Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 1:14 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Mūsų SAPNAI 

Aš sapnuoju
sapnuoju spalvotus sapnus 84%  84%  [ 36 ]
sapnuoju nespalvotus sapnus 5%  5%  [ 2 ]
Retai sapnuoju 12%  12%  [ 5 ]
Kai prisivalgau sunkaus maisto arba persivalgau 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 43

Mūsų SAPNAI 
Autorius Žinutė
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
:?:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Paskutinį kartą redagavo Brigita Ket Bal 03, 2008 11:01 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Tre Gru 07, 2005 11:09 pm
Aprašymas
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
na va, štai mes ir vėl susitikom sapne :)
šiąnakt sapnavau, jog su kuroniečiais važiavom keliomis mašinomis apsnigtais pamiškės žvyrkeliais. netrukus sniego nebeliko. privažiavom didelę balą/pelkę, todėl nebegalėjom toliau važuoti. kelios merginos bandė perbrist, tačiau nors pelkė nebuvo gili, jos atseit nebegalėjo iš ten išbristi. atsirado iš kažikur keltuvas/ekskalatorius (na, toks aparatas, su kuriuo krovinius kelia ir vežioja). į jį aukštai įsilipo Baltas. lyg ir aš ten turėjau užsilipt ir kartu važiuot, bet aš tik įsikibau į kabinos šoną ir kabodama, bet ir siekdama kojomis žemę kartu važiavau. tuo ekskalatoriumi išvežėm merginas iš pelkės.
tada sustojom prie miško ir Baltas paliepė visiems eiti prisiskinti žibučių :lol: o aš stovėjau kažkokia užsisvajojus. tada Baltas pasakė kaip ir visiems, bet iš tikrųjų man, kad BŪTINAI (ir man) reikia prisiskinti žibučių. atsitokėjau ir, nusimovusi pirštines, nuėjau į mišką gilyn. daug kas jau buvo spėję prisiskinti visą glėbį žibučių, o aš tik kelias, bet labai didžiuliais žietais :shock: tada miškas tarsi patapo kožkokiu apgriuvusiu, prieškario pastato rūsiu, požemiu. visi ir toliau skynė žibutes, o aš radau daug primerktų tulpių su žibutėm ir ėmiau "skinti" tulpes. dar pagalvojau: "gal nieko tokio, jei atsinešiu tulpių, o ne žibučiu :roll: ". pro siausą "durų" plyšį nuėjau į kitą patalpą ir po kiek laiko nusprendžiau grįžti, bet "durys" jau buvo kaip maža anga aukštai sienoje. aš šiaip ne taip išlindau atgal per tą angą į ankstesnę patalpą, kur tebuvo dvi merginos ir vienas vaikinas. viena iš merginų, pamačiusi mane išlendant, sušuko: "tik pažiūrėkit :!: kas gi čia pas mus atvyksta :!: :) ". ji kalbėjo taip, lyg manęs nebepažintų (tarsi būčiau visai naujas žmogus). taigi man visiškai išlindus, visi trys priėjo prie manęs susipažinti. vienos merginos vardas, jei gerai pamenu, buvo Rasa, kitos lyg ir Lina, o vaikinas prisistatė niku iš dviejų žodžių (Auksinis ... ar kažkaip panašiai). visi trys buvo maždaug mano amžiaus, gal net truputį jaunesni. viena mergina šviesi, apvaloko veido, o kita tamsi.
daugiau sapno nebepamenu.

tai ar nieko tokio, jei atsinešiu tulpių, o ne žibučių :?: :roll: :D

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Šeš Gru 31, 2005 12:39 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 203
Miestas: Vilnius
Standartinė 
:D

_________________
Gyventi čia ir dabar


Paskutinį kartą redagavo Brigita Sek Rgp 27, 2006 8:15 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pen Sau 06, 2006 2:39 pm
Aprašymas
forumo burtininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 304
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
O aš tiek prisapnavau, kad nieko neatsimenu :cry: :? :lol:

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Pen Sau 06, 2006 3:41 pm
Aprašymas
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
BURTONIS rašė:
Kiba seniokas jau laisvai kilnoja astrosomą :!: Matyt jam šala kojos ir rankos per karštos.

ar gerai supratau, kad jei šala kojos ir dega rankos, reiškia, kad laisvai astrosomą "kilnoji" :?: ar čia tik vienoj vietoj du faktai, bet nesusiję tiesiogiai :?: :?

