalbimui” užstrigau. Rytoj einu pirkti būgno. Knygoje parašyta, kad prieš darbą reikia įsitikinti, kad jame nėra pašalinių daiktų.

Birželio 14-oji
Budistai sakė, kad mano nusipirkta knyga, žinoma, yra labai naudingas daiktas, tačiau budizmui netinka. Labai nuliūdau. Man parodė “Trumpąją prieglobsčio meditaciją”. Patarė daryti. Kaip visuomet pamiršau paklausti, iš ko būtent ji daroma. Gerai, kad mano pažįstamas dirba statybinių prekių parduotuvėje. Gal jis patars.

Birželio 16-oji

Buvau pirkti detalių “Trumpajam prieglobsčiui”. Pažįstamas iš statybinių prekių parduotuvės davė kažkokį sunku ryšulį ir liepė sumokėti į kasą 600 litų. Labai brangu.

Birželio 17-oji
Bandžiau surinkti “Trumpąjį prieglobstį”. Išėjo unitazas. Keista.

Birželio 18-oji
Šiandien budistams pasigyriau jau padariusi “trumpąjį prieglobstį”. Budistai išpūtė akis - jie sakė, kad tai neįtikėtina. Vėliau klausė, ar aš kartojau mantrą. Sakiau, kad ne. Liepė daryti iš naujo. Grįžusi dariau iš naujo. Vis tiek išėjo unitazas. Labai keista.

Birželio 20-oji
Budistai sako, kad reikia daryti kažkokius nusilenkimus. Rytoj žadėjo parodyti kaip. Deja, iš visų suknelių švarią turiu tik labai aptemptą - su ja nepasilankstysi. Reikės paprašyti, kad leistų daryti reveransus. Mokykloje šokių ratelio vadovė sakė, kad tai yra mano arkliukas. Nuo to laiko labai myliu gyvūnus.

Birželio 24-oji
Šiandien atvažiavo budistų mokytojas. Visą rytą laksčiau po kanceliarinių prekių parduotuves - ruošiausi mokslo metams. Įdomu, ar sunkius namų darbus jis užduos?

Birželio 26-oji
Po dviejų dienų paskaitų mokytojas išvyko nežinoma kryptimi. Namų darbų neuždavė. Mane labai gyrė - sakė, kad esu labai gabi mokinė. Tai išgirdę visi budistai tiesiog kvatojo iš džiaugsmo. Jie labai nuoširdūs žmonės.

Birželio 27-oji
Skaitau knygą “Kokie daiktai yra”. Įdomu, kur čia rašo apie lygintuvus?

Birželio 28-oji
Knyga “Kokie daiktai yra” - ne apie daiktus, o apie reiškinius. Taip man sakė chebra iš centro. Nekantrauju perskaityti apie save. Nes aš irgi, pasirodo, ne žmogus, o reiškinys. Taip man sakė bilietus pardavinėjantis troleibuso vairuotojas po to, kai aš paklausiau, kiek kainuoja vienas 19 val. į “Lietuvos” kino teatrą. Aš iš karto supratau, kad jis irgi budistas, ir pasiūliau padaryti porą nusilenkimų ryšiams sutvirtinti. Chm… Nusilenkimai kažkodėl labai priminė fizinio mokytojo fiziologinę mankštą. Gal jis irgi buvo budistas?

Birželio 29-oji
Šiandien mergos iš centro sakė, kad troleibuso vairuotojas ir fizinio mokytojas mane išnaudojo. Po to jos parodė tikruosius nusilenkimus. Man labiau patinka fiziologinė mankšta.

Liepos 1-oji

Chebra sakė, kad medituoti galima bet kada ir visur. Šiandien meditavau mikriuke. Kai ėmiau dainuoti Mikahalos (logopedas nepadeda, ot šūdas) pudžą (ne puodą, pasirodo), vairuotojas iškvietė greitąją. Nesupratau kodėl. Jis atrodė labai sveikai, o be manęs, mikriuške daugiau nieko nebuvo. Atvažiavę daktarai norėjo mane paskiepyti nuo pasiutligės. Tačiau persigalvojo. Atlikom fiziologinę mankštą su vairuotoju ir sanitaru. Chm… Gal vis dėlto darysiu tuos nusilenkimus. Nuo jų bent tarpvietės neskauda.

Liepos 2-oji
Vėl nuėjau į budistų centrą. Šiandien chebra kalbėjo apie karmos dėsnį. Sakė, kad visą pasaulį (daiktus ir visa kita) susikuriam savo žodžiais, mintim ir veiksmais. Grįždama nusipirkau džiovintų slyvų ir nutariau vakarienei susikurti vištą. Kūriau gal dvi valandas. Pratrydau. Nuo slyvų. Vištos sukurti nepavyko. Gal reikia labai daug pratintis, kad pavyktų? Arba pradėti nuo smulkmenų? Rytoj pabandysiu susikurti degtuką.

Liepos 3-ioji
Visos kalbos apie kūrybą mintimis - nesąmonės. Aš per daug protinga, kad jie mane apkvailintų. (Vėliau) O jeigu pabandyčiau picą?

