Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 3:31 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
V. Megre "Anastasija" ir susiję judėjimai 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
O kas sakė, kad mes neskaitėm?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Geg 22, 2006 2:26 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 114
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Aš jum, Baltai, to netaikau.

_________________
Mylėdama mokausi.


Pir Geg 22, 2006 6:51 pm
Aprašymas
Paslapčių ieškotojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 233
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Geistė rašo : "O argi blogai pabūti su maloniais žmonėmis gamtoje? Kiekvienas leidžia savaitgalius taip, kaip nori. Juk jie tam ir skirti, kad žmogus pailsėtų nuo savaitės darbų..."

Niekas ir nesiginčija apie tai, kas kur leidžia savaitgalius. Tik šita tema yra ne apie savaitgalių leidimo būdus, o apie taip vadinamą "anastasininkų judėjimą". Klausiau ten besilankančių, kokia jo esmė. Ačiū, Geistei už atsakymą, kurį supratau taip - laisvalaikio leidimas su įdomiais žmonėmis gamtoje, na dar prigriebus Megre rašliavos egzempliorių po pažastim. Literatūrinis gamtininkų būrelis ir tiek :lol:

Pagone rašo: "Man truputį keista, kad knyga ir jos gerbėjai peikiami/ atstumami tos knygos net neperskaičius, o tik susiformavus išankstinį neigiamą nusistatymą..."

Turiu susidariusi nuomonę, tačiau nesakiau kad mano nuomonė negali keistis. Perskaičiau vieną Megre tokios knygos egzempliorių ir man to užteko - vidutinė,nuobodoka, balansuojanti tarp grožinės ir "siurezoterinės" literatūros rašliava. Jei norėčiau paskaityti gerą grožinės literatūros knygą, skaityčiau, na sakykim Remarką. Jei norėčiau paskaityti gerą ezoterinės literatūros knygą, paieškočiau sakykim Blavatskajos, ar kad ir Longo knygos. Na o Megre knyga, kurios tituliniame puslapyje įrašyta tokia frazė, kad "šitos knygos eilutės turi gydančių galių" kažkuo asocijuojasi su liūdnai pagarsėjusio Kašpirovskio teleseansais, ir nuteikia gana pigiai.Tačiau tai yra mano nuomonė. Sutikit, kad aš galiu turėti savo nuomonę, kaip ir visi kiti. Ir nebūtinai kad ta nuomoni būtų tokia kaip ir mano. Jūsų nuomonę aš taip pat gerbiu. O čia diskutuodama norėjau patikrinti ar mano nuomonė yra teisinga. Dariau tai dėl savęs. Tačiau kol kas nematau priežasčių pokyčiams, nes kontrargumentai kad tai "malonių žmonių sambūris", "geras savaitgalis gamtoje", ir panašiai neleidžia pažvelgti giliau. Sakykim kokie tų žmonių siekiai, kokie tikslai. Na o ar tai gerai ar blogai, jau yra asmeninis santykis į reiškinį, nes tai jau yra vertinančiojo asmeninių savybių visuma, praeitas kelias, ir įgauta patirtis.

_________________
Kaip žiūri taip ir matai :)


Tre Geg 24, 2006 11:12 am
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 10:46 am
Pranešimai: 9
Miestas: Vilnius
Standartinė 
nu ir aš pavarčiau tas knygeles
nu ką galiu pasakyti, kolektyvinis sodas pagal anastasiją turi buti 1 hektaras, o ne 6 arų, kaip pasiūlė tarybiniai projketuotojai

vienok Lietuvoje labai prigiję yra, kad kolektyvinis sodas turi būti 6 arai ir viskas, nors imk ir pradėk šlovinti tarybinę santvarką
man kuo mažiau komunizmo - tuo geriau

ką rašo anastasija: reikia miškelio, sodo, daržo, namo, tvenkinio, pirtelės, pievelės, vaikų žaidimo aikštelės, reikia dar tvarto arkliui laikyti (ar arkliukas prieštarauja lietuvių kultūrai?)

o ko-Munistai aiškina jog tam užtenka 6 arų
aš manau kad tam reikia 6 hektarų. Vien arkliukam palakstyti reikia 3 hektarų

įdomu butu apklausą tarp baltų padaryt
A: Kiek žemės reikia kolektyviniam sodui
1. Komunistų 6 arai
2. Anastasijos 1 hektaras
3. Smeli 6 hektarai
4. Tikram baltui is viso žemes nereik

kas man dar nepatinka, ogi tai kad kryžiuociai, kaip užgrobe Lietuvą taip iki šiol mums vadovauja
mūsų protėviui užteko leidimo iš kunigaikščio namui statyti
o dabar reikia visokių topografinių nuotraukų, komunistinės melioracijos išsaugojimo projektų (o kai mano senelį tarybiniai melioratoriai iš žemės išvarė tai tam leidimo nereikėjo), žemės paskirties keitimo (atkreipiu dėmesį, kad pagal krikščionių religiją, kuri laikoma valstybine, Dievas sukurė žemę žmonėms gyventi, bet mūsų kryžiuotiška vyriausybė giliai padėjusi ant krikščionybės), visokiu ten leidimų ir popiergaliukų

pabaigai pasakysiu taip - atimk is lietuvių žemes ir lietuvių nebeliks.
kodėl Lietuvių ir baltų kultūra pamirštama? a?

_________________
gyveni - mokaisi


Ant Rgp 01, 2006 2:25 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
smeli rašė:
(atkreipiu dėmesį, kad pagal krikščionių religiją, kuri laikoma valstybine, ...

Nuo kada krikščionių religija patapo valstybinė :shock:
Apklausą galite pats surengti, atidarydamas naują temą ir apačioje surašydamas visus jums rūpimus klausimus.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Rgp 02, 2006 1:35 am
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 10:46 am
Pranešimai: 9
Miestas: Vilnius
Standartinė 
nuo kada? man sunku į tai atskyti, atsimenu tik vieną epizodą iš gyventojų surašymo

- jūsų religija?
- baltų
- baltų religija tai lietuviška religija?
- taip
- supratau, taip ir užrašysim - Romos katalikas

_________________
gyveni - mokaisi


Tre Rgp 02, 2006 11:05 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
smeli rašė:
- jūsų religija?
- baltų
- baltų religija tai lietuviška religija?
- taip
- supratau, taip ir užrašysim - Romos katalikas

:lol: :lol: :lol:
Čia geras :lol: Oficialiai katalikas, neoficialiai pagonis. Vilkas ėriuko kailiu :lol:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Rgp 02, 2006 12:00 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Uoj, čia labiau i humoro skilti tiktu :lol:


Tre Rgp 02, 2006 12:00 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007