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Pen Sau 06, 2006 7:32 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Abu faktai susieti, bet atsakymas peržengtų sapnų tematikos ribas :)
Kas liečia astrosomą, žiūrėk okultizme.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Sau 06, 2006 7:55 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
optiMiste rašė:

tai ar nieko tokio, jei atsinešiu tulpių, o ne žibučių :?: :roll: :D


Tai pati sau laikotarpį ir nubrėžei, tik su moterų diena reiks ne vyrams, o tau sveikinti :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Sau 06, 2006 7:58 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Chalcidijaus komentaruose Platono "Timėjui" pateikiama dar viena penkeriopa (ar keturiopa) sapnų klasifikacija:

sapnai sukelti fizinių ar psichinių priežasčių;
sukelti Dievo visagalybės;
iš meilės, kurią dangiškosios galios jaučia žmonėms;
regimi net nubudus ir su Dievo pagalba perteikiantys ateities vaizdus;
apreiškimai - pagrindinė pranašingų sapnų rūšis.

http://www.spauda.lt/plato/philo.htm

Ar šių sapnų rūšys jums būdingos, jei taip, tai kurios ir kodėl?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Geg 04, 2006 2:53 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Mano sapnai dažniausiai paprasti, būtent sukelti fizinių ir psichinių priežasčių. Tačiau retokai bet pasitaiko pranašingų sapnų. Jie visiškai kitokie. Visada pasižymi savo ryškumu ir aiškumu. Būna koduoti, tačiau kodas dažniausiai būna gana aiškus, jie pildosi per ilgą laikotarpį.Arba jei jau pasitaiko kad nesuvokiu, ką sapnas visdėlto galėtų išpranašauti, tada jis labai greitai išsipildo. Dažniausiai tiesiogiai.

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Pen Geg 05, 2006 11:36 am
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tik pasigyriau, kad seniai nesapnuoju reikšmingų sapnų ir še tau... :?
Šianakt mane aplankė sapnas. Pabudau sumišusi. Sapnuodavau ir seniau vilkus. Niekada sapne jų nebijojau, niekada sapne jie manęs nelietė. Šį kartą sapnavau savo gimtąjį kaimą - tėvo sodybą. Sapnavau, kaip pastebėjau vilką ir jo išsigandusi pasislėpiau tėvo troboje. Žinojau, kad sode yra žmogus. Puoliau prie lango ir paėmusi šautuvą pro langą bandžiau šaudyti į vilkus, kad išgelbėti tą žmogų (beje man jis buvo nepažįstamas). Tačiau šautuvas neiššovė. Tada rėkiau tam žmogui kad bėgtų kuo greičiau į trobą, ir mosikavau tuo šautuvu baidydama vilkus. Sapne dar pagalvojau, kad ar tik mano dukros nėra kartais lauke, nes tada bėgčiau jos gelbėti. Tačiau kažkaip prisimniau, kad ten dukros nėra. Tada įsileidau tą žmogų į trobą ir užkabinau duris su kabliuku. Tačiau vilkai ėmė lįsti pro kažkokią slaptą sklepo angą. Vienas iš jų toks mažas, sulysęs ir nušiuręs įlindo ir taikėsi kažką padaryti žmogui, kurį buvau įleidusi į trobą. Tada jis padavė man peilį ir aš ėmiau tuo peiliu badyti vilką. O žmogus liepė durti į širdį, kad nekankinti gyvūno. Ir aš nužudžiau vilką. Prabudau ir niekaip negalėjau atsipeikėti, vis dar gyvenau sapno emocijom, todėl vis galvojau, kodėl...kodėl aš nužudžiau tą vilką.Ir dar šitaip žiauriai. :(
Beje visai neseniai iš tikrųjų buvau miške, kartu su dukra. Šnekučiavomės nerūpestingai ir staiga jinai krūptelėjo - "žiūrėk, mama vilkas". Tikrai kiek tolėliau bėgo į vilką labai panašus gyvūnas. Iš pradžių išsigandau ir abi pasislėpėm už medžio. "Vilkas" sustojo pažiūrėjo į mus ir nubėgo toliau. Labai greitai pasukom atgal prie automobilio, kažkaip praėjo noras vaikščioti po mišką :lol: Tačiau, realiai ten greičiausiai buvo didžiulis šuo. Nors mano dukra dar lig šiol turbūt tiki, kad matė vilką :D