Liepos 5-oji

Vakar buvo mano gimtadienis. Savo geriausioms draugėms jau anksčiau pasigyriau, kad esu budistė ir siekiu prašvitimo. Vakarėlyje išgėrėm daug amareto ir meditavom į unitazą. Karmos dėsnis egzistuoja. Šiandien iš tiesų jaučiuosi šūdinai. Unitazas dingo.

Liepos 6-oji
Kažkas mūsų kieme sudaužė unitazą. Kaimynai sakė, kad, matyt, jis iškrito pro langą. Unitazas labai panašus į mano “trumpąjį prieglobstį”. Užjaučiu netekusius - pati už tokį pat mokėjau 600 litų. Maniškis kol kas neatsirado.

Liepos 7-oji
Nutariau pradėti daryti nusilenkimus. Mergos iš centro sakė, kad reikėtų lentos nusilenkimams. “Maximoj” radau puikią ir nebrangią (139 litai) lyginimo lentą. Tikiuosi, tiks. (Vėliau) Taip ir nesupratau, kam nusilenkimams reikalinga lenta. Kol kas ant jos padėjau savo mėgstamą pelargoniją.

Liepos 8-oji
Iš chebros centre gavau dovanų malę. Jie sakė, kad tai skaičiavimo mašinėlė mantroms skaičiuoti. Labai subtilus ir egzotiškas dalykėlis. Viena problema - nesuprantu, kur dedasi batareikos ir kaip ją įjungti. Kol kas naudojuosi skaičiuotuvu, kurį mama padovanojo gimtadienio proga. Nors ji sakė, kad tą skaičiuotuvą reikia naudoti norint skaičiuoti kalorijas ir dienas tarp susirgimų, tikiuosi, kad nuo mantrų jis nesuges.

Liepos 9-oji
Šiandien aš nusiteikusi filosofiškai. Atradau tiesioginį ryšį tarp nusilenkimų, išjungto šaldytuvo ir majonezo. Majonezas sugenda, jei savaitę darai nusilenkimus išjungusi šaldytuvą.

Liepos 10-oji

Daugiau dienoraščio neberašysiu. Vakar daviau paskaityti savo mamos draugėms - jos labai džiaugėsi ir krykštavo. Padariau išvadas. Nėra čia ko švaistyti rašytojos talento kažkokiems dienoraščiams. Nuo rytojaus rašysiu knygą: “Trapi šviesiaplaukė gėlelė šiuolaikiniame kelyje į prašvitimą”.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Sek Spa 23, 2005 9:42 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Iš draugų laiškų :)

Tiems, kuriems būtini logikos pradmenys
Buvo dvi vienuolės... Viena – Sesuo Matematika (SM), o kita – Sesuo Logika (SL). Temsta, o jos vis dar toli nuo vienuolyno.

SM: Ar pastebėjai, kad tas vyras mus seka jau trisdešimt aštuonias su puse minutės? Kažin, ko jis nori?
SL: Logiška. Jis nori mus išprievartauti.
SM: O ne! Einant šiuo greičiu, jis mus pavys per 15 minučių. Ką mes galime padaryti?
SL: Logiška – eiti greičiau.
SM: Tai nepasiteisina.
SL: Žinoma, nepasiteisina. Logiška. Vyriškis taip pat pradėjo eiti greičiau.
SM: Tai ką mums daryti? Šiuo greičiu jis mus pavys per vieną minutę.
SL: Vienintelis logiškas dalykas, kurį galime padaryti – tai išsiskirti. Tu eik tuo keliu, o aš eisiu šituo. Jis negalės sekti mūsų abiejų.
Vyriškis nusprendė sekti Seserį Logiką. Sesuo matematika grįžta į vienuolyną ir nerimauja, kas nutiko Sesei Logikai. Tuomet pasirodo sesuo Logika.

SM: Sese Logika! Ačiū Dievui, tu grįžai! Papasakok, kas nutiko?
SL: Logiška. Vyriškis negalėjo sekti mūsų abiejų, tad nusekė mane.
SM: Taip, taip! Bet kas nutiko po to?
SL: Logiška. Aš pradėjau bėgti, kaip galėdama greičiau.
SM: Ir?
SL: Logiška. Jis mane pavijo.
SM: O, brangioji! Ką tuomet darei?
SL: Logiška. Pasikėliau sijoną.
SM: O, Sese! O ką darė vyras?
SL: Logiška. Jis nuleido žemyn kelnes.
SM: O ne! Ir kas tada?
SL: Taigi logiška, Sese. Vienuolė su pakeltu sijonu bėga greičiau, nei vyras su nuleistomis kelnėmis.

Visiems, kas pagalvojo kitaip, sukalbėti tris Sveikamarijas

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ket Gru 01, 2005 4:12 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Iš interneto

Ar žinote, kodėl kai kurie žmonės rašo septynetą su horizontalia linija, nors visose spausdinimo mašinėlėse bei kompiuteriuose rašoma be brūkšnio?
Kai Mozė, nulipęs nuo Sinajaus kalno, pradėjo skaityti tautai 10 Dievo įsakymų ir priėjo prie septinto ("Nepaleistuvauk") - tauta choru pradėjo šaukti: "Išbrauk, išbrauk septintą!!!"

_________________
Gyventi čia ir dabar


Pen Sau 06, 2006 5:00 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007