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Ant Geg 16, 2006 11:34 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vilko uodega dažniausiai pabrukta, snukis ilgas, siauras, bėga daug grakščiau nei vilkšunis, dažnai pilkas.
O kas liečia sapną, kažkas tavyje įvyko, matyt nebenori likti Wieniša...
Gal keisk avatarą? :wink:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Geg 16, 2006 1:44 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Matai, pabrukta uodega gali būti ir vilkšunio. Na bet vilkas manau būtų smulkesnis. Be to ten netoliese tam miške buvo žmonių sodyba, tai greičiausiai, tas "vilkas" buvo pabėgioti iš tos sodybos ištrūkęs :D
Avataro keisti neketinu. Vienokia ar kitokia gyvenimiška materiali transformacija, mano sielos negali transformuoti. Taip žinoma, vienaip ar kitaip keičiasi prioritetai, paprastai kaip nusivylimų pasekmė, atsiradus netikrumo iliuzijai ir abejonei. Palieku laikui patikrinti tokių abejonių pagrįstumą. Pati nesirįžtu nieko daryti, nes mano pastangos būna įvertintos kaip agresija.Nenorėdama sužeisti kitų žmonių jausmų ar įsitikinimų pamažu tapau stebėtoja. Iš tiesų labai pasyvi. Bet būtent tą pamoką ir noriu išmokti.
O to ką jau išmokau, gal būt rezultatai nelabai patenkintų mano mokytojus, tačiau vistiek visiems esu labai dėkinga. Kiekvienas einame savo keliu, ir kiekvienas savas kelias susidaro ir iš savų klystkelių. Biaisiausia kad niekada nežinai, kuris iš jų yra maja. Tik visagalis laikas parodo kas yra kas. O klaidos tėra tik dar viena išmokta pamoka. :)

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Pen Geg 19, 2006 11:51 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
RRR rašė:
Biaisiausia kad niekada nežinai, kuris iš jų yra maja. Tik visagalis laikas parodo kas yra kas. O klaidos tėra tik dar viena išmokta pamoka. :)

Maja, tai žinios, kurias išgirstame, bet kol jų nepritaikome ar nepraktikuojame, jos gali virsti klystkeliu. Čia panašiai su šaudymu iš lanko. Gali pasakoti apie tai įdomiausių dalykų, bet kol nepabandai pats, savo keliu nepradedi eiti. Šis kelias tau jau tikras, tikiuosi, kad ir dvasiniai vartai neatbaidys žengti tą pirmąjį savajį žingsneliuką, nes jau patyrei baltiško kelio skonį...

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Geg 19, 2006 12:03 pm
Aprašymas WWW
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 224
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
O man paskutiniu metu arba nemiga arba de javu sapnai - gabaliukai, kuriuos sapnuoju, atsiranda realybėje :roll:

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Ant Sau 16, 2007 11:23 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Užvakar sapnavau žinomą politiką Uspaskichą :lol:
SAPNAS
Uspaschichas atėjo pas mane pasveikinti su Velykomis (Velykos, rusų irgi, buvo praėjusios). Jis ėmė man deklamuoti poemą, kurios žodžių neprisimenu, tik supratau, kad apie Velykas.
Nuotaikos.
Uspaschichas buvo linksmas, šypsojosi.
Sapno trukmė
Sapnas truko labai trumpai, bet esmė, kad aš ji psisiminiau.
Mano veiksmai sapne
Aš kažkaip niekaip nereagavau ir su politiku nešnekėjau, tik klausiau ką jis man kalba.

Pagalvočiau, prie ko čia tas politikas ir aš, kai nesidomiu politiniu gyvenimu. Bet gi ryte prisiminiau, kad jam per Kūčias TV3 laidoje runomis išbūriau linksmą pabaigą, tai yra jam iškriti rūna PERTA-džiaugsmo rūna. Komentaras atsimenu buvo trumpas, kad šis žmogus gers šampaną. Beje, kaip atsimenate, aš burdamas nežinojau kam yra metamos rūnos, tik iškritus lemties ženklui ir pakomentavus, buvo atverčiama nuotrauka. Tai va, matyt Uspaskich atėjo man padėkoti, kad neįsivėlė į rinkimus ir nebuvo uždarytas už grotų, matyt geria šampaną ir daužo raudonus kiaušinius Rusijoje :lol: :lol: :lol:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Bal 20, 2007 11:53 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 144 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007